forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Ииибаси майката. :loser2

Ясно. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
Oachkatzlschwoaf написа:
Всеки, който е виждал на живо английските групи знае, че не може да правиш такива крещящи провокации със самочувствието, че ти си най-великият и можеш да правиш квото си поискаш, и после да ревеш, че онези отсреща били ММА-ци, боксьори, гребци и квото и да е. Англичаните предизвикват със скандалното си неуважение всяко място, на което отидат.
В Амстердам пикаха и целиха от мостовете върху лодки с нормални туристи!? Ако Амстердам си бяха изкарали хората в центъра да се занимават, да не дава господ онези да бяха направили нещо подобно в Ротердам или Ден Хааг, кой може да упрекне местните, че са си пратили ако трябва и хората с чуковете да ги пратят по болниците. Щото тук не става дума просто за пиене, пеене и някоя и друга счупена чаша, задяване с местните или нормалните пиянски фенски изцепки. Ирландците са примерно така и никой никъде не ги мрази като англичаните. Просто са си шумни и весели пияници, естествено че и някоя глупост ще се направи и дотам.
Докато онези глупаци умишлено предизвикват по най-селския и провокативен начин. В държави като Русия това дори би се приело като обида и гавра на национално ниво. Един вид пикаме ви на държавата, правим си квото си знаем. Еми ще си носиш кръста тогава.


+1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
jordanofff написа:
Ииибаси майката. :loser2

Ясно. :bigok
По-бърз ефект от херцата. За година и си мъртвец, при това разложен предварително.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24116
Местоположение: СЕКТОР Б
И е доста по-евтин от херцата. Може да се направи лесно в домашни условия. Ако не греша, се слагаше и бензин.

Напиши krokodil и кликни на images. :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
ДипломатО написа:
А най-яко е да ти запалят или обърнат колата/буса, след като си опикал и надраскал фонтаните в центъра :smt005

http://www.ultras-tifo.net/memories/320 ... 12003.html :bigok

"Англичаните са най-гадните" е новото "това само в България го има" :loser2



Тука даже назад някой беше направил едва ли не еваларка на хърватите, дето причакваха хора пред AirBnB-тата им в Сплит... Така се прави мейт, аз като отида някъде на гостуване си скачам сам на главата, ако по някаква случайност не ме пребият местните.

Не ми е ясно, в такъв случай какъв е проблема със София Запад и сектор Б в момента, след като знаеш как е по агитките. Пребиване и Смърт за всичко и всички :smt007

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
https://www.google.bg/amp/s/www.medicaldaily.com/krokodil-flesh-eating-drug-appears-illinois-three-women-undergoing-treatment-gangrene-259585%3Famp%3D1?source=images


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 1:24 pm 
Въобще не става въпрос за това дали е редно да скачаш на главата на някой и.т.н. Става въпрос, че като си тегав и търсиш проблема, не може да не очакваш, че в град с 1 милион население няма друга група, която да е готова да ти го върне с лихвите :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Какво значи да си тегав в съответния случай, и моля не ми повтаряйте мантрата за колелото в Холандия... Да си пиеш на площада, да си опънеш знамената около пъба и да пееш песни - това ли е да си тегав, или да отидеш на мача и да пееш ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 1:59 pm 
Някои хора оттук като нищо ще заслужат ВИП билети за някой английски мач ако онези изсекнатеняци четат. :lol: Ебати пламенната защита за хора, за които 99,88875% от света знае, че отиват на огромни групи по мачове, за да правят мизерии и да търсят провокация, която често си намират, но тогава автоматично се превръщат в чичковци и майки с колички.
Принципно ми е все тая, а съм и последният, който ще защитава блядовете. Моята цяла идея и последно мнение е, че като си го търсиш по такъв явен и провокативен начин почти навсякъде където отиваш, срещу теб ще се изправят хора, които искат да се докажат/да те поставят на мястото ти и т.н. И не е редно да скимтиш и да ревеш при това положение. :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 2:01 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44115
Местоположение: София
Да си тегав е да опънеш плакат за Ратко Младич и да откажеш нетегавите от собствеиния ти отбор от гостуване.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
jordanofff написа:
Някой може ли да разясни на 2 на 3 какво е това нещо "крокодил"? Сигурно го пише в гугъл, но тук ще е по-кратко и ясно, защото дълги постове не четем. :loser2


Изображение

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Това май е последния стадий от инжектиране на дрогата :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Oachkatzlschwoaf написа:
Някои хора оттук като нищо ще заслужат ВИП билети за някой английски мач ако онези изсекнатеняци четат. :lol: Ебати пламенната защита за хора, за които 99,88875% от света знае, че отиват на огромни групи по мачове, за да правят мизерии и да търсят провокация, която често си намират, но тогава автоматично се превръщат в чичковци и майки с колички.
Принципно ми е все тая, а съм и последният, който ще защитава блядовете. Моята цяла идея и последно мнение е, че като си го търсиш по такъв явен и провокативен начин почти навсякъде където отиваш, срещу теб ще се изправят хора, които искат да се докажат/да те поставят на мястото ти и т.н. И не е редно да скимтиш и да ревеш при това положение. :wink:


Не е зле понякога да излизате от филма, и да разберете, че не всеки футболен фен се бие, пали факли и хвъля колела. Звучиш в момента точно 1-1 с малоумните журналисти, които като стане нещо, обявяват цялата публика за наркомани, убийци и т.н. - щом си на мач си виновен и минимум 2-3 палки си заслужил.

После пеем Ушев Педераст, и плачем по медии и форуми, как не трябва да ни бият всикчи, и не носим колективна вина като провинциалните куки раздават правосъдие извън стадиона. Тея всичките ви мнения, ще ги запазя, следващия път като се почне рева, да си спомните :smt006

А се паля, защото имам доста познати, които бяха в Марсилия и не са от хората, които правят тъй наречените провокации и не смятам, че са си заслужили боя, само защото са с английски паспорти.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Инбредите са най-гнусната сган, където и да отидат. :bigok Дипломата и Шарки нема кво да ги защитавате, щото и 2мата познавате примери от тях точно за това :bigok

И винаги като ядат дървото са супер смешни и се изкарват точно като розовите, и майките с колички в Сандански.

Като ходиш като корав лад и меташ бутилки, има голям шанс по православните страни, да ядеш дървото. Тва е живота, кво ги жалите тия... :bigok :strkstrk

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:17 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10276
За всяка ситуация с плюс ще се намери и минус. Макето го каза точно - баланс. Орките от острова да го духат. :bigok

И да, ако например бях собственик на който и да е комерсиален имот в Марсилия, и някой от тия орки ми потроши витраната - лично бих раздал по няколко чука на тоя нещастник без да чакам намесата на неадекватната полиция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:27 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44115
Местоположение: София
Е то точно в това е проблема - неадекватната френска полиция, която:
1. Не можа на време да спре инбредите.
2. Не можа да огради и хване блядите, да не говорим, че тия по-явните е трябвало още на летището да останат.

Нищо не защитавам. Англичаните са пълни олигофрени, но таква тъпотия да ѝ се кефите, как на някакъв чичак му скачат батки по главата - не я разбирам. Запалената кола на наши в Задар за кеф ли беше?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kalitarq написа:
За всяка ситуация с плюс ще се намери и минус. Макето го каза точно - баланс. Орките от острова да го духат. :bigok

И да, ако например бях собственик на който и да е комерсиален имот в Марсилия, и някой от тия орки ми потроши витраната - лично бих раздал по няколко чука на тоя нещастник без да чакам намесата на неадекватната полиция.

Хаха, точно на франсетата им е до витрина дето се чупи на всеки протест, които са кажи-речи на всяко тримесечие :lol:
Основния проблем е неадекватната полиция, която няма как да охранява толкова големи форуми. Ако можеше да се заемат милицаи от съседните държави щеше да е ок, особено както са братски в онзи регион, ама пусти юридически проблеми.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Чак да й съчувства човек на кръвосмешенията... :cry:
Когато отиваш на такива места ,особено в Източна Европа, трябва да си наясно какво те чака. Всеки си носи кръста.
И на мен не ми беше приятно миналата година в Хърватия с тия разгогени далматинци ,но ситуацията не ни изненада толкова. Все пак отиваш на място с топ агитки и никой няма да те чака с хляб и сол. Още повече, че ние имаме страхотна репутация на Балканите. :bigok Та така и тия опърдяни албионци ,които ще ходят в Русия би трябвало да знаят ,че това няма да е туристическа разходка. :smt006

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:38 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44115
Местоположение: София
Тоест е нормално по гостувания или такива първенства да ходят само нацепеняци и ИТК-та, нито един нормален, щото е страшно т.н.?
И като стане така, че тръгнат само такива, още на границата да ги спрат и да стоят там 48 часа, като ония албанци дето не можаха да отидат на мача си с Ботев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Kalitarq написа:
За всяка ситуация с плюс ще се намери и минус. Макето го каза точно - баланс. Орките от острова да го духат. :bigok

И да, ако например бях собственик на който и да е комерсиален имот в Марсилия, и някой от тия орки ми потроши витраната - лично бих раздал по няколко чука на тоя нещастник без да чакам намесата на неадекватната полиция.


Говорим си наизуст, то в интернет друго не остана май... Някой дошъл и ти потрошил витрината и т.н., точно така е станало ще знаеш, англичаните вилняли и чупили витрини, дошли руснаците, набили ги и оправили даже на хората витрините. Ебаси двойния стандарт човек..., оня ден плакаха всички как не било редно ушев да ги държи в тунела, защото някой друг бил хвърлил бомба, имали права и т.н.

_________________
Изображение


Последна промяна SharkyTT на Сря Май 23, 2018 3:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
ДипломатО написа:
Тоест е нормално по гостувания или такива първенства да ходят само нацепеняци и ИТК-та, нито един нормален, щото е страшно т.н.?
И като стане така, че тръгнат само такива, още на границата да ги спрат и да стоят там 48 часа, като ония албанци дето не можаха да отидат на мача си с Ботев.

Както искаш го приеми. Нормално е да тръгнат всякакви хора ,но да знаят какво ги очаква. И после да не се оплакват. :loser2

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
L.S.F.C._1914 написа:
ДипломатО написа:
Тоест е нормално по гостувания или такива първенства да ходят само нацепеняци и ИТК-та, нито един нормален, щото е страшно т.н.?
И като стане така, че тръгнат само такива, още на границата да ги спрат и да стоят там 48 часа, като ония албанци дето не можаха да отидат на мача си с Ботев.

Както искаш го приеми. Нормално е да тръгнат всякакви хора ,но да знаят какво ги очаква. И после да не се оплакват. :loser2

Нали, кефи ли се като Карето го уцелиха с въздушна пушка в Перник ? Какво ми се оплаква, дошъл е в Перник, нормално е да стрелят.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Тук хората казват друго. Ако отиваш някъде по такъв повод, очевидно трябва да си подготвен. Не отиваш на почивка в Тоскана, нито на езеро в Швейцария.

Ако все пак си наясно, че това е футбол и че може да стане бой, имаш едно на ум, и ако имаш малко мозък не ходиш да сереш, пикаеш, повръщаш където си искаш и да се правиш на бог.

Ако нямаш много мозък и правиш всичко от горе, в някои страни не те бият куките, а местните или съответно батките.

Супер голяма драма :bigok :strkstrk

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
SharkyTT написа:
L.S.F.C._1914 написа:
ДипломатО написа:
Тоест е нормално по гостувания или такива първенства да ходят само нацепеняци и ИТК-та, нито един нормален, щото е страшно т.н.?
И като стане така, че тръгнат само такива, още на границата да ги спрат и да стоят там 48 часа, като ония албанци дето не можаха да отидат на мача си с Ботев.

Както искаш го приеми. Нормално е да тръгнат всякакви хора ,но да знаят какво ги очаква. И после да не се оплакват. :loser2

Нали, кефи ли се като Карето го уцелиха с въздушна пушка в Перник ? Какво ми се оплаква, дошъл е в Перник, нормално е да стрелят.

Това с пушката е безумие и няма нищо общо дори с хулиганщината. Ако си бил в Перник, все пак би трябвало да знаеш ,че си е нормално да те целят с какво ли не...

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Това ми се струва малко лицемерно, защото идва гостуване в Ловеч, връщаме се с потрошени от ушев коли и глави и на базата на историята ще предположа, че няма някой Левскар да каже "еми футболен мач е, случва се". :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Eдно е да те пребие ушев, съвсем друго е да те пребие отсрещната страна. И то без пушки, дъски, оръжия, а с голи ръце. Сигурно във Франция блядите трябваше да си пратят децата и техните майки с колички, че да е равностойно :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Сигурен съм, че 60-годишен човек, отишъл да си гледа любимия отбор го интересува дали е ял бой от ушев или от някое хулиганче. :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Горкия :? :| :cry:

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Още колко страници ще изпишете с едни и същи глупости :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2018 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Само дето, аз не споря за това, че не трябва да се държиш нормално... Сигурно 20 пъти се повторих...

В случая Руснаците в Марсилия просто искаха да пребият англичани, ако някой си мисли, че са ги наказвали заради поведението им, наистина трябва да спре с RT :smt006 Абсолютно никакво значение няма, за това как са се държали. Впрочем, боя стана още преди това, когато арабелите на Марсилия атакуват първи англичаните. Тъй или иначе, в другите градове нямаше такива проблеми с английските фенове, защо ли ? Абсолютно нищо не е свързано с поведение и т.н.

Цялата тема се смени за някакво кирливо колело в Амстердам, дето ако го видя ще го хвърля и аз в канала, щото ми писна да слушам за него. Някакви измислици и хипотетични ситуации т.н. се почнаха, някав стана пекар в Марсилия и му счупиха витрината даже. Самите руснаци откровено си казват, че са отишли с една цел в Русия да пребият англичаните и да им покажат, кой е номер едно. :smt005 Говорим за конкретен случай пичове - Фенове, които тренират да се бият срещу фенове, които пият по пъбове и не са им нито на нивото, нито имат същите идеи за хулиганстване и т.н... Аз лично не се кефя на това, особено на такъв форум. Нека си се уговорят и да си направят поляна, ако толкова искат. Тук не става дума, една тегава групировка, да направи засада примерно на друга, която се занимава със същите неща :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com