forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
А дано ама надали :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
SZ_FEN написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
Херо си вкара абсолютен автогол с това идване след Нова Година. След толкова много чакане и вероятно мъки най-малкото което хората ще очакват от него ще е да ходи по водa. Всичкo различно от вълшебно оправяне ще се разглежда като провал.

Дано се усети и започне от рано да помага на Гонзо със съвети за мачовете и за селекцията иначе може и да не дочака Нова Година.


На теб не само политиката и бизнеса не са ти ясни. Но за сметка на това имаш мнение за всичко. В петък вечерта Херо пределно ясно обясни (предположих, че дори фенове на Алекс ще го разберат), че до Нова Година за него има по-важна работа - селектиране на попълнения. И тъй като това трябва да стане без пари, на него ще му се налага доста да пътува, да гледа. Освен това явно не иска да понесе негативите на лятната подготовка. Накрая отбеляза, че често ще гледа мачове, тренировки и ще обсъжда с Гонзо.



Уважавай чуждото мнение бай димукратин и Аллах и Короман Исмаилов ще те възнаградят богато за това :lol: .
За алахата ти си с предимство г-н пенкилер. Сега може да отидеш да кажеш сър на някой афроамериканец.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Що не престанете ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 10:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Не знам SZ_FEN защо натрапва някаква грешка на Херо, като човека ясно каза, че до Нова Година ще работи по селекция и окомплектоване, както и ще бъде скаут на нашите мачове с цел да си избира кого да запази и кого - не.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Има доза истина в това което казва СЗ-фен и лично аз се надявам да не се случи това което казва. Не са един и два примерите как сме чакали дълго играч, треньор и т.н. за може след няколко мача да му ебем мамата. Един от най-хубавите примери е Ил. Илиев дето тука и свещи се палиха да дойде. После всички знаем какво стана. Дарко го чакахме 2 години и след като дойде бързо стана Бездарко за много хора. Херо трябва по-твърдо да започне работата си в клуба за да му е лесно след НГ. Царе сме в бързото анатемосване.


Последна промяна ТуристО на Пон Сеп 01, 2014 3:47 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
sin написа:
Не знам SZ_FEN защо натрапва някаква грешка на Херо, като човека ясно каза, че до Нова Година ще работи по селекция и окомплектоване, както и ще бъде скаут на нашите мачове с цел да си избира кого да запази и кого - не.

Споменал съм я само веднъж, просто заради интелектуалеца по-горе ми се наложи да я напиша два пъти.

Лошо няма. Чакаме го.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
New Order написа:
SZ_FEN написа:


Уважавай чуждото мнение бай димукратин и Аллах и Короман Исмаилов ще те възнаградят богато за това :lol: .
За алахата ти си с предимство г-н пенкилер. Сега може да отидеш да кажеш сър на някой афроамериканец.


Аз съм на страната на единствения човек в БГ, който има план за борба с ислямския фундаментализъм и говори за национална сигурност.

Ти от своя страна си поредния либераст дето иска да ни се представи за десен :lol: .

Както и да е де.

Продължавай да пишеш за Алекс Алексиев. Аз само ще се намесвам от време на време (ако нямаш нищо против) да не би някой да ти се върже на глупостите.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2014 5:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Вземете си стая. :strkstrk
Модераторите, ако сметнат за добре, може да хлопват кепенците.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com