forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 7:54 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2017 10:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13538
3-5-2 някой път прелива в 3-6-1 и 6-4-0

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2017 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10298
Особено накрая преди гола бяхме 9-0-Бабатундето нa центъра. :bigok

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2017 11:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 5:38 pm
Мнения: 186
Не очаквах Огнянов да бъде от някаква полза, но напрежението така го е сковало, че е скандален.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Фев 05, 2017 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 5:38 pm
Мнения: 186
Max^10 написа:
Време е за мрачни прогнози и рязане на греди, обичам зимните лагери
Аз не съм гледал цял мач от зимните контроли от знаменития "Albena cup" и легендарните битки със Славия. Излъчвани директно по Ринг плюс, разбира се.... Ееех glory days :bigok

На един финал на Албена Къп през 2001г. на Осиек им таковахме мамето 3-0, тъкмо бяхме взели Пантелич за 1млн. марки от Далиен Шиде ФК :D и ги правеше криви. Бачев и той помагаше доволно и да не пропусна и тогавашните нови попълнения надежди от Б група доведени от скаута Васил Методиев - Йордан Терзиев от Ботев Вр и вкаралият два гола на прасетата в мача за Купата месец по рано и дошъл от Светкавица - Бърканичков. Люпко ги беше направил машина. Glory days :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 8:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
Защото е контузен.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 9:41 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 5:38 pm
Мнения: 186
Може и да са му намазали ските и скоро да е мъж. Притеснява ме, че не се отървахме от Сандберг и заради него, ще изгоним Лукин, което ще е голяма простотия. Но пък винаги може да си върнем Карнер, който в момента дори не играе футбол :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
Договорът на Лукин изтича през лятото и не мисля,че ще остане в Левски.
Аз вчера се замислих не е ли време да направим нашите негри българи за да освободим място за нови негри. От една година са при нас, за толкова време на Киро Парахода бразилците ще вземат и македонски паспорт ако им потрябва. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 5:38 pm
Мнения: 186
Предложил съм на Чиличето двама нападатели, нека ги гледат от сега. Единият играе във Вардар, другият е в Хартс. :bigok Като цена едва ли ще са скъпи. Въпроса е дали са хора на правилният мениджър тъй като това е от особено значение и именно заради това се чудим от къде се появяват Нгом, Китамбала и разни Диабита.
Относно контузията на Лукин, явно не му върви при нас на момчето, три контузии за половин година. По принцип тази контузия трябва да отшуми след месец и да се върне скоро на терена, но като знам последната такава контузия на наш играч - Алвеша от есента на 2015г. я лекуваха цели 3 месеца. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 24, 2015 8:37 am
Мнения: 1422
Gianni написа:
Предложил съм на Чиличето двама нападатели, нека ги гледат от сега. Единият играе във Вардар, другият е в Хартс. :bigok Като цена едва ли ще са скъпи. Въпроса е дали са хора на правилният мениджър тъй като това е от особено значение и именно заради това се чудим от къде се появяват Нгом, Китамбала и разни Диабита.
Относно контузията на Лукин, явно не му върви при нас на момчето, три контузии за половин година. По принцип тази контузия трябва да отшуми след месец и да се върне скоро на терена, но като знам последната такава контузия на наш играч - Алвеша от есента на 2015г. я лекуваха цели 3 месеца. :?


Джонатан Балотели от Вардар и Бьорн Йонсен от Хартс?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 2:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 5:38 pm
Мнения: 186
velkov914 написа:
Gianni написа:
Предложил съм на Чиличето двама нападатели, нека ги гледат от сега. Единият играе във Вардар, другият е в Хартс. :bigok Като цена едва ли ще са скъпи. Въпроса е дали са хора на правилният мениджър тъй като това е от особено значение и именно заради това се чудим от къде се появяват Нгом, Китамбала и разни Диабита.
Относно контузията на Лукин, явно не му върви при нас на момчето, три контузии за половин година. По принцип тази контузия трябва да отшуми след месец и да се върне скоро на терена, но като знам последната такава контузия на наш играч - Алвеша от есента на 2015г. я лекуваха цели 3 месеца. :?


Джонатан Балотели от Вардар и Бьорн Йонсен от Хартс?

Тайна :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12934
Местоположение: истинското село !!!
Ето са без Лукин може да се смени тактиката и да не мрънкате по цял ден :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2017 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3088
Лукин едва ли е определящ за схемата. Имаме Пиргов, А. Александров, Яблонски, Сандберг + Иванов скоро.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 01, 2014 2:21 pm
Мнения: 722
Сандберг доста добре се включва в мачовете и си личи, че играе доста по - добре с крака от останалите ни защитници. Това е изключително важно за схема с 3ма защитници. Затова и Минев е мн добър вариант за такъв, тъй като може да изнася добре топката.

Нз кой е гледал мача, но 2то полувреме играхме с 4ма защитници и ромб в средата. Може да е било заради Принца, може да си е тест на тренера, но нещо не се получиха нещата


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Георги Василев написа:
Гочето: Моят Левски мачкаше точно със схема 3-5-2

По принцип 3-5-2 от много отдавна е актуална схема във футбола. Имаше един период на затишие, но сега отново е на мода, особено когато един отбор трябва да обръща мача. В моя първи период в Левски отборът мачкаше с големи резултати точно с нея. Много ми беше смешно, че ме упрекваха, че тя била дефан-зивна. Хем играеш само с трима защитници, хем биеш с големи резултати, обаче въпреки това била дефанзивна.

Не съм наблюдавал последните мачове на Левски, но при всички положения е добре, че Елин Топузаков търси промяна. Моментът сега е много удобен - по време на подготовка и в спокойна обстановка да опитва различни варианти. Левски беше станал доста предвидим в последните години и робуваше на една и съща стандартна схема с две крила. Сега при 3-5-2 и 4-4-2 ще има елемент на изненада за противниците. Разбира се, за да се прибегне към такива промени, един отбор трябва да има нужните изпълнители. Сигурен съм, че Топузаков добре си е направил сметката и аз мисля, че ги има тези изпълнители. За двамата нападатели при такава формация според мен е важно те да не са еднотипни. Освен един типичен таран трябва да разполагаш с един по-гъвкав, по-подвижен, по-комбинативен. И Сукуна, и Аниете са по-различни от Баоатунде Адениджи, така че тук необходимите хора ги има. Краев също винаги е вариант. При халфова линия от петима души мисля, че мястото крайно вляво е идеалната позиция за Антон Огнянов. Той е интелигентен и тактически грамотен футболист и този пост би му паснал отлично. От другата страна много полезен би бил Прохазка -100% ангажиран в двете фази на играта футболист. Способен да отнема топката, а при атака бързо да измине разстоянието от центъра до противниковата врата. За ляв и десен външен вариант е и Нар, но поне според мен другите двама, които споменах, са по-доброто решение.

Що се отнася до тримата в отбрана не е добре всички да са централни защитници. На Веселин Минев би му било добре да е най-левият от тях. Позицията не му е чужда, а ще може и лесно да подсигурява левият халф-бек ако се е включил в атака. Въобще 3-5-2 може да свърши идеална работа, когато се играе срещу затворил се дълбоко в своята половина противник. Такива, каквито Левски често среща в българското първенство.

Като цяло това, което много пречеше на Левски в последните години и му създаваше проблеми, е нагласата, че заради името му, всички отбори ще се съобразяват с него, а не той с тях. Играчите наблягаха предимно на моментите, когато топката е в тях, а когато бе в противника, той беше оставян да играе. Това водеше до проблеми в; защитен план. Именно цялата ангажираност на отбора в двете фази на играта може да доведе до положителна промяна. Да се разбере, че когато топката се загуби, всичките 11 играчи| трябва да започнат да действат във фаза защита, докато притежанието й се върне обратно в тях. И всеки да е наясно, че трябва да разпределя усилията си 50:50 между нападението и защитата. 4-4-2 също хубава схема и добър вариант за Левски, но тя изисква огромна активност от страна на двамата крайни защитници.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 12:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13538
Пиргов като ляв защитник му е доста трудно,дано Минев почва там за първенство.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2017 2:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13538
Нашият живот написа:
На мен пък Пиргов доста ми хареса от лявата страна на защитата :smt006

Винаги се гласи да играе с десния крак,че левия му е патерица

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
Цитат:
Левски излиза срещу Партизан в ГЕНЕРАЛната си репетиция


:bigok

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 1:53 am
Мнения: 947
Веско Капитанчето да трепери

_________________
... И в няколко дена тайно и полека
народът порасте на няколко века!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695


:lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

Божи днеска титуляр и да се качва в другия рейс след мачлето. :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21253
Цитат:
Стартови 11:

Йоргачевич, Яблонски, Пиргов, Минев, Прохазка, Костадинов, Огнянов, Бурабия, Нар, Аниете, Адениджи

Резерви:

Кръстев, Шейтанов, А.Александров, Сандберг, С.Александров, Де Ноойер, Краев, Юруков, Сукуна, Сейди

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 2:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26474
Местоположение: София
Тоя Сейди нали се отказахме от него?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 2:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13538
Росен написа:
Тоя Сейди нали се отказахме от него?

Последен шанс сигурно. :bigok

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 3:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 29, 2016 5:38 pm
Мнения: 186
jordanofff написа:


:lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

Божи днеска титуляр и да се качва в другия рейс след мачлето. :lsfc3

Той не тренира вече с Партизан, така че направо може да играе със синият екип :D
Вардар покъсъха от игра Локо Пд, буквално не им дават да пипнат топката и само късмета ги покрива да не падат с няколко гола, а ние придобихме синдром точно от тоя отбор :(
А Марибор чока зелената пачавра от Разград - 2-0.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 4:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
Gianni написа:
jordanofff написа:


:lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

Божи днеска титуляр и да се качва в другия рейс след мачлето. :lsfc3

Той не тренира вече с Партизан, така че направо може да играе със синият екип :D
Вардар покъсъха от игра Локо Пд, буквално не им дават да пипнат топката и само късмета ги покрива да не падат с няколко гола, а ние придобихме синдром точно от тоя отбор :(
А Марибор чока зелената пачавра от Разград - 2-0.


Като цяло разград мачкат тотално Марибор, онези минаха 2 пъти центъра и вкараха два гола. Като втория гол дори беше от дузпа, която първоначално изпуснаха, но после съдията даде да се пребие. Това 2-0 за тях е доста залъгващо, че чак си писал и че чукат

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26474
Местоположение: София
Gianni ако ще турците да вземат ШЛ все ще им намери кусури

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 4:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
Нашият живот написа:
С най-доброто излизаме, може би само Де Нойер може да влезне в центъра на мястото на Прохазка, а Нар да играе отляво, Роман в дясно. Да ги видим днес :levski



А пък Партизан ни излиза с резервите и някои от новите попълнения. Почти всичките им основни играчи не са в титулярната им 11-ка.

Едит: На пейката им пък има още по-големи олигофрени. Тея второто на практика ще ни играят с U19 отбора си

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 5:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13538
Те тия ни правят криви

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 5:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19468
Партизан са пуснали стрийм през Ютуб, ама трябва да слушате на сръбски https://www.youtube.com/watch?v=rI-qFiZ1M0U

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15483
Местоположение: Sofia
Десет пъти пускам мача, десет пъти се вижда как някъв наш подава назад.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2017 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3665
Слабичко засега! Мнбого грешки, бавно изнасяне, излишно задържане на топката. Махленски футбол!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 433 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com