forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 7:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Добро и итс коминг хоум утро :loser2

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 01, 2017 9:23 pm
Мнения: 7529
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:13 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24903
Местоположение: Възраждане, Русе
Wicked memory написа:
На хърватите целият им отбор е по грандовете в Европа. Логично е. Ние 94 също имахме играчи. Сега падаме от Лихтенщайн. Нито съм за хървати, нито за французи. Тягостно.


Никво сравнение. Ние имахме един кюрд, другото средна европейска класа. Тия са извънземни. Според мен по-силни от поколението им 98.

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:21 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3018
Местоположение: Варна
blue_master написа:
Логично е много българи да се радват на успехите на Сърбия, Румъния, Хърватия или Македония, защото малко или много се чувстваме съпричастни към това.


Ако се обърнем към историята, то надали много хора биха се радвали на сърби, румънци и македонци :bigok . Въпреки че за мен тези неща трябва да си останат в миналото и да се продължи напред.

От друга страна, доводът да се радваш на неуспехите на съседа, само защото той ще е добре, пък ти зле, е леко смехотворен.

Аз лично се кефя на хърватите най-вече заради Перишич и Брозович. Отделно миналата година като бях за кратко в Хърватия ми се стори хубава страна и мисля да я посетя в най-скоро време пак :bigok .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
За Хърватия сме понеже мразим Сърбия. Толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Аз и Хърватите не ги харесвам. Редовно ни викат "цигани" като играем с тях. Да умират.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
Браво на хърватите показаха страхотен футбол и заслужено са на финал! Англичаните бяха слаби през цялото първенство и общо взето трябва да се радват, че изобщо достигнаха до полуфинал. Имаха късмет да играят със слаби отбори, но за да станеш световен шампион ти трябва и класа, а те я нямат... за цялото първенство нямат нито една хубава атака, а само едно кюскане на топката в опити да търсят Кейн или Стърлинг, а през останалото време центрирания, а в защита са супер паника изобщо много слаб отбор и заслужено си заминават. Дано на финала Хърватска победи, макар че ще е доста трудно.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Францие би трябвало да си я приберат, освен ако не направят Слипи Джи

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
legendbg написа:
Специално искам да попитам Йорданоффф и blue heart дали it's coming home? Моля да ми отговорите. :bigok

П.С. Кур за деня като цяло.


Гледам, успяли сте да се нарадвате. Нормално, дълго чакахте Англия да загуби. Само дето е доста нагло да се подигравате на Англия, която стигна полуфинал, за разлика от някои клети отбори, отпаднали на 1/8-финал, в групите или даже не са се класирали. Отбор с Хари Магуайър и Кийрън Трипиър не може да надскочи повече възможностите си. Браво на хърватите, дано вземат финала. Ебати омразата тука, как живеете, ебаси?

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
И аз се чудя на хората, които толкова се радват, че Англия пада... тва е отбор средняк, който играе много слабо не виждам какво толкова има да се радвате, че е паднал.... може би целият тоя хейт идва заради малоумните фенове на Англия, които винаги си мислят, че ще спечелят всичко, че играят страхотен футбол и ако случайно направят 2, 3 победи вече са богове.... Испания и Германия си станаха световни шампиони със страхотна игра, каквато Англия в цялата си история не познават и въпреки това нямаше много шум, нямаше итс коминг хоум... хората просто излизат, играят и печелят, а тия от 100 години насам не спират да лаят и да занимават целия свят с глупостите си, въпреки че са слаби и въпреки че го виждат, че са слаби. Дори да я бяха спечелели кво от това? Типично за малките отборчета... биеш го 20 пъти и нищо... той те бие веднъж и вдига целия свят на главата си. Та може би за това хората мразят Англия не заради самия отбор, който си е типично дърварски и няма нищо за мразене.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 9:31 am
Мнения: 1265
It's coming homić :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Е па дразни адски голямата им надменност, типична за инбредите, coming home навсякъде, сватби а-у. Се ебат у гъза ся :loser2

И не на последно място, в тоя форум никога не сме се подигравали на други отбори, никога няма сбирки и никога не се лее мед.

П.С. Откъде тая злоба бе хора? Как живеете?

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Припознах си фаворит за финала. THIS TIME FOR AFRICA! :tmbk :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:46 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24903
Местоположение: Възраждане, Русе
Французите заслужават реванш за 2006 и 2016

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
Каквото покажеш на терена това заслужаваш. Да им дават купата щото преди това 2 пъти са я загубили :strkstrk :smt005

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6410
Местоположение: София
Поне вече е ясно защо не можем да спечелим нищо... Англичаните са ни потопили, братя.


Прикачени файлове:
Untitled.png
Untitled.png [ 395.94 KiB | Прегледано 3607 пъти ]

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Както казах, нашите нещастници ми развалиха изцяло удоволствието от мача вчера, който всъщност беше доста приятен и с доста интересни моменти. Не бих казал, че чак толкова се кефя на хърватите, макар че са симпатичен отбор, колкото че исках англичаните да отпаднат, и то не толкова заради тях - те будят у мен някакво странно умиление - отбор пълен с абсолютни дървари, който обаче се напъна на макс и постигна много повече от очакваното дори от самите тях. Адски дразнещи, обаче, са т.нар им "фенове", огромното болшинство от които досаждат изключително много и влагат повече емоция в мачовете на Англий или от Кораба, отколкото в каквото и да било друго. Тука, впрочем, нямам предвид толкова хората от форума (макар че и тук имаше извращения в това отношение на това първенство :loser2 ), защото тук основно си правим ташак и се бъзикаме, колкото някакво странно повсеместно "привличане" от ингилизите и постоянното лизане на подметките на Кораба и Англия, когато стане дума за футбол. Днес по пътя към офиса в колата слушах радио, и бяха някакви безумни анализи, критики, рязане на вени и траури как, аджеба, Великата Англия биля отпаднала.....ето това дразни изключително много и ме кара да искам да страдат възможно най-много.

Иначе, Англия на това първенство постигна повече, отколкото са мечтали, и едва ли в близките 20-30 години ще повторят успеха, а и надали някога ще им се наредят звездите по тоя начин пак или пък ще имат толкова късмет. Ясно е, че отбор не стига полуфинал на Световно първенство само с късмет, но имаха доста сериозна доза такъв кажи-речи от самото начало. Още първия мач с Тунис го взеха с немалка доза шанс в последната минута, а ако бяха направили равен, щеше да е доста по-различно. След това се стигна до мача с Белгия, който никой не искаше да вземе, и все пак белгийците "успяха" да го вземат, после мача с Колубмия, който измъкнаха с дузпи след ера осиране в типичен стил и пълна паника в продълженията (и един странен отменен гол, който всички подминаха, но в крайна сметка нямаше и протести, така че не го броим). Единствения мач, който взеха "без проблеми" беше тоя с Швеция - не блестяха, но си вкараха положенията и не пуснаха гол, което им е и главния проблем - получат ли гол всичко приключва, паникьосват се, започват грешка след грешка и грамотен отбор ги бие. Същото стана и вчера, впрочем.

Интересното е, че те си вярват в някакво светло бъдеще, а се видя в доста мачове (да не кажа - всички, без тоя с Панама) че разполагат с твърде посредствени играчи, които реално не блестят с нищо и не виждам как дават повод за подобен оптимизъм. Освен много добрата игра пир статични положения в атака, не показаха нищо друго. Хаотична игра, без особена идея освен да пуснем някой дълъг пас към някой бърз играч, който обаче обикновено е Стърлинг :loser2 Деле Али - нищо, Лингаард - нищо, освен може би с Колумбия, Кейн - абсолютно нищо, освен че вкара всички дузпи, които му дадоха да бие (както се видя - не е малко, особено на Световно, ама за играч с тия претенции - много слабо. Напълно се изгуби в мачовете след Панама, а конкретно вчера, освен, че не беше много полезен, опропасти и няколко чисти положения). За собствениците в защита пък няма какво да се говори. Всъщност най-читавият им играч се оказа зверски подценения и осмиван Пикфорд, който направи перфектно за себе си първенство, извади всичко, което можа, и май е единствения вратар, който не е пуснал балъшки гол.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15516
Местоположение: Sofia
смърт за цдна написа:
И аз се чудя на хората, които толкова се радват, че Англия пада... тва е отбор средняк, който играе много слабо не виждам какво толкова има да се радвате, че е паднал.... може би целият тоя хейт идва заради малоумните фенове на Англия, които винаги си мислят, че ще спечелят всичко, че играят страхотен футбол и ако случайно направят 2, 3 победи вече са богове.... Испания и Германия си станаха световни шампиони със страхотна игра, каквато Англия в цялата си история не познават и въпреки това нямаше много шум, нямаше итс коминг хоум... хората просто излизат, играят и печелят, а тия от 100 години насам не спират да лаят и да занимават целия свят с глупостите си, въпреки че са слаби и въпреки че го виждат, че са слаби. Дори да я бяха спечелели кво от това? Типично за малките отборчета... биеш го 20 пъти и нищо... той те бие веднъж и вдига целия свят на главата си. Та може би за това хората мразят Англия не заради самия отбор, който си е типично дърварски и няма нищо за мразене.

Чудиш ли се още? Ето това, което си написал, горе-долу съм се опитвал да го обясня. Затова им намразих националния отбор. И най-вече заради българските "фенове". Айде го хоум и да не ви чувам поне две години! :smt006
П.С. Ако се абстрахирам от всичките глупости, добро представяне за този отбор. Това им е максимумът и си го постигнаха, с не чак толкова лоши качества, но с много повече характер. Нещо, което много по-добри поколения в техния отбор, не са показвали.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Не трябва да се радвам за Хърватия, защото сме паднали от Лихтенщайнски отбор. Не трябва да съм срещу Хърватия, защото мразим сърбите. Трябвало да съм за Румъния и Македония :ohmygod2 :ohmygod2

Ще подкрепям този отбор, който ми харесва колко отдаденост влага и каква игра показва, боли ме кура дали са балканци или не, а още по-малко ме боли кура какво казва вездесъщия форум :smt005

Подкрепям Хърватия, защото играят като равни с установени футболни сили като Аржентина, Англия, Германия, Италия и Испания и нямат комплекст за малоценност, който много потребители в този форум имат :bigok
Подкрепям Франция, защото играят прагматично и с лекота. Били африканци - българите като сме чистокръвни европейци, падаме от установени футболни господари като Армения, Босна, Беларус, Япония, а срещу собственици на футбола като Люксембург, Малта се мъчим до последно. :bigok

По принцип подкрепям Холандия, защото са държавата, която учи всички останали държави как да играят правилен футбол. Този път решиха да подходят умно - не можеш да се изложиш на Световно, ако не отидеш на Световно. :strkstrk


Закривайте го тоя форум и да се приключва мъката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3933
Местоположение: София
Няма, закрий се ти! :loser2

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:52 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Смърт за цдна, левскарите не сме ли същите? От 10 години без трофей, от 8 без пробив в Европа, но след първия хубав резултат, чертаем схеми за дубъл и излизаме със самочуствие в ЕКТ, където всеки път ни бият някакви туристи. Да спрем да пеем и "Левски шампион", когато сме 30 точки зад първия, но не спираме, нали?

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Изображение

Тактиката на Франция за финала.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:00 am 
А тези, на които спортният момент на живота им е форумния мач на открития балон в Мусагеница :loser2 отчитат ли факта, че след снощи Хърватите са изиграли точно 1 мач (90 минути) повече от другия финалист в турнира? Като дори не прибавяме дузпите. Говорим за играчи, които не играят в Левски, а в топ отборите в топ първенствата и са с 45+ мача на сезон. Такова физическо натоварване е дори изумително, че успяват да го изкарат на такова високо темпо, класа и с успех. Убеден съм и че напук на логиката, ще летят срещу Франция на финала.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:04 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Това, че не могат да бият футболните колоси Дания, Русия и Англия, си е лично техен проблем.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30005
Изображение :bigok

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:08 am 
И Германия 2014 биха с продължения собственикът Алжир с 2:1, после ебаха Бразилия 7:1, а накрая пак с продължения биха Аржентина с едно голче. Реалният резултат значи е Алжир - Бразилия 5:0 (неутрализират се головете). Във футбола продълженията не се броят, дейба, стигнеш ли до там не ставаш за нищо. Дано се въведе във футбола, че ако два отбора стигнат продължения, и двата отпадат и се класира някой от отборите от групата, които са взели чиста победа на 0.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15516
Местоположение: Sofia
Това последното ще бъде въведено с любезното съдействие на Бобката :bigok
А някой от финалистите, ще играе бараж с някой от отпадналите от групите, който бараж ще е за финала :bigok

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Не съм казал, че не стават за нищо, а че са си сами виновни за умората. Не ги считам и за кой знае колко силни с оглед на лекия поток и трите Х до финала в редовното време. :bigok

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14151
Местоположение: София
Приятен мач стана. По принцип симпатизирам и на Англия по такива първенства, но вчера бях за Хърватия, които заслужено спечелиха с оглед на целия мач. Изключително много съм за тях на финала. Макар и да не вярвам, че ще успеят да се справят с Франция.

И за да има все пак закачка...

Кокошчицата Кейн снощи де беше, игра ли? :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:28 am 
Хърватите спечелиха най-тежката група на първенството, да не се подценява това. :wink:


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com