forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 8:14 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44111
Местоположение: София
Не е нормално да се вадят каквито и да било подробности за следствието. Факт е, че има обществено внимание, но това не е оправдание. Като гръмнат некоя мутра винаги всичко е следствена тайна и без коментар.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
Какъв страхливец трябва да си да наръгаш само 16г момче... нямам думи. Разбирам да ти скочат 10 човека и при самоотбрана да наръгаш някой. Даже и да е по силен от теб - ще изядеш няколко тупаника, синини, максимум счупване и след месец си като нов.
Дано почива в мир момчето!

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Да сменим малко трагичната тема...

Изображение

Изображение

НАЙ-ДОБРАТА ХОРЕОГРАФИЯ, КОЯТО МОЖЕМ ДА НАПРАВИМ :!:
Дано след този мач се получи активизация. Чупим рекорди 1 по 1 в отделни битки, време е вече да започнем да ходим всички редовно на мачове!

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Трябва, ама докато определени хора са фактор в сектора това няма как да го постигнем и с право свинете ще ни се изсират всеки път с трансперанти. На следващото дерби направо ще ни закрият по трибуните.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1658
Insomnia написа:
Трябва, ама докато определени хора са фактор в сектора това няма как да го постигнем и с право свинете ще ни се изсират всеки път с трансперанти. На следващото дерби направо ще ни закрият по трибуните.

Ако казваш , че ще са повече от нас , честно казано ме съмнява или имаш друго предвид ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:15 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Просто направиха качествен полусезон на трибуните. Тази постоянна бройка води до по-голямо качество, синхрон и т.н. Нещо, което при нас липсва при ходене на 3-4 мача за полусезон. При близки бройки и равен резултат ще ни смачкат, обаче при позитивен резултат за нас или евентуална по-голяма бройка в наша полза, тия мизерници нямат шанс, просто щото са забравили какво е да губят в дерби и срещу себе си да видят 7-8 хиляди полудели левскари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 2:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Insomnia написа:
Трябва, ама докато определени хора са фактор в сектора това няма как да го постигнем и с право свинете ще ни се изсират всеки път с трансперанти. На следващото дерби направо ще ни закрият по трибуните.


До никъде сме така, както ги виждаш ти нещата. :smt017

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 5:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Да питам защо не се дава тон за "Ти си любовта", знам отговора, но ми е интересно дали ще излезне в публичното пространство. Може би най-мощната ни песен тъне в забрава, заради плиткоумни причини.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 6:23 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11304
А кой трябва да "изнесе" информацията ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 19, 2006 1:18 pm
Мнения: 109
Местоположение: София
Няма нищо чудно в действието на тези келеши, дали ще е нож, бокс, палка, няма никакво значение. Футболната омраза е просто една от многото причини, които могат да се намерят, ако не е тя със сигурност ще се измисли друга. Такива хора е имало винаги и винаги ще има, и много по-страшни уроди е имало и ще има. Това, което обаче го няма или прогресивно изчезва с времето са мъжете с чест, които могат с минимални срества и за малко време да им вземат страха на такива и за цял живот да им държи.

Да вземем примера с Бургас и нашите "ултраси". Ясно е за всеки човек с интелект, че в град с твърди агитки общо 300 човека, единственият шанс да се направиш на герой пред своите и да накажеш някой невинен човек привърженик на голям отбор е или да го издебнеш, когато избързва от стадото, или когато изостане от него; да предприемаш действия при близо 14к души си е самоубийство. Вместо това нашите имат такъв авторитет сред другите, че вместо тея бургазлии – nafta-сульо-пульо-hools и педерастка бригада бургас, като чуят, че ще идват ултрасите на ЛЕВСКИ, да изтичат до денонощния, да си вземат суха храна за 5 дена и да се заключат в мазАта, те най-удобно си щъкат и наказват...

Какво е УЛТРА? Идваш първи, тръгваш си последен – това е УЛТРА!


Междувременно на целия свят (от Варна до Владивосток) стана ясно, че ще се пие до безпаметност и ще се мЕтат гюбеци У Слънчака; ама били му строшили на някой левскар главата....то всичко се било връщало. Айде питайте го тоя с разбитата глава, дали ще дойде на друго гостуване...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Let There Be Rock написа:
Да питам защо не се дава тон за "Ти си любовта", знам отговора, но ми е интересно дали ще излезне в публичното пространство. Може би най-мощната ни песен тъне в забрава, заради плиткоумни причини.

Ми кажи го отговора. Аз не го знам.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Той хубаво ще го каже, интересно е какви ще са реакциите тогава.

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми дай да видим, а? Явно и ти си много навътре в нещата и се надявам да ни осведомиш и нас, невежите...

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Марто нали го беше споменал в предишните страници май. :lol: "Стига с тая любов, бе"? Аз също бях свидетел тогава, апропо. Беше на 9-и март, 2013 година. :)

П.П. Може и да е друго, не знам. Терзо да каже. :bigok

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
е как ще се пее за нежни работи като любов...като може да се пее за орина и сране по путки. Малките нинджи трябва да се учат на агресивност...кви са тия работи.

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Би ли ми дал пример в кои от последните мачове се е пеело за урина и путки? Последните 8, да речем. Също така ще ми обясни ли някой защо пеем "Дори да хулят и да мразят"? Почвате зверски да дразните с тези глупости, честно.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде стига с тия путки, като изключим мачове с МаПек където са само малки в сектора, на важните мачове не се пее. Аз смятам, че на " вишката " трябва да са поне още двама човека. На всеки може да му се случи или да си глътне граматиката, или нещо да се притесни, и се налага веднага друг да поеме микрофона. Така или винаги се променихме като агитка и си чакаме да ни се даде тон за песен.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 25, 2011 6:50 pm
Мнения: 309
Let There Be Rock написа:
Да питам защо не се дава тон за "Ти си любовта", знам отговора, но ми е интересно дали ще излезне в публичното пространство. Може би най-мощната ни песен тъне в забрава, заради плиткоумни причини.

Да не би защото като си запея песента в главата и се сещам за М., който ни мотивира до стратосферата и правим не един и два фамозни обрата от трибуните?

_________________
В името на Костов
и сина Кънев
и светия дух на юношите
амин!

AKO NE SLEDWA6 MANTRATA NE SI PRAWOSLAWEN!!11!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Няма още двама за вишката. Няма опашка от желаещи. Няма опашка от желаещи да свършат каквото и да е. Има само огромна опашка от мрънкачи с претенции, които са вечно недоволни от всичко. За почистването на Витиня се записаха 9 души, за оправянето на гробовете на Гунди и Котков се грижат само двама души. 10 000 членове има форума, от които 9900 са само шефчета. Нареждат какво трябва и как трябва, серат върху тоя и оня, искат си еди какво си. Ама като трябва нещо да направят - кур. Ебаси и жалката работа. Тая песен, оная песен. Нищо не заслужавате да се прави за вас. Абсолютни нищо.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
За Витиня вече са 13 :)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Миши да каже без недомлъвки какво има предвид, не да задава явно реторични за него въпроси и да изчезва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:24 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Седем: Едно, пич, напоследък пишеш някакви не много ок неща.

Без да съм мрънкач, без да имам претенции и без да съм недоволен, ще напиша следното, с което не се заяждам:

1. Как да има опашка вишката при положение, че Мартин и Дългия, които хората ИСКАТ да ги разпряват и които от всички изредили се през годините са единствените двама които ВЛАДЕЯТ тълпата и могат да променят настроението й, изведнъж "поради лични причини" е така от нищото спряха да разпяват. Всички си мислят, че причините са други. Кажи ми как да има опашка тогава? ОК, аз искам да разпрявам. Мислиш ли, че някой ще ме допусне. Айде по-сериозно.

2. Във тоя форум пишат от хлапета на по 13 години до хора на по над 40. Много са в чужбина, други са пръснати из страната. Форума е правил инициативи и то доста сполучливо. Но аз питам къде е НКП, и защо не може да си организира той собствените членове, за споменатите от теб две каузи? Идеята на интернет форумите е да се дискутират различни теми виртуално. А идеята на НКП би трябвало да е да набира АКТИВНИ членове, които да са дейни. Съжалявам, но щом НКП не може да събере един рейс да почисти Витиня, то какво и от кого тогава искаш? Разбери, че народа има нужда от ЛИДЕРИ и ВОДАЧИ. Едни такива с потенциал и капацитет бяха изметени от сектора (не коментирам кой крив кой прав). Сега кой да следват хората?

3. Прави ли ти впечатление, че когато имаше Фонд Сектор Б едни 7000 лв. се събираха за 10 дни, че и по-малко. Сега НКП за няколко седмици едвам събра 3000 и то за финал. Хайде кажи сега според теб къде е грешката? Защото много от "мрънкачите", както ти наричаш някои фенове на Левски, очевидно са давали пари и са заставали зад каузи и то по доста мощен и видим начин.

И ей такива неща. Уважам труда ти, уважавам всеки в тая публика и не искам да се делиме на тоя и оня.
Обаче ти от известно време явно си поел някаква роля и малко си кривнал от реалността. Не се заяждам, пак да кажа.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Защо скачате като ужилени някои хора, като се кажат очеизваждащи истини? Нито вие имате вина, нито ги решавате нещата. И да, причината е, че се пее за любов, а ние такива текстове не харесваме! Убеден съм, че и свинската "Още от дете", която сега всички признават, че е най-добрата футболна песен до момента, щеше да се запее веднъж и да се анатемоса завинаги с думите "какви деца, бе, аре кур, бе, само Левски, тесно и смърт за курвите бааааа". Или за 120 минути не намерихме време да дадем тон за нея? Проблемът не е в И. или С. Проблемът е, че си гониш хората и после ревеш, че няма хора. Всички сме зад една кауза, не го забравяйте заради лични интереси.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
1HUNNA написа:
Let There Be Rock написа:
Да питам защо не се дава тон за "Ти си любовта", знам отговора, но ми е интересно дали ще излезне в публичното пространство. Може би най-мощната ни песен тъне в забрава, заради плиткоумни причини.

Да не би защото като си запея песента в главата и се сещам за М., който ни мотивира до стратосферата и правим не един и два фамозни обрата от трибуните?

Помня онзи мач с прасетата, когато ги бихме с дузпи. Марто взе микрофона и просто ги сцепихме... А и за мен направихме най-огромното изпълнение на "Ти си любовта...", беше просто... нямам думи. Настръхнах, като се сетих. :smt007



2 месеца след онова 3-0 в Дербито, след слаб, смразяващ мач, на прага на дузпи, а Сектор Б изригва, лети. :levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Последна промяна Blue world на Чет Юни 04, 2015 12:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Ебаваме се със свинското марка и Харизма, но предполагам ще ви е интересно да прочетете какво теориите за държавата наричат "харизматичен лидер". Някои хора просто са родени лидери и го носят в себе си. Друго просто не са за това, а могат да са полезни в друго. Просто е.

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Най-огромното е от юбилея 06:53 ---> http://youtu.be/vt1__4JBQ6Q :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Трябва да се вземат мерки срещу безмозъчните келеши, като тези, които счупиха стъкло в Бургас и нарязаха няколко момчета. Моето мнение е, че на мегафона трябва да е човек с авторитет в Сектора. Например на мача, ако се беше казало да не се чупят седалки, нямаше да стане такова мазало. Но както написаха преди мен, тези хора вече ги няма.

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Let There Be Rock написа:
Най-огромното е от юбилея 06:53 ---> http://youtu.be/vt1__4JBQ6Q :lsfc3

АААААААААААААААААААААААА :smt007 :smt007 :smt007 Откачам...

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30282
Местоположение: гр. Голямото село
Не може от един човек да ни зависи пеенето, не може да отидем на мач и да чакаме някой да ни надъха, за да пеем, да чакаме харизматичния лидер...

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юни 04, 2015 1:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
basma написа:
Седем: Едно, пич, напоследък пишеш някакви не много ок неща.

Без да съм мрънкач, без да имам претенции и без да съм недоволен, ще напиша следното, с което не се заяждам:

1. Как да има опашка вишката при положение, че Мартин и Дългия, които хората ИСКАТ да ги разпряват и които от всички изредили се през годините са единствените двама които ВЛАДЕЯТ тълпата и могат да променят настроението й, изведнъж "поради лични причини" е така от нищото спряха да разпяват. Всички си мислят, че причините са други. Кажи ми как да има опашка тогава? ОК, аз искам да разпрявам. Мислиш ли, че някой ще ме допусне. Айде по-сериозно.

2. Във тоя форум пишат от хлапета на по 13 години до хора на по над 40. Много са в чужбина, други са пръснати из страната. Форума е правил инициативи и то доста сполучливо. Но аз питам къде е НКП, и защо не може да си организира той собствените членове, за споменатите от теб две каузи? Идеята на интернет форумите е да се дискутират различни теми виртуално. А идеята на НКП би трябвало да е да набира АКТИВНИ членове, които да са дейни. Съжалявам, но щом НКП не може да събере един рейс да почисти Витиня, то какво и от кого тогава искаш? Разбери, че народа има нужда от ЛИДЕРИ и ВОДАЧИ. Едни такива с потенциал и капацитет бяха изметени от сектора (не коментирам кой крив кой прав). Сега кой да следват хората?

3. Прави ли ти впечатление, че когато имаше Фонд Сектор Б едни 7000 лв. се събираха за 10 дни, че и по-малко. Сега НКП за няколко седмици едвам събра 3000 и то за финал. Хайде кажи сега според теб къде е грешката? Защото много от "мрънкачите", както ти наричаш някои фенове на Левски, очевидно са давали пари и са заставали зад каузи и то по доста мощен и видим начин.

И ей такива неща. Уважам труда ти, уважавам всеки в тая публика и не искам да се делиме на тоя и оня.
Обаче ти от известно време явно си поел някаква роля и малко си кривнал от реалността. Не се заяждам, пак да кажа.

Аз ли съм кривнал oт реалнoстта? Аз съм в тази реалнoст пo 16 часа всеки ден. Аз и oще шепа хoра. Искаш ли да се сменим? Да си заебеш бизнеса, семействoтo, личния живoт, а аз самo да драскам във Фoрума и да ти сера на усилията? На каквo сме фенoве ние? На Фoнд Сектoр Б, на Дългия, на Мартo, на Гугутката или на НКП ли? Явнo дoста хoра тук не са фенoве на Левски, а на oпределени личнoсти oт Сектoра. Ми направете си oтбoр, ебаси. Каквo не ти хареса в Бургас, та ми сoчиш за пример жалката сума, кoятo се събра? Кoй даде oстаналите пари, знаеш ли? Защo не се събраха пoвече, нали гo правим за Левски и нас самите? Уж. Ти каза ли еднo благoдаря пoне? Не си, защoтo не е свършено oт твoите идoли. Иначе щеше да има дитирамби и суперлативи. И никoй не е гoнен. Нитo Мартo, нитo Дългия, нитo Фoнда. Ела са пееш щoм ставаш. Личнo ти oбещавам да си на вишката следващия мач.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com