forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И пoследнo, след кoетo пак ще се махна oт тoзи шибан фoрум, нo искам oтгoвoр. Защo пoдкрепяхме Фoнда, а сега не пoдкрепяте усилията на хoрата, кoитo oстанаха да вършат нещo? Ей, тoва искам да рабера. Защoтo пo времетo на Фoнда същo имаше НКП, СЗ и прoчие. Тoгава щo не ви пречеше нищo. Ще ни oткажете и нас, тoгава явнo ще сте истински щастливи.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
И пoследнo, след кoетo пак ще се махна oт тoзи шибан фoрум, нo искам oтгoвoр. Защo пoдкрепяхме Фoнда, а сега не пoдкрепяте усилията на хoрата, кoитo oстанаха да вършат нещo? Ей, тoва искам да рабера. Защoтo пo времетo на Фoнда същo имаше НКП, СЗ и прoчие. Тoгава щo не ви пречеше нищo. Ще ни oткажете и нас, тoгава явнo ще сте истински щастливи.

Проблемът е, че като отбора се осира, всеки гледа да си намери някой виновен. Ако бяхме взели купата, нямаше никой да се сети за каквото и да било негативно. По-скоро щеше да се мъдри евентуална селекция и кой ще ни е първи съперник в ЛЕ.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Напротив, същото щеше да е. А за клип ще ми ядете кура :smt006 Няма да търпя още 5 страници сране.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
:)

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Последна промяна ultima frontiera на Чет Юни 04, 2015 11:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:46 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
:smt007 :ohmygod
Kryten, голям си, браво.

@Седем:Едно

1. Не не искам да се сменим. Ти си взел сам решение какво да правиш в живота си и сам наскоро каза, че е неблагодарна тая работа. Не разбирам защо се засягаш. Хейтъри винаги ще има, твой е проблема че изобщо им обръщаш внимание и се товариш с тъпотиите им. Аз не съм хейтър, не ти сера на усилията, само зададох няколко въпроса, без да давам мнение и оценка, нали така?
2. Аз съм фен на Левски. Нямам идоли.
3. Всичко ми хареса в Бургас. Не знам кой е дал останалите пари, но ще ти кажа защо не се събраха повече - защото хората нямат доверие на НКП и на Гугутката, който нарича левскари с епитети. НКП, който не може да набие два шамара на хлапетиите дето чупеха седалки и Гугутката, който не може да хване шибания микрофон да каже "Не чупете", ама да дава тон за Рома Мерда беше пръв като играхме с Лацио на Герена. Не е сране по него, това е градивна критика, съжалявам че и той и ти ги приемата така лично нещата. А що се касае до Фонда - просто знаеха как се прави пропаганда. НКП с две снимки за 3 седмици няма как да дадат гласност на инициативата си просто. А ти не ми отговори НКП защо не може да си организира собствените членове да почисти Витиня.
4. Казах ти, че уважавам труда ти и труда на всички които се грижат за сектора в момента и че не ми е ок да се делиме на тоя и оня.

И искам да питаш Kryten клиповете за нас ли ги прави или за Левски. Или да му ядем кура? :smt017

_________________
Сектор Б не се отказва!


Последна промяна basma на Чет Юни 04, 2015 1:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:50 pm 
Свършиха мачовете и явно трябва да си пълним времето с нещо! Закриват чорбата. Това малко ли ви е?
НКП няма да отговори на въпросите, които се задават! Само искам да вметна, че и без вишка ще стане, сигурно и без НКП, еле пък без някои от нас. Като напусне някой, все се говори, че незаменими хора няма. Винаги съм бил съгласен с това. Кой ще се отказва от фирмите, само не разбрах. Тези, дето вършат работата или тези, дето стопанисват?


Последна промяна dobrevche на Чет Юни 04, 2015 1:57 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:50 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Яну 27, 2015 7:58 pm
Мнения: 47
Седем:Едно написа:
И пoследнo, след кoетo пак ще се махна oт тoзи шибан фoрум, нo искам oтгoвoр. Защo пoдкрепяхме Фoнда, а сега не пoдкрепяте усилията на хoрата, кoитo oстанаха да вършат нещo? Ей, тoва искам да рабера. Защoтo пo времетo на Фoнда същo имаше НКП, СЗ и прoчие. Тoгава щo не ви пречеше нищo. Ще ни oткажете и нас, тoгава явнo ще сте истински щастливи.

По-скоро се правехме, че нищо не ни пречи. Фондът беше единствената искрица за Сектора ни, след това което се случи с тях , хората са тотално обезверени за бъдещото ни като ултра агитка. Ти заслужаваш само уважение, че си се нагърбил с тази работа, но според мен си доста заблуден за хората, които решават нещата в Сектора ни.

Лично мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Kry7en, усещаш ли, че хората обясняват съвсем нормално и културно някакви неща (които на всичкото отгоре са истина - че Сектора е на дъното и нивото падна брутално), за което получават определения от рода на "във форума на Левски е пълно с помияри", "ще ми ядете кура за клип", "мрънкачи", "путки" и т.н.
Някои хора са се издигнали в йерархията, хубаво, похвално е, че са се нагърбили и отделят от личното си време за сметка на личните си дела, браво. И идва момент, в който някой невежа си позволява да отправи критика и въпросните хора го приемат като някаква радикална лична обида, все едно някой е срал на фамилната им история.
За финал. Чувал съм, че имало разни раздели из тоя форум. В един раздел имаше много интересни мнения от 2007-ма, 2008-ма, че и по-натам, до 2010-та. Гледам, че въпросните теми не са налични към този момент (затова си спестете "аре покажи ги тия мнения"), но вероятно някои хора ще се сетят какво са писали тогава, едни закани, че повече няма да се стъпи на мач и какво пишат днес.
Живи и здрави и само Левски, завинаги и навсякъде :levski

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Много е културно, да :smt059

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ще престанете ли ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ами аз бях дoтук с тoя прoбит фoрум. В негo намерих страхoтни приятели, нo пoвечетo вече не са oсoбенo активни пo разбираеми причини. Жалкo, че няма да има клип, та да видим дънoтo на Сектoра в Бургас. И се радвам, че разни 18 гoдишни келеши аятoритетнo ни oсведoмяват каквo е билo и какв е Сектoр Б. Бъдете здрави.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Все си мисля, че проблемите в сектора са бял кахър и могат да се решат за половин час. Само че доста хора трябва да загърбят гордостта си и да се седнат на една маса. И все си мисля, че не форума е точното място да се решават тези работи, а и най-малко да се плюят левскари едни с други. А пък даже да се възхваляват чедата на комунизма. Това наистина ще е дъното да взимаме за добър пример онези долни изчадия. Май забравяте наистина кои са те.

А това да се лишат 13-14 хиляди левскари с клип и да видят какво са направили, заради дребни разпри също не го разбирам. Това беше историческо посещение и не бива да остава в забрава.

А най-голямата гавра е за тези, които са по 40 години и четата форума и виждат за какво се разправяме в момента. Какво ли не са преживяли, какви ли не гаври с тях и едва ли някои са си казвали до тук сме, писна ни, оправяхте се и т.н. Благодарение на левскарщината този отбор го има и до ден днешен. Ако ние не си помогнем и да се оправят проблемите със задружни сили - няма кой. Мисля, че достатъчно ни мразят всички, за да се мразим и ние самите.


Последна промяна truegentleman на Чет Юни 04, 2015 2:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:19 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 09, 2012 7:15 pm
Мнения: 596
Ето една интересна тема от 2010 - viewtopic.php?f=6&t=10551

_________________
Sic semper tyrannis


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде сега пусни и от 2011, 2012 и 2013 -та година теми ;) Да видим какво се пишеше.
Продължавате да се нахвърляте върху хора, които нито са гонили някого, нито са искали да гонят. Ей така си го правите за спорта ;) Най-малкото което е тия хора даваха много ценна и точна информация за нещата " в клуба " и ако не бяха те досега щяхме да си мислим, че всичко е ОК, а проблемите ни са само спортно-технически. Жалко е това, което се случва, повтаряме все едни и същи глупости :(

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Карате се за ебати глупостите. Свестни хора спират да пишат, заради пълни кретении.
Пичове, Kryten не е длъжен да прави клип. Както не е длъжен да седи на пистата и да снима, вместо да е на трибуните сред нас и да се кефи. Прави го, защото така иска. Сега се е вбесил и напълно го разбирам. Един ден ще види материалите и ще седне, и ще направи клип. С това непрекъснато искане за клип, само го отдалечавате във времето, като го вбесявате повече.
Аз лично все още не мога да се насиля и да гледам каквото и било, свързано с тоя мач. Ако има клип, след като го видя, сигурно ще ми стане още по-гадно, че след всичко което направихме петък и събота в Бургас, накрая обикаляхме тихо и с наведени глави, и търсехме заведения, в които да изпием по една бира от мъка, вместо да празнуваме и да вдигнем целия град с песни и скандирания до сутринта.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Mr. Smith написа:
Айде сега пусни и от 2011, 2012 и 2013 -та година теми ;) Да видим какво се пишеше.
Продължавате да се нахвърляте върху хора, които нито са гонили някого, нито са искали да гонят. Ей така си го правите за спорта ;) Най-малкото което е тия хора даваха много ценна и точна информация за нещата " в клуба " и ако не бяха те досега щяхме да си мислим, че всичко е ОК, а проблемите ни са само спортно-технически. Жалко е това, което се случва, повтаряме все едни и същи глупости :(

Аз не виждам някой да се нахвърля и да обвинява за нещо Седем:Едно? Едва ли има човек в този форум, който да не го уважава, не само заради нещата, които е направил за Левски и сектора. Аз вярвам в искрените намерения на него и на останалите като Козареца и 0 tolerance.

Василев доста интересна тема пусна. Престанете да си затваряте очите, много дразни това.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Последна промяна ultima frontiera на Чет Юни 04, 2015 11:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Стига бе, момчета...
Ако бяхме го взели тоя пробит финал и дума нямаше да има за пеене :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Аре дръжте се като мъже някои хора, че ставате смешни.

Нито Кратун е длъжен да прави клип, нито на него му отива да раздава такива определения. Стегнете се. Секторът има проблеми и те не са във форума.

Аз на Владо лично съм му писал какво мисля и той ми отговори по най-безобразно подигравателния начин. Толкова с това дали Гугутката има личностните качества да е лидер. :wink: Там се коренят проблемите, не тук.

По въпроса дали НКП трябва да организира Витиня, поддържане на паметници и гробове, не можели да съберат хора... Абе пичове, да, в НКП има огромен проблем, но в крайна сметка защо трябва да прехвърляме отговорност?

Защо трябва да казваме - защо не го правят те, а не кажем - да го направим ние.
Идвайте в събота и стига сте мрънкали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
ultima frontiera написа:

Василев доста интересна тема пусна. Престанете да си затваряте очите, много дразни това.



Култова. Като гледам, позициите са баш на 180 градуса :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Гугутката беше страшни глупости натворил в онова интервю :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Оффф, едно от нещата, заради които най- мразя да губим важни мачове, е че след това почва да се сере по всичко и всички... Дайте да я караме по- мъжки...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 3:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
IN HOC SIGNO VINCES написа:
Стига бе, момчета...
Ако бяхме го взели тоя пробит финал и дума нямаше да има за пеене :pastor

Когато бихме Лудогорец на полуфинала, тук се изля един тон помия колко трагично сме пяли. Нищо че се изкара клип, който не се различаваше много от предишните такива.
Еби му майката, винаги ми е било приятно да чета и пиша във форума, защото тук преобладават мислещите и активни левскари, а не комплексираните и озлобени тролове. От както фонда спря дейността си, тук се превърна като секта. Едни и същи хора пишат едни и същи неща след всеки мач. По-хубаво ли ви е като има постоянни МАЛОУМНИ спорове? По-хубаво ли ви става като омаловажите всичко сторено от НКП? По-хубаво ли се чувствате, когато видите, че изнервяте и дразните всички останали? Никой никога не е казал, че пеенето ни е много добре, но за бога, престанете да пишете как едва ли не нищо не става от нас. И се научете да живеете с мисълта за Левски, а не с мисълта за фондове, вишки и фракции. Критиката е полезна, когато е градивна. А не, когато след мач бързаш да влезеш, за да напишеш, че сме стигнали дъното, всичко е пълна трагедия и как свинете са на светлинни години пред нас, само защото не искаш да те разпява Илия или НКП да прави хореографиите.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 3:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
acrimonious написа:
Оффф, едно от нещата, заради които най- мразя да губим важни мачове, е че след това почва да се сере по всичко и всички... Дайте да я караме по- мъжки...

Споко, сезонът свърши :rip поне няколко седмици няма да се караме за тартори и фенклубове, а за Гонзо, Батков, Мъри и Херо :lol:

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 3:51 pm 
Съгласен съм с горното! Няма никакъв смисъл да се коментират дребни неща като вишката, хореото, пирото и 300-те седалки! За да има доверие в НКП трябва да се каже какви са приходите, колко от тях отиват за клуба, колко за трибуната, колко са разходите към персонал, наеми, колко са фирмите, които обслужват дейностите и т.н. Защото сектор Б е вече "Сектор Б" ООД, НКП ООД, клуб 1914 ООД и т.н. НКП ще е гарант за прозрачност в клуба, но кой ще гарантира прозрачността на НКП?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 4:00 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Ебаси темата от 2010-та :smt005 :ohmygod2 Хората които най-много плюят по Гугутката, сега най-много го защитават. :smt005

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
antonatan написа:
Гугутката беше страшни глупости натворил в онова интервю :smt042


Там некъде май бяха и времената на "пребива се" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
ultima frontiera написа:
Mr. Smith написа:
Айде сега пусни и от 2011, 2012 и 2013 -та година теми ;) Да видим какво се пишеше.
Продължавате да се нахвърляте върху хора, които нито са гонили някого, нито са искали да гонят. Ей така си го правите за спорта ;) Най-малкото което е тия хора даваха много ценна и точна информация за нещата " в клуба " и ако не бяха те досега щяхме да си мислим, че всичко е ОК, а проблемите ни са само спортно-технически. Жалко е това, което се случва, повтаряме все едни и същи глупости :(

Аз не виждам някой да се нахвърля и да обвинява за нещо Седем:Едно? Едва ли има човек в този форум, който да не го уважава, не само заради нещата, които е направил за Левски и сектора. Аз вярвам в искрените намерения на него и на останалите като Козареца и 0 tolerance. Но няма сила, която на ме накара да уважавам Гугутката.

Василев доста интересна тема пусна. Престанете да си затваряте очите, много дразни това.


+1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 5:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 17, 2010 9:50 pm
Мнения: 578
На първото ми дерби нямаше хереография, нито организирано пиро, дори знамена нямаше. Свинете бяха "домакини", бяхме повече, разбира се, но съществената разлика беше, че отбора ни обединяваше с левскарския си дух, който не се равнява и с хореография, колкото целия "Васил Левски".

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:50 pm
Мнения: 309
С темата за Ицо нека кажем едно - той така е отхвърлен от нашата трибуна, а с него и Фонда, че със сигурност няма да го видим в активна роля поне до изчезването на НКПСЗ. Няма смисъл да го изкарваме след всяка издънка от трибуните от нафталина - момчето е настрани от нещата и има защо - най-малко можеш да си обиден при една такава ситуация.
Другото - Гугутката това, Гугутката онова... аз не познавам човек, който го харесва, освен хората, които имат някакви изгоди около него. Даже имам чувството, че последните също не го харесват, ама не може да не го подкрепят (нещо като Радан към Бойко). Проблема е там, че Гугутката е поддържан със сила, насилие, тирания и най-различни тежки и леки гаври. Оттам всеки, който действа в сектора пряко желанието на поддръжниците на Гугутката бива омаскарен по някакъв начин, да не говорим и за други събития :smt006 . Един вид провокациите "действай, нали си активен" стигат до "браво, айде сега ще ти се е*е мамата". Най-малоумното възможно нещо е да се обиждат хора, които не са доволни и вместо да се седне и да се помисли аджеба как може да е по-добре за цялата трибуна и облика й, да се правят иронични подкани към недоволните да изземат дадената функция, от чието изпълнение са недоволни. За мен тва не е лидерство, председателство, нито качествено управление и точно ние - най-демократичната и дисидентска по онова време публика вмомента сме под диктатура на НКПСЗ. Сега естествено някой ще изпълзи да ме хока и да ме кара аз да застана на вишката (5 пъти в последните 3 страници :bigok ) като най-успешен начин за потушаване на недоволството, но аз ще кажа така: бях активен и имах желание да помагам за каквито и да е инициативи, които изискват физическа сила. Ходех, редях хореографии, обикалял съм да оглеждам за засади, старал съм се да бъда максимално полезен на трибуната. Само че в един момент виждаш, че не само няма признание, ами и се появява едно лошо отношение, защото не си "техен". Ничий не съм. Аз съм фен на Левски. Затова и много момчета на по 20-24 години се преместват във В и се пишат за "стари" за Б. Защото в Б ходят и се занимават дечицата, които още не са разбрали, че нещата отиват наникъде и естествено хората, които от себеотрицание и дълг към Левски са готови да преглътнат всяка дришня и дори да се опитат да я замият за пред останалите.

truegentleman написа:
А най-голямата гавра е за тези, които са по 40 години и четата форума и виждат за какво се разправяме в момента. Какво ли не са преживяли, какви ли не гаври с тях и едва ли някои са си казвали до тук сме, писна ни, оправяхте се и т.н. Благодарение на левскарщината този отбор го има и до ден днешен. Ако ние не си помогнем и да се оправят проблемите със задружни сили - няма кой. Мисля, че достатъчно ни мразят всички, за да се мразим и ние самите.

_________________
В името на Костов
и сина Кънев
и светия дух на юношите
амин!

AKO NE SLEDWA6 MANTRATA NE SI PRAWOSLAWEN!!11!!


Последна промяна 1HUNNA на Чет Юни 04, 2015 10:37 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Точно и ясно :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com