forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 595  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Елтон и Романов от китайците верно са задължителни ... от чорбата може би тони "ай'м нот а мънки" силва ама точно сега не ми се мисли за трансфери, крила и кой ще играе от ляво ... толкова ми е скапано ...

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Според мен никого няма да вземем. Най-добрите ще ги вземе Гелата, а останалите в ЧМ, Лайное и Литекс ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13542
Ние докaто рaзберем,че сa свободни ще ги вземaт. :bigok

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
Според мен никого няма да вземем. Най-добрите ще ги вземе Гелата, а останалите в ЧМ, Лайное и Литекс ;)

За жалост така става. При нас само меринджей, които предлагат.
На мен ми е интересно латекса от къде са взели тоя ЦН, Йонсен ли е, какъв е. Че тоя е с една класа над всички нападатели в А група(не, че са много читави те). Тотално неизвестен, вероятно и бая без пари е излязъл...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
От свинките няма кой да вземем понеже те са по-зле и от нашите инвалиди. Само цигането Силва става ама той ше ходи в гората. Другите там са или тотал щета (разни сърби, хървати и некадърни негри) или пенсионери вече. А от локото Романов е перфектен но и той май ше ходи в Гората. Бадема и оня централния им защитник са прасета. Така че от там остават само Старокин, Митрев и оня църния бек, който биха дошли при нас. Другите там са гола вода!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30002
Може да вземем кукоч за да го целим със стрелички за дартс на полувремето

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 3:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:19 pm
Мнения: 407
Да си връщаме Иван Цветков :D

_________________
Ние не пеем за победа, ние пеем за Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 3:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Цитат:
"7 дни спорт": Божилов и Коконов отиват в Берое

Нападателят на Черно море Георги Божилов ще продължи кариерата си в Берое, научи "7 дни спорт". Офанзивният футболист на 90% вече е играч на тима от Стара Загора, като остават да се уточнят някои формалности.

Божилов изкара 5 години и половина във Варна, но договорът му изтича в края на сезона. Той ще премине в Стара Загора като свободен агент.



Като никой друг път, тази година може да се направи съвсем прилична селекция изцяло със свободни агенти от А група.

От Локо Сф на Митрев, Романов (да върви в Гората), Старокин, Том, Хаджиев и Преслав Йорданов им изтичат договорите. Стоев е работил в Миньор с Хаджиев и Том.

А ако наистина всички играчи на Локо Сф. са свободни вече, г-н ТАНЕВ да ни осигури Генов, Шехуди и Елтон. Ще ни решат проблемите с целия десен фланг и с централния нападател.

На Манзоро и Фонсека от Славия също им изтичат договорите.

Хмариян, Балтанов (съмнява ме да се върне), Момчил Цветанов и Даниел Златков от Ботев Пд са свободни вече.

Предполагам, че и половината играчи на Локо Пд са свободни. От там Дани Кики и Ради ДИмитров (съмнявам се да се върне) са добър избор. Харесва ми и мароканеца Мехди Бурабия, който не играе никак зле като дефанзивен халф.

От Хасково на мен лично ми харесват Мартин Райнов (дефанзивен халф, игра в Берое, беше младежки или юношески национал) и Димитър Алексиев, макар, че за централен нападател е малко нисък (1,78).

Избор бол, само добро спортно ръководство да има.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
konvoec написа:
За жалост така става. При нас само меринджей, които предлагат.
На мен ми е интересно латекса от къде са взели тоя ЦН, Йонсен ли е, какъв е. Че тоя е с една класа над всички нападатели в А група(не, че са много читави те). Тотално неизвестен, вероятно и бая без пари е излязъл...


От Атлетико Лисабон - втора дивизия на Португалия, вероятно Балъков е използвал някое познанство.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 8:03 pm
Мнения: 1029
Играчи бол, пари нема...

_________________
:lss-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30002
С пари и Наско може

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
1914 Докрай написа:
ризеспор имаха някакви проблеми с броя на чужденците, заради които се склониха да го пратят под наем. Ако още има такъв, евентуално може да се предоговаря за още 6 месеца, или година. Но едва ли да са склонни. По скоро могат да го шитнат някъде за пари



Тоя проблем в Турция отпада и новия сезон отборите им ще имат повече квоти за чужденци, така че Абдито ако искат могат да си го ползват, ако ли не могат да го шитнат на резаните или на който и да е за 300 хилки, примерно. Ние ще сме последната опция ... дано да остане ама едва ли.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
deus написа:
Играчи бол, пари нема...

Па колко могат да правят играчи като Златков, Манзоро и т.н.?
Дълбоко ме съмнява да вземат повече от колкото ние даваме (когато ги даваме, имам предвид).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
SZ_FEN написа:
Па колко могат да правят играчи като Златков, Манзоро и т.н.?
Дълбоко ме съмнява да вземат повече от колкото ние даваме (когато ги даваме, имам предвид).

Ти ще отидеш ли в отбор, в който се знае, че не се зимат заплати по 4 месеца ( изключвам свинете - тия не знам как ги омайват :shock: :shock: :shock: )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
Вие,ако си мислете,че разни Манзоровци,Златковци или Романовци,ще са по-добри от играчите,който имаме в момента,жестоко се лъжете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
jorjinho7 написа:
Вие,ако си мислете,че разни Манзоровци,Златковци или Романовци,ще са по-добри от играчите,който имаме в момента,жестоко се лъжете.

Това ми звучи като, колкото повече гледам чуждите играчи, толкове повече харесвам нашите :)

Що се отнася до конкретния ти въпрос, ами Манзоро сам ни би 3 пъти от 4 мача. Не знам за теб, ама за мен това си е показател.

Свободните агенти от А група са всичко за което имаме пари.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пон Юни 01, 2015 7:46 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Тия от Лацио нали са ни приятелчета, да пускат Майстор Миро да поиграе две години при нас :bigok и да спира :lol: Ще бъде страшно впечатлен - на един мач 15-20000 на друг 200 човека :lol: Не че тия от Лацио са заходили на тъпите им мачове, но все пак ще е впечатлен :bigok
Може и Подолски, чета че напуска Интер, но той е само на 29 години. Млада надежда е може да поиграе още 5-6 години и тогава.
:arrow: Тоя Ивчо нали е родом от Конго и е син на робовладелци. Да ни намира 2-3 грозни негери минимум 190 см. високи, 90 кила и 30 санта хуй :bigok Да порят напред :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
viva написа:
SZ_FEN написа:
Па колко могат да правят играчи като Златков, Манзоро и т.н.?
Дълбоко ме съмнява да вземат повече от колкото ние даваме (когато ги даваме, имам предвид).

Ти ще отидеш ли в отбор, в който се знае, че не се зимат заплати по 4 месеца ( изключвам свинете - тия не знам как ги омайват :shock: :shock: :shock: )

Ако идвам от отбор в който също не плащат много редовно (Локо Сф., Ботев) и никой друг не ме иска, ще отида.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
SZ_FEN написа:
jorjinho7 написа:
Вие,ако си мислете,че разни Манзоровци,Златковци или Романовци,ще са по-добри от играчите,който имаме в момента,жестоко се лъжете.

Това ми звучи като, колкото повече гледам чуждите играчи, толкове повече харесвам нашите :)

Що се отнася до конкретния ти въпрос, ами Манзоро сам ни би 3 пъти от 4 мача. Не знам за теб, ама за мен това си е показател.

Свободните агенти от А група са всичко за което имаме пари.


То тоя само на нас вкарва голове,ако си забелязал.Много странно в единия мач в който ни би Пацо водката сериозно му помогна.
Ние сме обречени да правим герой,супер некадърни играчи.Спомнете си за Айзък Куоки от Берое,при един мач в който водехме 1-4 и тоя същия ни набута 4 гола!Спомнете си за Сердж Нюаджи от чорбата,който вкара един гол и познайте на кой го вкара?!Спомнете си Ермес Паломино,който също доволно ни наши,след това се загуби в небитието.Всички помним и есента какво направи Мапуку,който за мен също не е никакъв играч.Най-пресният пример са Бакари и Курьор(който ни насече и зимата в гостуването във Варна),Този Курьор от 21 мача има 5 гола,два от който на нас,също толкова странно ми е това.Бакари също не е никакъв играч,за нападател 47 мача и 12 гола е повече от трагично.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 8:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Бачи, Манзоро има 7-8 гола и 4 асистенции от 30 мача.
Иначе съм съгласен. А кажи ми сега какво предлагаш в место това.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 8:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
И Домофона има 10+ гола този сезон, ама...... :loser2 :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 8:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Той ги има, ама на Манзоро задачата не е да вкарва (да не говорим в колко мача сам ги вади), докато на Домо .......

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 8:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 18, 2010 9:04 pm
Мнения: 206
SZ_FEN написа:
Бачи, Манзоро има 7-8 гола и 4 асистенции от 30 мача.
Иначе съм съгласен. А кажи ми сега какво предлагаш в место това.

Според мен,трябва да потърсим чужденци свободни агенти и някой друг българин като например Даниел Генов и Бранеков,как така повечето отбори успяват да се уредят с добри такива,само ние винаги удряме на камък?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 8:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Съгласен съм и с двете точки и се надявам точно така да стане, но според теб имаме ли финансовия ресурс да реализираме този план?
Надявам се наистина до седмица да имаме нов спонсор, който да налее малко кинти с които да спретнем някаква прилична селекция, но има и реален шанс да си останало само с надеждите.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Бих се зарадвал на Бирсент Карагерен. Според мен има доста хляб в туй турче и за годините си и отбора в който играе, се справя доста добре. Маламов също не е зле, ще излезе без пари. Като разбира се едва ли са за отбор като нашия, обаче едва ли и ще са по-зле от Педро и други безсмислени печки...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Карагерен и на мен ми харесва, но е резан. така че вАн :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 11, 2015 11:19 pm
Мнения: 407
Ако ръководството съумее да привлече някои от горепосочените играчи на локото никак няма да е зле... и с треньор СС би се получило някоя що-годе прилична комбинация

_________________
Ние не пеем за победа, ние пеем за Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Човек би си помислил, че при наличието на бившия спорен директор на Локо Сф., на треньор бивша звезда на Локо Сф. и на актуален спортен директор в Локо Сф., който е левскар, ние бихме били сред първите клубове, които ще забършат качествени играчи от там.
Спирам обаче да се осланям на логиката защото тя при нас просто отсъства.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Ако ще трябва да обираме някой от А група това трябва да са двете крила от евреите, Елтон и Шехуди от Локото. В крайна сметка това ще са ни най-проблемните постове като си тръгнат Аниете и Прохазка, а отделно трябва да си търсим и някой мощен нападател, който да мачка.

Задължително да се вземат някакви кинти от трансферите на Пацо Тигъра, Педро и Белаид. Владко е с изтичащ договор иначе и на него можеше да му търсим трансферна сума. И се надявам Гонзо да си удържи на думата и СС да изкара поне един пълен сезон начело.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2015 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 2:08 am
Мнения: 863
Изображение
Не пипа топката толкова добре, колкото Валери, но в някои по-незначителни мачове може да ни бъде от полза. А и новите ни екипи също имат хоризонтална лента на гърдите. Това може да е силен коз в преговорите. Едва ли е просто slo4ainost...А и не вярвам да предпочете да се излага в ШЛ - там Лацио са непоставен отбор и ще им е доста трудно да се класират.

_________________
Седем метра е вратата - седем гола на чорбата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 595  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com