forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 264  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
New Order написа:
0 tolerance написа:
Като чорбар преподавам :bigok
Деца са, прости им. Те не вярваха също, че може да се опростят 15 милиона и да се пръкне ГМО.
Ще поживеят, ще ги поблъска живота и тогава ще разсъждават по различен начин.

:smt023

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
0 tolerance написа:
Тука масово се бърка: с даден мач на другия отбор, уреден точен резултат, падане с голяма разлика и купен съдия :lol:
И защо си мислите, че всички далавери стават в публичните букмейкъри :lol: :lol: :lol: И защо си мислите, че се уреждат за да се прецакат букитата :lol: :ohmygod2 И защо си мислите, че съдиите не са хора, а роботи :lol: И защо си мислите, че уреждане на мач клуб-клуб е недопустимо :smt115 Или клуб-букмейкър :smt115

Едит: Преди европейското ви показах нагледно схема за чукане на балъци с офертата Франция или Германия да станат Европейски шампиони, и бях оплют, че това е абсолютно невъзможно :smt047 Сега, когато това е факт и излязох прав, е гробна тишина и всеки се прави, че не е прочел какво написах на 10-ти юни :loser2 Разбира се, така ви изнася - на 10-ти юни съм чорбар и глупак, който говори тъпотии, на 10 юли си е чиста случайност, че Франция не стана шампион :smt059


И гредата на Жиняк в 90 мин. ли беше част от схемата ? За другите неща, може и да си прав, но за уговорено първенство категорично не си прав ! Погба, Гризман или Евра ще се продат за някое милонче, вместо да останат в историята ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 5:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Абсолютно е така, 1000% си прав, нямам какво да добавя по темата.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Когато нямаш аргументи, влиза в роля иронията ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Е какви по-големи аргументи искаш от доказателството, което съм дал? Написал съм нещо преди 1 месец, и то се случи точно така, както казах. Какво повече да коментирам :smt004
Нещо невярно в това, което съм казал на 9-ти юни има ли? Няма. Стана ли така, както съм казал 1 месец преди това? Стана. Край на разговора.


Прикачени файлове:
Untitled-1.png
Untitled-1.png [ 587.11 KiB | Прегледано 5529 пъти ]

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Max bet 10 euro.

Колко пари според теб трябва да предложат на Гризман или кой да е от титулярите за да се издънят ? На Погба годишната заплата е 5 милиона евро годишно. Колко трябва да му предложат за да загуби финал на 2-то най-голямо първенство след ШЛ? Или на кой да е от другите, които със сигурност вземат милиони.

п.с Гредата на Жиняк беше на 10 сантиметра от това да влезе.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8209
Местоположение: София
0 tolerance написа:
Е какви по-големи аргументи искаш от доказателството, което съм дал? Написал съм нещо преди 1 месец, и то се случи точно така, както казах. Какво повече да коментирам :smt004
Нещо невярно в това, което съм казал на 9-ти юни има ли? Няма. Стана ли така, както съм казал 1 месец преди това? Стана. Край на разговора.



Интересно е колко пъти не си бил прав :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Много пъти, факт :bigok Но когато съм казал нещо 1 месец преди това, и то се е случило, не се нарича случайност.
Въобще повече не ми се говори по този въпрос, ще ви остава сами да узреете за толкова много неща, които са пред очите ви, но сте слепи за тях :smt003

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 6:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
bogarra написа:
Max bet 10 euro.

Колко пари според теб трябва да предложат на Гризман или кой да е от титулярите за да се издънят ? На Погба годишната заплата е 5 милиона евро годишно. Колко трябва да му предложат за да загуби финал на 2-то най-голямо първенство след ШЛ? Или на кой да е от другите, които със сигурност вземат милиони.

п.с Гредата на Жиняк беше на 10 сантиметра от това да влезе.

Пак питам, Франция или Германия шампиони станаха ли? С ДА и НЕ, ако може отговор.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Важното е , че боК Роналдо вдигна първата , 11-тата , а сега предстрои и четвъртата :bigok :bigok :bigok Другото нЕма смисъл :bigok

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
0 tolerance написа:
Е какви по-големи аргументи искаш от доказателството, което съм дал? Написал съм нещо преди 1 месец, и то се случи точно така, както казах. Какво повече да коментирам :smt004
Нещо невярно в това, което съм казал на 9-ти юни има ли? Няма. Стана ли така, както съм казал 1 месец преди това? Стана. Край на разговора.


Ще ми отговориш ли на въпроса, как се урежда греда в 90 мин. ? И не можеш да слагаш край на една дискусия, защото си модератор, а не Бог..
Аз ти казвам сега на 14 юли, че Реал М няма да вземе ШЛ, тази година, следователно, ако позная ще съм нещо средно между човек и божество...


Последна промяна blue_master на Чет Юли 14, 2016 6:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Не, но това не значи - Франция продаде финала!111!!!111 otvorete si o4ite!!! :smt005

http://images.performgroup.com/di/libra ... 1057282373

betaway преди няколко седмици. Това означава ли, че бетауей са уредили и тоя мач ама не им се е получило нещо. Привличат си клиенти. Няма как да убедиш кой да е разумен човек, че може да убедиш кой да е от топ 20 футболисти на Европа да уреждат мач от такова голямо първенство.

ето ти и от pаddypower все пак

http://bettingoffers.co/wp-content/uplo ... 00x320.jpg

https://uk2-bettingsafe.netdna-ssl.com/ ... -22.08.jpg

Познай кой продължи и как свършиха Англия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Форца!!! Мачкай шибаното гмо :boisw

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1987
0 tolerance написа:
bogarra написа:
Max bet 10 euro.

Колко пари според теб трябва да предложат на Гризман или кой да е от титулярите за да се издънят ? На Погба годишната заплата е 5 милиона евро годишно. Колко трябва да му предложат за да загуби финал на 2-то най-голямо първенство след ШЛ? Или на кой да е от другите, които със сигурност вземат милиони.

п.с Гредата на Жиняк беше на 10 сантиметра от това да влезе.

Пак питам, Франция или Германия шампиони станаха ли? С ДА и НЕ, ако може отговор.


Нека го кажем така, прав си позна, но не поради причините, които се опитваш да изтъкнеш. Въпросния букмейкър си е направил сметка, че може да привлече клиенти с въпросната промоция и дори "не дай си боже" някой от тях да стане шампион, загубите им биха били минимални, особено в сравнение с прираста на активни клиенти за сайта им.

Единствения отбор, който би си позволил да нагласи мач от ЕП е Албания, но съм сигурен, че в конкретния случай дори на тях не им е минало през акъла.

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
0 tolerance написа:
bogarra написа:
Max bet 10 euro.

Колко пари според теб трябва да предложат на Гризман или кой да е от титулярите за да се издънят ? На Погба годишната заплата е 5 милиона евро годишно. Колко трябва да му предложат за да загуби финал на 2-то най-голямо първенство след ШЛ? Или на кой да е от другите, които със сигурност вземат милиони.

п.с Гредата на Жиняк беше на 10 сантиметра от това да влезе.

Пак питам, Франция или Германия шампиони станаха ли? С ДА и НЕ, ако може отговор.

24 отбора, един става шампион. Т.е. ти казваш два, които няма да станат... еми шансът ти да успееш е над 90%. И аз казах 5 отбора, че няма да станат и те не станаха - сега пак ли е нагласено? Що не си заложи къщата на Португалия на финала?

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
0 tolerance написа:
Тука масово се бърка: с даден мач на другия отбор, уреден точен резултат, падане с голяма разлика и купен съдия :lol:
И защо си мислите, че всички далавери стават в публичните букмейкъри :lol: :lol: :lol: И защо си мислите, че се уреждат за да се прецакат букитата :lol: :ohmygod2 И защо си мислите, че съдиите не са хора, а роботи :lol: И защо си мислите, че уреждане на мач клуб-клуб е недопустимо :smt115 Или клуб-букмейкър :smt115

Едит: Преди европейското ви показах нагледно схема за чукане на балъци с офертата Франция или Германия да станат Европейски шампиони, и бях оплют, че това е абсолютно невъзможно :smt047 Сега, когато това е факт и излязох прав, е гробна тишина и всеки се прави, че не е прочел какво написах на 10-ти юни :loser2 Разбира се, така ви изнася - на 10-ти юни съм чорбар и глупак, който говори тъпотии, на 10 юли си е чиста случайност, че Франция не стана шампион :smt059


Защото там лимитите са огромни. В другите букита макс залозите на подони неща са по 40-50 евро :loser2

А това, че Пади Паър ъредили първенството с макс залог 10 паунда за нови клиенти нема смисъл да го кометирам


Във форума има доста момчета бачкащи за букита и могат да се те светнат колко грешно разсъждаваш за уреждането на мачове.

_________________
Изображение


Последна промяна Коце Маца на Чет Юли 14, 2016 8:28 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Не съм сложил къщата, само 500 лв на X, има достатъчно хора, които могат да го потвърдят в този форум, стига да поискат. Дреме ми на кура кой ще е шампион, важното е, че каквото казах за победителя, излезе вярно.
Спирам с тази дискусия, прави сте, аз сък чорбар, заблуден, сашодиков, каквото ви е кеф :strkstrk

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Между другото освен Шкендебреу, другоя отбор който си позволява да прави тото в евротурнити е черногорския Челик.
Даже веднъж изнагляха и згаубиха мач с 9:0 от некви унгарци. Имаха и неква загуба със 7:0, абе букитата откачаха покрай техни мачове, а да гледаш линиите и коефициентите докато играеха беше кеф :smt007

След това естествено УЕФА ги изчука люто.

Eто го и въпросния цирк мач срещу Хонвед :smt007 :smt007

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 8:49 pm 
Online

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Показа залога часове преди финала


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1987
Ама тука никой не спори за залога. Просто казваме, че никой не е уреждал европейското първенство. На финала победи по-умният и по-добрият отбор, а не сбирщината от индивидуалности.
Аз мога да покажа фишове на хора, които играха 5 цифри в евро на ъндър в тоя мач, но пак казвам, обсъждаме нещо различно от това кой какво е залагал на финала.

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 2:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Няма човек на планетата, който може да ме буди, че е възможно да се уреди подобна греда, каквато сътвори Жиняк в 90 минута !
Робот не може да я прецени, така тази топка, Жиняк ще може....
Напълно приемам тезата, че и в големите първенства и отбори има гнили ябълки, но категорична простотия тип 4-ти клас е да кажеш, че първенството било наредено и това от устата на човек с претенции, че е много запознат с тази материя и който не търпи чуждо мнение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Челик бяха истински богове. На другата година след мачовете с Хонвед играха срещу Копер и паднаха с разлика два пъти. След отпадането се отказаха от участие в първенството на Черна гора и обявиха фалит. :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2533
Цитат:
"Той има невероятно желание да играе футбол. Кристиано очаква с нетърпение всяка една тренировка. Той винаги иска да става по-добър и да печели. И най-много обича големите мачове", коментира Фъргюсън пред германския "Билд".

Роналдо е играчът, който се разви най-много по моето време в "Манчестър юнайтед". Постигна го благодарение на много упорита работа. Той непрекъснато работеше върху техниката на удара си, върху всеки елемент - ляв крак, десен крак, глава, отскок. Подобрението в неговата игра е невероятно", допълни шотландецът.

"Забележително е, че днешният футбол е толкова бърз и физически, че обичайно играчите могат да бъдат на топ ниво само за пет-шест години, а Кристиано го прави вече над 10 години. Това го прави толкова изключителен. Всяко поколение има своя специален футболист. Кристиано е на сегашното", завърши сър Алекс.


САФ

Почти като нашите юношки :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
На тоя кура му разбира ли от футбол? Форумните експерти отдавна казаха, че нищо не става от цр7, какво повече обсъждаме? :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 1:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Турците па ще ебат сърбе :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 1:14 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Лудогорец с Звезда :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 1:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3735
kyde дават жребия?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 1:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2593
лудогорец ще продължат. Тия все със сърби се падат и все бият, да им еба майката. :blass

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 1:20 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Тия не са реални.Всяка година,имат най-яката дестинация. :ohmygod Иначе,рязаните едва ли ще имат проблеми.Звезда са слаби,едва,едва биха Ла Валета с 2:1 онзи ден...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 15, 2016 1:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 28, 2014 9:37 am
Мнения: 203
Ако ние се падахме три години подред със србе на върбе вече щяхме да сме във война с тях :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 264  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com