forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
thegboy написа:
Човек, като си има проблеми вкъщи, си се разправя с жена си в кухнята, не пред блока. :smt006

Ама някои обичат да побийват жена си и те така...

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Смеехме се лятото на свинете как след пръкването на урода се писаха декларации по шаблон даден им от животните.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Шпаня написа:
Сериозно питам. Очаквам сериозен отговор.

Тогава очаквай сериозните и представителни декларации, които предстои да бъдат избълвани на сайта на НКП :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 2:15 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Шпаня написа:
Сериозно питам. Очаквам сериозен отговор.

Синя Хунта. Но някои хора нямат интерес това нещо да е факт.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 7:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Шпаня написа:
1914 Докрай написа:
Е как за какво са им? нкпсз искат да изкарат, че всичките фракции са срещу сд и по тоя начин да се опитат и да накарат масата да мислят така.


Съвсем небрежно и невинно да попитам - кои фракции не са срещу сд, та ти е толко смешно?

Еми 90% от ядрото на сектора които са от София не са срещу СД, даже напротив! Затова и миналата година имаше по 2000, 3000 или 4000 човека в сектора а сега има 100, 200 или 300 души! Просто защото ядрото го няма и скоро няма, и да се върне!

Изпратено от моят SM-J710F с помощта на Tapatalk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 12:24 pm
Мнения: 76
Шпаня написа:
Сериозно питам. Очаквам сериозен отговор.

Кой отговор очакваш ? Отговора не го ли виждаш , той е пред теб - на стадиона е и се вижда . От това по-сериозен отговор какъв ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 11:16 am 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 3:06 pm
Мнения: 697
Форумът ще излиза ли с декларация?

_________________
..ЛЕВСКИ ДО КРАЯ ЩЕ ОБИЧАМ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6261
Не е лоша идея, но така както бихме я написали ние, се съмнявам да цъфне гордо на сайта на нкпсз редом до тези на Пелишат блу файтърс и Вакарел уориърс.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Другият ключов момент е, че "форумът" видимо не е на едно мнение :bigok Той за това е и форум :bigok ОК, едното преобладава, или да кажем тази част от потребителите са по-активни, други не ги интересува, нищо освен кой играе от дясно и кога ще има козирка, има и няколко дето са контра, сигурно за спорта, но не е единодушно със сигурност :bigok За капак и лидер си нямаме, само Вейдър.
Не е добра идея "форума" да се изтипосва като (дори неформална) група, щото не е група. Още по-малко пък е с платен членски внос в нкп, че да има претенции към това какво има на сайта им.

Disclaimer - опитвам се да бъда обективен, не ме нападайте като подлога :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
стига сте наричали фен клубовете от провинцията "фракции". Никакви фракции и ултраси не са, те са си най-обикновени фен клубове - местните фенове се събрали , за да се организират да пътуват заедно за мачовете. За това и са лоялни на НКП - НКП им урежда билети и им помага с организацията на пътуванията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 12:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
We_Are_Levski! написа:
Еми 90% от ядрото на сектора които са от София не са срещу СД, даже напротив! Затова и миналата година имаше по 2000, 3000 или 4000 човека в сектора а сега има 100, 200 или 300 души! Просто защото ядрото го няма и скоро няма, и да се върне!

Важното е, че обединителите си мислят, че тия 40 човека не са никакъв фактор и хората ги няма заради играта на отбора. Нищо, че само аз имам около 20 приятели/познати, които вече не искат да стъпят в сектор Б.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11305
Boyo написа:
стига сте наричали фен клубовете от провинцията "фракции". Никакви фракции и ултраси не са, те са си най-обикновени фен клубове - местните фенове се събрали , за да се организират да пътуват заедно за мачовете. За това и са лоялни на НКП - НКП им урежда билети и им помага с организацията на пътуванията.

А кои тогава са фракциите и с какво се различават ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Не, че нещо, ама ако имаше игра(или поне надежда като срещу Марибор) наистина щеше да е пълен стадиона и не знам що продължавате да повтаряте като папагали че играта нямала значение. За Б сектор може и да няма значение, ма това не обяснява останлите 2 празни сектора.
За тях може да няма значение 1-2-3 сезона на 8мия сезон и Дриша лигата вече им писва на всички.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6443
Местоположение: Х Х Х
ДипломатО написа:
на 8мия сезон и Дриша лигата вече им писва на всички.



:!: :!: :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
ДипломатО написа:
Не, че нещо, ама ако имаше игра(или поне надежда като срещу Марибор) наистина щеше да е пълен стадиона и не знам що продължавате да повтаряте като папагали че играта нямала значение. За Б сектор може и да няма значение, ма това не обяснява останлите 2 празни сектора.
За тях може да няма значение 1-2-3 сезона на 8мия сезон и Дриша лигата вече им писва на всички.

Цел живот ходя в сектор Б, и повярвай ми, цел живот играта има огромно значение. Може пък да не съм само аз, дейба?
Трябва да има интрига, красива игра, това е спорт. Вместо това никаква политика за управление на клуба, освен, че разбрахме, че пари няма да има, и може да продадат някой. Нищо! Имаме само един комуняга "собственик", който се чуди как да ни разкара, самозабравили се два организирани фен клуба, считани за най-големите, и много хора, които обичат Левски, но малко останали, които ходят на пук да гледат "продукцията". Освен това имаме "професионално" ръководство, треньор и директор... Кой нормален ще иде да го гледа това, особено и с допълнителните простотии със съдиите, решената и прогнила дриша лига и домус бей ага?! Лично аз се имам за бая търпелив и отдаден човек, дали на Левски, дали към приятели, семейство, обаче явно нещата минаха някаква невидима и за мен граница, и на последните няколко мача не съм ходил. Не казвам, че е правилно или че не е правилно.
Искам да похваля единствените, ИСТИНСКИТЕ мъже, в сектора, на терена, и изобщо в Левски в момента. Това са моментните футболисти на Левски. Момчета, ако някой друг беше на ваше място, сигурно до сега да гледа как да си бие шута. Вие всичко това понесохте и играхте както треньорите ви искат от вас и давахте колкото можете на терена, браво!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
ДипломатО написа:
..на 8мия сезон и Дриша лигата вече им писва на всички.


Кратко, точно и ясно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Re:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Синя Религия написа:
We_Are_Levski! написа:
Еми 90% от ядрото на сектора които са от София не са срещу СД, даже напротив! Затова и миналата година имаше по 2000, 3000 или 4000 човека в сектора а сега има 100, 200 или 300 души! Просто защото ядрото го няма и скоро няма, и да се върне!

Важното е, че обединителите си мислят, че тия 40 човека не са никакъв фактор и хората ги няма заради играта на отбора. Нищо, че само аз имам около 20 приятели/познати, които вече не искат да стъпят в сектор Б.


Между другото, същата теза налагат и припознавачите за неприпозналите от Дефанзива, ЧМ и МС, че били 40 човека. :smt005 И отвреме-навреме пускат партенки, че на еди-кой-си мач тоя и оня се били върнали в сектора. То затова в ГГ един софиянец не остана, доколкото изобщо ги е имало, само пастир до чобана и Аналите. Уеко огледална история, уви.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
E естествено, че факторите са много и всеки един от тях е напълно достатъчен за отказването на посещаване на мачове. За мен лично неандерталската ситуация в сектор Б беше последния пирон в ковчега при все, че имам и карта. За немалко хора нещата седят по същия начин. Това е за бройката. Колкото за пеене и представяне на трибуните - гореспоменатите неща нямат абсолютно никакво значение. И 100 човека могат да си направят аржентината, стига да са с правилната нагласа.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
За мене обстановката в сектор Б не е от скоро, просто по-рано спрях да правя компромиси със себе си.
Преместих се в А 2010та, после няколко гнусни сезона във В и сега тоя в кабриото мисля да ми е последен с карта. С гостуванията вече спрях(не броим тия в София). Догодина некое "дерби", агите и така. За Европата май сме наказани, та и 1 смислен мач нема да има.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24897
Местоположение: Възраждане, Русе
Да не се жениш? :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
За (не)щастие не :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ДипломатО написа:
За мене обстановката в сектор Б не е от скоро, просто по-рано спрях да правя компромиси със себе си.
Преместих се в А 2010та, после няколко гнусни сезона във В и сега тоя в кабриото мисля да ми е последен с карта. С гостуванията вече спрях(не броим тия в София). Догодина некое "дерби", агите и така. За Европата май сме наказани, та и 1 смислен мач нема да има.


Причините са много и са взаимосвързани. Няма "ЕДНА" причина, заради която стадионът е празен. Ето - ти първо си се отвратил от сектор Б, после са те ядосали и други неща, при мен стана по същия начин през годините. Ако сектор Б си беше винаги на яко ниво през годините е вероятно някой от другите неща да не те дразнеха толкова (примерно липсата на козирка), да си правиш аржентината в Б и т.н. Но и обратното - ако имахме супер отбор, ръководеше се правилно и играеше красив футбол в интересно първенство – на тези в А нямаше да им пука, че некви възрастни хора се карат кой да пали факли :) Така че не може да се неглижира случващото се в Б сектор (не само в момента, но въобще от Сиони насам) - то е ключов фактор за отлива. Но не може и само него да обвиняваме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Синьо Бел написа:
Форумът ще излиза ли с декларация?


По скоро една анкета може да се пусне....


Sent from my iPhone using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 7:44 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Boyo написа:
случващото се в Б сектор [...] е ключов фактор за отлива


Ключов фактор за отлива на хора от стадиона са нулева идея за развитие на който и да е сегмент. Сменят се играчи - няма резултат. Сменят се треньори - няма резулат. Сменят се шефове - няма резултат. Сменят се ръководители и собственици - няма резултат. Сменя се маркетинг и финансисти - няма резултат. Сменят се емблеми, нов сектор на мястото на стария, дори цвета на резервните фланелки сменихме - няма резултат. Сменя се цялата А група от горе до долу - няма резултат.


Мислиш ли, че случващото се в сектор Б е ключов фактор за отлива на стадиона?
Ключов фактор е за отлива в самия сектор Б, но за другите три сектора причините са много.

Дава се мача с Марибор за сравнение какво било на трибуните - всяка година се дава по един мач за сравнение (това вече не е към Бойо, а по темата като цяло). Предната година беше мачът с Берое (дето толкова го сравняваха тука из форума). Преди нея беше онзи мач с Лудогорец, дето ги водехме на полувремето 3:1, а можехме да ги водим 5:1. 2013/2014 всички сравняваха мача с Литекс. Преди това пък "финала" със Славия.

Какви ултраси, фракции и схеми, какви пет лева, като секторът се пълни два пъти на година, а като блуждаеха свинете във В и толкова нямаше.

Левски е отборът на народа! И всички много гордо го казват, ама забравят, че той народът не е кой знае кво и не знам защо очакват, че в Сектор А, Б и В ще ходят само интелектуалци с поне 140 IQ от анкетата на МЕНСА.
Какъвто народа, такива и феновете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 9:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
"Цитат на В. Левски на "В. Левски"..." :!:

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2012 10:02 pm
Мнения: 1818
Местоположение: РАЗСАДНИКА БЕЙБИ
Днеска стабилно мъже се бяха събрали :lsclapp :lsclapp :lsclapp :lsclapp .Станаха легенди в Г тия...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Когато мъжете останат съвсем малка бройка ще им секне далаверата.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
Росен написа:
Когато мъжете останат съвсем малка бройка ще им секне далаверата.

Е, недей така ... толкова кебапчета ще останат не продадени... :( Ще е на загуба кетъринга


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Здраве. И охранителната фирма, използваща името LSFC да фалира направо.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Дек 14, 2016 11:47 pm 
Според мен факторите, които влияят на посещаемостта на мачовете (както в Б, така и в другите сектори) могат да се разделят на две основни групи:
1. Успехи, титли, качество на играта, цени на билетите, времето, ден и час на мача, противника.
2. Простотиите и раздорите, които станаха в агитката през последните години.
Първия фактор влияе на по-голямата част от хората, които според мен са десетки хиляди.
Втория фактор влияе на около 500 - 1 000 човека. Само, че тези 500 - 1 000 човека са тези, които разграничават агитката и публиката на Левски от останалите, както в България така и в чужбина. Това са тези, които носят в себе си някакви ценности, които ни бяха превърнали в институция и общност в едни от най-трудните времена за държавата. Това са хората, които имат акъла, таланта и мотивацията да създадат неща, с които да станем известни и да се говори за нас с хубаво (или със страх/респект) в страната и чужбина. Това са и хората, които, когато факторите от точка 1 са неблагоприятни могат да накарат част от хората влияещи се от тях все пак да дойдат на стадиона.

Затова и дори в сегашната отвратителна ситуация, когато направим няколко поредни победи и факторите по точка 1 са благоприятни, има повечко хора на стадиона и шефчетата се заблуждават (или се опитват да ни заблуждават), че всичко е ОК, само че като напълниш сектор Б със зрители, които не ги обединява почти нищо, резултатът е....свине минеееееет :smt115 при това с лош синхрон...


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 499 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com