forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 415 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
баткофф, курво вън от Левски!


На мюмюн арена, беше ясно, че айше юрданоф ще свирЕ изцяло за миризливите кюрди, даже се учудих, че не изгони някой преди "дуСпата". Гнусни орки по трибуните, гнусни мърльовци коментатори, гнусен проект на анус ага.
Нашите отново се видя колко зле са физически. Губи беше вездесъщ, много стабилен вратар! Вагинал и пИлетУ няма да ги коментирам, но Крумов беше ужасно слаб, направо не можах да повярвам. Всички по опасни атаки станаха през неговата зона. Чмовш и Белаид се вижда че нямат почти никакъв синхрон. Стоят доста далече един от друг, а бързината на Чмовш е скандална за професионален футболист. Димов сам се опита да ги разбива преди наказателното, но се видя че след 50 минута се измори и почна да прави детински грешки при изнасянето. Рамос му свалям шапка, защото се опитваше, но неговото място според мен е зад нападателя, умее да задържа топката и има поглед върху играта. Младите момчета играха с желание, но трябва концентрация и спокойствие за да станат пълноценни членове на отбора. Като за отбор без централна линя се справихме учудващо добре до дюспичката.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
incheto_1914 написа:
Бе какъв Гонзо, вие луди ли сте... :shock: Поредната баткова пионка и поредният човек, който да обира псувните на орките, вместо мустака!


То к'во ни остана ... :?
БАТКОВ, ПРАСЕ, ВЪН ОТ ЛЕВСКИ... :boisw :boisw :boisw :boisw

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Боклука Н. Йорданов си " свърши добре работата "! :oops: Някой да извади статистиката за извършените нарушения и ще видите за какво става дума!? Всяко побутване, всяко единоборство, всяка борба във въздуха, всяка борба за първа топка, в които домусчетата загубят топката се свиреше в тяхна полза! :ohmygod Да не говорим, че при подобни единоборства направо обръщаше нарушения, които са видимо за нас, пак в тяхна полза! :smt012 Така стана и най-смешната дузпа в историята на футбола! :ohmygod Футболиста на резакспор изблъска с ръка Нунеш, който изгубвайки равновесие, летящата топката го удари в ръката, а не обратното, топката въобще не летеше към вратата и сигурно щеше да излезе в тъч, но за рефера това беше достатъчно, защото се виждаше, че той чака подобна ситуация през целия мач! Колкото и пъти да си го пускам, това си беше фал в нападение и нищо друго! Но съдията беше толкова уплашен да не обърка плановете на Домуса и не спря до тук! За да е сигурно опечена работата, реши да даде втори жълт картон на Белаид, за откровенна симулация на безяк, който с подобни действия ще отиде в кристал палас на куково лято! При всяко по здраво единоборство на наш футболист се вдигаше жълт картон, а при грубо нарушение за жълт картон от страна на резакспор не се свиреше дори и фал за нас! :smt012 Съдиийството на централния рефер беше престъпно, за това съм категоричен! Но не това беше най-големия проблем за нашия отбор, а прибраната игра! След слабото първо полувреме, очаквах много силно второ! А с началото му, се надъхах здраво! Защото в първите десет минути ги нагънахме здраво и ако удара на Гаджев беше влязъл, може би мача щеше да има съвсем друго развитие! Вместо да продължим така и дори да започнем да рискуваме, защото 0-0 за нас не ни носи нищо! След 60-тата минута, дали от страх, дали защото отпаднахме физически или защото толкова си можем, не знам, но направо забъркахме бетона и беше ясно, че по този начин ще ни вкарат голове, освен, ако нямаме голям късмет, какъвто имахме до този момент! :smt023 С това, което написах по-горе за путката н. йорданов, не исках да кажа, че заслужавахме нещо повече от загуба! Но по начина, по който я спечелиха рязанград, не беше честно! :oops: Признам обаче, че резаците ни направиха невероятна преса и направо не ни даваха топката! Ние нямахме една смисленна атака, нито едно смисленно отиграване! Двата удара на Гаджев дойдоха от нищото! Но можехме да спечелим точката, която после да си я заврем отзад! Защото на нас ни трябваше задължителна победа в този мач! Победа, която щеше да ни даде шанс за лига Европа, а дори при определени обстоятелства и атака на титлата! Но сега тази загуба ни остави в лайната, уби шансовете ни да прецакаме прасето за Европа и категрично уби всякава интрига около смисъла на нашите мачове до края на тези плейофи! В този мач имахме един играч на висота и той е Блажевич! Човека направи всико по силите си, извади невероятни положения, четеше играта, излизаше и изпреварваше техните нападатели! Но при дузпата и втория гол, просто нямаше, какво да направи! :smt085 Добре играха Рамос, Димов, Белаид, Чмовш, Ангелов и Крумов! Боби Цонев много тича, много се стара, предотврати и един гол! Но мисля, че позицията, като опорен полузащитник не е за него ( когато влезе заиграхме 4-2-3-1, според мен, грешка ), Мисяк беше много инертен! Слабо играха Божинов, Макриев, Петков и Нунеш, а Гаджев въпреки двата удара отново разхождаше фланелката ( ако е контузен, както се пише, беше по-добре да си стои в София, вместо да играем с десет души )! Искам да отбележа и едно положително нещо: Защитата ни, започна да се пропуква, чак след червения картон! А вече в няколко мача противниковите играчи попадат често в засада! Явно това, че Топчо беше много класен защитник дава резултат! Вече шансовете ни за Европа са малки, така, че искам мощно да се залага на юноши! Нищо, че в последните два мача се изложиха! Трябва им време, ще се окършат! САМО ЛЕВСКИ! :levski Батков напусни ни бе! :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
gamencerista написа:
Абе кво я коментирате тая дузпа ... играч като скача за висока топка е нормално ръката да не му е прилепена до тялото.
Такава дузпа 2ри път няма да видите да се даде.

Кур за мача, 2 за спермоядец, 3 за домус ага, 4 за Паткоф :boisw

+ 1 :smt023 :smt023 :smt023

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Днес ушички обръщаш, утре червата си повръщаш :evil: :evil: :evil:

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
incheto_1914 написа:
BlueHeart написа:
К'во ревете за Гонзо, бе!?!? :shock: Той ще е най-големият глупак, ако се върне. :ohmygod2

За втори път ти е! :slap :slap :slap :slap :slap :slap :slap :bigok

Какво по-различно от тебе казах, уа? :shock:

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Защитата продължава да е зле. Никаква сработеност, а и очевидна липса на качества в повечето защитници. Три-четири пъти ни пробиха елементарно през центъра. Само нескопосаните изяви на Абало ни спасиха от по-ранен гол. Лятото пак ще изгоним половината....и ще вземем нови некадърници. И така до....безкрай.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Не! Мога! Да! Разбера! Защо! Още! Се! Ядосвате! :levski БаткOFF ВЪН :slap

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
Levskar67 написа:
Боклука Н. Йорданов си " свърши добре работата "! :oops: Някой да извади статистиката за извършените нарушения и ще видите за какво става дума!? Всяко побутване, всяко единоборство, всяка борба във въздуха, всяка борба за първа топка, в които домусчетата загубят топката се свиреше в тяхна полза! :ohmygod Да не говорим, че при подобни единоборства направо обръщаше нарушения, които са видимо за нас, пак в тяхна полза! :smt012 Така стана и най-смешната дузпа в историята на футбола! :ohmygod Футболиста на резакспор изблъска с ръка Нунеш, който изгубвайки равновесие, летящата топката го удари в ръката, а не обратното, топката въобще не летеше към вратата и сигурно щеше да излезе в тъч, но за рефера това беше достатъчно, защото се виждаше, че той чака подобна ситуация през целия мач! Колкото и пъти да си го пускам, това си беше фал в нападение и нищо друго! Но съдията беше толкова уплашен да не обърка плановете на Домуса и не спря до тук! За да е сигурно опечена работата, реши да даде втори жълт картон на Белаид, за откровенна симулация на безяк, който с подобни действия ще отиде в кристал палас на куково лято! При всяко по здраво единоборство на наш футболист се вдигаше жълт картон, а при грубо нарушение за жълт картон от страна на резакспор не се свиреше дори и фал за нас! :smt012 Съдиийството на централния рефер беше престъпно, за това съм категоричен! Но не това беше най-големия проблем за нашия отбор, а прибраната игра! След слабото първо полувреме, очаквах много силно второ! А с началото му, се надъхах здраво! Защото в първите десет минути ги нагънахме здраво и ако удара на Гаджев беше влязъл, може би мача щеше да има съвсем друго развитие! Вместо да продължим така и дори да започнем да рискуваме, защото 0-0 за нас не ни носи нищо! След 60-тата минута, дали от страх, дали защото отпаднахме физически или защото толкова си можем, не знам, но направо забъркахме бетона и беше ясно, че по този начин ще ни вкарат голове, освен, ако нямаме голям късмет, какъвто имахме до този момент! :smt023 С това, което написах по-горе за путката н. йорданов, не исках да кажа, че заслужавахме нещо повече от загуба! Но по начина, по който я спечелиха рязанград, не беше честно! :oops: Признам обаче, че резаците ни направиха невероятна преса и направо не ни даваха топката! Ние нямахме една смисленна атака, нито едно смисленно отиграване! Двата удара на Гаджев дойдоха от нищото! Но можехме да спечелим точката, която после да си я заврем отзад! Защото на нас ни трябваше задължителна победа в този мач! Победа, която щеше да ни даде шанс за лига Европа, а дори при определени обстоятелства и атака на титлата! Но сега тази загуба ни остави в лайната, уби шансовете ни да прецакаме прасето за Европа и категрично уби всякава интрига около смисъла на нашите мачове до края на тези плейофи! В този мач имахме един играч на висота и той е Блажевич! Човека направи всико по силите си, извади невероятни положения, четеше играта, излизаше и изпреварваше техните нападатели! Но при дузпата и втория гол, просто нямаше, какво да направи! :smt085 Добре играха Рамос, Димов, Белаид, Чмовш, Ангелов и Крумов! Боби Цонев много тича, много се стара, предотврати и един гол! Но мисля, че позицията, като опорен полузащитник не е за него ( когато влезе заиграхме 4-2-3-1, според мен, грешка ), Мисяк беше много инертен! Слабо играха Божинов, Макриев, Петков и Нунеш, а Гаджев въпреки двата удара отново разхождаше фланелката ( ако е контузен, както се пише, беше по-добре да си стои в София, вместо да играем с десет души )! Искам да отбележа и едно положително нещо: Защитата ни, започна да се пропуква, чак след червения картон! А вече в няколко мача противниковите играчи попадат често в засада! Явно това, че Топчо беше много класен защитник дава резултат! Вече шансовете ни за Европа са малки, така, че искам мощно да се залага на юноши! Нищо, че в последните два мача се изложиха! Трябва им време, ще се окършат! САМО ЛЕВСКИ! :levski Батков напусни ни бе! :slap


ВЕЛИКАН! :ls-cup :fgod

Селяците са ужасно противен отбор, всъщност единственото симпатично нещо е орлицата. Играта ни беше на обичайното слабо ниво, но поне сега гледаме нахъсани момчета като Цоневи , Мисяк и Стиви Петков, вместо най-жалкото посмешище обличало синия екип-Кевин Бру. Когато налагаш такива млади футболисти не винаги ще се получава, но поне се стараят. Без проблеми може и да се налага и Мики Орачев.

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Абе, какво стана с орелЯ? :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Приземи се успешно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Искам за пореден път да коментирате "страшната" физическа подготовка на Еким. От 50 минута не можеха да дишат вече. Срам и позор. Левскки от години страда заради този тъпанар.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
И на тоз орел не му е лесно. Правят го на панаирджийска мечка. Домус ага само трябва да наеме един циганин с гъдулка и картинката ще е завършена :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Познайте в коя кръчма гледахме мача :bigok
Доживях и това некъв дъртак да излезе от кенефа, да дойде до нашата маса и да попита: Момчета, с кой играе Лудогорец днес? :ohmygod :ohmygod2

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Седем:Едно написа:
Познайте в коя кръчма гледахме мача :bigok
Доживях и това некъв дъртак да излезе от кенефа, да дойде до нашата маса и да попита: Момчета, с кой играе Лудогорец днес? :ohmygod :ohmygod2

Кажи, какво стана след въпроса? :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Стига си слагал запетайка след всяка първа дума. Чак мене почна да ме дразни :lol:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 09, 2014 11:06 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аз съм го скрила отдавна и животът ми е прекрасен :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
То,има много,такива,напоследък.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
blue_fury написа:
Искам за пореден път да коментирате "страшната" физическа подготовка на Еким. От 50 минута не можеха да дишат вече. Срам и позор. Левскки от години страда заради този тъпанар.

Аз съм претръпнал доста, та този въпрос ми е интересен. По темата, при кого бяхме по времето на Мъри и защо тогава не бяха такива мърди след 50тата минута?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 12:35 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
BlueKiller написа:
blue_fury написа:
Искам за пореден път да коментирате "страшната" физическа подготовка на Еким. От 50 минута не можеха да дишат вече. Срам и позор. Левскки от години страда заради този тъпанар.

Аз съм претръпнал доста, та този въпрос ми е интересен. По темата, при кого бяхме по времето на Мъри и защо тогава не бяха такива мърди след 50тата минута?

При същия кондиционен треньор! Според мен, най-добрия такъв е Трендафил Терзийски ( Трендо ), но няма, кой да го назначи!?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Аплодисменти за хората, отделили време и пари, за да бъдат там. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Синя Любов написа:
Аплодисменти за хората, отделили време и пари, за да бъдат там. :smt006

Абсолютно! През цялото време се чуваха песните само на нашите! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
И ти си прав, но на мен идеята ми е не само до песни, а до това, че са там. За това, че не са се отказали. Това ни е на нас задължението като фенове на Левски. Днес не можах (дори бегло го гледах, затова и не коментирам - писал съм в темата за оплаквания защо), другия път срещу Литекс съм там. Това е пътят да си върнем НАШИЯ отбор.

Само ЛЕВСКИ! Батков - вън!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 3:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Кур за тва скапано село... Тва е на другия край на света...
Левски се забавлява

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 3:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Не бяхме зле като бройка ,но пеенето ни беше доста слабо... Донякъде го отдавам на ужасната клетка. Като цяло трябва да се стегнем ,защото има 1 месец до юбилея и на всеки мач трябва да си правим шоуто. Кур за резултатите на терена!

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 5:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
С риск да ме обвините в мрънкане:
От към пеене бяхме зле, но това не основното. Лошото беше, че нямаше ниуто едно скандиране, нито един транспарант срещу Батков. Вместо това скандирания срещу свинете и турците бяха почти през целия мач с малки изключения в средата на първото полувреме и средата на второто.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 7:41 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9410
Добре, че паднахме иначе в идващите мачове може и въобще да не се споменава вече Батков... Тоя мач нито 1 скандиране срещу Ходор и само 1 знаме с мустака и тва беше. Голяма война голямо чудо.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 8:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Ебати тъпия мач :blass :blass :blass

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 9:09 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
А вие революционери, колко плаката и транспаранта направихте? Защо все някой друг трябва да ви прави и вдига транспарант, да ви подема скандиране? Бъдете мъже, а не дамски полови органи!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 10, 2014 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Според мен играхме прилично и ако не беше една глупава индивидуална грешка при дузпата си взимахме равния без проблем. А ако Божинов беше във форма можеше за повече да се надяваме. Стивън Петков ми хареса, търсеше бързи разигравания. Централните отзад иначе бяха стабилни, но бековете ни са скандални... Съдията също им помогна - дузпа си имаше, но ранните пресилени жълти на Димов и Чмовш са класическо съдийско подпиране.

Така или иначе този мач не е толкова важен, следващите два мача са ни с преките конкуренти за ЕКТ и две победи ни гарантират място в Европа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 415 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com