forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Окт 17, 2018 7:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 176  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Делио Роси
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 10:06 am 
Аватар

Трябва да призная, че очаквах много повече от Роси. Ако не победи с минимум 2 гола разлика във вторник да се маха и да връщат Стойчо Стоев :smt006 . От мача във Вадуц се видя, че всички освен Обертан, Горанката, Цветкович и в някой случаи АвтоБуса им е през кура за тоя мач. Дори не си правеха труда да влязат по остро в единоборство, а какво остава за преса. Тоя треньор имам чувството, че е някакъв тотален комплексар с епик самочувствие което обаче няма покритие. Дори Херо си каза за БлизоКурец, че и той се учи да бъде толерантен с играчите и да не си налага само неговата воля. Ми то и на мен на работа някой дрът "специалист" като почне да ми обяснява едно време как се работело и как аз нищо не знам, пък не може да си отвори пощата в Yahoo.. какво да го слушам. Отборът няма идея какво да прави защото не е играл, не е играл, защото нямаше контрли. От тия контузии ми писна, същата работа като с другото 'талянско менте Роко Перота. Вечно изморени и неподготвени. Дали Роси може да направи по-добър сезон? Ами често след като си заминаха няколкото качествени играчи и бяха заменени с юноши и човек който за пръв път в кариерата си щял да се бори за титла... няма дори фундамент на който да започна дори да градя някакви надежди. Дано да успеем пак да свършим 3ти, щото като ги гледам Бирой в никой случай няма да са по-зле от миналата година за разлика от Ботев. И очаквам исненади тип Септември с Ботев Враца...
така, че, ако с Вадуц няма коренна промяна, ВЪН. Щото, ако случайно ги отстраним тия с 300 зора и няма промяна ЖалКирис ще ни сипят здраво и тогава ми е интересно какви оправдания на Роси ще се измислят.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 10:41 am 
Аватар

Тука се напълнихме с експерти по физическа, за които добрата подготовка е като за мангустите живота - има само днес :ohmygod2 Ебахти, и макаците все още помнят миналогодишните резултати на тези "ментетата" спрямо тези на конкурентите им в Домусбахче и Свинтекс. Превъзходство по всеки един показател и 1 (една) контузия на ключов играч, който изкара сезона без смяна!!! Досега такъв сезон не сме имали, г-да ляладжии :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 11:07 am 

Така е горе-долу. С изключение на факта че в края бяха контузени едновременно Буш, Ривалдиньо, Тиам, Цветкович, Нашименто и Рошу. Вирусите на Митрев И
и Вутов ги пропускам. Точно в решаващите мачове за ЕКТ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 11:16 am 
Аватар

Да, предния сезон не сме го гледали и хич не помним, че дълго време нямахме победа над отбор от топ 5, както и че завършихме на почти 30 точки от 1вото място и 17 от второто.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:52 pm 
Аватар

Тцъ написа:
Тука се напълнихме с експерти по физическа, за които добрата подготовка е като за мангустите живота - има само днес :ohmygod2 Ебахти, и макаците все още помнят миналогодишните резултати на тези "ментетата" спрямо тези на конкурентите им в Домусбахче и Свинтекс. Превъзходство по всеки един показател и 1 (една) контузия на ключов играч, който изкара сезона без смяна!!! Досега такъв сезон не сме имали, г-да ляладжии :loser2

Не знам дали тука се е напълнило с експерти по ФП,но определено има хора, които са се занимавали доста години, а и са учили за това :loser2
А и само си чешеш езика за тази материя ,която очевидно не ти е понятна! Г-н Лаладжия :loser2
Но все пак сме в форум.левски.ком и се изказваме както винаги неподготвени! Всички знаем,че ние Българите сме много всезнаещи и можещи :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:01 pm 
Аватар

Буферно мнение Костов и Роси са виновни! :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:02 pm 
Аватар

bobby_1914 написа:
Но все пак сме в форум.левски.ком и се изказваме както винаги неподготвени! Всички знаем,че ние Българите сме много всезнаещи и можещи :bigok
Страшен автопортрет без четка. Стил “малките холандци”

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:36 pm 
Аватар

garry.rodriguez написа:
Така е горе-долу. С изключение на факта че в края бяха контузени едновременно Буш, Ривалдиньо, Тиам, Цветкович, Нашименто и Рошу. Вирусите на Митрев И
и Вутов ги пропускам. Точно в решаващите мачове за ЕКТ.

Тиам дойде след края на подготовката. Ривалдиньо дойде в края и не взе изобщо участие в първите няколко кръга. Рошу страдаше от мозъчни/треньорски контузии. Вирусите на Митрев и Вутов предполагам са майтап. Единствената сериозна контузия беше на Цветкович, в края на сезона. Но няма как да я предвидиш и е приемлив риск когато все още преследваш някаква цел.
bobby_1914 написа:
Не знам дали тука се е напълнило с експерти по ФП,но определено има хора, които са се занимавали доста години, а и са учили за това :loser2
О, нямам съмнение, че има неколцина вифаджии. Учили са, ама какво и колко...Ако съпоставим резултатите на техните колеги работещи в КафЕвата лига, с тези на чужденците работещи в нея, те са трагични. Сякаш образованието им е нанесло предимно щети вместо да им даде знания. Така изглеждат нещата отстрани за лаици като мен, които гледат статистиката и мачовете, а не вярват на многообещаващите, но безрезултатни нашенци. Ако има нещо свястно, което да в направил Срас, то е изрязването на огромно количество откърмени с левскарско мляко тумори и разсейки. В 99% от случаите, бг и балканските треньори превъзхождат западняците единствено в моралната си адаптивност, креативност и мерак за участие във всякакви схеми. Не и в чисто футболен аспект.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:57 pm 
Аватар

Тцъ написа:

За предния 1/2-сезон проведената ФП през зимната пауза беше точно и ясно предназначена за поставената цел -евентуален финал за КБ, който да бъде спечелен и/или бараж за ЛЕ. Видя се, че точно тогава тичахме с лекота и пресирахме по целия терен.
Да ама сега не е това целта. Тя е влизане в групите на ЛЕ, а за да стане това трябва да се преодолеят 3-4 съперника, не да падаме още в първия кръг от Лихтенщайн. Затова в тази подготовка Роси трябваше да подбере друг метод на ФП или поне да я направи по-балансирана имайки предвид точно тези мачове по средата на Юли, а не да ги пришпорва, като състезателни коне и резултата от това да си проличи чак през Ноември. Тогава вече сигурно ще бистрим, в коя 6-ца или 8-ца е по-далавера да играем, за да се класираме догодина в ЕКТ.
И не знам, защо се иронизират подобни коментари свързани с ФП? Сигурен съм, че тука има хора занимавали се със спорт изискващ добра ФП или пък работят в сферата на спорта и имат малко или много понятие от ФП и споделят мнение. Разбирам, че сте "болни" ДелиоРосисти, но да се правите на ментори и крайни инстанции, когато не ви изнася настройвате повече другите срещу вас, не знам дали го осъзнавате?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 4:06 pm 

Roshko написа:
Да, предния сезон не сме го гледали и хич не помним, че дълго време нямахме победа над отбор от топ 5, както и че завършихме на почти 30 точки от 1вото място и 17 от второто.

Лудогорец спряха да играят последните мачове, иначе щяха да са 35 т. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 4:23 pm 

Приключихте ли с вечното мрънкане?! Сега оставете Роси да работи...
Италианецът е правилният човек и той може да върне Левски към победите
https://www.blitz.bg/sport/komentar/pri ... 06144.html

И Шиши е в църквата на Делю :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 5:32 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Впрочем, с почивката и правилно дозиране на натоварването тая седмица, на реванша можем да летим. Друг е въпроса как и най-вече накъде ще летят звезди като Кабрал, Белмонт, Буш, Иванов, Костов....

Не стоят така нещата. Ако си тренирал знаеш, че физическата подготовка е цикъл от определен брой тренировки по определена методика, разпределени в определен период от време. Няма как да започнеш физ. подготовка с пик на третата четвърт, да я спреш, за да направиш малко тактика, игрови и технически и после пак да правиш физическа, да си я довършиш един вид...

Съдейки от мача с Олександрия, където бяхме "тежки", явно подготовката не е била приключила или поне фазата и за възстановяване. Това значи, че сме назад с игровите, като цяло и с мачовете и избухването ще е по-скоро чудо. Ама айде дано.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:18 pm 
Аватар

viewtopic.php?f=9&t=15312&p=2017086&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%B8#p2017086

На теория и по учебник - колкото повече контузени... толкова повече контузени..

Ако отпаднем не би трябвало да е проблем, но ако продължим става тежък филм

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:49 am 
Аватар

Делио Роси може и да не е най-добрият треньор на света, но със сигурност разбира от футбол. Да се търси точно в него проблемът ми се вижда малко несериозно.

По-скоро ми правят впечатление други неща. Нормално ли е това, което се вижда от видеата снимани по време на тренировките. Треньорите показват упражнения, футболистите маркират колкото да не е без хич. Не трябва ли да е обратното, бе, де`а ? :smt017 Футболистите се хвалят, че Делио ги научил на къде се чисти топката ... тънкости в играта разбирам, но на 20+ да те учат да не риташ като хайдутин тиква ... И разбира се, че пак се оказва, че едно са му обещали, а друго се е дало като играчи. И заплати пак не се плащат ... бе, все едни ей такива работи.

Ще го смениме и тоя треньор, то е ясно. До месец е пътник. Ако се осереме с Вадуц, и другата седмица още. Но по-хубаво няма да стане, щото просто не е от треньора проблема.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 8:54 am 
Аватар

Абе, не знам на какво ги учи Жабара,ама аз тези упражнения с топка и т.н. съм ги правил когато бях на 13-14 години в юноша младша възраст, а и може да съм бил и по-малък :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Делио Роси
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 9:06 am 
Аватар

Ти и сега не изглеждаш много голям.

Последна промяна New Order на Нед Юли 15, 2018 10:02 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 9:15 am 
Аватар

New Order написа:
Ти сега не си изглеждаш много голям.

Някакъв проблем ли имаш с мен ? Или така ми се струва !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 9:18 am 
Аватар

Имам проблем с глупостта по принцип. Не я понасям.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 9:24 am 
Аватар

New Order написа:
Имам проблем с глупостта по принцип. Не я понасям.

Ясно!!! И ти си от Делио Росистите :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 9:32 am 
Аватар

Транспортират църквичката на сеньор Роси, само че още не се знае към Герена или към Жабария :pastor

Прикачени файлове:
37250071_10214487926890641_2037082213735989248_o.jpg
37250071_10214487926890641_2037082213735989248_o.jpg [ 111.92 KiB | Прегледано 664 пъти ]

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 9:47 am 
Аватар

Дано да продължим, дано, дано, дано, Господи, дано, дано, дано!!! :pastor

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 9:53 am 
Аватар

gamencerista написа:
Транспортират църквичката на сеньор Роси, само че още не се знае към Герена или към Жабария :pastor

Православна ми се види конструкцията, дедепетколюпчевата ще да е тая. :loser2 Що континенти обиколи, май към Хамериките е поела тоя път... :pastor

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:48 pm 
Аватар

gamencerista написа:

Не е нашата. Прекалено е малка. Убеден съм, че Ордъра и Блу Харт, също като мен, са обидени как си могъл да си помислиш, че тази мъничка църквичка е храмът, който ние сме издигнали :ohmygod2

#matchday
#rusevkraka

Проф. д-р Томов написа:
Спокойно момчета, имам нещо предвид. До половин час съм при вас.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2018 12:32 am 
Аватар

Нещо е ташак откъм трансфери работата, трябва ни някой от тип Моуриньо да ни оправи. Не му ли дават трансферите или кво се случва не знам... трябва да се стегнат вече, защото за Вадуц не съм притеснен - в София ще ги убием ама нещо не ме кефи играта хич. В нападение сме доста лабави и тромави, а футболен мач на това ниво не се печели така.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2018 1:05 am 
Аватар

antonatan написа:
Аре бе, трябва да се бие единствения лихтенщайнски професионален отбор, който играе във втора швейцарска лига. Какви играчи ти трябват за таз тежка задача :smt042

Във Метоха на сеньор Роси учат че:
-Е футбол
-Топка е кръгла е
-Няма малки и големи във футбола.
-Малтийските рибари и Лихтенщайнските градинари са доказан противник.
-Дадем време за адаптация.
-С търпение ша станИ и ще ги преборим тези титани.
-Нека да го оставим да работи. Време трябва.

Освен това тия имат 2 професионални отбор, които си цъкат веднъж годишно за купичката. :strkstrk

За мен има някакво неразбирателство между него и футболистите и ще е чудо ако се преобразим. Може би щe ги отстраним, но после може да стане грозно срещу напълно професионален отбор.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2018 6:41 am 
Аватар

Британеца написа:
gamencerista написа:

Не е нашата. Прекалено е малка. Убеден съм, че Ордъра и Блу Харт, също като мен, са обидени как си могъл да си помислиш, че тази мъничка църквичка е храмът, който ние сме издигнали :ohmygod2
Незапознати с канона коментират. Как да не ти е обидно?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2018 7:28 am 
Аватар

Обещавам да не се смея много в следващата година и половина, ако сменим 4 треньора за по 3-4 месеца всеки и ако всеки един от тях е НСА светило, пило левскарско мляко.
А може да пробваме и с 4 скъпи чужденци за една година с дебели неустойки при всяка загуба от тире, ага, евреи, папагали и т. н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2018 7:35 am 
Аватар

Ще ни е до рев,при такъв сценарий,не до смях.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2018 8:32 am 

Цитат:
Няма незаменими. Нито пък и треньорът

Голям рев , голямо плашене какво щяло да стане .Докато е треньор на Левски , подкрепяме го , после по живо , по здраво .

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 16, 2018 8:38 am 

Добре де, имам един въпрос към църквата на Делио Роси.

Трябва ли италианецът да остане треньор на Левски, ако отборът отпадне утре от Вадуц и почти "ебем мамата" на сезона още преди да е започнал?

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5274 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 176  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]