forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Ное 21, 2018 9:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 411, 412, 413, 414, 415
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 10:53 pm 
Аватар

:smt005 :smt005 Междувременно в Румъния
https://www.instagram.com/p/BjTzbOFg151/

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 11:48 pm 
Изображение

:smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Пон Май 28, 2018 11:51 pm 
Аватар

Закрит :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 12:15 am 
Аватар

Рева :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 12:35 am 
Аватар

Контрата е много жестока! :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 1:04 am 
Аватар

Хората си обичаме конспирациите и това е... Няма нищо по-логично от конспирацията на Рамос да преминем към Националната лотария :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 1:12 am 
Аватар

Сега видях снимки на жената на Ковачич, доста добре изглежда девойчето. 8,5 по скалата на Говядуту. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 1:17 am 
Аватар

Оценката къде е знаем... снимките - не. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 1:18 am 
Аватар

А снимките защо не са качени тук? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 1:35 am 
Аватар

Добре, че е Инстаграмата. :bigok
https://www.instagram.com/izabelandrijanic/?hl=en

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 3:00 am 
Аватар

ultima frontiera написа:
Най-гадното копеле на земята е тоя Рамос. Едно време зверски аз и хората около мен се кефихме на Синиша Михайлович, на Гатузо след това и прочие подобни. Много се е изнежило окото на зрителя. Всъщност нямаше да е такава драма, ако арабина не беше футболист на митичните, все пак тази харизма само този отбор я има.

Няма нищо общо между Гатузо и Рамос. Гатузо беше груб сърцат защитник, но не е играл курвачката както му е специалитета на Рамос. Едното е футбол, а другото са евтини курвенски номерца. Не говоря за тоя мач ами въобще.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 7:46 am 
Аватар

Сини_шампиони_1914 написа:
Бих и извадил костилката от сливата!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 8:31 am 

Гатузо беше гаден селски ръгач и рядко противен, винаги съм се чудел как може някой да му е фен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 9:28 am 
Аватар

И Гатузо е разкрит :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 11:43 am 
Аватар

Разкрит и закрит, но пък научихме и нещо ново - бил е защитник :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 11:44 am 
Аватар

Форума сменя позицията на даден играч,когато си пожелае. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 12:06 pm 
Аватар

Баси много помня. Поправям се.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 12:28 pm 
Аватар

Бива я, но по-важното е да буди сутрин с кавал :smt047

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 1:59 pm 
Аватар

Бих ѝ направил две деца :smt007

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 2:06 pm 
Аватар

Oachkatzlschwoaf написа:
Изображение

:smt005 :smt005 :smt005

Добре му е отговорил :smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 5:40 pm 
Аватар

Добра затапка :smt005 :smt005 :smt005

Иначе, гледам че темата позамря, та да напиша и за мача нещичко :strkstrk

Започвам с това, че като цяло двата отбора са ми през шпиндела и ми е тотално все тая кой отбор ще спечели, така че и си гледах мача за чист кеф. Всъщност, откъм футбол не видях кой знае какво (с изключение на нечовешкия гол на Бейл), два отбора с доста слаби защити, често неадекватни халфови линии, и силни нападения, които обаче бях се сковали яко и не направиха особено много. Поне, обаче, имаше интересни ситуации, та да не изпозаспим в 30-тата минута.

Ситуацията на Рамос. Абсолютно убеден съм, че ако в тая ситуация не беше Рамос, а друг играч, а и ако не беше Салах, а друг играч (примерно оня ретард Хендерсън :lol: :lol: :lol: ), надали и 10% щяха изобщо да си мислят, че това било "нарочно", да не говорим за целенасочено и планирано. Очевадно е, че и двамата се държаха. В един момент тръгнаха да падат и тогава, съвсем логично, Рамос не го пусна, защото имаше шанс оня да не падне и да стане атака. При такава ситуация, още повече в единоборство, което подължи известни секунди а не е просто мигновен сблъсък, Рамос съвсем нормално не го пусна веднага. Впрочем, и египтянина не пусна, точно по същата причина. Оттам всичко е просто малшанс че при падането се получи това нещо. Рамос е уникално лайно и много противен играч, но не смятам, че има и грам умисъл. Пак казвам, че точно щото на него му се носи подобна слава, изобщо се говори за "умишлено" и "нарочно". За мен не беше. Друго показателно е, че за контузията на Карвахал не се споменава почти нищо, а там ситуацията откъм "умисъл" е доста сходна (спокойно можеше да не го настъпва, според мен, но просто в разгара на играта такива неща се случват).

Вратарчето няма какво да го коментираме, там всичко е ясно :bigok Отлично включване на Бейл, просто ги попиля. Роналдо - бледа сянка, вярно е и че беше пазен яко, но пък това даде възможност на други да се разиграят повече.

Като цяло намирам, че Педал заслужено спечели в конкретния мач. Лузърпул разполагат с твърде жалки играчи, това е. Само един Салах не стига. Впрочем, смятам че и с него на терена Педал пак щяха да бият - това, че имаха някакво илюзорно преимущество първите 30 мин., просто заблуждава - за мен освен, че държаха топката, не направиха нищо съществено, освен един пропуск в самото начало и едното спасяване на Навас. След това вече натискът беше доста безплоден а Реал така и така почна да надига глава. За мен си беше въпрос на време, защото Зидан това го прилага в доста мачове и съм сигурен, че и в тоя излезе с пълното съзнание да ги остави ония да бъхтат първите 20-30 мин. и после да ги подкарат, което и стана.

Да кажем нещо и за великия тактик Клоп, защото се наслушахме на това колко велик треньор и тактик е той. За мен и той има доста сериозна вина за загубата - смешно е отбор с тия претенции (т.е. с претенциите да печели ШЛ) да си изгради цялото съществуване около един-единствен играч и да няма и 1% резервен план ако нещо се случи. Лузърите практически цял мач не можаха да се отърсят от шока, че загубиха Салах, а и треньорът им не направи нищо, за да промени това. Всъщност целия отбор, след като изчезна Салах, се обърна към Мане и чакаше той да прави онова, което принципно прави Салах. Е да, ама той не го може, нищо че вкара и удари греда (а реално можеше спокойно да излети за удара с Рамос, който преигра, но за мен удар си имаше....). И така си и мина мача - в чакане на месията....

Само за сравнение, Португалия стана Европейски шампион с отбор, който се въртеше само около Роналдо, но на финала Роналдо излезе и те останаха без него. Тогава, обаче, те просто включиха на "игра без Роналдо" и всъщност за франсетата стана по-сложно, щото им се разбърка плана "спораме Роналдо и всичко е точно" и се оказаха в небрано лозе и не знаеха как да противодействат, а мангалчетата си вкараха голчето и толкова. Тук - нищо подобно, излезе Салах и ония умряха на място.

Все пак намирам, че би било нелепо "играчи" като Ловрен, Ван Дайк, Хендерсън и още няколко подобни да се кичат със званието "победител в ШЛ". Също смятам, че би било нелепо ШЛ да спечели отбор, който води с 4:0 у дома и получава гол в 80-тата минута и се насира от шубе да не ги обърнат, като това, което ги спасява, е липсата на време верно да ги обърнат.... Като цло за мен Ливърпул е много далеч от някаква класа и класирането им на финал е огромно събитие, за което трябва да черпят мощно, защото е против логиката. Реал също имаха бесен късмет, но определено заслужаваха повече от Ливърпул да са на финал, а и да го спечелят.

Ай стига, че стана дълго, а ние дълги постове не четем :loser2

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 5:46 pm 
Аватар

Цитат:
Европейският съюз по джудо остро критикува капитана на Реал Мадрид Серхио Рамос за прийома, с който контузи нападателя на Ливърпул Мохамед Салах по време на финала на Шампионската лига в събота. В 25-ата минута на двубоя в Киев двамата играчи се хванаха ръка за ръка и при последвалото падане египтянинът нарани лошо рамото си и не бе в състояние да продължи срещата.
"Уаки-гатаме е опасна техника. Затова тя е и забранена в джудото", написаха от Европейския съюз по джудо на страницата си в "Туитър".

Уаки-гатаме :bigok
И гол на сезона пИчели КриЩианУ:
Цитат:
Изключителното попадение на Гарет Бейл за 2:1 във финала на Шампионската лига между Реал Мадрид и Ливърпул остана на второ място в класацията за “Гол на сезона” в Шампионската лига. Първата позиция е за попадението на Кристиано Роналдо със задна ножица в мача между Ювентус и “белите” от четвъртфиналите.

Изборът не е на феновете, а е на 6-членен Комитет от технически наблюдатели към УЕФА, сред които са бившият мениджър на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс, бившият треньор на Вердер (Бремен) Томас Шааф, някогашният играч на Интер Кристиан Киву и др.

На трето място е голът на Гонсало Игуаин (Ювентус) от воле срещу Тотнъм в първия мач от осминафиналите.

И за капак - Асенсио е ебал Дуа Липа същата вечер :fuck1

Последна промяна Adepta на Вто Май 29, 2018 5:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 5:49 pm 
Какви са тези митове, че Ливърпул бил отбор с 1 играч? :roll: Кой отбор с 1 играч стига финал в ШЛ като громи по пътя си много сериозни отбори и завършва в топ 4 на Англия, където конкуренцията и нивото са убийствени?
Ливърпул има четирима играчи на световно ниво - Салах, Мане, Фирмино и Коутиньо, който продадоха насредата на пътя и до голяма степен им отне от класата и амбициите. Че нямат вратар, окей. Че са скандални в защита и ад хок поправяха пробойни с Ван Дайк, е така, ама другото, сори... Тва че им вкарва головете Салах ли е факторът, който определя колко играчи има един отбор? Тогава и Реал са отбор с 1 играч.

И Клопата верно, къв пък треньор да е. Само 3 европейски финала с отбори като Дортмунд и Ливърпул, като по пътя шибаше кандидат-носителите на купата с по 4 гола.

П.С: А финалът на Европейското може да си го пуснеш пак, щото нищо от това, което написа, не е вярно. Португалците изкараха финала на адска бафта и късмет, както в прочем и целия турнир. Нормално когато най-добрият ти играч се контузи, и то на такъв мач, и след това вратарят ти като направи грешката на века, да не си същият. Ебати, нормална отборна психологическа реакция е това. А срещу теб все пак имаш Реал Мадрид, не Хъдърсфийлд. Португалците бяха същите, просто им върза...

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 5:50 pm 
Аватар

Цитат:
...Кой отбор с 1 играч стига финал в ШЛ...

Ливърпул. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 5:55 pm 
Аватар

Другите, като имат повече добри играчи, защо не играха финал, деба? :lol: Едните заради Севиля, веднага се сещам :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 6:45 pm 
Аватар

Съгласен съм почти изцяло с мнението на дивото дете. Ливърпул имат 3ма силни футболисти, като от тях единствено Салах е световна класа(тука разбирай един от най-добрите в света защото според мен точно това означава световна класа и не трябва да се ползва на ляво и дясно за всеки добър футболист), Мане е много силен играч и аз го харесвам, но за световна класа още му е рано, а Фирмино е добър, но не чак толкова. Дел Боске каза, че нито един играч на Пуул не може да замени, който и да било от Реал и аз съм съгласен с това... разбира се с изключение на Салах, който в момента е във вихъра си и спокойно може да заеме мястото на Бензема примерно :wink: Останалите футболисти на Ливърпул са пълна трагедия и дори не са на половината от това което трябва да са за да спечелят ШЛ. Не съм съгласен също, че халфовата линия на Реал е играла слабо... халфовата линия на Реал беше перфектна, а Кроос, Модрич, Иско и Каземиро са най-добрата халфова 4ка в света. Общо взето спокоен мач за Реал и много слаб за Ливърпул.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 7:19 pm 
Аватар

Дидиииии, както викат в кюстендилско :lol: , Ливърпул кои сериозни отбори е смачкал? Ман Сити и Рома донякъде. Мега колосът Порто наистина е сепиозен. :lol: В групата наистина мачкаха също ужасно силни отбори... Марибор, Спартак Москва и Севиля. От другата страна имаме група с Тотнъм, Борусия. Като там Тотнъм преби Реал. След тва идват мачове с ПСЖ, Байерн и Юве, т’ва не са шампионите на страните си тази година :smt035 , не са. :smt035

Аз също съм абсолютно съгласен с Дивото дете. :smt023

серящия гъз с хуй да достигне!“

кур за слагачите

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 29, 2018 7:21 pm 
Аватар

Анализът на дивото дете ми допада много. Предлагам с това да се закрие темата и да се отвори нова :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12448 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 411, 412, 413, 414, 415

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]