forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
В неделя си е супер.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
Max^10 написа:
Абе, какъв е тоя пробит час 18h за финал на Световно. Това е удар срещу алкохолната индустрия. Ни на обяд да седнеш, ни на вечеря.


Екстра е, да изтрезнееш за понеделника.

Събота 17 пък на англичаните им е все едно кръг от първенството, вероятно вече са почнали да се наливат. Форумните островитяни да пускат фотоси :smt003

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:27 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Синя Религия написа:
Да не говорим, че Англия отпадна от видимо по слаб съперник и главно защото ги подцениха


:smt005 :smt005 :smt005 Фенщината ОК, ама тва е направо... :ohmygod2

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Кое не е така? Смазаха ги по всички показатели.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2017 1:03 pm
Мнения: 3119
Местоположение: Пред телевизора
Съмнявам се да има дори един показател, по който Хърватия да бяха по-зле от Англия. И удари, и притежание на топката, всичко беше в полза на хърватите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:35 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Бъркаш се. Имаха повече изстрели към вратата в продълженията.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Blue_Batka_Burgas написа:
Синя Религия написа:
Да не говорим, че Англия отпадна от видимо по слаб съперник и главно защото ги подцениха


:smt005 :smt005 :smt005 Фенщината ОК, ама тва е направо... :ohmygod2

Днес ще загубят от видимо по-силен отбор от тях и всичко ще е точно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:39 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
17 / 7 удара, 7 / 1 в очертанията, 0 / 5 спасявания, 8 / 4 корнера, 55 / 45% притежание... сваляйте ги тия coming home очила. :smt006

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:45 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Щеше да е по лесно да схванеш кога човек не пише сериозно. :smt005 Всеки път пиша с видима ирония за тъпите англичани макар и да съм си за тях. :smt005

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Последна промяна Синя Религия на Съб Юли 14, 2018 12:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10310
Когато не ти мине лафът и обърнеш палачинката... :lol:

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 12:49 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Синя Религия написа:
Щеше да е по лесно да схванеш кога човек не пише сериозно. :smt005 Все път пиша с видима ирония за тъпите англичани макар и да съм си за тях. :smt005


А, това ли било, не съм обърнал внимание, пък и не бях влизал една година у Форона. :D

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3905
nuHaKoJIaga написа:
Съмнявам се да има дори един показател, по който Хърватия да бяха по-зле от Англия.


По харизма и традиции... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Blue_Batka_Burgas написа:
17 / 7 удара, 7 / 1 в очертанията, 0 / 5 спасявания, 8 / 4 корнера, 55 / 45% притежание... сваляйте ги тия coming home очила. :smt006


Всичко точно, но как само 1 удар в очертанията? 100% това е голът им, обаче след това това на Кейн и в продълженията на Стоунс какво са?

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:30 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
и аз така и не разбрах как имат само един удар, при положение, че хърватин изчисти от гол линията при един корнер


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10310
1 полувреме: 6-4 изстрела; 1-1 точни,
2 полувреме: 9-5 изстрела; 3-0 точни,
1 добавено време: 2-2 изстрела; 1-1 точни,
2 добавено време: 5:0 изстрела; 2-0 точни.

Общо: 22-11 изстрела; 7-2 :bii_chorbata точни.

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Нема значение... важно е да се пише за великите хървати и как трябва да се радваме за тях.

Няма майтап, ама за 2 дена по телевизията чух какви ли не комплексарски приказки. Една земя, един народ, една кръв, трябва да се радваме а - у... Смях и тъжно едновременно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 1:41 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24902
Местоположение: Възраждане, Русе
Тия приказки ще ги проверим в близко бъдеще, когато Хайдук дойдат за Славия и подпалят половин София :smt003

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 2:18 pm 
Синя Религия написа:
Когато си част от 4 най-добри отбора в света, фенове на някакви знайни и незнайни ОТПАДНАЛИ отбори, нямат право да те коментират. Да не говорим, че Англия отпадна от видимо по слаб съперник и главно защото ги подцениха, Кейн пропусна да затвори мача с втори гол.
Утре Франция ще унижи и закрие балканската разпоретина и всичко си идва на мястото. :pastor


:smt005 :smt005 :smt005 52 години ЛУЗЪРИ! :smt031


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
"Лузъри", които ще са в четворката, за разлика от големите фаворити с големите претенции. "Лузъри", които ще изиграят брой мачове на това първенство, колкото последните три световни шампиона взети заедно. "Лузъри", които с Кийрън Трипиър и Хари Магуайър играха полуфинал, за разлика от големите звезди. Големи "лузъри", няма що.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3905
jordanofff написа:
Нема значение... важно е да се пише за великите хървати и как трябва да се радваме за тях.

Няма майтап, ама за 2 дена по телевизията чух какви ли не комплексарски приказки. Една земя, един народ, една кръв, трябва да се радваме а - у... Смях и тъжно едновременно.


Честно казано и аз се радвам на Хърватите и на всяко първенство ме е кефел отборът им, но просто защото са малка държава, имат невероятна спортна/футболна школа, а и държавата им е красива. По подобен начин се кефя и на Сърбия като стане дума за баскетбол.

Само че няма нищо по- жалко от превземките на много хора, които ти описа. Ама Братя Хървати, ама приятели Балканци и Славяни, ама не знам си какво, едва ли не този финал е някакъв наш успех. Медиите естествено като надушат къде е интереса и веднага почват да надуват балона също. Не че познавам много хървати, ама от досега ми с такива съм останал с впечатлението, че там изобщо не ги боли кура за нас, други пък и откровено си ни мразят. Като гледам последните срещи на футболния терен с хървати, не ми изглеждат като особено братски и приятелски настроени. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 3:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Ма защо гледате ТВ изобщо? Аз последно съм гледал нещо редовно и различно от мач около 2006та.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Rocco_Siffredi написа:
jordanofff написа:
Нема значение... важно е да се пише за великите хървати и как трябва да се радваме за тях.

Няма майтап, ама за 2 дена по телевизията чух какви ли не комплексарски приказки. Една земя, един народ, една кръв, трябва да се радваме а - у... Смях и тъжно едновременно.


Честно казано и аз се радвам на Хърватите и на всяко първенство ме е кефел отборът им, но просто защото са малка държава, имат невероятна спортна/футболна школа, а и държавата им е красива. По подобен начин се кефя и на Сърбия като стане дума за баскетбол.

Само че няма нищо по- жалко от превземките на много хора, които ти описа. Ама Братя Хървати, ама приятели Балканци и Славяни, ама не знам си какво, едва ли не този финал е някакъв наш успех. Медиите естествено като надушат къде е интереса и веднага почват да надуват балона също. Не че познавам много хървати, ама от досега ми с такива съм останал с впечатлението, че там изобщо не ги боли кура за нас, други пък и откровено си ни мразят. Като гледам последните срещи на футболния терен с хървати, не ми изглеждат като особено братски и приятелски настроени. :bigok

Имам колеги и в Хърватия, и в Сърбия и хърватите са в пъти по-свестни от сърбите. И е по-лесно да се разбера с тях, като с българи си говорим. Що ли е така :smt115

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 3:23 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
blue heart написа:
"Лузъри", които ще са в четворката, за разлика от големите фаворити с големите претенции.


Точно Лузърите се радват на "четворката". Отбори от чергата на България, Швеция, Турция, Корея... а, да, и Харимагуайрия. Големите мислят за голямото.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Ами Англия с този отбор четворката ѝ е много, що да не се радват?

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Adepta написа:
Имам колеги и в Хърватия, и в Сърбия и хърватите са в пъти по-свестни от сърбите. И е по-лесно да се разбера с тях, като с българи си говорим. Що ли е така :smt115

Ако говорим чисто за език, на мен сръбският ми е по-лесен. Хърватите мякат като селяци и имат 1 кило немски, неразбираеми за мен думи. Или дори по-неразбираемите славянски неологизми вместо общоприоети в света английски чуждици. Като добавиш и това, че ние и сърбите ползваме и еднакви турцизми(те по-малко от нас) а хърватите ги нямат, става съвсем далеч.
Като хора вече всичко е индивидуално. Винаги ми е било смешно генерализирането за цели държави на база 5-6-10-20, дори 200 човека с които общуваш бидейки в дадена сфера. Примерно, аз в Чехия, имах към 20 колеги румънци и още толкова поляци. С чудесни впечатления съм от тях. Но това е щото се занимавам с ИТ. Ако си в строителството може и да имаш други впечатления от тия две нации.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Франция все още са на титлите на Англия :strkstrk
Естествено, че англичаните също искаха да спечелят и в cряда беше разочарование за всички фенове и днешния мач е 100 пъти по-малко чакан, ама в крайна сметка топ 4 си е постижение особено за такъв млад и неопитен отбор. Всичките коментари за лузъри и т.н. вече почнаха да стават досадни особено след като ви сраха и сменяхте аватар след аватар :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3905
Adepta написа:
Имам колеги и в Хърватия, и в Сърбия и хърватите са в пъти по-свестни от сърбите. И е по-лесно да се разбера с тях, като с българи си говорим. Що ли е така :smt115


Възможно ли е просто да сте си допаднали като хора и характери, а не разбирателството ви да е плод на братската обич и историческите връзки и общи ценности споделяни между двата народа?

Аз пък познавам сърби (и сръбкини :smt007 ) и с всички съм се разбирал чудесно, макар всички останали българи покрай мен да ги мразеха, защото са сърби, голямо самочувствие имали, за голяма работа се мислили и т.н. С хора от всякакви раси, религии, култури и народности съм се разбирал, отнасял съм се с уважение към тях и те са ми отговаряли със същото. Имало други с които съм бил в лоши отношения, но това не значи, че са от братски или вражески страни, каквото и да значи това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 4:55 pm 
Online

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Rocco_Siffredi носи пореден срам на форума! След като се разбрал с "добра дума" с някакъв, сега се бил разбирал със сърби вместо да им пее поне "србе на врбе" :omygod Че даже и с хора от други раси се разбирал... :s

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Come on England!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com