forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Съгласни ли сте с декларацията на НКП
Да 5%  5%  [ 15 ]
Не 92%  92%  [ 306 ]
Донякъде 4%  4%  [ 12 ]
Общо гласове : 333
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2045
Местоположение: София
Прекалено много е дал за Левски и сектора, за да съм съгласен с тази декларация. Виждам малко страх в тази декларация и не виждам смисъл да се обявява публично...

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 1:06 am
Мнения: 268
Местоположение: В нас
Декларацията е абсолютно бутафорна и един прост анализ на анкетата показва кой прав, кой крив, кой интригантства и кой не. :losers

_________________
"I don't play against a particular team. I play against the idea of losing." Eric Cantona


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
К'во да съм съгласен, братче. То не се знае кой я е написал тая декларация. Уж председателя обединител първо не знаел за анкетата и щял да види за какво става дума. После пък изведнъж знаел за нея, че и фен-клубовете от провинцията, които съм сигурен, че са със супер ясна представа какво се случва, я подкрепили. Кои са тия фен-клубове, бе? Хора, дето идват на 4 мача в София на сезон. Кой знае какви глупости са им говорени на тия хора. Как да съм съгласен с нек'ви хора, които мажат момиче с лайна? Как да съм съгласен да се сипе помия върху човек, който от както го познавам, мисля, че от 2005-та, даваше мило и драго за тоя сектор и е един от главните виновници да дръпнем толкова много напред? С кой да се съглася??? С онези, които пребиха сумати ЛЕВСКАРИ без причина в Сектор Б, включително и брат ми? С онези, които взимат пари от мустака? Щото много добре всички знаете това, но се мълчи! Или с онзи, който желае смърт на ЛЕВСКАРИ?

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Последна промяна ultima frontiera на Съб Мар 07, 2015 3:47 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Декларацията е края на 10-дневните гнусотии от всички страни. Мисля че е редно forum.levski.com, както и всички фракции, които членуват в НКП и не са съгласни да пуснат съобщение, че се разграничават от нея. Също така искам да попитам за колко време се избира председателя на НКП и има ли нещо като управителен съвет и той какъв мандат има и от кои хора е съставен. Въобще всичко си плаче за едно голямо общо събрание на левскарската общност, за да се изчистим кой какво дели.

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Нали за това е тази анкета, нагледно да се каже какво е отношението на потребителите на форума към декларацията. Дано повечето, които гласуват да споделят защо са гласували по този начин.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Нищо не се е променило. Който не следва партийната линия е обявен за предател или чорбар. http://www.gol.bg/nachalo/2009-10-09/quot-gugutkata-quot-obvini-fenovete-na-cska-za-plakatite-quot-anti-batkov-quot

След тази декларация НКП ще загуби доверието на огромен брой левскари и не мисля, че въобще някога ще успее да го спечели отново. Жалко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:52 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Твърдо против смешната декларация, радвам се, че никога не съм имал общо с нкп. Познавам над 10 човека, които спряха да ходят на мачове, заради въпросните „обединители“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
mech0 написа:
Декларацията е края на 10-дневните гнусотии от всички страни. Мисля че е редно forum.levski.com, както и всички фракции, които членуват в НКП и не са съгласни да пуснат съобщение, че се разграничават от нея. Също така искам да попитам за колко време се избира председателя на НКП и има ли нещо като управителен съвет и той какъв мандат има и от кои хора е съставен. Въобще всичко си плаче за едно голямо общо събрание на левскарската общност, за да се изчистим кой какво дели.


След 2 месеца има избор на нов управителен съвет на НКП...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Не съм съгласен.Да го духат тия боклуци, писна ми от тях.... нкп=сз - се в гъз и се в нашия.... :ohmygod

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 10:02 pm
Мнения: 1307
Psychosocial написа:
Твърдо против смешната декларация, радвам се, че никога не съм имал общо с нкп. Познавам над 10 човека, които спряха да ходят на мачове, заради въпросните „обединители“

+1

_________________
"Едни са редили хореография, други са пекли кюфтета"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
acrimonious написа:
mech0 написа:
Декларацията е края на 10-дневните гнусотии от всички страни. Мисля че е редно forum.levski.com, както и всички фракции, които членуват в НКП и не са съгласни да пуснат съобщение, че се разграничават от нея. Също така искам да попитам за колко време се избира председателя на НКП и има ли нещо като управителен съвет и той какъв мандат има и от кои хора е съставен. Въобще всичко си плаче за едно голямо общо събрание на левскарската общност, за да се изчистим кой какво дели.


След 2 месеца има избор на нов управителен съвет на НКП...

Май се досещам как ще приключи ако някои хора си отворим устите..
"Обединително" ще бъдем набити и изритани от събранието!

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Не. Да сипеш безпочвени обвинения, без да представиш абсолютно никакви доказателства е крайно недостойно. Когато това се случва от сайта на най-голямата фенска организация на Левски и е насочено срещу левскари е меко казано гнусно и лично мен в момента ме е срам, че имам логото на тази организация върху абонаментната ми карта.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Твърдо ПРОТИВ :levski

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
ultima frontiera написа:
К'во да съм съгласен, братче. То не се знае кой я е написал тая декларация. Уж председателя обединител първо не знаел за анкетата и щял да види за какво става дума. После пък изведнъж знаел за нея, че и фен-клубовете от провинцията, които съм сигурен, че са със супер ясна представа какво се случва, я подкрепили. Кои са тия фен-клубове, бе? Хора, дето идват на 4 мача в София на сезон. Кой знае какви глупости са им говорени на тия хора. Как да съм съгласен с нек'ви хора, които мажат момиче с лайна? Как да съм съгласен да се сипе помия върху човек, който от както го познавам, мисля, че от 2005-та, даваше мило и драго за тоя сектор и е един от главните виновници да дръпнем толкова много напред? С кой да се съглася??? С онези, които пребиха сумати ЛЕВСКАРИ без причина в Сектор Б, включително и брат ми? С онези, които взимат пари от мустака? Щото много добре всички знаете това, но се мълчи! Или с онзи, който желае смърт на ЛЕВСКАРИ?

Бате, никакви фен-клубове не са питани, това трябва да ви е ясно. :smt006 И не всички имаме по само 4 мача в София. :)
В краен случай, ако някой клуб в провинцията е питан, сигурно става въпрос за "новооткритите" със средства от нкп=сз.
Радвам се, че това лайно стана достояние на всички Левскари. Дано всичките си дадете сметка какво представляват така наречените обединители!

ТВЪРДО ПРОТИВ! :levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Не исках да обидя никой за 4-те мача, не трябваше така да се изразявам. :)

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6262
Аз също съм ПРОТИВ, но не съм гласувал, защото през телефона не ми излиза анкетата.
НКП да не си присвояват правото да говорят от името на ВСИЧКИ, защото не са ВСИЧКИ.
Ако ще продължават с такива курвенски и мишкарски декларации, да се връщат в Люлин и да палят свещи пред иконата на Жоро Илиев, нали са му фенове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 01, 2009 12:53 am
Мнения: 472
Редно е forum.levski.com да се разграничи официално от тази декларацийка , след като масата народ във форума е на едно и също мнение !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
ultima frontiera написа:
Не исках да обидя никой за 4-те мача, не трябваше така да се изразявам. :)

Освен да почерпиш

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:31 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
nik0 написа:
Редно е forum.levski.com да се разграничи официално от тази декларацийка , след като масата народ във форума е на едно и също мнение !!!


И възможно най-скоро :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Mr. Smith написа:
ultima frontiera написа:
Не исках да обидя никой за 4-те мача, не трябваше така да се изразявам. :)

Освен да почерпиш

Само гледаш да намажеш! :strkstrk

И да не съм офф:
nik0 написа:
Редно е forum.levski.com да се разграничи официално от тази декларацийка , след като масата народ във форума е на едно и също мнение !!!

Подкрепям!

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
nik0 написа:
Редно е forum.levski.com да се разграничи официално от тази декларацийка , след като масата народ във форума е на едно и също мнение !!!


+1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 4:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
ultima frontiera написа:
Не исках да обидя никой за 4-те мача, не трябваше така да се изразявам. :)

Е, няма никакви проблеми. :) Не си обидил никого, а и аз оправдавам хората, които живеят на стотици километри от София, че не идват много често. Но който иска да е сериозен, се интересува и знае кой крив и кой прав в тази ситуация. :smt023

В крайна сметка ще има ли декларация от форума против пасквила от снощи? Аз не се имам за приятелче на нкп и желая като член на форума да се разграничим от лайната им. :levski
В противен случай много хора тук ще си деактивират акаунтите.
нкп има 7000 члена, ама знаете ли кога. :loser2 Аз член ли съм, като си направих карта миналата година в помощ на Юбилея? Дано тия пари са отишли на то4ното място, а не в нечий джоб. :levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 5:09 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Един от гласовете Да е моя, как да го изтрия ? Не съм съгласен с декларацията, поради простата причина, че нещо нещата не са както трябва, а никой като мъж не седна да каже какво се случва, първо в тоя клуб, после в тоя фенклуб.

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 10:59 am
Мнения: 148
Местоположение: София
Гласувам против декларацията, поради следните причини:
1. Приемам декларацията за лайно, само че словесно, с което се замерят едно момче и момиче, които познавам само по физиономия от сектор Б, но заради себераздаването на които, както и заради техните идеи аз ходих в този сектор. Защото в един период от време, главно Ицо с действията и думите си преди, по време и след мач, ме убеди, че хора като мен (нечленуващи във фракции и не смятащи себе си за хулигани, но готови да пеят 90 минути за Левски) имат място в сектора и че няма да бъдат шамерени без особена причина от пъпчиви деца, сложили черни нинджи на лицата.
2. Декларацията за мен е абсолютно нелигитимна най-малкото, защото форумът е подписан без тук да се е провело каквото и е било обсъждане на темата (освен ако не е било скрито от повечето потребители, но това е малко вероятно). Приемам, че по подобен начин са се "допитали" и до други фен-клубове и фракции.
3. Изпитвам съмнения, че ръководството на НКП в момента е силно зависимо от Батков, но словоблудства с темата за неговото отстраняване, защото темата е на дневен ред. За мен усилията им за отстраняването му са бутафорни.
4. Смятам, че хора с ниска ценностна система и с много нисък умствен капацитет са инспирирали написването на декларацията.
Това е, което мисля и чувствам аз. Не претендирам, че е абсолютната истина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 14, 2014 10:56 pm
Мнения: 280
Местоположение: 056
Вече изразих ЛИЧНОТО ми мнение в няколко теми , а то е твърдо ПРОТИВ . ЗА съм форума да излезе с декларация съдейки по резултатите !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 7:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
Не съм съгласен с декларацията.
Няколко пъти се е случвало да продавам артикули преди мач, както и да се занимавам с такива на Фонда, да редим хореографии и да редим седалки, всичко под опеката на посоченото лице Христо Василев. От опита и контактите си с него не мисля, че той е човек, който "сее раздори сред сините привърженици".
Смятам, че НКП обединява фенклубовете в страната поради недостатъчната им информираност какво се случва тук. Но не смятам, че обединява феновете в София.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Естествено, че съм против. Само да попитам - Нали Ицо и Ина не направиха юбилея, а други хора? Защо тях обвиняват за финансови злоупотреби?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Добре де, кой от форума изобщо е подкрепил тая декларация ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Има два гласа Да по грешка :smt005 :smt005 :ohmygod

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 8:34 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
За това говоря:
Ние в НКП отдавна сме осъзнали, че единственият възможен път пред Левски е безусловно обединение на великата му публика и точно по тази причина подадохме ръка на братята ни от тръста "Синя България" и forum.levski.com.


Затова и искаме директно да призовем споменатите две лица да излязат на светло и да обявят защо сеят раздори сред сините привърженици и какво искат да постигнат! При това точно сега, когато е в ход дарителската кампания, чрез която имаме възможност да намалим, а впоследствие и да елиминираме влиянието на Тодор Батков в любимия ни клуб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com