forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:35 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Съгласни ли сте с декларацията на НКП
Да 5%  5%  [ 15 ]
Не 92%  92%  [ 306 ]
Донякъде 4%  4%  [ 12 ]
Общо гласове : 333
Автор Съобщение
 Заглавие: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Знам, че могат да се повторят мненията Ви от предни теми, но ще помоля всеки гласувал накратко да аргументира вота си :wink:

:arrow: Аз категорично не подкрепям декларацията, по простата причина, че разбиранията ми за нещата от живота са, че една общност трябва да решава проблемите си вътре в общността, а не да се дават поводи чрез такива публични изказвания на злословници да живеят на наш гръб :wink:
http://nkp.bg/?lang=1&pid=2&id=224

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Коя декларация?ЛинГ ?

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Не съм съгласен поради няколко причини:
1. Говори се за интриги, а всъщност декларацията си е абсолютна интрига.
2. Съдържа нападки, но не и доказателства.
3. Не е това начинът да се разреши проблема.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:22 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
А аз смятам,че след всичко,което се изписа и след декларацията,само анкета липсва.След анкетата,какво следва,че ми е важно?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
Гласувам с Не, имал съм шанса няколко пъти да съм около Ицо и даже не бих се усъмнил, че може да направи нещо подобно. Също така, огромна част от клубовете в провинцията си нямат представа какво се случва в сектора. Да не говорим, че точно преди 2 седмици се пусна деклрация в която благодарят на Фонда, а доколкото знам, именно Ицо и Ина главно движеха Фонда. Цялата простотия, която се случва в нкп е повече от жалка и смешна :smt006

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Единия глас съм аз, цъкнах го погрешка и не виждам как да се оправя.
Не съм съгласен само и единствено, защото срива доверието към общостта в тежък момент.
Не познавам нито Плебея, нито Ина, нямам представа, какво са постигнали, но за мен Сектора не започва и не свършва с 2-3 човека.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Точно защото не ги познаваш говориш така.

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Аз не виждам как цитирам: "тези две лица" могат да влияят по какъвто и да е начин на синята публика, при положение, че реално погледнато ги знаят не повече от 100 човека, камо ли пък да сеят раздори, интриги и т.н.
Другото, което ми направи впечатление, е че се твърди, че са напуснали след махането на Модева, а ако не се лъжа тя се махна доста по-отдавна, макар и това всъщност да не е чак толкова важно. И не на последно място - при положение, че във Фонда се събираха съвсем дребни левчета, какви пък злоупотреби и кражби могат да станат? :roll:
П.С.> Не познавам тези Ицо и Ина, макар да допускам, че този Ицо е Субата от форума, затова и изказвам мнение, базирано само на декларацията, без да имам някакво личностно отношение. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:31 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Окт 09, 2012 7:15 pm
Мнения: 596
Точно това е проблема,че много хора изобщо не знаете за какво става въпрос,но давате мнения и си мислите че всичко е просто ей така,некво скандалче там...голяма работа,кви са тия Ицо и Ина? Ше си веем знаменцата,ше си пееме,проблеми няма :smt023

_________________
Sic semper tyrannis


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Ицо не е subata ;) Самият Ицо имаше профил тук, но го изтри. Това е абсурдно. Как може изобщо някой здравомислещ да подкрепи това?

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Даже не я четох, преди да гласувам с "Да". За мен глас Гугутков = глас Божи. Ред, Дисциплина, Йерархия. София, Пловдив, Варна, Бургас и т.н. надолу по Стълбицата. Всяка жаба да си знае гьола. SW99 до гроб! :slap :levski

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Последна промяна Батката на Съб Мар 07, 2015 1:43 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Vasilev написа:
Точно това е проблема,че много хора изобщо не знаете за какво става въпрос,но давате мнения и си мислите че всичко е просто ей така,некво скандалче там...голяма работа,кви са тия Ицо и Ина? Ше си веем знаменцата,ше си пееме,проблеми няма :smt023

Добре, кажи за какво става въпрос и ще знаем! Като казваш А кажи и Б! :) Явно ти знаеш (по това, което си писал) за какво става въпрос.

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Вие не сте добре :smt006 Утре ако паднем не ми се мисли какви лайна ще чета. Крайни фенове сме, вярно е - обичаме крайностите много.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Vasilev написа:
Точно това е проблема,че много хора изобщо не знаете за какво става въпрос,но давате мнения и си мислите че всичко е просто ей така,некво скандалче там...голяма работа,кви са тия Ицо и Ина? Ше си веем знаменцата,ше си пееме,проблеми няма :smt023

Първо форума е за да се дава мнение, както изтъкна Бранника
Второ, що па така си мислите, че никой не знае за какво става въпрос?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Росен написа:
Не съм съгласен поради няколко причини:
1. Говори се за интриги, а всъщност декларацията си е абсолютна интрига.
2. Съдържа нападки, но не и доказателства.
3. Не е това начинът да се разреши проблема.

+1
Не виждам ползите от това да се разбърква една каца с лайна, пък и декларация да пускаме за това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 7:45 pm
Мнения: 3735
АвстралиецО написа:
Росен написа:
Не съм съгласен поради няколко причини:
1. Говори се за интриги, а всъщност декларацията си е абсолютна интрига.
2. Съдържа нападки, но не и доказателства.
3. Не е това начинът да се разреши проблема.

+1
Не виждам ползите от това да се разбърква една каца с лайна, пък и декларация да пускаме за това.


+1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не съм запознат каква е историята точно, но със сигурност подобно лайно, изсрано в публичното пространство, не е начинът да се реши проблема. Който е решил подобно действие да се извърши, трябва да ходи да се застреля някъде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6444
Местоположение: Х Х Х
Не съм съгласен поради няколко причини:
1. Няма никакви доказателства в декларацията. Дори и да приемем, че нещата в декларацията са верни (далеч съм от тази мисъл!), не може да се плямпя просто. Трябват доказателства. Всъщност, за мен липсата на такива доказателства говори ясно, че декларацията е простотия.
2. Тези неща не е добре да се разрешават с декларации, фейсбук постове и тем подобни.
3. По-неподходящо време да излезе е само преди мача с прасетата.

Само Левски! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Не съм съгласен. Не съм, защото това е нещо, което със сигурност няма да доведе до сплотяване на общността, а точно обратното. Не ми се вижда правилно след магията, която се получи за Юбилея и това което направихме на 15.02 да се прати в канала. Това бе енергия и инерция, която със сигурност не заслужава, или може би не заслужаваше, защото вече е по-скоро факт - да се затрие. Съвсем отделен е въпроса, че таях някви надежди, че може да постигнем нещо, чрез продължаването и поддържането на тези емоции, за които споменах вече с кампанията за акциите. Сега вече не вярвам, че ще се случи каквото и да е и не ми е ясно защо трябваше да се случват тези неща, в този момент. Ако е било целенасочено, ок, но какъв е смисъла, когато уж всички следваме една любов - Левски.. За Фонда си казах в другата тема, че давах парите си, моите пари, а не на някой друг и виждах ефекта с очите си и не изпитвах и капка съмнение в това си дело. И със сигурност не бях само аз така, което е тъжно, но явно ще преживеем пореден тежък момент. Дано да излезем от това колкото се може по-бързо, кофтито обаче е, че някак си се чувствам обезверен по този въпрос. :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5117
Местоположение: нЕма
Честно казано не съм член на НКП и не познавам хората, които се занимаваха с Фонда. Просто съм давал пари, когато мога за инициативите на Фонда и определено ми харесваха техните артикули и нещата които правеха. Никога не съм си помислил, че тия пари ще идат за лично облаги, най-малкото се пускаха отчети всеки път след инициатива. Не мисля, че този тип декларации изобщо трябва да се пускат. Това води само до негативи, за отделните хора и за всички левскари, като публика. Не виждам как подобни декларации ще доведат до обединение, дори напротив.

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
С въпросния Ицо точно веднъж съм си говорил в НКП преди 1-2 години. Бяхме с мой приятел историк в кафето и той седна при нас да ни разпитва имаме ли някакви идеи за хореография на историческа тематика(предстоеше дерби). Личеше си му, че е супер отдаден на това, което прави. Отделно всеки, който е бил част от сектора в последните години трябва да знае с какво е допринесъл той за агитката ни. Вече ако от НКП смятат, че са злоупотребявали с някакви пари, то нека го докажат.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
tones написа:
Честно казано не съм член на НКП и не познавам хората, които се занимаваха с Фонда. Просто съм давал пари, когато мога за инициативите на Фонда и определено ми харесваха техните артикули и нещата които правеха. Никога не съм си помислил, че тия пари ще идат за лично облаги, най-малкото се пускаха отчети всеки път след инициатива. Не мисля, че този тип декларации изобщо трябва да се пускат. Това води само до негативи, за отделните хора и за всички левскари, като публика. Не виждам как подобни декларации ще доведат до обединение, дори напротив.
Споделям мнението ти и в допълнение ще напиша,че в декларацията на нкп има смехотворни неща,които за хора които не са запознати в детайли със ситуацията са ясни че са глупости.Миналата година по това време Модева,Баждека и Бащицата дигаха рамена и нямаха идея как изобщо ще се организират тържествата-ако Тръста и Фонда не бяха подели инициативата да помогнат никой нямаше да разбере,че Левски става на 100 години.
От кого трябва да се пазят феновте в Сектор Б при положение,че споменатите момче и момиче от декларацията стана ясно,че вече не са част от сектора.(Дано правилно съм разбрал нещата).
Как може нкп да е обединител при положение,че публично сипе обвинения? :smt017 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 30, 2006 6:58 pm
Мнения: 338
Твърдо против! Монетата винаги има две страни.
Да не говорим, че хората са много чувствителни на тема пари и дарения. Декларацията загатва за злоупотреби. При следваща подобна кампания, ходи обяснявай, че всичко е точно и парите отиват по предназначение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Половината левскари, които познавам се плюят като камили с другата половина. Не знам какво да мисля, освен че всичко това е адска цигания и нищо добро няма да излезе от него

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:57 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:53 pm
Мнения: 802
Местоположение: Sofia
В дни като днешния се радвам, че отдавна напуснах Сектор Б!

_________________
Знай, че ще те нося винаги в сърцето си!Почивай в мир, братко!

ВЪН ДОНОСНИЦИТЕ ОТ ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Лошото е, че Сектор Б не е отделна част от левскарите. А, Б, В сектор е едно. Стига с тия деления. Аз съм левскар, както и тези в А, Б, В и пред телевизорите. Всички сме едно цяло, водени от една любов - Левски! Защо не се получава, обаче, не ми е ясно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Защото явно не всички мислят като теб.

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Mr. Smith написа:
Аз категорично не подкрепям декларацията, по простата причина, че разбиранията ми за нещата от живота са, че една общност трябва да решава проблемите си вътре в общността, а не да се дават поводи чрез такива публични изказвания на злословници да живеят на наш гръб

Това е и моето мнение. Освен това, когато хвърляш обвинения в публичното пространство, трябва да дадеш и доказателства.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Но нали следваме една идея - Левски. Идеята е Левски да върви. Какво значи не мислят като мен? Не мислят за Левски ли? Нали уж сме левскари всичките.
Ясно е, че в една голяма общност ще има различия, но главната идея/цел/кауза няма как да е различна.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
jordanofff написа:
Но нали следваме една идея - Левски. Идеята е Левски да върви. Какво значи не мислят като мен? Не мислят за Левски ли? Нали уж сме левскари всичките.
Ясно е, че в една голяма общност ще има различия, но главната идея/цел/кауза няма как да е различна.


При толкова интересчии не знам какво те учудва..

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com