forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:15 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Няма да цитирам всеко лайно, изсрано срещу Гонзо тука. Пак добре, че не ги трия и не банвам.

Че сгреши Гонзо, съм написал и аз, може и да не си прочел, щото се коментира в 15 теми едновременно. Но има граници, които не трябва да се преминават. Много бързо някои хора забравиха, че докато всички се скриха, Гонзо беше тръгнал в 1 ч. през нощта към София да спасява Левски, щото една шепа хора в едно кафене му се обадиха за помощ.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 9:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24899
Местоположение: Възраждане, Русе
бих споделил, че явно не трябва да стъпвам на мач

на море съм и пропуснах та виж какво се случва :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 10:08 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
ultrafan_rs написа:
бих споделил, че явно не трябва да стъпвам на мач

на море съм и пропуснах та виж какво се случва :bigok


Човек, наистина защо не съм те засичал сума ти време, да не си на море постоянно ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 10:24 pm 
Ясен Петров забелязан на Герена :smt002


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Как е забелязан, след като е в Китай :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 10:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Измисляй си, само дето Джанини е в Китай, в момента... :wink:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 10:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24899
Местоположение: Възраждане, Русе
Бех с Локо и чорбата, а ти кой си, че не си ме засичал :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 11:10 pm 
По Канал 3 го казаха това, аз нямам инфо.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
На Ясен отбора е на път да спечели промоция в елита след като вървят доста добре в първенството, така че едва ли ще се прецака да се върне тук и да поеме разбитата ни команда :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2014 3:53 pm
Мнения: 40
Искам да ви кажа, че Тодор Костадинов Батков има звезден ден днес, особено ако чете левскарските форуми. Защото в глупостта си ще го направим безсмъртен. Мнозина ще кажат, че е сценарий, но дори и най-добрият сценарий не може да му нареди така картите, особено след унижението, което преживя на юбилея при сблъсъка с обединената левскарска общност.
Да го виждате някъде? Да го чувате? Не. И знаете ли защо? Защото е оставил всичко в ръцете на Гонзо и това може да бъде неговият триумф. Ето - нали видяхте? Човека дава пари, а ние го плюем, като всички около него са некадърници. Само помислете какво сме на път да извършим. Може и паметник да му вдигнем до новия сектор А. В крайна сметка доста хора в България плачат вече и за другия бай Тошо и времето му.
И сега да ви кажа моето мнение за цялата драма около Гонзо, Мурсия и т.н. Гонзо или е допуснал грешка, или допуска сега с уволнението на Мурсия. Това е абсолютно сигурно. Но когато говорим за стабилност и плачем за това, че треньорът ще бъде изгонен, не трябва ли да споменем и за една друга стабилност. Не може ли една година самият Гонзо да получи спокойствие, включително да направи някоя и друга грешка. Кой предпочитате да се опита да извърши реформата - този, който има 14 гола срещу чорбата и игра с превързана глава, но ги наказа и тръгва посреднощ за Левски? Или един симпатичен и готин испанец, който обаче е тук за 12 000 евро на месец?
А по отношение на "некадърността" на Гонзо, не бързайте. А просто върнете лентата назад. Как да се докаже, когато му продават Жоазиньо и Дембеле в рамките на 5 месеца, тъкмо, когато беше изградил отбор? Това е истината. В последните 5-6 години Тодор Батков издържа Левски само с продажби на играчи и всякакви схеми с офшорки, които никой не знае чий са, Но сега няма играчи за продаване, няма и пари.
Не съм му адвокат на Гонзо, тръста каза ясно през седмицата, че очаква неговата концепция без която все едно нищо не прави, но когато поставяте Гонзо и Батков под един знаметел, помислете си какво всъщност правите.
И на мен не ми харесва, че Левски гони треньора на третия мач, но от друга страна зная, че ако искаме стабилност, то трябва да осигурим подкрепа на най-важния човек в играта. Гонзо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Васко, каква ще е позицията на тръста, ако след три месеца Иво Тонев пак се появи на бял кон ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2281
vascokolev, съмнявам се точно в този форум да намериш хора, според които Гонзо е по-виновен от МустакО. :lol:

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 1:08 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Има ги, има ги.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 2:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Мустачето за пореден път постигна със завидна лекота и майсторство това което искаше. Усещаше как започва да му пари на дебелия родопски гъз и със зъби и нокти докара Гонзо, който вече е тема номер 1. Кой бил взел с парите на една селска батка за дискотечка на "слънчака", какво бил казал, къде и какво ебал, а адвокатчето, което е бранело kleta majka Balgaria от натрапници и врагове си бичи айляк и го боли кура! Пукни бе, пукни бе, боклук смолянски!!!!

Единствената ми забележка към Гонзо е, че ако има влияние в решенията му от мустакатия комунист, не го признава. Наистина ако това е така е крайно време да го каже. От неговата уста, това признание би имало максимално голям отзвук и 8494939292% пречистващ ефект в Левски. Ако някой има топките и безграничната подкрепа на всички, които се наричат Левскари, това е именно Гонзо.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 9:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Mr. Smith написа:
Васко, каква ще е позицията на тръста, ако след три месеца Иво Тонев пак се появи на бял кон ?


Позицията на Тръста ще е такава, каквато ние членовете решим :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 9:31 am
Мнения: 1265
Shtraker написа:
vascokolev, съмнявам се точно в този форум да намериш хора, според които Гонзо е по-виновен от МустакО. :lol:


По-виновен никой не може да бъде.Това не означава,че Гонзо не е съучастник ;)
Който го отрича е сериозно заслепен от аурата на Царя :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 9:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
vascokolev написа:
.....
И сега да ви кажа моето мнение за цялата драма около Гонзо, Мурсия и т.н. Гонзо или е допуснал грешка, или допуска сега с уволнението на Мурсия. Това е абсолютно сигурно. Но когато говорим за стабилност и плачем за това, че треньорът ще бъде изгонен, не трябва ли да споменем и за една друга стабилност. Не може ли една година самият Гонзо да получи спокойствие, включително да направи някоя и друга грешка. Кой предпочитате да се опита да извърши реформата - този, който има 14 гола срещу чорбата и игра с превързана глава, но ги наказа и тръгва посреднощ за Левски? Или един симпатичен и готин испанец, който обаче е тук за 12 000 евро на месец?
.....


Принципно да, лошо няма, и аз предпочитам Гонзо (при всичките ми резерви относно качествата му като треньор, не говоря за директор, камо ли пък за футболист) да спасява Левски, а не някакъв испанец (впрочем смятам, че испанчето е средна ръкща треньор, не е боК, но не е в никакъв случай по-слаб от кой да е треньор в А група в момента, просто подобен човек няма как да вирее у нас, още повече в ситуацията, в която сме). Само че проблемът се корени именно в "не може ли Гонзо да получи 1 година спокойствие" - еми, за огромно съжаление - не, не може. Видно е, че никой, ама никой няма да получи не една, ми и половин година спокойствие. Просто у нас нещата не се случват така. Не сме оставяли на спокойствие АБСОЛЮТНО НИКОЙ, и всеки е изритван точно на третия слаб мач, независимо в каква степен това се дължи на него. Нито един треньор не е оставян да изкара някакъв смислен период, та да се види прави ли нещо, или не. Остави конкретиката и това дали Мурсия е направил нещо смислено, или е омазал нещата. Просто за пореден път слушахме приказки как го оставяме "поне една година да работи, не можем да искаме резултати веднага, бла-бла-бла...", и за пореден път тоя изхвърча още на първия месец (при това - след победа.....). Същата работа миналата година с Йоканович - пак щяхме да му даваме време да си наложел вижданията, пак излетя на втория месец.... Та същото, за огромно съжаление, ще стане и с Гонзо при първа възможност. Независимо дали той ще е виновен за осирането.... Ей това ни е основния проблем, не треньора или една, две, пет загуби. Говорим едно и също, и си правим все едно и също, а резултатите са ясни още преди да се започне....

Иначе другото, за Тара - виж, за това си напълно прав, само да добавя, че и свинете могат да му вдигнат един паметник също.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
В днешния футбол никой треньор няма спокойствие. Мурсия не е получавал спокойствие да наложи вижданията си и в Испания все пак, не само в БГ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Само Мойс имаше и то в най-богатия клуб на света, даже загубиха милиони от неучастие в ШЛ, а ние какво ще загубим, най-много да пропуснем някой срам в Еуропата...

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Е какво спокойствие имаше, феновете го почнаха от третия кръг и накрая беше уволнен преди да е свършил сезона...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Boyo написа:
В днешния футбол никой треньор няма спокойствие. Мурсия не е получавал спокойствие да наложи вижданията си и в Испания все пак, не само в БГ.


Ок, хубаво, ама тогава поне да не обявяваме подобни неща.....щото за не знам кой път си серем в устенцата сами по тоя начин. На всичко отгоре, сега за това ще излезе виновен Гонзо, който го е заявил, а не Борат, който "сере в сянка"....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Само Илиян беше оставен на "спокойствие". Докараха ни до там, че дори и кинти да има специалист няма да стъпи в отбора. Гонзо е м/у чука и наковалнята. От една страна борат от другата меринджеите като мокета, танеф и ко, а ние сме само свидетели как репутацията му бива смазана с всеки изминал ден. Кой мислите му е посочил Мурсия, кой му докара испанчетата, кой му докара веско, сърмов, балтанов и т.н.,кои са им мениджерите на тия герои, които получават процент от заплатите им?
Жалко, защото Гонзо ни е един от последните шансове да се обеденим около някого, но вместо останалите "легенди", да му помагат със съвети и ресурси те го дърпат надоло, а съответно и Левски в същата посока.
И в заключение ще кажа само, че за първи път от сто мача на сам играхме преса по целия терен. Нещо което не сме се опитвали да правим от времето на Николай Костов. Не че има някакво значение вече. Каквото и решение да е взел Гонзо, аз съм зад него, защото само той ни остана. И най тъжното е че това е простата истина колкото и да не ни се вярва.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 4:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Gonewild написа:
Само Мойс имаше и то в най-богатия клуб на света, даже загубиха милиони от неучастие в ШЛ, а ние какво ще загубим, най-много да пропуснем някой срам в Еуропата...

Гарантирам ти, че още една загуба от Аллахакбарспор ще изхвърли от отбора не Гонзо ами трима Гонзовци.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 4:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Wildkid написа:
Boyo написа:
В днешния футбол никой треньор няма спокойствие. Мурсия не е получавал спокойствие да наложи вижданията си и в Испания все пак, не само в БГ.


Ок, хубаво, ама тогава поне да не обявяваме подобни неща.....щото за не знам кой път си серем в устенцата сами по тоя начин. На всичко отгоре, сега за това ще излезе виновен Гонзо, който го е заявил, а не Борат, който "сере в сянка"....


Предлагам "този който сере в сянка" да стане индианското име на мазния родопчанин.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Gonewild написа:
Само Мойс имаше и то в най-богатия клуб на света, даже загубиха милиони от неучастие в ШЛ, а ние какво ще загубим, най-много да пропуснем някой срам в Еуропата...

Точно заради това спокойствие пропуснаха евротурнирите. Ако го бяха уволни по-рано, щяха да се класират за тях

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2014 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Кор за мангалчестър пакистански тюрбан.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com