forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Ное 21, 2018 9:59 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 62  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Спас Русев
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2018 1:03 am 
Аватар

На първо четене, Спас е един от многото натрупали Х пари по партийна линия, но е един от малкото от тези, които може да управлява капиталови средства/пари и да знае как да инсвестира. Всички знаем как наш борат до всичко, което се докоснеше отиваше във фалит :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2018 1:10 am 
Аватар

Спасе, вечеряй с Вили! :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 12, 2018 1:59 am 

mech0 написа:
Явно на всеки 2 месеца трябва да припомням защо г-н Универсиада не става:

- привличане на спонсори - кръгла нула
- състоянието на базата на Герена - ужасно поддръжка (дори сектор А заприличва на кочина), продължава да липсва ясна визия, камо ли план за развитие
- неведнъж ни е преметвал с инициативи, а някой направо ги е и осирал (сега пак има драма с Viber стикерите)
- САМ въвежда правила, които после не спазва (припознаването на покойниците)
- защитаваше до последно Диана Иванова
- циркът с билетите със Сутиеска
- срамното съдебно дело срещу Станимир Стоилов и все още продължаваме да му дължим пари

Да видим какво имаме насреща

- много добре говори пред камера :loser2
- стои с името си :smt017
- не се знае дали сме платили на НАП и другите кредитори, но никой не си търсил парите ВСЕ ОЩЕ :ohmygod2

Ще се постарая поразмишлявам по зададените точки;
- Предполагам нямаш ясна идея, колко е трудно привличането на спонсори в чудната ни държава и какви са бюджетите на фирмите. Тъй като спорта и в частност футбола е възприеман като сбирщина от "ултраси" и всякаква долнопробна паплач (думи на маркетинг директор в голяма фирма у нас, не мои!), то клишето се е разпространило и никой не смята такава аудитория за интересна. Всеки отбор у нас се издържа от един меценат + някаква фирма, а по-уредените и от някоя партия. Както и от тото. Черно тото. Питай кмета на Монтана.
Конкретно за спонсорите - Цецо Найденов така добре е хванал половината от спорта у нас за без пари, че хич не му се пуска. Bet365 дават много по-добри пари, но късането на договора с efbet би било ритуално самоубийство от финансова гледна точка. Ама пък ние обичаме да плащаме неустойки :strkstrk
SPETEMA - договора знам, че е до 2018г, не знам обаче, дали е продължен. Факт е обаче, че KIMBO в момента имат доста пари и дават покрай всичко де що е свързано с Италия. Не мене лично са ми отказвали, покрай организация на мои инициативи за Мондиал'18, щот Италия нямало да участва ... То впрочем, донякъде си е и мое предложение, до някъде не само, но тая близост на финягата и Раев беше породена от това, че втория им е абсасъдор за България и е в близки отношения със собствениците на SofStock. От там нататък - бира, заради малоумните ни закони НЕ МОЖЕ! От ХВП си имаме Градус, макар и по вътрешна линия. Банките няма да дават пари поне следващата петилетка за неща около спорта (макар че тука може и да ми е малко стара информацията) овен ПИБ, ама Цеко Минев се е ориентирал към фенси неща като зимни спортове (човека два курорта си има), лека атлетика и т.н. Фармацевтичните фирми освен Актавис (те вече са и евреи де) с школата на стадиона на Локото СФ с друго не ги виждам. Те и там приключиха. Зора и надеждите са във външни компании, но повярвай ми, това е адски трудно, заради имиджа на футболна ни. И ако щеш ми вярвай, това е проблема. А ако мислиш, че някой друг е цъфнал и вързал покрай спонсори, с радост ще обсъдя с теб и тези на другите отбори, за да видиш колко е еднакво положението. Сега, друг е въпроса, че поради маркетингова некадърност се изпусна чудесен договор с Huawei, ама то за това и човека си тръгна :)
- Аз крайно не съм на твоето мнение за базите и стадиона, а съм взискателен и капризен човек. Да иска се да направи целия стадион, ама някой ЛУД трябва да плати за това. И няма да е Спас. Наскоро им оправиха фитнеса на Герена между другото, цялостен ремонт, нови уреди и т.н. Като се има предвид, каква кочина е навсякъде, освен може би на стадиона на Луногодбахче (където пък с държавни пари се прави всичко!!!) сме си екстра. И то предвид, че се оправяме сами.
- Вайбър стикерите - ми доста организации имат драма с тях. Честно казано, тук не знам какъв е проблема. И не съм се интересувал. Даже наскоро научих за тях, нали маркетинг .. :)
- Така, това с покойниците. Донякъде това е фенщина, но пък познавам поне няколко доста изявени припознавача по стечение на обстоятелствата и умирам да ги гавря, а те ми обясняват как другия месец фалираме. Така от 2016г горе-долу :strkstrk Тук моята версия, според моите знания и ниво на информираност е следната: Един бивш министър на финансите, директор в един телеком е голям ПРИПОЗНАВАЧ. И хич не искаше тоя телеком да е освен спонсор на НАЙ-ГОЛЕМИЯ клуб у нас. Няма да влизам в повече детайли, защото форума се чете от всякакви, но това смятам, че беше акт на дипломация в труден момент. Не че ми харесва ...
- Диана Иванова си беше Баждека в сянка. И понеже за толкова година работа в клуба той си беше изградил една добра организация на работа трябваше малко време, в което Дианчето да бъде галена и ласкана за работата си, докато не бъдат прекъснати връзките на добрата организационна работа на Бадждека. След това шут. Точка. Корпоративна дипломация средно ниво, нищо ново.
- За билетите получи отговор.
- Там мисля, че имаше едни намигания и т.н. Накрая са се разбрали до колкото знам. Чисто принципен е въпроса и двамата са големи хора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2018 12:17 am 
Аватар

Благодаря за изчерпателния отговор, най - накрая може да проведем смислен диспут без "а, бе ти, Ники Митов ли искаш?".

1. Нямам ясна представа как точно стои въпросът с привличането на големи спонсори в България. Съгласен съм, че не можеш да се издържаш само с парите от тях, но не може ли тогава да се насочим към по - малки спонсори и все пак да генерираме някакъв приход. Например школата - след основаването на тръста дойде един човек, който каза, че няма големи финансови възможности, но се занимавал с търговия на плодове и зеленчуци и можел да осигурява няколко пъти в месеца, пресни такива за общежитието. Та нашият сладкодумен директор не може ли да придума Кауфланд, Била и т.н. да осигуряват храната на юношите срещу някаква реклама на игрищата или каквото и да е. Същото и с лаптопите, за които шофьорчето няма пари и се събираха от картите "Ние сме Левски". И това ли е невъзможно?

2. Тук явно е въпрос на преценка на всеки. Последното, което говори за поддръжката на стадиона и прилежащите му площи (да благодарим на ченгето Калоян, за което) е, че се организира доброволно почистване viewtopic.php?f=1&t=15542 и от клуба помолиха всеки да носи някакви инструменти, защото те нямали дори тример. :oops:

3. Изтекоха едни дати за подменяне, доколкото разбрах май сега не можели да се свалят безплатно, щеше да има нова специална серия с Гунди, но от клуба си пипат ушите по тези въпроси.

4 и 5 - :smt023

6. За билетите не получих отговор, а откъслечна реплика, препращаща към НКП и това как те си разпределят билетите. Аз ще попитам кой точно даде 50% от билетите на НКП? По силата на какво ги даде и предизвика целия хаос? След като НКП си получи билетите може да си ги разпределя както иска между членовете и никой и не би трябвало да ги упреква за това. Колко още години ще си говорим за системата за лоялност, която точно да разпределя правото на запазване на билети за такива събития?

7. От последното интервю на Стоилов (мисля, че преди 2 седмици) въобще не останах с такова впечатление.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2018 8:56 am 
Аватар

Мисля си,че Русев може да е решил да прави Левски печеливш бизнес. Това е възможно,предвид това,че последните години много пари се вляха във футбола. Щом един селски клуб като Лудогорец може да е печеливш и да продава играчи за по няколко милиона евро (печалба в пъти),отделно и наградните фондове, защо пък да не е решил, че може Левски да бъде също толкова печеливш,че дори и повече? Най-големия клуб в България,най-много фенове,история,успехи... Да не говорим, че като успешен президент на Левски би имал и обществено и политическо влияние. С една дума -има шанс и да е решил да развива клуба сериозно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2018 10:56 am 
Аватар

Докато не махне плявата и не врътне кранчето на дилърите, надежди аз лично няма да имам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2018 9:26 pm 
Аватар

Едва ли ще ги държи, но първо трябва да върне останалата част на стадиона - тези, които дават, а не взимат само. И не, не искам да сме като в Англия, просто искам фенове а не далавераджии.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юни 13, 2018 9:42 pm 

Едва ли може да води война на няколко фронта едновременно. Затова си има приоритетите и си води битките една по една.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 10:40 am 

Тая свиня Крачунов взел интервю на Вуйчо Спас

- Г-н Русев, преживяхте ли кошмарната загуба на финала за купата от "Славия"?
- Отдавна съм го преживял. Красотата на футбола е, че в него има много адреналин! Вие виждате каква изненада се получи на Световното първенство по футбол в Русия на мача Исландия - Аржентина. В тази среща Аржентина доминираше, но не успя да вкара победен гол, въпреки че аз бях за Исландия.

- Защо подкрепяте Исландия?
- Защото "Левски" има национал от Исландия и не може да не го подкрепя. В събота всички съотборници на Холмар гледаха мача в съблекалнята и го подкрепяха.

- Каква беше причината да оставите Делио Роси на треньорския пост, след загубената купа, а не да постъпите като повечето футболни президенти у нас, които биха му посочили вратата?
- Има някои хора, които искат Роси да си ходи още от първия ден, в който той дойде в "Левски". На тях не им трябва дори да е загубил мач, за да му поискат оставката.

Вижте какво, от една страна имаш 25 състезатели от различни националности, с различни характери и различни проблеми! От друга страна имаш треньорски екип с определен характер и определени проблеми. И ти искаш от тези две страни да изградиш един общ характер на отбора. Категорично е, че този процес отнема определено време. Напасването на тези характери няма как да стане толкова бързо.

Вие виждате как Гуардиола отиде като треньор на "Манчестър Сити" с толкова добри футболисти и огромен бюджет, но успя да донесе титлата едва на третата година. Подобна бе ситуацията и с Мауриньо в "Манчестър Юнайтед", който все още не е спечелил шампионата.

За успехите трябва време и аз вярвам в това.

- Склонен ли сте да вярвате, че Делио Роси ще спечели титла с "Левски"?
- Не искам да говоря за склонност или за компромис. Аз вярвам в това, че на един треньор трябва да му се даде възможност да работи в дългосрочен план.

- Видях, че лично сте ангажиран със селекцията в "Левски" и в клуба пристигнаха няколко попълнения. Ще има ли още нови футболисти при "сините" до началото на сезона?
- Аз смятам, че отборът има основата и оттук-нататък можем да говорим само за надграждане.

Непрекъснато се наблюдават състезатели и във всеки един момент когато забежим, че има футболист, който би вдигнал нивото на "Левски", естествено е, че ще го привлечем.

- Разполага ли "Левски" с голям бюджет, за да гони шампионската титла?
- Шампионската титла не се купува с бюджет, тя се печели!

Печеленото на шампионската титла не е въпрос на бюджет, а на отбор, който играе красив футбол и побеждава в мачовете си.

- Убеден ли сте, че през тази година "Левски" ще е боеспособен отбор, който да атакува първото място?
- Всички знаят, че при започването на всеки шампионат целта пред "Левски" и лит(*кс-етрополе е една - спечелването на шампионската титла. Разбира се и на мен ме се иска това да се случи. Ще видим.

Преди да започне шампионата на България, имаме квалификации за Лига Европа и в момента фокусът е насочен там.

- Делио Роси обяви, че ще залага на по-млади футболисти в "Левски", като Илия Димитров, който стана голмайстор на "Локомотив" (София). Но ще има ли търпение публиката към тях, ако резултатите не са благоприятни?
- Аз не мога да се бъркам в решенията на старши-треньора. Негово право и отговорност е да избира онези състезатели, които могат да донесат победата във всеки един мач. Естествено е развиването на състезатели, които са от школата на "Левски". Това е нещо много похвално и ние разчитаме на тази тенденция.

- Допада ли Ви решението на БФС да запази формата на първенството от 2017 г.?
- Футболният съюз е органът, който управлява футбола в България и ние като клуб се съобразяваме с неговите решения. За печелещите този формат е удачен, а за губещите не. Мога да кажа, че няма логика третият да играе със седмия за класиране за лига Европа, но форматът е такъв и ние го уважаваме такъв какъвто е.

- Докъде се простират амбициите на "Левски" за европейските клубни турнири?
- До груповите фази.

- Появата Ви в ложите на "Лудогорец Арена" редом до Кирил Домусчиев предизвика различни коментари. Склонен ли сте да седнете заедно с ръководството на лит(*кс-етрополе по време на мача между двата отбора?
- Нормална практика навсякъде по света е президенти не само на футболни клубове, но и на държави да сядат един до друг и заедно да наблюдават футболен мач. Това е нещо съвсем нормално.

- Ще изненада ли "Левски" своите привърженици със сензационен трансфер?
- Това ще стане ясно, след като започне шампионатът. (усмихва се). Тогава ще видим дали трансферът е изненада или не. Ние вече направихме два трансфера, а от проявите на новите попълнения в мачовете ще видим дали сме направили удар.

- Даниел Боримиров обяви, че очаква "Левски" да играе нападателен футбол през новия шампионат. В същото време Делио Роси беше критикуван заради избора на дефанзивна тактика. Какъв ще е стилът на "сините" през сезон 2018/2019 година?
- Не смятам, а и не съм чувал от президентите нито на "Реал Мадрид", нито на "Барселона" да коментират какъв стил трябва да играят техните отбори. Това е въпрос към самия треньор. Аз искам "Левски" да печели мачовете си.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 10:49 am 
Аватар

Цитат:
Даниел Боримиров обяви, че очаква "Левски" да играе нападателен футбол през новия шампионат. В същото време Делио Роси беше критикуван заради избора на дефанзивна тактика. Какъв ще е стилът на "сините" през сезон 2018/2019 година?
-Не смятам, а и не съм чувал от президентите нито на "Реал Мадрид", нито на "Барселона" да коментират какъв стил трябва да играят техните отбори. Това е въпрос към самия треньор. Аз искам "Левски" да печели мачовете си.

:bigok Спасе, айде пращай тоя управник да зарежда колата си, да вземе сина си и я към Царско село, я към Видин....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 10:53 am 
Аватар

Поредното много добро интервю на Спас Русев! :smt006
Нищо общо с гръмките изказвания от предишни ръководства,
категорична подкрепа за треньора ти с което внасяш спокойствие в цяла съблекалня!
Браво! :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 12:54 pm 
Аватар

Може да съм се напил, без да съм разбрал, но ще кажа нещо, за което може да ми ударите анатемата.
Винаги съм искал от Президентът на клуба, да говори точно тия неща, дето сега говорим гусин Русев.
Може да е лъжец, измамник и шофьор, обаче вози много мазно, дейба!
Ако поизправи клуба на крака и хванем да спечелим, някоя титла може и временната сцена да стане постоянна и да му хареса. И ако и след това се държи, така както в последната една година (разбирай, след назначението на Дельо) аз нямам ама абсолютно нищо против да ни е Собственик още дълго.
Измлящих мазен минет, в името на Левски, обаче!

п.п. г-н Сираков, записвай си как се прави!
Амин!

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 1:17 pm 
Аватар

Образец за интервю на собственик на Левски. Браво!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 1:33 pm 
Аватар

Vurnete nasko toi znae kakvo e Levski!1!!1!1!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 1:36 pm 
Аватар

Нищо кой знае какво няма в това интервю, просто се вижда разликата между изказване на човек с основно образование (повечето легенди и разбирачи) и образован, начетен и видял много човек.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 4:49 pm 
Аватар

:!: Бай Ганьо (един с мустак :smt031 ) < фин бизнесмен, който има школувано не само от ДС образование :!:

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 4:53 pm 

http://pik.bg/спас-русев-бистри-селекцията-в-левски-на-хапка-и-пийка-с-лъчо-танев-news758813.html

:bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 4:56 pm 
Аватар

Айде са бан за непозволени линкове. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 18, 2018 4:58 pm 

Е, аз горе пуснах интервю в Блиц. А на това няма кво да му цъкаш, заглавието е достатъчно :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:02 am 
Аватар

Логично е, ако има една ябълка в размер на 200000 евро или колкото там се взима от тая фаза, и да не я вземем, Спас да побеснее.

Да се стяга за вечери с други треньори, ако се насерем в сряда.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:23 am 
Аватар

От самото начало чичо Спас каза, че Левски ще се самоиздържа. Той пари и да има, няма никакво намерение да дава.

Еми, просто няма да стане така.

Каквото и да си говорим, в крайна сметка на ПФК Левски София 1914 АД му трябват няколко десетки милиона в лева за да станем това, което ни се иска.

Очевидно няма кой да извади подобни пари и ще продължим да се залъгваме колко сме велики и ще играем "мачове на сезона" с бирой, славия и т.н., за да стигнем до великата втзможност да изиграем 2 мача в Европа.

Така или иначе в кафявата лига няма да направим нищо, докато в лудогорбахче се наливат пари, да вземем да я напуснем и да ритаме само за купата. И без това този смешен турнир е единствения шанс да се качат в самолет за да ритат в някое европейско село наще велики футболисти в момента.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 10:49 am 
Аватар

Оставяме настрана това, но ако Вили е трябвало да одобри отсятите играчи, обещал е, че ще дойде при нас, а е изнудвал евреите и е отишъл на майка си в путката? :smt115

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 12:12 pm 
Аватар

Да му бяха сложили краен срок за отговор на така чакания Вили,а не да ни мотае един месец,и накрая хванахме кура.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2018 8:36 pm 
Аватар

ИЗЧЕЗВАЙ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2018 8:39 pm 
Аватар

С Роси под ръка и чао!

konvoec написа:
Чорбаджийски и Неможката са по няква програма за внедряване на умствено изоставащи в отборите от А група. Дават им и капитанските ленти, за да се чувстват специални :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2018 8:43 pm 
Аватар

У ЛЕВО!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2018 8:45 pm 
Аватар

И тук може да играе Wizzair-а ... по-добре в А окръжна, отколкото в будна кома.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2018 8:45 pm 
Аватар

Страхотно развитие, спираща дъха стратегия! Дано са ти взели мерки за ковчега, лъжец гнусен!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2018 8:48 pm 
Аватар

Когато и да се махне тоя лупар, все ще е късно. Да ходи пак да дава акциите, деба боклука шибан. Унищожи ни тоя нещастник!

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 17, 2018 8:51 pm 
Аватар

Пари нема...действайте.Прекомерното доверие в Роси му изядоха главата.По-добър за съжаление не виждам да дойде.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 62  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]