forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:52 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща

Съгласни ли сте с декларацията на НКП
Да 5%  5%  [ 15 ]
Не 92%  92%  [ 306 ]
Донякъде 4%  4%  [ 12 ]
Общо гласове : 333
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 12:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Значи ако някой работел за клуба на "процентче" това е лошо, но когато друг е на издръжка е добре. Така ли?

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 09, 2012 7:15 pm
Мнения: 596
Лайната почнаха да валят и във форума...само че няма да успеете да очерните човека който беше сърцето на Сектора колкото и да ви се иска :wink:

_________________
Sic semper tyrannis


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 07, 2014 2:46 pm
Мнения: 13
Solo Contra Tutti написа:
Значи ако някой работел за клуба на "процентче" това е лошо, но когато друг е на издръжка е добре. Така ли?

всеки път,като попитат гуги по Тв-то за пари от клуба и той казва ''Да,клубът заплаща за извършена от нас охранителна дейност''
:bigok :bigok
нкп-стоп-мерси


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Което лъжа ли е всъщност? За или против е ясно, че ще има мнения и не го коментирам това. А това дали реално се плаща вместо на НКП вместо на Аниете и ко. се надявам че няма да има форумни експертни дискусии

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
"Декларацията" незнам дали дори Гейорги атанасов би могъл да напише по-вредна за ЛЕВСКИ и публиката му.
Харесва ми смазващото единодушие на форума по повод на тази "декларация". :smt006
Не виждам обаче за какво се хабим...резултата от анкетата тук, няма да трогне никой от тези, които са писали декларацията, нито тези които са я измислили.
Техните цели и техният интерес са видими за АБСОЛЮТНО ВСЕКИ който ходи на мачове от 5,10,15 или 20 години.
...тях изобщо не ги интересува къде ще седи и какво ще прави И. ... А. Б. В. Г. Д и т.н., дали идва на мачове или не, но след като вече официално хората създали Фонд Сектор Б няма да седят зад урната и артикулите...това е голям проблем, разбираемо е...
Колкото до НКП, те вероятно не могат дори да осмислят каква вреда сами си нанесоха с тази декларация...
и колко наяве излезе кой за какво се бори и кой кого представлява...ако изобщо е имало заблудени...

А заради случаи като "декларацията", както и още няколко вечни срамни петна върху ЛЕВСКАРСКОТО ИМЕ в последните 15 години
съществува огромен брой ЛЕВСКАРИ, който не членува никъде и по никаква причина, каквато и да се изтъква във времето и годините.

И вместо всеки един от Вас тук да се кара с приятели и да им се зъби в другите теми, изнервен от ситуацията...
продължете да ходите по мачове...да подкрепяте ЛЕВСКИ...това е единственото важно нещо, което трябва да направим.

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 1:09 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:17 am
Мнения: 502
Реално декларацията можеше да се напише малко по-сериозно. Аз доколкото разбирам тези хора се обвиняват в съюз с Модева относно парите за юбилея, които според НКП са присвоени чрез приближени фирми на тази Модева, която от своя страна е работела в сътрудничество с Фонда и споменатите в статията хора, които отговаряха за организацията на 100 години ЛЕВСКИ от страна на феновете. Главното обвинение е, че те са ощетили клуба за собствена сметка.
Тоя прословут отчет публикуван ли е някъде изобщо, за да го прочете някой, тъй като той е главното доказателство за обвиненията ?! Моля някой да даде линк, ако изобщо има.

И аз имам добро мнение за Ицо и не приемам обвиненията докато не видя на 100% доказателство, но моето мнение е, че от момента, в който феновете на ЛЕВСКИ започнаха да говорят за търговски дружества, управление, мърчандайзинг, Фонд, Фондация, Тръст и т.н... моментната ситуация беше неизбежна. Ние сме фенове и единственото, което трябва да правим е да се представяме мощно на трибуните и да си гледаме фенските неща. Когато собственикът не ни харесва - има си начини да му навредим и да го откажем - хората по света са го правили - да не давам познатите примери с Динамо Загреб и т.н. И феновете на другите отбори не са света вода ненапита, но изкарват мръсните пари със странични неща и не ги намесват във футбола. Тук обаче явно и гангстерите са толкова гангстери щом разчитат на 10 000 лева на месец от някъв полуфалирал отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
VANDAL написа:
И аз имам добро мнение за Ицо и не приемам обвиненията докато не видя на 100% доказателство, но моето мнение е, че от момента, в който феновете на ЛЕВСКИ започнаха да говорят за търговски дружества, управление, мърчандайзинг, Фонд, Фондация, Тръст и т.н... моментната ситуация беше неизбежна. Ние сме фенове и единственото, което трябва да правим е да се представяме мощно на трибуните и да си гледаме фенските неща. Когато собственикът не ни харесва - има си начини да му навредим и да го откажем - хората по света са го правили - да не давам познатите примери с Динамо Загреб и т.н. И феновете на другите отбори не са света вода ненапита, но изкарват мръсните пари със странични неща и не ги намесват във футбола. Тук обаче явно и гангстерите са толкова гангстери щом разчитат на 10 000 лева на месец от някъв полуфалирал отбор.

ТОВА Е МНЕНИЕТО :!: :!: :!:

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Сутринта я четох декларацията, сега отново и все повече ме е гнус от написаното.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 2:22 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9410
Декларацията е писана точно в комунистически стил. Търси се враг (в случая Ицо и Ина), който да оправдае манията за власт на някои хора. Комустическите пропагандори от онова време, биха завидели на тая декларацийка.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 3:27 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1748
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Ебати жалкия пасквил.

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 4:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2012 1:23 pm
Мнения: 10
LS4ever написа:
iSSigy написа:
LS4ever написа:
той предаде феновете, като се подчини и работи за отявлен враг на всичко Левскарско, а именно свинята Модева! Беше и дясна ръка, а Ина и бе станала просто марионетка...
аз НЕ вярвам той и тя да са се облажили финансово от това, НО кака ви източи клуба с тяхна помощ.
факта, че всичко за което си се борил, ако е било ЛЕВСКИ и идеята да помагаш, не можеш да спреш да идваш на мачове и да си вече в "друг отбор" (на модева или на някой друг)...

Ако той е предал феновете като е работил с отявления враг на всичко Левскарско Модева, то какъв е г-н Т. Батков?
Не работят ли фракциите и НКП от години с него? А ти ако си на негово място би ли продължил да ходиш на мачове, ама честно? Щото лайната биха били най-мекото нещо дето би му се случило. Не знам някой уважаващ себе си човек, който би се върнал


1. Модева (гнус ме е че и пиша мазното име), бе "командирована" в ЛЕВСКИ да помогне да ни закрие.
Баткофф ни ясен изцяло, но да направиш Фонд Сектор Б за да не пипаш парите на тате и после да отидеш на работа при него на процентче - а?
2. Ако съм на негово място щях да сменя най-много сектора. Ако имаш сили да погледнеш хората в очите - няма от какво да се криеш!


Нищо не ти е ясно, тъпан. Пишеш ми некви неща чул-недочул. Ицо беше сърцето на този сектор и душата на всяко едно начинание! Аз по отдаден и честен човек от него не познавам. Той живее и диша за Левски, разберете го. И щом такива хора спряха и не искат да се върнат на стадиона - представете си какви помии са се вършили и докъде сме стигнали! Секторът ужасно много загуби, че вече го няма, с всички произтичащи от това последици. Защото Ицо беше и обединител, беше човек, който можеше да събере, обедини и поведе хората. За всичко! И когато той спря да идва, немалко хора спряха с него. Би трябвало да сме обединени и силни в най-трудните за Левски времена, а така ли е? По-слаб сектор не е имало никога. Жалко е и тъжно всичко, което се случва с него и Ина. Не го заслужаваха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Почти винаги ми става тъпо като знам, че съм на майната си и не мога да присъствам на мачове. В момента съм благодарен, че съм далеч от тия изроди които живуркат на гърба на ЛЕВСКИ. "Декларацията" е просто жалка.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 13, 2011 12:51 pm
Мнения: 175
Хора, посещаемостта ни е все по-жалка. Всеки от нас трябва да агитира поне по едно приятелче, с което да ходи на мач. Нямаме никакъв интерес от вътрешни раздори, особено сега, когато клуба е изправен до стената и феновете сме му нужни повече от всякога... :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 10:20 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
LS4ever написа:
iSSigy написа:
LS4ever написа:
той предаде феновете, като се подчини и работи за отявлен враг на всичко Левскарско, а именно свинята Модева! Беше и дясна ръка, а Ина и бе станала просто марионетка...
аз НЕ вярвам той и тя да са се облажили финансово от това, НО кака ви източи клуба с тяхна помощ.
факта, че всичко за което си се борил, ако е било ЛЕВСКИ и идеята да помагаш, не можеш да спреш да идваш на мачове и да си вече в "друг отбор" (на модева или на някой друг)...

Ако той е предал феновете като е работил с отявления враг на всичко Левскарско Модева, то какъв е г-н Т. Батков?
Не работят ли фракциите и НКП от години с него? А ти ако си на негово място би ли продължил да ходиш на мачове, ама честно? Щото лайната биха били най-мекото нещо дето би му се случило. Не знам някой уважаващ себе си човек, който би се върнал


1. Модева (гнус ме е че и пиша мазното име), бе "командирована" в ЛЕВСКИ да помогне да ни закрие.
Баткофф ни ясен изцяло, но да направиш Фонд Сектор Б за да не пипаш парите на тате и после да отидеш на работа при него на процентче - а?
2. Ако съм на негово място щях да сменя най-много сектора. Ако имаш сили да погледнеш хората в очите - няма от какво да се криеш!

Гледах да не пиша по темата, но не съм вярвал, че ще прочета по-нелепо нещо писано от Левскар. Точно в стил декларацийката е.
Мнението ми по темата се препокрива с това на UL и vandal. Повечето неща ги писах 2009/2010 и някои неща/хора не са се променили.
Няма как да си обединител на феновете, като главната и основна цел ти е стопанска дейност и печалба.
ПС декларацията вече и внуши кой ще е виновен за евентуален неуспех на дарителска кампания на батков.

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
И аз не исках да пиша и тук, ама се ядосах! Защото просто цялото това мероприятие по омаскаряването към хора дали всичко за сектора е едно овладяване на бизнес и нищо повече! :smt006 Просто явно парите за охрана спряха и трябваше да се намери друг що годе добър доход! :smt006 И това което стана от юбилея до сега е точно това, безпочвени обвинения, лайна (и в буквалния смисъл), клевети и т.н. и то в никакъв случай не в полза на Левски и публиката на Левски. А в полза на едни хора които от години си живеят на гърба на клубът и тяхната болна амбиция за всякаква безусловна власт в сектора.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Rivaldo10 написа:
Хора, посещаемостта ни е все по-жалка. Всеки от нас трябва да агитира поне по едно приятелче, с което да ходи на мач. Нямаме никакъв интерес от вътрешни раздори, особено сега, когато клуба е изправен до стената и феновете сме му нужни повече от всякога... :levski


А когато приятелите ти до един са отвратени? Това беше, много време ще ни е нужно да си стъпим на краката. Чакаме А сектор и това е. Раниха тежко сектора, направиха го без да им пука, защо на мен да ми пука за тях?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 11:29 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Let There Be Rock написа:
Rivaldo10 написа:
Хора, посещаемостта ни е все по-жалка. Всеки от нас трябва да агитира поне по едно приятелче, с което да ходи на мач. Нямаме никакъв интерес от вътрешни раздори, особено сега, когато клуба е изправен до стената и феновете сме му нужни повече от всякога... :levski


А когато приятелите ти до един са отвратени? Това беше, много време ще ни е нужно да си стъпим на краката. Чакаме А сектор и това е. Раниха тежко сектора, направиха го без да им пука, защо на мен да ми пука за тях?


Именно. Сектор Б не приключва с един или двама човека, но цялата тази помия бълвана по техен адрес няма как да не откаже цифра хора. Още по-лошото е, че тези хора са качествени и благодарение на тях сектора беше стигнал ниво, което преспокойно мога да кажа, че беше на световно. След всичкото това нещо няма как да се очакват нещата да бъдат нормални и да се ходи по мачове все едно нищо не е станало.

Трябва да се мисли възможно най-бързо адекватен вариант за решение на проблемите, щото и според мен Забранени - Алкатраз не е опция... дали е възможно обаче :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Под журналистическата " ложа " на Герена има доста място и една групична нелицеприятни човеци :bigok Мисля, че няма да имаш проблем с комуникацията там :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
Не е като да не сме гледали дерби от сектор А, че даже беше и по-забавно.По темата - декларацията е абсолютна повърня, когато към нея не са приложени никакви доказателства за това, което е написано в нея и в което са обвинени и Ицо и Ина. По този повод не я подкрепям изобщо. Мога да говоря за Ицо само и докато не се докаже, че наистина е направил това в което е обвинен, доверието ми към него е на 10000%. Познаваме се от много време, може би над 10 години и с очите съм си видял много неща, които той е направил и досега от никой друг не съм видял. Стояли сме по зали, правил е така, че от Сектор Б свинете да се напикават и да не могат да се мерят. Истински Ултрас! :smt023

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Абе аз честно да ви кажа ми е трудно да си представя да ходя по мачове в другите сектори, но още по-трудно ми е да стъпя отново в сектор Б и да съм заобиколен от тия хора. Прекалено много неща се натрупаха с годините и мисля, че с това вече се прекали. Гнусно ми е и това е.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 12:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
Член съм на тоя форум от повече от 10 години. Вярно е, че рядко пиша, но чета и следя какво се случва и ми е много, много болно. Навремето от тук тръгнахме да правим някаква форумна агитка по мачовете и много скоро се почнаха раздори, повърни, че чак и алтернативен форум се направи доколкото помня. Разберете НИКОЙ не печели от разцепление и празен стадион освен Батков и шепа "фенове" (нарочно е в кавички). Левски и идеята са много над всяка отделна личност и интерес :!: Надявам се хората, които дадоха толкова много на нас като фенове и на отбора като подкрепа и атмосфера да намерят отново сили и мотивация да продължат делото си, пък било и под друга форма и в друг сектор, поне докато не сме достатъчно силни и обединени да върнем Сектор Б на истинските привърженици. Левски има нужда от тях, а не от утайки и псевдо-фенове. Призовавам и хората, които се оттеглиха през годините от този форум да се върнат защото без тях този малък оазис на левскарщината не е същия. Този форум е едно от малкото неща, които могат да ме накарат да се засмея дори в най-гадните моменти... Както и да е. Вярвам, че повечето от вас споделят моите чувства в момента. Левски ще пребъде, а ние хората, които го обичаме винаги ще бъдем с него, а "онези" няма да са вечни :levski

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 12:39 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 11:24 pm
Мнения: 26
Vasilev написа:
само че няма да успеете да очерните човека който беше сърцето на Сектора колкото и да ви се иска :wink:


:!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 1:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
И какво трябва да направим за да сме контрапункт? Да спрем да пазаруваме от НКП, да спрем да пазаруваме от будката в сектора? Това ли са начините да се спре субсидирането на сз? Питам сериозно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Твърдо против !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Най-хубавото нещо, което може да направим, е да ходим колкото може повече хора на стадиона и в сектора! За мен вмомента единственото хубво нещо, което остана е дългия. Ако посегнат и на него и му вземат функцията единственото, което ни остава е да не пеем за сране на путки, курви, смърт, вратарчета и тн, а тотално да игнорираме подобни скандирания и с пълно гърло да пеем за Левски!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
:levski

Цитат:
СЕКТОР Б:
Екипът на тази страница искаме да заявим, че категорично се разграничаваме от последната абсурдна декларация на НКП, в която директно се обвинява един човек, който беше сърцето и душата на Сектор Б в продължение на над 2 години, човек с основна заслуга за провеждането на 100-годишния юбилей и човекът, който заедно с неговия екип седяха зад Фонд "Сектор Б", който наскоро прекрати съществуването си! А чорбарите само като чуеха името му почваха да треперят!
Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
:smt023

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
UL написа:
И вместо всеки един от Вас тук да се кара с приятели и да им се зъби в другите теми, изнервен от ситуацията...
продължете да ходите по мачове...да подкрепяте ЛЕВСКИ...това е единственото важно нещо, което трябва да направим.

:lsclapp :lsclapp :lsclapp

И за мен това е единственото, което трябва и се очаква от нас да направим!

... и завинаги с теб, и навсякъде с теб...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Гласувах с "НЕ", защото всичко това за мен е изключително грозно!

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
По-гнусно и противно нещо и то срещу хора, които с действията си са се доказали вече над 10 години не бях чел никога......и то точно в най-неподходящия момент, когато повече от всякога трябва да сме обединени да спасим отбора си. Пускат се гнусни лъжи и демагогии без грам доказателства, което беше типично за времената преди 89-та години.

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com