forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:57 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 10:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Имат си дребни облаги и си ги харесват. По-същественото е, че те не виждат нещата както вие тук в София ги виждате, и не могат въобще да осъзнаят проблемите, които вие обсъждате тук - тея неща с парите, с принципите. Разликата между София и провинцията е доста кардинална... просто хората са много различни, защото животът им е много различен


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
FLAME написа:
И без запетаи. Второто изречение го четох четири пъти докато го схвана.



Слава Богу, мислих че съм само аз :lol: Бях решил, че е от ранния час но тая декларация я гледах 10 минути ей така :shock:

Цитат:
Като част от НКП, ние от Вандалс Плевен, искаме да изясним, че не приемаме отстъпването от отговорност и преустановяването на подкрепата към “Левски” за перспективни и адекватни действия, целящи подобряване нивото на Сектор Б, или изразяване на недоволство от случващите се сътресения.



Т'фа е като въпрос на журналиста от топ преса :smt005

https://www.youtube.com/watch?v=bCT6Wl0zEEY - на 2:46 :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 12:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 5:35 pm
Мнения: 105
Boyo написа:
Имат си дребни облаги и си ги харесват. По-същественото е, че те не виждат нещата както вие тук в София ги виждате, и не могат въобще да осъзнаят проблемите, които вие обсъждате тук - тея неща с парите, с принципите. Разликата между София и провинцията е доста кардинална... просто хората са много различни, защото животът им е много различен


Тук не мога да се съглася. Разлика няма, там протичат същите процеси. Нали не мислиш, че фракциите от другите градове са редовни и многочислени в момента? Там, както и хората в София, са останали верните слуги на НКП и СЗ. Останалите се оправят самостоятелно или отдавна са се отказали да бъдат част от тази постановка. Може да говорим с примери, но не мисля, че е нужно. Вижда се и с просто око какво се случва на домакинства и гостувания.

_________________
ДОРИ ЖИВОТА СИ АЗ ДА ПРЕКАРАМ В МИЗЕРИЯ И КРАЙНА НИЩЕТА, ЛЕВСКАР ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ, ЛЕВСКАР ДОРИ И СЛЕД СМЪРТТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Разделението го правите вие , като давате квалификации наляво и надясно като последна инстанция ... Всяка една организация извън София дава всичко от себе си , за да присъства на мачове на Левски , а тук разни "неощипани" се чувстват достойни да пишат каквото си искат , само че нещата се казват в очите , така че на вас едва ли някой някога ще ви обърне внимание !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
тоа па


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Не че нещо, ама отвреме-навреме и на Varna Firm да им ги казваха нещата в очите...

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Синя Варна написа:
Разделението го правите вие , като давате квалификации наляво и надясно като последна инстанция ... Всяка една организация извън София дава всичко от себе си , за да присъства на мачове на Левски , а тук разни "неощипани" се чувстват достойни да пишат каквото си искат , само че нещата се казват в очите , така че на вас едва ли някой някога ще ви обърне внимание !

А декларации в очите ли се пишат :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Blue_Batka_Burgas написа:
Не че нещо, ама отвреме-навреме и на Varna Firm да им ги казваха нещата в очите...

Ей матка,кой си ти , че да ми даваш на мене наклон на кого какво да казвам , какво общо има с това което съм написал?

Нашият живот написа:
:smt005 :smt005 :smt005 Явно и в този форум крайна инстанция е само за мъже :smt005 :smt005
От 10 години ходя редовно по мачове. И не съм и спрял да ходя. Да, спрях да ходя на мачове в Сектор Б, но не съм спрял да ходя :smt006 И това, че си казваме истината в очите е крайна инстанция ли, че не разбрах нещо :smt027
Кое е истина ? Обвиненията че фракциите от провинцията са платени ли ? Естествено че не и точно там ми беше насочен поста !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Бе не, че ми се влиза в тоя спор, ама как си сигурен, че на нито един от провинциалните фенклубове не му се помага с наеми, пари за път и т.н.? В смисъл за Варна е ОК да си сигурен, но за всички? Т'ва предполагам го знаят само в НКП. Ето на ЮД са им плащали наема на помещението от НКП примерно :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Тая тема се изчерпа тотално. Мисля, че всеки си е направил изводите и си е взел решението как да действа нататък. Не мисля, че има нещо полезно в това Левскари да продължаваме да се дърляме.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 5:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Синя Варна написа:
Blue_Batka_Burgas написа:
Не че нещо, ама отвреме-навреме и на Varna Firm да им ги казваха нещата в очите...

Ей матка,кой си ти , че да ми даваш на мене наклон на кого какво да казвам , какво общо има с това което съм написал?


Шшшшш, не така с ЛОШО ве, МОЙ!?!?! :smt005
Ако исках да се заяждам, щях да питам как така само за 5 години, Варна от тъмносин Б-астион се превърна в чорбаро-плебейска територия, ама не питах, нали! :smt023 Остави ни нас форумните мишки да си църкаме, като не пречим.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Ама ти продължаваш да ме изнервяш , ве МОЙ . Къде се месиш там където не ти е работа ?

ДипломатО написа:
Бе не, че ми се влиза в тоя спор, ама как си сигурен, че на нито един от провинциалните фенклубове не му се помага с наеми, пари за път и т.н.? В смисъл за Варна е ОК да си сигурен, но за всички? Т'ва предполагам го знаят само в НКП. Ето на ЮД са им плащали наема на помещението от НКП примерно :bigok

Не мога да съм сигурен , но както сам написа , какво лошо има когато Левскари помагат на Левскари . Не заставам зад никого , заставам единствено зад себе си и Левски и смятам , че колкото по-бързо спрем обвиненията , толкова по-бързо ще застанем пак заедно и никой даже няма да му пука какво се е писало и какви обвинения са били хвърлени . Все пак нас ни обединява идеята , а не човека до мене , който ако не е на мач сигурно би ми бил неприятен .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Синя Варна написа:
Ама ти продължаваш да ме изнервяш , ве МОЙ . Къде се месиш там където не ти е работа ?


Т.е. да разбирам, че ти си Този, който определя на мен къде ми е работата, мой... Сори, а ти беше...? :smt017

п.п: Може би наистина не е лоша идея да се заключи темата. :ohmygod2

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Синя Варна написа:
Ама ти продължаваш да ме изнервяш , ве МОЙ . Къде се месиш там където не ти е работа ?

ДипломатО написа:
Бе не, че ми се влиза в тоя спор, ама как си сигурен, че на нито един от провинциалните фенклубове не му се помага с наеми, пари за път и т.н.? В смисъл за Варна е ОК да си сигурен, но за всички? Т'ва предполагам го знаят само в НКП. Ето на ЮД са им плащали наема на помещението от НКП примерно :bigok

Не мога да съм сигурен , но както сам написа , какво лошо има когато Левскари помагат на Левскари . Не заставам зад никого , заставам единствено зад себе си и Левски и смятам , че колкото по-бързо спрем обвиненията , толкова по-бързо ще застанем пак заедно и никой даже няма да му пука какво се е писало и какви обвинения са били хвърлени . Все пак нас ни обединява идеята , а не човека до мене , който ако не е на мач сигурно би ми бил неприятен .


Ами ако не виждаш конфликт на интереси, когато са намесени пари(и билети за важни мачове), явно няма смисъл да го водим тоя разговор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Наистина не виждам проблем , при положение , че пълним Герена 2 пъти в годината .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
:ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Заеби :smt003

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Няма кво да се плескаш , така е .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Кое е така :smt005 Че при спор между две страни, някаква трета страна подкрепя първата защото получава облаги от нея :smt005
И това ще е така и да е пълен стадиона на всеки мач. Дори повече, защото намирането на билети ще е по-сложно :smt005

Както вече се уточни и изясни, стадионът е празен заради играта(за А и В е така). Тоест - вас кво ви бъркат дрязгите между СЗ и ЮД та се прескачате да казвате, че НКП/СЗ са прави :smt115

П.П. - Уточнявам, че съм встрани от тоя спор между СЗ и ЮД. С тоя сектор съм свършил още при предните простотии 2009-2010.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Мен ме бърка единствено , това че сектора и публиката се отдръпва от стадиона , а не някаква си ВРЕМЕННА дразга ! Един сезон без публика е цяло поколение загубени Левскари !

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Ти просто си пишеш някакви несвързани неща :smt005

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Това че не можеш да ги навържеш говори достатъчно за тебе . Спирам .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Проблемът е, че точно сега, когато играта е лайно, wannabemutri-те се развихриха в Сектора и освен, че се развихриха и наиграха, не изглежда хич да се заситили.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Синя Варна написа:
Наистина не виждам проблем , при положение , че пълним Герена 2 пъти в годината .


и един път на сто години на го пълним, откъде на къде членове на НКП ще имат преференции пред не-членове? Аз съм пивърженик на Левски, не на НКП или ЮД, не искам НКП да ми се меси във фенството, респективно искам билетите да се продават от клуба. А ако от клубът направят преференция на база някакви предишни посещения, карти и тн винаги ще я приема.


Последна промяна Boyo на Пет Дек 16, 2016 8:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Със свине минет, сране на путки, кур за Дунав и умирания на вратарчета поколението е отдавна изгубено ако питаш мене :smt031

Заключвайте темата най-добре, верно няма смисъл...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Boyo написа:
Синя Варна написа:
Наистина не виждам проблем , при положение , че пълним Герена 2 пъти в годината .


и един път на сто години на го пълним, откъде на къде членове на НКП ще имат преференции пред не-членове? Аз съм на Левски, не на НКП или ЮД, не искам НКП да ми се меси във фенството, респективно искам билетите да се продават от клуба. А ако от клубът направят преференция на база някакви предишни посещения, карти и тн винаги ще я приема.

Право в десетката - уникално нещо е бай Иван от Смолян, ходещ на 2 мача годишно и платил 14 лв членски внос в НКП, да има предимство пред мен, дето съм платил над 300 лв за карта :strkstrk . Хубавото е, че от този сезон вече няма да е така, благодарение на доплащането от 4 лв за членство към клуба. В случая с Марибор обаче повече бих винил мързеливците от клуба ни отколкото НКП, които просто измислиха начин как да изкарат сума ти пари. Едно нещо не може да им се отрече, добри бизнесмени са си :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Тука пак правите грешка. Естествено, че нкп ще дава билети на членовете си с предимство. За какво иначе те са членове? Проблемът с Марибор беше, че клубът даде всичките билети на нкп, а не как ги продаваше нкп.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
То пак добре, че оставиха едни последни 150 билета да се продават на Герена за хората с карти, че иначе трябваше да мислим схеми с билети за домакинските им сектори. Разпределението трябваше да е точно обратното - 150 билета за НКП и 650 да се продават от клуба. Както обичат да питат господата от НКП: "все пак фенове на някоя фракция/организация ли сме или на Левски" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Как е трябвало да бъдат разпределени билетите не можем да кажем. Факт е, че клубът се сети за членовете и хората с карти чак като му беше напомнено.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Дек 16, 2016 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 3:55 pm
Мнения: 1217
Проблемът там беше, че баждевинята го мързеше и да диша и за по-лесно остави само нкп да се разправя с билетите. Правилното е да са разделени - примерно половината през нкп и половината през клуба. Ама то се тая де - след дъжд качулка.

_________________
Там, под синьото небе,
под светлините на "Герена",
бушува синьото море,
притихва цялата вселена.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com