forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 388  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
:smt031


Последна промяна Let There Be Rock на Чет Юни 14, 2018 9:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7083
Местоположение: София
Ще има ли нападател? : D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Let There Be Rock написа:
:smt031


Срещата е минала? :lsclapp Обявявам Спас за Бог, ако убеди чичо Вили. :strkstrk

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 25, 2015 1:16 pm
Мнения: 3183
Заплашете израелците с хер Лимоне. С този външен вид няма как да не разфасова техни събратя в мазето. Е така, за разнообразие :smt027

_________________
С духа на Гунди, с полета на Списаревски, 100 години носим гордо името на Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 9:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
:unc-k :smt031 :ls-cup
















П.С. Нищо не знам, просто е модерно да се правиш на итк.. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 9:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Идват ли?

Не се пие.
Не се ебе.
Не се спи.
Не се правят деца....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:01 pm 
За мен Прохазка и особено Панайотов, защото айде Прохазка получи супер оферта, бяха случаи, от които Делио и ръководството можеше да се възползват далеч по-умно. Двамата можеше да им послужат, особено на Делио, като един, ако щете, малък маркетингове и имиджов трик пред "взискателната" синя общественост. Малко ПР за повдигане на имиджа пред общността и пресичане на допълнителни удари от тези, които ни искат повалени. Имаш един сърцат и качествен българин, градиш нещо голямо с чужденци треньори, СТД, футболисти, имаш визия, която е абсолютно неразбираема за 95% от клишираните мозъци на левскарите, еми не беше много умно това с Прохазка и особено Панайотов. Сигурен съм, че сега абсолютно цял сезон, при всеки слаб мач на някой чужденец, особено пък този на постовете на Прохазка и Панайотов, ще има "махнахте сърцатите българи и левскари" заради тези. И тази мантра ще я повтарят от Сираков до Жоро Георгиев във фейсбук. :smt006 И честно казано специално за тези двамата ще са прави.
Панайотов беше много добър ПР и имиджов ход за Роси, който обаче и този път показа, че е гьонсурат и си знае неговото. Което всички знаем, че е по-скоро правилния път, ама сме ужасно малцинство... Идеята ми е, че все в един момент няма да издържим, особено ако резултатите не дойдат час по-скоро, а всички знаем, че по-скоро няма да дойдат час по-скоро.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:18 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Щеше да е ПР ход за 1 месец или там докато дойде първата загуба.Истината е,че Делио ще бъде оставен само и единствено,ако започнем сезона с победи.При всякакъв друг развой,специалисти,легенди,фейсбук списвачи ще го съсипват от сутрин до вечер.Сега просто при загуба ще го обвиняват,че не е оставил Панайотов в отбора,докато ако Васко беше останал щяха да го нападат за нещо друго.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Искам да видя точната усмивка, твърде ли е много? :smt006

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
И според мене махането на Панайотката е голяма грешка. Първо, че не е чак толкова лош футболист, второ играе с голямо сърце и наистина си личеше, че му пука. Според мен можеше покрай него и още 2-3 ма футболисти да се изгради сериозен гръб. Не вярвам и финансовите претенции да са му били толкова голями, а и наистина не виждам логика в това да оставиш митичния рошУ, а да махнеш Васко.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 05, 2015 8:47 pm
Мнения: 1656
Oachkatzlschwoaf написа:
За мен Прохазка и особено Панайотов, защото айде Прохазка получи супер оферта, бяха случаи, от които Делио и ръководството можеше да се възползват далеч по-умно. Двамата можеше да им послужат, особено на Делио, като един, ако щете, малък маркетингове и имиджов трик пред "взискателната" синя общественост. Малко ПР за повдигане на имиджа пред общността и пресичане на допълнителни удари от тези, които ни искат повалени. Имаш един сърцат и качествен българин, градиш нещо голямо с чужденци треньори, СТД, футболисти, имаш визия, която е абсолютно неразбираема за 95% от клишираните мозъци на левскарите, еми не беше много умно това с Прохазка и особено Панайотов. Сигурен съм, че сега абсолютно цял сезон, при всеки слаб мач на някой чужденец, особено пък този на постовете на Прохазка и Панайотов, ще има "махнахте сърцатите българи и левскари" заради тези. И тази мантра ще я повтарят от Сираков до Жоро Георгиев във фейсбук. :smt006 И честно казано специално за тези двамата ще са прави.
Панайотов беше много добър ПР и имиджов ход за Роси, който обаче и този път показа, че е гьонсурат и си знае неговото. Което всички знаем, че е по-скоро правилния път, ама сме ужасно малцинство... Идеята ми е, че все в един момент няма да издържим, особено ако резултатите не дойдат час по-скоро, а всички знаем, че по-скоро няма да дойдат час по-скоро.


Абсолютно съм съгласен и ме е много яд и за двамата. Ясно е, че ако ще градим нещо сериозно няма да са титуляри, но не е като да няма бол мачове и в доста от тях можеха да ни свършат добра работа. Перфектният вариант беше да разкараме Белмонт и Рошу, а баче Роман и Васко да ги запазим, ама..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
Oachkatzlschwoaf написа:
........


Но пък се оставят доказани неможачи като Вутов, Кабрал, Белмон и Роху. :lol: Некадърника Прохазка отива в ШЛ, а тези кадърници са бъдещето. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Дерипаска написа:
И според мене махането на Панайотката е голяма грешка. Първо, че не е чак толкова лош футболист, второ играе с голямо сърце и наистина си личеше, че му пука. Според мен можеше покрай него и още 2-3 ма футболисти да се изгради сериозен гръб. Не вярвам и финансовите претенции да са му били толкова голями, а и наистина не виждам логика в това да оставиш митичния рошУ, а да махнеш Васко.


Е той не е "махан", очевидно има по-добро предложение.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 14, 2018 7:15 pm
Мнения: 428
Белаид-Д.Иванов... Дано не се налага тези двамата да играят, защото са мн далеч от истината. Особено тунизийчето. Има резон да се търси още един ЦЗ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13542
Прохазка беше изчерпан за отбора,и правилно реши да смени обстановката,Васката се опитваше да играе колкото може,според мен няма какво повече да даде през новия сезон. Ще е резерва в 70% от мачовете,и ще влиза при наказание или контузия на някой от халфовете. Правилно не му подновихме,а го остовихме да си намери отбор където ще е титуляр,а не да търка пейката при нас.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:51 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Private_party написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
.......


Абсолютно съм съгласен и ме е много яд и за двамата. Ясно е, че ако ще градим нещо сериозно няма да са титуляри, но не е като да няма бол мачове и в доста от тях можеха да ни свършат добра работа. Перфектният вариант беше да разкараме Белмонт и Рошу, а баче Роман и Васко да ги запазим, ама..

Добре,а не смяташ ли,че треньора по-добре знае от нас?Ами ако Рошу и Белмонт имат качества и просто им е било необходимо повече време за да свикнат?Все пак той е всеки ден с тях.Вижда ги как тренират,какво могат....Васко търчеше като кон,раздаваше се на 2000% и това е абсолютния му максимум - да покрива голям периметър.Я си представи,че направи фрапантна грешка,като тази на баража срещу ЧМ в мач в който не спечелим?Изобщо,въпреки,че и аз повече исках да остане Панайотов,предпочитам да се доверя на треньора.Дали това решение е правилно ще разберем до няколко месеца.

Тиам,Нашименто,Гомес,Рошу,Белмонт,Вутов,Мариани...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:52 pm 
За Прохазка е ясно, супер оферта, трябва да е луд да не я приеме. Но за Панайотов не съм убеден, че сам искаше да напусне. А и е доста умно момче, за разлика от 99% от футболистите, според мен сам е наясно, че би бил резерва в повечето мачове и ще си чака възможностите.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Diabolik написа:
Добре,а не смяташ ли,че треньора по-добре знае от нас?


Не, той е менте.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 05, 2013 6:50 pm
Мнения: 301
Не го мислете Митов и Боримиров са виновни,щото подписаха с Васко за 1 година,а с Рошу за 3 години.Той Делио просто нямаше избор,предишното ръководство му заложиха бомба.Постоянните сигнали от Роси...селекцията я бях наследил..зимата трябваше да правя нова селекция..Въпреки,че миналия сезон Роман записа най-много минути и от 5 години в отбора,а Панайотов е в топ 5 по мачове идва треньора и казва еми въпреки че ми бяха гръбнака на отбора,тия момчета не стават.После що бай ганьо не го харесва,като зачерква способни играчи като Роман и Васко.Дано да е за добро.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Какво подяволите общо има Роси с напускането и незадържането на Роман и Панайотов?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
BlueMagic1914 написа:
Не го мислете Митов и Боримиров са виновни,щото подписаха с Васко за 1 година,а с Рошу за 3 години.Той Делио просто нямаше избор,предишното ръководство му заложиха бомба.Постоянните сигнали от Роси...селекцията я бях наследил..зимата трябваше да правя нова селекция..Въпреки,че миналия сезон Роман записа най-много минути и от 5 години в отбора,а Панайотов е в топ 5 по мачове идва треньора и казва еми въпреки че ми бяха гръбнака на отбора,тия момчета не стават.После що бай ганьо не го харесва,като зачерква способни играчи като Роман и Васко.Дано да е за добро.




Хубаво бе човек, разбрахме те още при последните ти 12031092312938 мнение по темата. Ментето е виновно вече от тук нататък, ментето е виновно за това че Роман и Васко си тръгнаха, ментето ще е виновно за провалите тая година, ментето ще е виновно, че Рошу/Белмонт няма да играят по-добре от Васко и Роман, ментето ще е виновно ако завършим пак 3 тая година и сме с калъфки, ментето ще е виновно за всичко. Няма да са Боримиров, Митов, легендите, юношите, само и единствено ментето.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 11:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
BlueMagic1914 написа:
Въпреки,че миналия сезон Роман записа най-много минути и от 5 години в отбора,а Панайотов е в топ 5 по мачове идва треньора и казва еми въпреки че ми бяха гръбнака на отбора,тия момчета не стават.

Качествени глупости написа, браво. Само че Делио казва, че се очаква двамата да бъдат заменени с по-добри футболисти. Че няма незаменими хора и ако се взимат по-добри футболисти/треньори на местата на старите, това е напълно нормално. Доста точно изказване. Тук неведнъж се е коментирало, че дори хората, които харесваме Делио, сме окей за смяна с Мъри Стоилов, ако има такава възможност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 11:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Сутринта се прибрах от нощна, а не смеех да заспя да не пропусна някой трансфер. На обед реших да дремна за час, викам си дано не се появят новите докато спя. Накрая се събудих на привечер, с ужас посегнах към телефона и отворих темата за трансферите. И какво да видя? Нищо. Чувствам се излъган и предаден. Поне тоя Мариано да го бяха показали, да видиме че се работи нещо в тоя клуб.
Поне да бяха изгонили Божката или Вутов, да се види искрица надежда...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А високо вдигнатата дясната ръка кога?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 14, 2018 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10310
Росен написа:
Поне тоя Мариано да го бяха показали, да видиме че се работи нещо в тоя клуб.

Утре по обяд или най-късно следобяд позира с фланелката и счупената химикалка, споко. :smt023

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Омръзна ми от утре, петък, понеделник. Аре малко по-сериозно...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 12:04 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Стига с това "утре" :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 12:11 am 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
:hitl1 ? :smt023 или :smt018

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 12:20 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 5:00 pm
Мнения: 217
Местоположение: /dev/null
Нашият живот написа:
Добре де, днес

Бан!>


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юни 15, 2018 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Дано има вратар. Дано има истински вратар. :pastor

Ако няма истински вратар, който да се усмихва, държейки счупена химикалка, ще сваля камбаната от камбанарията, която сам построих и пиша сезона нулев преди да е започнал и всичко направено до тук ще замине автоматично в дупката, където ми отлежават лайната в лъскавото село. Иска ми се да се бъзикам, но ако не стане.. няма да е бъзик изобщо.

Писна ми на кура и ако ще гледам Божидар Корнера или негов сиамски близнак по некадърност, то няма да гледам нищо и да си хабя нервите.

Така че.... да видим. :pastor

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11613 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 388  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: YaCy [Bot] и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com