forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 844 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
BlueFaith написа:
Добре, че съм от хората, които тръгнаха по стадионите 2000-2001 та поне имам спомени какво е да мачкаш селските отбори, а чорбата да излизат с гол пасив от съблекалнята. :roll:


извинявам се че те поправям, те излизаха с кур в гъза от съблекалнята :)

немлад написа:
Продължаваме напред. :bigok


имаш гадно чуство за хумор :D , в момента наистина сме Кубрат Пулев, даващ интервю пред пълна зала с фенове :bigok

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 6:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Цитат:
360 000 лв. с ДДС е цената на модернизацията и реконструкцията на Националния стадион „Васил Левски”, която включва поставянето на нова тревна настилка и нова поливна система, стана ясно по време на инспекцията, която направи министър Красен Кралев на стартиралите ремонти дейности на обекта. Изпълнителят на проекта трябва да извърши дейностите по договора за срок до 49 календарни дни от датата на подписването, а договорът за модернизация и реконструкция на тревния терен е подписан на 1 юни 2015 г. Дейностите обхващат и изваждане на отоплителната система, което е много фина процедура.

Добре бе, нали финалът не можеше да се играе на "Васил Левски" щото бил в ремонт. Обаче се оказва, че договорът е подписан 2 дена след финала :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Еми не четеш, другия ремонт вече си е започнал, а тоя договор е за терена.
Но определено на всички е ясно, че селския стадион в бур-гъз и къщичката за пилИнца стават само за финал микре-кренвирши.
Когато се изсипе някой от голямата четворка и нещата отесняват ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Откъс от интервю с Валери Божинов. Не го видях никъде във форума, а в него казва много точни неща. Не му бях фен преди да дойде в Левски, но начина, по който игра и уважението, което показваше и продължава да показва към Левски и привържениците, ми промени мнението.

Цитат:
- Валери, изгледа от трибуните на "Лазур" финала между Левски и Черно море. Какъв е коментарът ти?
- Съжалявам много за отбора и за феновете на Левски. Привържениците не заслужаваха това в Бургас. Феновете на Левски са най-големите у нас. Повече от 14 000 човека дойдоха да подкрепят отбора си, въпреки че вече седем години нямат трофей. Феновете за пореден път показаха, че за тях Левски е над всичко. Всички чакахме с нетърпение тази купа, аз също. Трудни са последните години за клуба. Трудно се работи без финанси, на всички в клуба им се забавят заплатите. Това не е оправдание. Не е приятно, но те намериха сили и стигнаха до финал.

- Какво попречи на Левски да победи в Бургас?
- Труден въпрос. Сега се говори, че имало напрежение, че не били готови. Най-трудният мач тази година Левски си го взе - срещу Лудогорец. Малко се получи така, че Левски отиде до Рим, ама не видя папата. Не искам да подценявам Черно море, но Левски е много по-класен отбор. Малко не достигна, а и пропуснаха много положения. От тези пет положения трябваше поне четири да се вкарат. Разочарованието е голямо. Сега всичко трябва бързо да се забрави и да се гледа напред. Левски винаги ще го има, това е кауза. Феновете не трябва да се отдръпват сега, а напротив - да продължат силно да подкрепят отбора. Надявам се, че отново ще дойдат времена, в които клубът ще е финансово стабилен и ще започне да печели трофеи.

- Съжаляваш ли, че не можа да постигнеш нищо в Левски?
- Нормално. Когато си в такъв голям отбор като Левски и завършиш на пето място, а тази година не си и в топ 6, е нормално да съжаляваш. Рано или късно аз ще се върна в Левски, ще стана шампион и ще взема купата. Не е само да носиш синята фланелка, трябва и да постигаш нещо с нея.

- Тежеше ли ти на теб синята фланелка?
- На мен не ми тежеше, но на други им тежи. За мен беше удоволствие да играя за този отбор и пред невероятната публика. Онзи ден на финала, ако можех, щях да сляза долу и да играя. Толкова много ми се искаше.

- Вкарвал си голове в доста дербита, но не успя на българското, съжаляваш ли?
- Да, не го крия, това ми е болна тема. Надявам се някой ден да се върна в Левски и да се поправя, да вкарам и в дербито с лит(*кс-етрополе.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Божинката свърши с футбола, но престоят тук му повлияя благотворно. Звучи адекватно, много по-адекватно от 90% от изказващите се напоследък... :roll:

Видяхме го преди мача с Бургас, беше се наредил на една опашка и някой му подвикна:
- Не пий бе, футболист си!
Той гордо се обърна, вдигайки в ръка победоносно бутилка минерална вода литър и половина :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
За Божинката мога да кажа само респект и да добавя, че в ЛЕВСКИ му пораснаха топки.
Колкото преди това в живота си е бил нагло Горно оряховско цигане, беше тръгнал по пътя на кюрда в големи отбори, самозабравил се, забравил родина, майка баща, обграден от кОври....откакто дойде в ЛЕВСКИ нещо му стана и възмъжа.
Сега има повече топки и ЛЕВСКАРСТВО от мнооооого други "Левскари" от отбора в последните 10 години.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Не знам колко е свършил, но в сравнение с Домофона е млад талант, пълен с футбол :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 08, 2015 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Наистина трябва много талант, от това да стигнеш от 17 милиона евро платени за тебе и космическа заплата, да риташ по селски поляни и всеки да вика вземи го ти..... :bigok
Като почнете да се прекланяте пред някой, направо ви се чудя....а тоя е просто едно просто момче.... :strkstrk
Къде почнахте и до левскарите да го слагате....явно нивото наистина е много свалено.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
ами незнам, човека без да е тръгнал от ЛЕВСКИ или да е юноша на ЛЕВСКИ се включи в много каузи безкористно ,
докато много други бивши "легенди" беха ЛЕВСКАРИ само по плюнченето и анализите какво става...
То е ясно че ние Българите все трябва да омаскарим някой и да се успокоим, че е смешник, ама в случая
никой не говори че е някакъв велик футболист или че е направил нещо значимо в отбора, а става дума за
демонстриране на ЛЕВСКАРСТВО там където трябва - пред хората.
А не всичките ни врагове да хулят и да мразят и това да става преповтаряна песничка отвсякъде, а нашите олд "легенди"
да мишкуват и да си траят, се едно ги е направил известни някой друг отбор.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 8:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Абе за година, година и нещо момчето даде толкова колкото някои велики левскари успяха леко и фино да откраднат!
Евала на Божинката! Само мъртвите не се променят, а Божи го направи за добро и всички го виждат това!

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 9:31 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
UL написа:
Еми не четеш, другия ремонт вече си е започнал, а тоя договор е за терена.

Нямаше го в статията, а явно съм изпуснал, когато са пуснали новината, че ремонтът е почнал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 5:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
viva написа:
UL написа:
Еми не четеш, другия ремонт вече си е започнал, а тоя договор е за терена.

Нямаше го в статията, а явно съм изпуснал, когато са пуснали новината, че ремонтът е почнал.


еми още си е там бе пич чети :)
Цитат:
по време на инспекцията, която направи министър Красен Кралев на стартиралите ремонти дейности на обекта.


с две думи дебелият мазен гагаузки гъз Красьен КральЙев, който изобщо не е тимаджийска подлога и това че е спортен министър няма нищо общо с купата на Черно Биде, на които случайно беше президьент, та същия е "инспектирал" вече започналия ремонт :)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Кралев е президент на спортния клуб,на Черно море а не на футболния. На футболния беше през 2000 година някъде.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
UL написа:

еми още си е там бе пич чети :)
Цитат:
по време на инспекцията, която направи министър Красен Кралев на стартиралите ремонти дейности на обекта.


с две думи дебелият мазен гагаузки гъз Красьен КральЙев, който изобщо не е тимаджийска подлога и това че е спортен министър няма нищо общо с купата на Черно Биде, на които случайно беше президьент, та същия е "инспектирал" вече започналия ремонт :)


Е къде пише кога е почнал тоя ремонт - може да е почнал преди финала, ама може да е почнал и ден след него?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 06, 2008 4:18 am
Мнения: 1682
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Цитат:
Вили Вуцов: Батков трябва да спре този хал на „Герена“
09-06-2015 Иво БЪРЗАКОВ
Без Бедоя и Аниете Левски щеше да е отбор, борещ се за оцеляване, отсече бившият треньор

Бившият треньор на Ботев Пд и Левски Велислав Вуцов даде интервю пред „Тема Спорт“. В него той говори за изпуснатата купа от сините, виновниците за поредния неуспех и какъв трябва да е планът за развитие. Специалистът коментира и възможната продажба на Божидар Краев в чужбина.

Иво БЪРЗАКОВ

Г-н Вуцов, как ви се струва ситуацията в Левски малко повече от седмица след като бе изпусната купата на България?
- Гледам ситуацията отдалече. Трябва да се критикува, но файда никаква, защото вината, който трябва да си я понесе – не го прави. Повечето хора приемат тактиката да си мълчат и нищо да не казват, а само да гледат отстрани сеир. Но Левски е в това състояние, защото тези които имат власт и сила, седят и си мълчат, а едни и същи 5-10 човека казват как стоят нещата и накрая излизат лошите и кривите.

Не един, не втори, а трети трофей се изплъзва на тима в последните 2 години…
- Всичко, което се случва в Левски е логично. Няма абсолютно нищо изненадващо. Щеше да е нелогично, ако тимът беше взел купата на фона това, което се върши на „Герена“. А и истината е, че много силни приказки се казаха – „Левски най-добрия през пролетта“ и така нататък. Но аз питам с кого? С Марек и Хасково…

Какво имате предвид?
- Говоря като спортно-техническа работа. Непрекъснато се казва, че треньорите са лоши, футболистите са лоши. Досега не съм чул някой да носи отговорност за селекцията, която се прави на „Герена“. Докарват се слаби футболисти, които излизат скъпо. Освен това на всеки трансферен прозорец се правят огромни промени, вкарват се някакви неудачни хора и нищо не се случва. След като Педро може да е най-скъпия футболист в Левски…Най-логичното беше тези, които са селекционери след този финал на секундата, не да си подават оставката, а сами да си тръгнат, за да не ги бият после с тояги. Докарания през зимата Гикиевич ако е добър футболист, няма да е изгонен. Нину?! Катастрофа. Това са само тези от зимата. Сашо Александров докаран на мястото на Пламен Крумов - резерва. Педро беше една година в Ботев, ама извинете, но е много слаб футболист. Балтанов бе сред най-добре представилите се в Ботев и бе освободен от Левски. Приемам, че може да се сбърка с един чужденец на пет години, ама да сгрешиш с такъв от българския пазар… Така, че селекционерите

трябва пеша да си
тръгват от „Герена“.

защото всяка година се махат треньори и футболисти, но нали някой ги е докарал. Работил съм с Батков и гарантирам, че не се е обадил нито на Иво Тонев, нито на Гонзо, нито на треньорите да им каже – вземете този, вземете онзи, слагайте този или онзи да играе. Единствената огромна грешка, за която той трябва да си носи отговорността е, че търпи целия този хал.

Трябва ли сега да се залага на младите?
- Имаше някакво залъгване този сезон, че играят двамата Цоневи и Божидар Краев, вкараха голове, но дойде финала и всичките бяха на пейката. Играха Педровци и тем подобни, на които са им известни качествата. Бедоя и Аниете ако ги няма Левски е отбор на нивото на Хасково и Марек, като игра отбор готов за изпадане.

Стойчо Стоев ли е виновен?
- Не бих казал. Не искам да заемам страната на треньора, нито на директора. Батков е извадил собствени пари, за да плати лиценза. След като губиш финал с Черно море и си бил близо 90 минути с човек повече и не можеш да победиш, то проблемите ти са футболни. Аз знам заплатите и на Педро, и на Гикиевич, и на Нину. Е, извинявайте, ама няма такива заплати в България. Просто погледнете Курьор, Букхард и Бакари - възнагражденията им са на една четвърт от тези на чужденците в Левски и на всичкото отгоре са по-добри играчи.

Какви трябва да са целите оттук насетне? Всяка година се говори за титла, а накрая…
- Просто от 5-6 години в Левски няма план за развитие. Да сте чули нещо да се говори какво става оттук насетне? Дали ще се намали бюджета и така нататък. Не! Според мен трябва някой да излезе: „Хора, тази година изхарчихме примерно 5 милиона, догодина бюджета ни ще е 2-3 милиона“. В Левски само чувам, че всеки носи отговорност, но за какво?! Кажете някой знае ли каква е целта? Аз когато отидох в Ботев ми казаха, че бюджета е намален десет пъти и отбора има цел да не изпадне. Но аз заявих, че трябва да сме в осмицата и да се борим за шестицата, да вкараме млади футболисти. Няма нещо, което да съм казал и да не е станало. Вярно, отборът влезе в Топ 6 с война и не се разви както трябва, но тези млади момчета преди сезона някой знаеше ли ги?! Признавам, аз също сбърках, като докарах Галешич за малко повече пари. Слаб футболист, игра лошо и си поех отговорността за това. Мисля, че ако Левски излезе и каже, че ще играе с млади футболисти, няма да се бори за титла, а за шесто място с по-малък бюджет, феновете ще разберат това. А на „Герена“ както няма пари и през зимата се появиха Нину и Гикиевич. Защо? А заплатите им са колкото на шестте най-скъпи от Ботев. Факт е, че се излизат и се казват някакви глупости и после се чака нещо от въздуха да се случи. Като се намалява бюджета го правиш, а не след това да има компромиси. Другото нещо е, че не може да се оправдаваш с „времето ни притиска“. Почваш с 10 човека, взимаш и от малките и рискуваш, това е. Връщам се на зимната селекция – само резерви се взеха и Йоргачевич, който пази срещу Марек и Хасково. Мачове, в които аз можех да съм на вратата. После дойдоха важните срещи, но не виждам да е спасил с нещо Левски. Но приемам, че той е по-сполучлив вариант.

Трябва ли сега Краев да бъде продаден, ако дойде добра оферта?
- Аз първо твърдя, че на Краев там не му е позицията. Той цял сезон играе десен външен нападател, а в никакъв случай не е такъв. Трябва да го развиват, а не първата оферта за два лева, която дойде и да го продадат. Аз твърдя, че Вутов се даде за някакви малки пари и сега какво – седи в Удинезе и не мисля, че се развива. Ако обаче беше останал и вкарваше голове в първия отбор можеше да бъде продаден за повече. Затова първо трябва да се реши дали Краев става за голяма работа или не, а след това да го оставят тук да работи като кърт. Досега смятам, че той с нищо не е убедил, че е голяма класа. Но в крайна сметка погледнете колко чужденци дойдоха и бяха изгонени от Левски през последните години. Със сигурност те са си тръгнали срещу някакви неустойки. Същото се случи и в лит(*кс-етрополе. Левски не трябва да позволи да се стигне дотам. Затова най-големи адмирации заслужава Наско Сираков. Видя, че не може да носи отговорността в тази крива ситуация и си тръгна.


Отказал е оферта
от чужбина

Вили Вуцов разкри, че е имал възможност да поеме чуждестранен клуб, но е отхвърлил офертата. „Имах някакви разговори с няколко клуба. Официално обаче не водя с никого преговори. Имаше директно предложение от чуждестранен тим, но не се случиха нещата. Честно казано и аз не разбрах защо“, обясни Вуцов и коментира липсата на трофеи в треньорската си кариера. „ В кой отбор реално съм могъл да го сторя? Сега отидох в Ботев, но можеше ли в тази ситуация да успея да взема нещо. Най-малкото ми е криво, защото и това те спира за навън. Гледат хората какво имаш като успехи. Не ме е срам да се хвърля в коловоза, аз не чакам всичко с времето да е наред и така нататък. Но да сте чули, че съм откраднал или излъгал? Не съм като други“ , каза още Вуцов.
Цитат:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2971
Местоположение: Warsaw, Poland
Овчо точен както винаги

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Много нагъл, дейба :lol:

"Докарват се слаби футболисти, които излизат скъпо" :lol: Кой го казва тва, ебаси :lol: Човекът, докарал перлите Тиберканин и Даниел Киш.

"Oт 5-6 години в Левски няма план за развитие" :lol: Понеже той следваше някакъв план - като дойде, първата му работа беше да разкатае всичко, което беше направено преди него, схеми, тренировки, всичко.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Общо взето казва нещата които и ние тук, но понеже името му води несериозност му се подхилкваме. Тиберканин вкара доста повече голове от Педровците и другите топ крила през последните години, но като цяло това са неща без значение. Положениет за пореден път е мат.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Може да ги казва нещата както са, но той докара прилично количество разруха в Левски :smt006 и изказването му е супер нагло. Разбира се, тогава стандартите бяха други.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Kryten написа:
Може да ги казва нещата както са, но той докара прилично количество разруха в Левски :smt006 Разбира се, тогава стандартите бяха други.


На този работата му беше, да чете тетрадката на баща си и да развали всичко, което Мъри Стоилов изгради. чехльо нещастен :ohmygod2

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Niki4a написа:
Kryten написа:
Може да ги казва нещата както са, но той докара прилично количество разруха в Левски :smt006 Разбира се, тогава стандартите бяха други.


На този работата му беше, да чете тетрадката на баща си и да развали всичко, което Мъри Стоилов изгради. чехльо нещастен :ohmygod2


:bigok


_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
Alek написа:
Общо взето казва нещата които и ние тук, но понеже името му води несериозност му се подхилкваме. Тиберканин вкара доста повече голове от Педровците и другите топ крила през последните години, но като цяло това са неща без значение. Положениет за пореден път е мат.

Били Буцов даде своя съществен принос за дегашното ни състояние. Заради него тодар :rip изгони Мъри. А Буцан изпъкна с гениалната идея Гонзо да играе дх.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
targovishte написа:
Niki4a написа:
Kryten написа:
Може да ги казва нещата както са, но той докара прилично количество разруха в Левски :smt006 Разбира се, тогава стандартите бяха други.


На този работата му беше, да чете тетрадката на баща си и да развали всичко, което Мъри Стоилов изгради. чехльо нещастен :ohmygod2


:bigok


Преди дори беше доста забавно ( :loser2 , затова написах чехльо за тоя) сега не е истина спиралата на пропадането докъде ни докара :ohmygod

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
New Order написа:
Alek написа:
Общо взето казва нещата които и ние тук, но понеже името му води несериозност му се подхилкваме. Тиберканин вкара доста повече голове от Педровците и другите топ крила през последните години, но като цяло това са неща без значение. Положениет за пореден път е мат.

Били Буцов даде своя съществен принос за дегашното ни състояние. Заради него тодар :rip изгони Мъри. А Буцан изпъкна с гениалната идея Гонзо да играе дх.



Гонзо последния полусезон в Риека играеше точно дефанзивен халф.
В мача срещу Бате имахме некви липси на този пост и Вуцан затова реши да го пусне на този пост.
Не е като да не е играл преди там, дори в Риека отзивите му за играта като ДХ бяха доста добри.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Сърмов точно преди мача с БАТЕ получи някаква контузия, а точно пролетта и лятната подготовка играеше на добро ниво. Ако не се лъжа тогава не игра 2-3 месеца и така и не можа да влезне във форма. Прословутия Асус тогава беше искан от Вуцан, но Ганьо се запъна и не го взе, та тогава се наложи Гонзо да играе ДХ.
Не сметам че Били е некъв треньор, но ако имаше малко късмет в първия мач спокойно ни вкарваше в групите :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
G.B. написа:
Сърмов точно преди мача с БАТЕ получи някаква контузия, а точно пролетта и лятната подготовка играеше на добро ниво. Ако не се лъжа тогава не игра 2-3 месеца и така и не можа да влезне във форма. Прословутия Асус тогава беше искан от Вуцан, но Ганьо се запъна и не го взе, та тогава се наложи Гонзо да играе ДХ.
Не сметам че Били е некъв треньор, но ако имаше малко късмет в първия мач спокойно ни вкарваше в групите :smt006



Абсолютно. И в двата мача надиграхме БАТЕ, дори на Герена тотално ги смачкахме. Ако онази дузпа беше влязла, отиваха на тройка.
В Беларус пък ни закопа Киш.

Така че и аз не смятам, че това че Гонзо е играл ДХ тогава е причината за отпадането. Просто наистина липса на късмет.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 10, 2015 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
Да не говорим че ситуацията около изпълнението на дузпата беше меко казано скандална :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 11, 2015 10:20 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
В нас имам един Асус с 4ГБ РАМ, за него ли говорите? :smt017 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 11, 2015 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Модератори-садисти! :smt089


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 844 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com