forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Май 21, 2018 8:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 249 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юли 01, 2014 5:18 pm 
Аватар

blurrrr написа:
Малко съм назад с инфото тия дни, та ще прегледам темата между мачовете тая вечер :bigok
Иначе мнението си за Тръста съм споделял неведнъж и винаги съм твърдял, че това е перфектният начин един фен да се идентифицира като част от любимия си клуб. Даже ще си позволя да бъда по-краен - един ИСТИНСКИ фен, пеещ "Ние СМЕ Левски" не само колкото да е в тон със Сектора, е длъжен да се включи. Съзнавам, че това звучи малко нещо разделящо, но нека си го кажем - да се наричаш "левскар", не е същото като да "БЪДЕШ (част от) ЛЕВСКИ" :wink: И нека хората, които ще стоят отстрани и съгласно горните разсъждения ще се явят един вид "НЕистински" фенове, да не се сърдят, а да покажат с дела, че са част от любимият клуб. Защото един великан на нашето време го е казал: "Любовта, която даваш, е равна на тази, която получаваш!" Еми, пичове, дойде време да даваме! Всъщност, ако обичаш истински - даването не би трябвало да тежи, напротив :wink:

И малко по-рационално - казвайте къде да се регистрирам и къде да внеса членски внос?

http://sinyabulgaria.org/

Правиш си акаунт, след което влизаш във "Вашия акаунт", генерираш заявление и го пращаш на посочения адрес. За плащането е ясно - или чрез PayPal, или по банков път.

#matchday
#rusevkraka

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 6:50 pm 

Пичове, за общото събрание нямаме много време, ако искаме да правим нещо. Не можем да чакаме някой да е на море, после да слага туршии и т.н. Който се вълнува от съдбата на Левски и смята, че тръста е начинът да си върнем клуба, то трябва да положи усилия. Също така всеки един, който иска да участва в съдбата на Левски ще получи шанс - идва на събранието, приет е преди него и дава гласа си.
Съгласен съм, че нещата се случват много бързо. Аз не съм си и представял, че толкова рано ще имаме шанс да вземем част от Левски (като общност), но ето, че имаме този шанс. И да ви кажа не мисля, че ако го пропуснем, ще имаме нов такъв шанс или поне няма да е в такава ситуация. А ситуацията ще е окръжни групи и футбол на полето.
Не зная дали всички ние си даваме сметка в колко трудна, но едновременно с това и историческа ситуация сме!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 9:51 pm 

Тъй като обещах: днес се виждах с Наско Сираков. Предложих му да стане член на тръста и да възприеме и сподели нашите идеи, устав и ценности. Не ми отговори, сигурно му трябва време да помисли. Друго интересно няма, преповтаряхме това, което каза в последните си изяви около книгата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 9:59 pm 
Аватар

Какво става с бомбата? Тик-така ли? Наско човек със закъснител ли е?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2014 10:33 pm 
Аватар

Предполагам, че ще провери в гугъл значението на думата ценности и ще ти каже тогава!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Юли 03, 2014 4:11 am 
Аватар

Само ЛЕВСКИ... демокрацията после. :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 04, 2014 7:47 pm 
Аватар

ICF написа:
Предполагам, че ще провери в гугъл значението на думата ценности и ще ти каже тогава!

На насо "ценностите" са му по казината и заложните къщи, други ценности си няма.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Юли 04, 2014 8:00 pm 
Аватар

Анус и ценностна система :shock: . Парадокс, аномалия, контраверсия. Ануса или сере на вътре :blass или на вън.Каква харпиа, камилаПОДКАмила и нло търсите тук. Тоя за годишнината не се включи, вие за морал и ценности се оглеждате. Малко по сериозно ако обичате.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 30, 2014 3:45 am 
Аватар

Без промяна няма прогрес. Това е простичката истина. Нашата психика в момента е като на добре трениран гризач, пуснат в лабиринт, който всеки път преминава през точно определен маршрут и дори не му минава през главата, какво би станало ако се отклони. Постоянството и последователността са неотменни съставки на един зрав характер, но също така будността, непримиримосста и съобразителността. Ако живеем с идеята: Нека да не променяме нищо, защото "можело и по лошо", най вероятно това по лошото да се случи. Левски върви в низходяща линия вече 6 години(за мен са доста повече, но не искам да влизам в полемики). Не е нормално ръководните полови органи, да предприемат все едни и същи пагубни решения, през този 6 годишен период и да очакват нещата да се променят в положителна, възходяща посока. Хубаво е да си упорит, но не и като магаре. Нуждата от промяна в клуба е вече е очеизвадна. Въпроса е каква да бъде тази промяна, също как да бъде планирана и осъществена . Според мен Тръстът "Синя България" е добра идея/начало и може да се разрастне неимуверно, но като че ли остава доста извън полезрението на масата левскари. Може би трябва да се намери начин, да се популяризира, без това да бъде осъществено с юбер натрапчиви пропагандни методи, а по умерени такива. На мен лично идеята ми допада и ще даря пари, но за момента не искам да ставам член, поради простата причина, че не смятам членуването ми за продуктивно в предвид моментното ми географско местонахождение. Смятам че много левскари са в подобна на моята позиция и може би трябва само да бъдат обедени в добронамереността и състоятелността на сдружението. Във връзка с което ще изкажа, мое лично мнение, относно публичните изяви на деятели от тръста по въпроса да има или няма гостуващи агитки. Това беше удар/нокаут, съсипване на имиджа на тръста. Как може дори да му дойде подобна идея на "привърженик/фен" въобще в главата, си остава мистерия за мен, но в крайна сметка всеки има право на мнение, важното обаче е да подбира правилно своята трибуна, защото едно е когато изразяваш лична позиция от собствения си балкон, друго е когато го правиш от публичният такъв.
Би било добре за в бъдеще, подобни "крайни" позиции, да бъдат съгласувани на общи събрания. Което ме въвежда на мисълта за дистанционно гласуване по дадени въпроси, предложения, позиции въобще анкети и проучвания които изискват навременна намеса. Така членовете на Тръстът, които не могат да присъстват на дадено събрание, биха имали възможността да отразят позицията си. С днешните технологии, това е все по достъпно и сигурността е на доста високо ниво, за да има съществени притеснения по този така наречен "проблем". Разбира се това няма за цел да замени физическите обсъждания, които са оптималният вариант, а просто да направи самият тръст по гъвкав и достъпен. Ако това вече е постигнато моля някой от форумните модератори, да задраска последния параграф.
Ще приключа с това. Не се нахвърляйте един върху друг. Великите идеи са се раждали с диалог, консенсус, изслушване и избистряне на различните гледни точки по даден проблем. Дори и частичката от Синята Лавина, която представлява Форумът има капацитета да роди или доуформи идеи, които биха спомогнали за подема и благополучието на Левски. И да с персонални нападки и отричане, печели само един индивид, а именно "обичаният" и "многоОважаван" от нас БатаТюрк. Омразата и негативизма запазете за него и розовите му партийни приятелки. Левски е на 100. От НАС и никой друг не зависи, дали ще стане на 200, като същевременно заема полагащото му се място в класирането. Само Левски.

П.П. Не знам дали съм в правилната тема. Но като че ли тук ми се стори най адекватно(ако това е въобще възможно за мен :bigok ). Може би би било добра идея, да се преименува, както и някои от днешните мнения в темата за купата да мигрират тук, но все пак модераторите имат думата и най вече опита с подобни трансформации и тяхната целесъобразност.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 249 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]