forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 511 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Алек, не знам що мислиш това мнение за ирония. То е напълно вярно. Всички псуват качулките, но всички очакват именно от тях решение. Къде верно са хората с ризите и саката? Които пьк и имат много по-големи възможности?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 3:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Преди! Един ден, след мач с чорбата, щеше да има изписани тридесет страници, а сега са само седемнадесет! :smt012 Това казва всичко! Дори и аз след загуба, особенно от тях, щях да съм ядосан цяла седмица, а сега ми мина още снощи! Мислех си, че е от динамиката на работата, която върша и сутринта, като се прибера у дома ще ми е много гадно! :smt012 Но не беше така! Изобщо не ми пука, което означава, че нещо в мен се е пречупило! :smt012 Не искам да е така, но е така, за съжаление! За мача: Мога да говоря само за първото полувреме, защото второто го слушах по радио гонг на път за работа! Няма да си причиня мъката да го гледам, защото това, което чух по радиото ми бе достатъчно за нервите! Този път няма да защитавам и Здравков, защото не го заслужава! Исках да успее, както искам да успяват всички ЛЕВСКАРИ, включително и ние, обикновенните превърженици, но явно съм бил заслепен! Сухия води ЛЕВСКИ в четвърто дерби ( малко треньори са имали тази чест ) и равносметката му е две загуби и два касметлийски хикса! В тези четири мача ( с изключение на част от първото полувреме на предния ) нашия отбор игра много страхливо, сякаш срещу себе си имаше извънземни! И вчера през първото полувреме беше така, а от това, което чух, може би и през второто! Както и да подредиш отбора си, каквато и схема да избереш, каквито и тактически замисли да имаш и гаргите, край стадиона знаят, че тези мачове се печелят със свръхмотивация! Долу, горе отборът беше подреден добре в схема 4-4-1-1, не бях съгласен само за Бру, но си рекох: " Аз съм само един лаик, човека си знае работата! " Вместо да излязат с нож между зъбите, както излязоха чорбетата, нашите излязоха от съблекалнята с жълто на гащите! Още в десетата секунда, от наш център любимеца на дон балон Бру така върна топката, че можеше да си отбележи ефектен автогол, а Губи вместо да остави топката да излезе в корнер създаде голова ситуация от нищото, която сам отрази, пак в корнер! чорбарите само това и чакаха, защото разбраха, какво има на гащите на нашите футболисти! Нашите играеха уплашено, сковано, не се движеха, бяха статични и човека с топката, като нямаше почти никакви опции я изритваше балонно напред, където я подаряваше на противника! Не знам, какво им е говорил Здравков на разбора, но този страх не беше необходим! Единственото преимущество на прасетата беше в ръста и физиката! Значи ние трябва да играем технично, с ниски топки и без центриране! Така стана и единственото голово положение на Бастос! През центъра, с ниска топка и на двоен пас, далечния изстрел на Старокин не го броя, защото щеше да е много красив, но случаен гол! Е, как да победим, когато през първото полувреме само трима футболисти играха без страх и съответно на ниво? Това бяха: Старокин, Белаид и Рамос! Останалите толкова се бяха насрали, че грешаха непредизвикано? Така е било и през второто, сигурен съм в това! Защото денят си личи по заранта! И аз вече съм категоричен, че Сухия трябва да си ходи! Според мен вече е изгубил доверието на футболистите, а от това по-лошо за един треньор няма! Обстановката около него е отровна и ще става още по-отровна! Време е да си ходи! Не разбирам момчетата, които искат да се провалим в сряда :smt017 и не вярвам да го искат истински! Дори и да се провалим, какво? Борат ще си каже ли? " Тези се провалиха навсякъде, хайде да си ходя! " Няма да го насправи естествено, защото Чорни няма да му го позволи! Да, разбира се, няма ЛЕВСКАР, който да не иска промяна собствеността, но и няма ЛЕВСКАР, който да не иска купата в момента, макар, че трудно ще я спечелим с този разбит и обезверен отбор! Но трябва да вярваме в това, дължим го на предците си и на АПОСТОЛА! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Последна промяна Levskar67 на Нед Мар 16, 2014 3:58 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Напиши само още едно мнение, в което има 4-4-1-1, 4-3-2-4 или квото и да е за тактика и ще те банна!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 3:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
:smt005

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 3:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
antonatan написа:
Напиши само още едно мнение, в което има 4-4-1-1, 4-3-2-4 или квото и да е за тактика и ще те банна!

ОТИ? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 3:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
:smt005

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
:smt005 :smt005 :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
:ohmygod2

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 7:40 pm
Мнения: 852
Levskar67, осъзнай се малко! Какви схеми и тактики те гонят, бе човек??? Ние клуб нямаме ти тактиките нищиш...

Sent from my bq Pascal 2 using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Levskar67 написа:
Сухия води ЛЕВСКИ в четвърто дерби ( малко треньори са имали тази чест ) и равносметката му е две загуби и два касметлийски хикса!


Как в четири? Явно си забравил 0:3. Равносметката му е 3 загуби и 2 равенства. :bigok

Цитат:
Още в десетата секунда, от наш център любимеца на дон балон Бру така върна топката, че можеше да си отбележи ефектен автогол,


Димов върна малоумно топката. Много грешки си допуснал в анализа. Това е недопустимо. :lol:


Последна промяна Себастиан на Нед Мар 16, 2014 4:08 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
1914_team_forever написа:
Levskar67, осъзнай се малко! Какви схеми и тактики те гонят, бе човек??? Ние клуб нямаме ти тактиките нищиш...

Sent from my bq Pascal 2 using Tapatalk

Абе ти прочете ли мнението ми или е по-лесно да подражаваш? :smt017 Какви тактики те гонят тебе? Схемата я споменах между другото. За осъзнаването, започнах 48-мата си година и доста неща съм осъзнал, но ти може да си осъзнал повече. :smt047


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:26 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Е, ако напишеш нещо за сране и сперма веднъж, ще смекчиш гнева на 80% от потребителите! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
niquetamere написа:
Е, ако напишеш нещо за сране и сперма веднъж, ще смекчиш гнева на 80% от потребителите! :bigok

Приятелю, влязох веднъж в " некултурната ", нали ме призовахте, даже линГ ми дадохте? Така, че вече съм запознат. :bigok :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Себастиан написа:
Levskar67 написа:
Сухия води ЛЕВСКИ в четвърто дерби ( малко треньори са имали тази чест ) и равносметката му е две загуби и два касметлийски хикса!


Как в четири? Явно си забравил 0:3. Равносметката му е 3 загуби и 2 равенства. :bigok

Цитат:
Още в десетата секунда, от наш център любимеца на дон балон Бру така върна топката, че можеше да си отбележи ефектен автогол,


Димов върна малоумно топката. Много грешки си допуснал в анализа. Това е недопустимо. :lol:

Вчера правилните отигравания на Димов се брояxa на пръстите на двете ръце. Този очевидно не иска да играе при нас. Да си върви веднага, а ако имахме треньор щях да му предложа направо за започне да налага Диян Иванов в останалите мачове за първенството.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
SZ_FEN написа:
Себастиан написа:
Levskar67 написа:
Сухия води ЛЕВСКИ в четвърто дерби ( малко треньори са имали тази чест ) и равносметката му е две загуби и два касметлийски хикса!


Как в четири? Явно си забравил 0:3. Равносметката му е 3 загуби и 2 равенства. :bigok

Цитат:
Още в десетата секунда, от наш център любимеца на дон балон Бру така върна топката, че можеше да си отбележи ефектен автогол,


Димов върна малоумно топката. Много грешки си допуснал в анализа. Това е недопустимо. :lol:

Вчера правилните отигравания на Димов се брояxa на пръстите на двете ръце. Този очевидно не иска да играе при нас. Да си върви веднага, а ако имахме треньор щях да му предложа направо за започне да налага Диян Иванов в останалите мачове за първенството.

Ами ние няма, какво повече да търсим в това първенство, освен да спънем прасетата към вечното им желание, изява в Европа. Така, че можем спокойно да доиграем сезона с повечко юноши там, а на мача с чорбарите да пуснем титулярите. Така ще имаме свежи футболисти в мачовете за купата, където все още имаме шанс. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 4:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Какви юноши, какви мачове, какви футболисти, какъв шанс, бе?
Я се осъзнайте малко. В тоя клуб в момента най - малкият проблем са футболисти, треньори, Ясен Екимов и т.н, и т.н.

Рибата е вмирисана откъм главата.
Много пъти сме си го говорили това, но е редно пак да се напомни на бързозабравящите, че от печеливш клуб от преди 8 години, Мустакатата свиня ни докара до това днес. :smt006

ВЪН!
И най - нормалното нещо е нищо друго да не ни вълнува в този момент. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Renaissance написа:
Какви юноши, какви мачове, какви футболисти, какъв шанс, бе?
Я се осъзнайте малко. В тоя клуб в момента най - малкият проблем са футболисти, треньори, Ясен Екимов и т.н, и т.н.

Рибата е вмирисана откъм главата.
Много пъти сме си го говорили това, но е редно пак да се напомни на бързозабравящите, че от печеливш клуб от преди 8 години, Мустакатата свиня ни докара до това днес. :smt006

ВЪН!
И най - нормалното нещо е нищо друго да не ни вълнува в този момент. :smt006

:smt023

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 5:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Градско! Този няма да си отиде, докато Чорни не избере най-добрата оферта! А според форума идват или пеевски или тим или тиквата! Ти кой от тях си избираш? Всички са, като Чорни, само че в Български вариянт! И аз искам Батков и Чорни да се разкарат, но това няма да стане! И все пак ВЪН! :slap


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2869
Цитат:
лит(*кс-етрополе би Левски за трети пореден път този сезон в „А" група, но явно "червените" така и не могат да избият комплексите си от големия си съперник.

След края на двубоя в „главен герой' се превърна иначе опитният Мартин Петров. Ветеранът, който уж трябва да бъде пример за подражание от младата генерация, грабна микрофона и започна да разпява Сектор „Г" с рефрени от сорта на „100 години европейски идиот", документирано от камерата на колегите от лъжеспорт.bg

Какво е възпитанието на Петров се видя и преди седмица, когато ухилен размахваше средни пръсти пред Сектор „А".

Дошлият незнайно от коя африканска държава Джаксън Менди пък крещеше явно любимата си фраза „К*р за Левски"...


Ах,колко жалко е да си прасе...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 5:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Levskar67 написа:
Градско! Този няма да си отиде, докато Чорни не избере най-добрата оферта! А според форума идват или пеевски или тим или тиквата! Ти кой от тях си избираш? Всички са, като Чорни, само че в Български вариянт! И аз искам Батков и Чорни да се разкарат, но това няма да стане! И все пак ВЪН! :slap

Не се ядосвай на мрънканиците, аз ти благодаря за анализите след мач, наистина ми е приятно да ги чета. С 100% убеденост мога да ти кажа, че има и други форумци, които се радват на мненията ти, а и те разборат доста повече от мен от този спорт и според тях си доста точен!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Левскар67 е институция в този форум, това, че путките със сини фанелки са виновни за бездушието, не означава, че Левскар67 ви е виновен със своите коментари, които между другото са на много високо ниво, и с удоволствие му чета дългите постове, за разлика от късите постове, пълни със сперма и къмшоти. Ще помоля за толеренатност към него и възрастта му, съобразявайте се, че на повечето ви може да е баща или батко, затова имайте уважение към Левскар67 и неговите задълбочени анализи. Блгодаря Ви за вниманието.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
tprodanov написа:
Алек, не знам що мислиш това мнение за ирония. То е напълно вярно. Всички псуват качулките, но всички очакват именно от тях решение. Къде верно са хората с ризите и саката? Които пьк и имат много по-големи възможности?



Приемам го като ирония, защото "качулките" или действат винаги когато отборът е зле или се пише декларация, че случката с Петев е грешка, сбъркали са и повече няма да избират треньори, ръководители или футболисти. Не знам колко по-ясно да го напиша. А, тия с ризите и саката пак са виновни, но защо да се измиват ръцете с другите, защо те да бъдат оправдание, за не взетата позиция за случващото се в последните месеци с клуба? Разберете, че не е нормално единствената излязла официална информация от феновете, да е "Бру ще ти счупим краката", не може само това да е позицията на фен клубовете.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Знаеш ли, за теб не знам, но аз лично не съм член на нито един фенклуб, нито на НКП. В тоя ред на мисли, не виждам да имам някакви права да недоволствам от политиката на Владо или който и да е. Ако съм искал такива права - да съм се регистрирал, да съм гласувал. Ако пък не ме кефят - нищо не пречи да си създам собствен фен клуб и да правя каквото реша за добре, с мои позиции. Но не съм го направил. Дори да приемем, че във фенклубовете има само платени главорези, накротрафиканти и не знам си какви още, къде съм бил аз, да кажа какво искам?

Ей затова не виждам що трябва да се оплюват качулките, които са преко сили 200 човека, за сметка на ризите, блузките или не знам какво, които са неколко хиляди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Има логика, но когато се пуска декларация ( примерно ), доста често се пускат от "милионите левскари", когато правят нещо, се прави от името на феновете. ;)) За десети път ще напиша, че не вземам позиция кое е грешно и правилно, може и "качулките" да са прави, тук изобщо не говорим за правота или не. Просто трябва да има позиция на големите фен клубове, ти не мислиш ли така? Не знам как по-ясно да го напиша, не пред мен, ако искаш, пред техните членове, макар че това разграничение е точно това което НЕ трябва да се случва. Защото всеки клуб работи за увеличаване на числеността си... ;)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Пич, не мисля, че имаме правото да определяме какво трябва и какво не трябва да се случва в организации, към които не принадлежим. Аз лично ще отида тия дни в кафето и ще си кажа мнението. Правил съм го неведнъж, при това понякога и на висок тон. Никой не ме е бил, да отбележа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 07, 2013 12:24 pm
Мнения: 283
Росен написа:
Спокойно, още много срам ни чака тепърва. Не, че и това беше малко. Даваме на бащицата пореден, нов, последен шанс.

Само да попитам информативно:
Колко е числото на "Последен шанс"- 1, 5, 1000...?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 7:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 11:34 am
Мнения: 231
0 tolerance написа:
Левскар67 е институция в този форум, това, че путките със сини фанелки са виновни за бездушието, не означава, че Левскар67 ви е виновен със своите коментари, които между другото са на много високо ниво, и с удоволствие му чета дългите постове, за разлика от късите постове, пълни със сперма и къмшоти. Ще помоля за толеренатност към него и възрастта му, съобразявайте се, че на повечето ви може да е баща или батко, затова имайте уважение към Левскар67 и неговите задълбочени анализи. Блгодаря Ви за вниманието.


+1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2014 2:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 18, 2012 2:53 pm
Мнения: 50
Местоположение: сектор Б
Пичове искам да ви кажа ,че на тия футболисти ,където сега са в Левски не и пука и не ги вълнува какво ще стане с Левски .Педалите си вземат паричките и много и пука за Левски,ако го обичаха толкова много нямаше да се стигне до тука.Е тоя Туре иска прошка от Левски,АЛОООООО ИДВА ОТ ФРАНЦИЯ И СЕ МИСЛИ ЗА ГОЛЕМИЯ ИГРАЧ ,а два паса не може да подаде.С тези антиФутболисти и последни няма да завършим,що прасенцата с резервите започнаха да бия.И писма и с заплахи на тия не и пука вземат си парите .....
УСПЕХ!!!!!

_________________
УМРЕТЕ ПРАСЕТА


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2014 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Sampion написа:
Пичове искам да ви кажа ,че на тия футболисти ,където сега са в Левски не и пука и не ги вълнува какво ще стане с Левски .Педалите си вземат паричките и много и пука за Левски,ако го обичаха толкова много нямаше да се стигне до тука.Е тоя Туре иска прошка от Левски,АЛОООООО ИДВА ОТ ФРАНЦИЯ И СЕ МИСЛИ ЗА ГОЛЕМИЯ ИГРАЧ ,а два паса не може да подаде.С тези антиФутболисти и последни няма да завършим,що прасенцата с резервите започнаха да бия.И писма и с заплахи на тия не и пука вземат си парите .....
УСПЕХ!!!!!

Ти просто живееш в друг свят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 17, 2014 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
На коя страница е анализа , че изобщо не искам да чета?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 511 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com