forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:43 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Аз ще изскоча с предложение тип бачи Гари и бачи СЗ. Нигерийският десен бек на Локо Пд Муса е с изтичащ договор това лято към Истанбул ББ, а те са цакали 1.5 млн. ойро, за да го вземат. Бая е стабиляга и има добра скорост и центриране, а ако е свободен агент би трябвало да се пробваме. Но пък ако сме професионален клуб може и вече да имаме набелязани резервни бекове, които да се вземат лятото. Поне един бек, вратар и крило е минималното, с което да се подсилим и то, ако запазим всички освен ретарди като Рошу и Кабрал :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 10:00 pm
Мнения: 549
Местоположение: София
Niki4a написа:
gl007 написа:
Само вмятам че Илия Димитров има 16 гола този сезон.Доста повече от статиста Буш да речем! :pastor
Ние ще сме с Илия Димитров, а Агите с Кешару/Тиретата с Каранга. Как ти звучи?

Едва ли някой тук иска да го види като първи, че и като втори избор нападател. Нали затова е преотстъпен - да трупа практика и голове. Спокойно може да проведе подготовка с отбора и ако там покаже качества, да остане за ротация - колкото минути получи Костов да речем. Това (или връщане на Кабов, или някой друг) би мотивирало и останалите под наем да се развиват :levski


Последна промяна CGY на Пет Май 18, 2018 2:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 28, 2013 9:28 am
Мнения: 7504
:bigok
Цитат:
Николета връща Ники в България


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:26 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Мамка им дейба курвенска. Ние едвам се отърваваме от тия, те ги връщат :slap

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
CGY написа:
Niki4a написа:
gl007 написа:
Само вмятам че Илия Димитров има 16 гола този сезон.Доста повече от статиста Буш да речем! :pastor
Ние ще сме с Илия Димитров, а Агите с Кешару/Тиретата с Каранга. Как ти звучи?

Едва ли някой тук иска да го види като първи, че и като втори избор нападател. Нали затова е преотстъпен - да трупа практика и голове. Спокойно може да проведе подготовка с отбора и ако там покаже качества, да остане за ротация - колкото минути получи Костов да речем. Това (или връщане на Кабов, или някой друг) би мотивирало и останалите под наем да се развиват :levski


Hали искат да налагат Станислав Иванов (не разбирам защо, но...) и той е 3-4 избор в момента. Ако върнат Илия ще имаме 5 некадърни нападателя. Не разбирам логиката.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 10:00 pm
Мнения: 549
Местоположение: София
Именно - има си щаб и ако той прецени, че е некадърен, няма да го връща за сезона. Иначе от малкото наблюдения, които имам, двамата ми се струват доста различен тип нападатели.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:45 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Станислав Иванов е всичко друго но не и централен нападател.С тая физика си е по-скоро крило.Иначе е нереално,как от някакъв гол в юбилеен шоу мач срещу Лацио го изкараха неземен талант. :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз лично не виждам Станислав нещо да прави добре. Нито е бърз, нито е техничен, нито завършва, нито е здрав.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2559
Мисля, че Делио знае по-добре от вас, но може и да се лъжа. :bigok А иначе наистина е направо невероятно, даже и капитан на юношески национален са го направили заради тоя гол. Нечувано! :bigok :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Като всичките ни юноши. Как за толкова години не излезе нещо наистина качествено... Айде, без да броим Краев, защото в тегав момент допринесе с няколко гола. Има нещо страшно сбъркано в тая школа и аз лично не виждам никакъв смисъл от нея. Изхранваме средняците от лайняната лига с тях. Цялото първенство е бъкано с наши "таланти". Които естествено срещу Левски играят на кръв.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Няма как да излезе "нещо качествено", когато в школата очевидно се работи на парче и "там да биеме". Абсолютно съм убеден, че в школата няма обща методика, няма достатъчно тактическо обучение, няма достатъчно индивидуално обучение на по-малките, няма адекватна физическа подготовка, няма адекватно хранене, няма адекватно възстановяване. Тея деца просто играят в даден набор, после минават в по-горния. Разчита се предимно на таланта и това е. В резултат, когато се озоват в мъжкия отбор по някаква причина, те попадат в тотално друг свят и са напълно неподготвени. А при нас няма кой да те чака тепърва да се учиш на основни неща и да се развиваш още 5 години от юношка, до някакъв играч. По нормалните първенства и отбори, играчите на 18-19 години са вече научени и тактически, и физически, и технически, и единствено надграждат. Да, естествено, че тренират и продължават да се учат "в движение" и да се усъвършенстват, но на основното трябва да са научени надолу. А не тепърва в мъжкия футбол да си обясняваме азбучни правила....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:10 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Ами, на сто процента те подкрепям и мисля, че това са основните проблеми.
В момента се произвеждат на килограм юноши за А и Б група, за някакви средняци, но не и за топ 3 в първенството. Трябва да се променят приоритетите и да се действа професионално. Дори не мисля, че да кажем, терените са най-голям проблем и дори на 2 терена не може да играят. Но другите неща, с храненето, тактики и т.н, са задължителни

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Айде, играта я оставяме. Само като им видиш физиката и ти става ясно, че нещо не е ОК. Станислав Иванов, който в момента уж ни е най-потенциалния играч е на 19 години. Ми той е с физиката на дете. Найденов е същият. Той пък, не знам като какъв е играл до сега, ама като го гледах как играе като десен бек имах чувството, че не се е занимавал изобщо с футбол никога.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Diabolik написа:
Станислав Иванов е всичко друго но не и централен нападател.С тая физика си е по-скоро крило.Иначе е нереално,как от някакъв гол в юбилеен шоу мач срещу Лацио го изкараха неземен талант. :smt005


Отбеляза 5 (!!!) гола в контрола. Паулиньо завърши с един (1).

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6261
И Лоренцо Инсиние е 1.60 и 60 килограма, но ги прави луди. Важно е как са ти разпределени по тялото, щото имам приятел, дето е 2.05м и тежи 105 кила, а е кльощав като сомалиец :D

Станислав Иванов на мен ми е пълна мистерия, единственият му мач, в който показа нещо, беше с Берое на Герена при 1:2. Ако играе 10 мача поред ще дръпне, но няма кой да го чака.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Много пъти се спомена, че има огромна разлика между А и Б група ... а пардон Първа и Втора професионална лига. Това, че Илия Димитров е вкарал 17 гола във Втора лига означава почти нищо. То и Наско Хуйдов имаше към 40 гола вкарани във В и Б група ама файдата. Аз лично бих процедирал така ... бих го оставил в Локо Сф, ако се класират в Първа лига, за поне още един сезон. Ако вкара отново 17 гола, нека си го върнем. Същото бих направил с Деян Иванов и Кабов, които са във Ботев Враца

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Пет Май 18, 2018 3:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Този сезон всеки има възможност да гледа мачове от Б група по ТВ. Това, което се играе там, трудно може да се нарече футбол... Дори много пъти съм се чудел какво точно учат нашите млади играчи, които изпращаме под наем там, освен да носят на ритници и самите те да ритат като коне - и противници и топката.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
И в А група (пРЪВа лигНя) можеш да вкараш 20 гола и да не ставаш за Левски.

А иначе, за това кое е по-ажно в школата и кое не - първо, всичко е важно - и терени, и зали, и фитнес, и ядене, и спане - всичко. Но най-основното нещо е да има методика, ама цялостна методика - да се знае във всеки един етап от развитието на тия деца какво се цели и какво се развива. Не е въпроса да са винаги първи и да мачкат с по 15:0 всякакви ретарди, щото това си се случва. Може да завършат 7-ми, но е въпрос какво са научили като качества. Трябва да се тренира тактика, трябва да се работи (особено в по-горните набори) по схемата, по която играе първия отбор, трябва наличните играчи да се подготвят за по 2-3 позиции според тая схема. Трябва да се наблюдават мачове на първия отбор от тактическа страна, за да видят кое как се прави, щото утре ще трябва да са на същото място. Всичко е важно....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Тая работа с резултатите нищо не означава. Имах прятел в Славия 89 набор и чат-пат им гледах мачове. Бяха първи, биеха всичко наред. Много силен отбор. Станаха шампиони, а от тоя набор професионален футболист май само Марио Кирев стана. Гледах им мач с Локомотив София, където имаше един Кристиян Кочилов, беше една или две години по-малък. Изглеждаше ми като някакъв ебати таланта, а сега го гледам рита в Бистрица... За нашия Боян Табаков даже е излишно да споменавам. 1000+ гола в школата, а сега е почти по-дебел от мен и вероятно не се занимава със спорт.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Това беше легендарното "атомно" нападение - Цачев & Табаков. Дори им бях писал 18 на потенциал в ФМ-а.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:01 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Wildkid написа:
И в А група (пРЪВа лигНя) можеш да вкараш 20 гола и да не ставаш за Левски.

А иначе, за това кое е по-ажно в школата и кое не - първо, всичко е важно - и терени, и зали, и фитнес, и ядене, и спане - всичко. Но най-основното нещо е да има методика, ама цялостна методика - да се знае във всеки един етап от развитието на тия деца какво се цели и какво се развива. Не е въпроса да са винаги първи и да мачкат с по 15:0 всякакви ретарди, щото това си се случва. Може да завършат 7-ми, но е въпрос какво са научили като качества. Трябва да се тренира тактика, трябва да се работи (особено в по-горните набори) по схемата, по която играе първия отбор, трябва наличните играчи да се подготвят за по 2-3 позиции според тая схема. Трябва да се наблюдават мачове на първия отбор от тактическа страна, за да видят кое как се прави, щото утре ще трябва да са на същото място. Всичко е важно....

Ми аз всъщност съм сигурен,че до август 2017, в школата са работили по схемата и тактиката на първия отбор.Тоест - "Играйте,ние сме Левски,бааааааааа". :bigok

_________________
Изображение


Последна промяна Diabolik на Пет Май 18, 2018 4:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Росен написа:
Айде, играта я оставяме. Само като им видиш физиката и ти става ясно, че нещо не е ОК. Станислав Иванов, който в момента уж ни е най-потенциалния играч е на 19 години. Ми той е с физиката на дете. Найденов е същият. Той пък, не знам като какъв е играл до сега, ама като го гледах как играе като десен бек имах чувството, че не се е занимавал изобщо с футбол никога.

Недей че ще те оплюят защо критикуваме юношите че им трябвало време. Все едно ние сме виновни, че са рахити.
Помня изказване на един от легендите на МЮ май Невил беше как по негово време единици от юношите в инбредско тренирали с дъмбели по незнам си колко си кила, сега малцина не го правели. Ако някое от нашите вземе такъв дъмбел ще го затисне като нищо :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Niki4a написа:
Това беше легендарното "атомно" нападение - Цачев & Табаков. Дори им бях писал 18 на потенциал в ФМ-а.

Е на Табаков нормално да му пишеш, той не знам дали има мач, в който да не е вкарал гол. Особено на малките прасета им шиеше на поразия.
Тоя отбор има спешна нужда от методист за школата. Ама не Мечо Телкийски или Станислав Генчев, а истински такъв.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Май бях писал и в друга тема, но имах (не)щастието да гледам наживо около 30 минути от мача на Левски u15 със Славия преди месец. Може да са имали лош ден, но за времето, през което гледах нямаше едно смислено отиграване, всичко беше ритане на топката. Славия ги надиграха категорично.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
celeronhater написа:
Аз ще изскоча с предложение тип бачи Гари и бачи СЗ. Нигерийският десен бек на Локо Пд Муса е с изтичащ договор това лято към Истанбул ББ, а те са цакали 1.5 млн. ойро, за да го вземат. Бая е стабиляга и има добра скорост и центриране, а ако е свободен агент би трябвало да се пробваме. Но пък ако сме професионален клуб може и вече да имаме набелязани резервни бекове, които да се вземат лятото. Поне един бек, вратар и крило е минималното, с което да се подсилим и то, ако запазим всички освен ретарди като Рошу и Кабрал :bigok.


2013г бях със счупен крак и по цял ден зяпах Световното до 17Г по Евроспорт. Тогава Нигерия стана шампион, а 3мата от техния състав изглеждаха като извънземни играчи на фона на всички останали на това световно - Муса Яхая, Келечи Ихеаначо и Муса Мухамед. Какво се е преебало, че да стигне до БГ не знам. Та тоя Муса има огромен талант и дори да е в дупка съм сигурен, че ДелЮ ще извлече максимума от него. Проблемите за мен са 2 - дали за да стигне до тук проблемът не е като при повечето африканци - с режима и дисциплината, както и основният - ще заема място за чужденец (при все че много вероятно да е резерва).

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Въпрос на време е някой от тримата ни играчи извън ЕС да вземе български паспорт - Цветкович, Паилуньо или Тиам. Може би Милош ще е първи, но задължително и другите двама трябва да вземат такъв - едно, че ще имаме място за бразилейрота и второ, че това вдига сериозно цената при препродажба в ЕС.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
На мен от години ми е загадка как сърбите могат. Айде, хърватите са ясни, те по всички показатели са пред нас. Ама как могат тия сърби да имат такива играчи, а ние не? Ние в последните 20 години освен Бербатов не сме имали и 1 играч от световна класа. Сега им гледам отбора и гледам нашия... Ние имаме един футболист, който силно казано играе в приличен отбор(доколкото руските свине могат да се нарекат такъв). Тия имат играчи като Бранислав Иванович(Зенит), Коларов (Рома), Антонио Рукавина(Вияреал), Иван Обрадович(Андерлехт), Матия Настасич (Шалке), Никола Максимович (Спартак Москва), Душан Баста (Лацио), Милош Великович (Вердер Бремен), Душан Тадич (Саутхамптън), Неманя Матич (Ман. Юнайтед), Адем Ляйч (Торино), Лука Миливойевич (Кристъл палас), Филип Костич (Хамбург), Андрия Живкович (Бенфика), Мият Гачинович (Франкфурт), Марко Груйч (Кардиф), Неманя Максимович (Валенсия), Александър Митрович (Фулъм) Сергей Милинкович-Савич (Лацио). Имат играчи и във Верона, Гент, Андерлехт, Бенфика, Селта, Копенхаген. Нашите топ играчи играят в Рубин, Амкар, московската свиня, Палермо и Касъмпаша...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
Нашите даже са резерви и не играят :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44111
Местоположение: София
Лесно. Диаспора по Европа. Техни треньори има навсякъде, от малки ги дърпат и така.
Отделно са отдавна наложено име(цялата Югославия), каквото ние никога не сме били.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2018 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
+1 за диаспората. От тия сигурно половината са юноши на отбори от нормални държави, а не на Обилич и Сурдурлица :bigok.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392 ... 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com