forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:18 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Wildkid написа:
Това едно.

Второто е, че за подобно нещо трябва активна позиция в тази посока от страна на лицето на феновете, а именно - НКП. А те тая позиция не я зяемат открито, поне засега. Не обвинявам никого, просто го посочвам като факт. Защото тяхната позиция се възприема като "официална" позиция на публиката на Левски. И докато тяхната позиция не е "Батков - марш" и не започнат организирани протести срещу него, "официалната" позиция на публиката на Левски няма да е такава. Ако ще утре да се съберем и 500 човека и да идем. Защото точно на следващия ден ще подуят телефона на Владо да каже "тия там негови ли са". При което той просто ще бъде принуден да каже, че това не е организирано от НКП, което за журналята, а оттам и за "широката публика" ще значи, че НКП не е на тая позиция. Ако и да каже, че по принцип подкрепят всичко, което е в полза на Левски, че разбира защо се случва, че всеки е свободен да си заяви позицията и т.н. Просто НКП не каже ли в прав текст "искаме Батков - вън, протестираме, там сме пред вратата му и няма да спрем да го храним, докато не се разкара", ще се насажда, че те са с него, а оттами публиката е с него. Дори и да не е баш така.


Напълно съгласен. Затова ходете и си вадете членски карти (който още не е) и като дойдат журналята и ни питат от НКП ли сме, ще им покажем, че сме от НКП

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Ако тоя мач се беше играл през 86-та сигурно днес и двата отбора щеше да ги разформирова партията, а Ваги щяха да го накажат до живот да не играе футбол :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
а Туре щеше да е или бял, или кубинец :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265


някой може да нахлуе така при Бащицата в следващ мач :smt047

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 11, 2014 1:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 637
Сега гледах репортаж от мача. Чорбата са същата скръб като нас, а освен това има дузпа срещу Макриев. Ако тва беше за чорбата тройчо щеше да реве по телевизията!
Това не променя факта, че отборът ни е съставен от пички, а ръководството от некъдърници. :x
Сектор Б в апатия.... Като цяло най-разочароващото дерби на което съм присъствал. :roll:

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 11, 2014 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2869
Аз изгледах на запис целия мач и в никакъв случай прасетата не ни надиграха. За съжаление отборът ни е пълен с импотентници и некадърници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 11, 2014 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Не ми се гледа назад, ама тая снимка пускана ли е тук? Твърди се, че е вечерта след мача с прасетата. :x

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 11, 2014 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Ако е вярно, Пелето заслужава голата му кратуна да бъде оцветена в подходящ като мач с чорбата цвят. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 11, 2014 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
rkk написа:
Ако е вярно, Пелето заслужава голата му кратуна да бъде оцветена в подходящ като мач с чорбата цвят. :smt006

Не е лъжа - след мача с чорбата е, АМА ТОЗИ СЛЕД 2:1 с гола на Силва! :strkstrk

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Има ли някой които да знае.

Кой е човекът, показващ средни пръсти и другия с червеното яке? ( в сектор А ).

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 2:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Има нещо, което се изпуска, а е от страшно значение! Ок, утре се разбираме, събираме, пребиваме когото трябва, той си тръгва и идва? Кой? Лупи? Титан? Митал? Б.Б.? Коко Динев? Магарешки? Кой бе хора? За да накараш някой да си ходи и продава (по мое мнение), трябва да се знае, че имаш вариантите А, В и С за негови заместници. От тази гледна точка и впредвид липсата на А-то, В-то и С-то, смея да твърдя, че позицията (гарантирано временна) на НКП е правилна. Не ангажирам никой с мнението си, но по пътят на логиката вероятността това да е така е огромна! Поздрави!

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 2:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
6-ти сме в А група, с разрушен стадион сме, без треньор, спортен директор, паднахме от прасетата 2 пъти, не сме им вкарвали от 400-ти минути и сме без НИКАКВИ пари. Кажи ми, моля те, може ли да стане по-зле :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 8:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Били сме шести, седми, оставали сме без титли и купи....не това е най-страшното.
Страшно е, че се сме на път безвъзвратно да загубим идентичността си, страшно е че Левски се използва в мръсни политически и други игри, че участва в уговорени мачове и черно тото, че на и около Герена е пълно с Юди и Поп-Кръстьовци, че публиката е също почти безвъзвратно разделена и най-вече че я няма, че Левски вече едва ли значи Свобода, и още, и още....чак не ми се продължава....

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 11:44 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Изображение


:loser2 :loser2 :loser2

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 12:03 pm 
Еx-Запознат написа:
Били сме шести, седми, оставали сме без титли и купи....не това е най-страшното.
Страшно е, че се сме на път безвъзвратно да загубим идентичността си, страшно е че Левски се използва в мръсни политически и други игри, че участва в уговорени мачове и черно тото, че на и около Герена е пълно с Юди и Поп-Кръстьовци, че публиката е също почти безвъзвратно разделена и най-вече че я няма, че Левски вече едва ли значи Свобода, и още, и още....чак не ми се продължава....



Това е от 1999 година до днес :roll: Политика, интереси, юди. Няма нужда да пропомнят за тези години какви мигове, тили и мачове сме имали. Защо точно сега всеки почва да чертае най-катастрофичните сценарии? Сами си го правим. В момента имаме нужда от дух, сърце и душа от всеки един, за да се вдигнем, а не черни приказки. Нали ние сме идентичността на Левски? Ами ако е така, главите горе, дори да вървим през най-ужасната буря. Левски ще го има вечно. :levski


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 12, 2014 3:34 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 16, 2006 7:34 pm
Мнения: 2570
Отключете другата тема, ще променя заглавието и всичко


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2014 1:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Само СИНИТЕ написа:
Има нещо, което се изпуска, а е от страшно значение! Ок, утре се разбираме, събираме, пребиваме когото трябва, той си тръгва и идва? Кой? Лупи? Титан? Митал? Б.Б.? Коко Динев? Магарешки? Кой бе хора? За да накараш някой да си ходи и продава (по мое мнение), трябва да се знае, че имаш вариантите А, В и С за негови заместници. От тази гледна точка и впредвид липсата на А-то, В-то и С-то, смея да твърдя, че позицията (гарантирано временна) на НКП е правилна. Не ангажирам никой с мнението си, но по пътят на логиката вероятността това да е така е огромна! Поздрави!

Що като махнаха Йоканович имахме ли вариант А, Б и В ? Като махнаха Йовов имахме ли вариант А,Б,В ?

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2014 8:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Да, да, разбира се, аз съм черноглед, сори!
Аз само, не някой друг, съм си наврял главата в пясъка и не виждам розовите слончета реещи се над морето от любов заливащо Герена (или това, което Иво Фичето остави от нея :loser2 )
Моля за извинение, че развалям идилията :bigok

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2014 9:38 am 
Искаш да кажеш, че поне от 1999-та Левски не е собственост на мафиоти и пълен заложник на политически игри? И че сега от 1-2 години всичко е станало леш и мърша и вече това не е нашият Левски? :roll: Нашият Левски също е добре да се дефинира кой е, кога е бил и какво означава. Наш ще е Левски, когато сме 20 000 на всеки мач и ако някой реши да гъкне на Ааа, ние ще му креснем Левски и ще се насере и ще му потече и в устата. Всичко друго е ала-бала за мен. :smt006
От приказки като "Това не е моят Левски" и точка, чао, край, нещата няма да се оправят.
Аз мой Левски нямам. Всички Левски са мои и се мъча да намирам нещо, за да се държа изправен и да преминаваме през поредното изпитание... Левски срещу Барселона не ми е по-скъпо от финала в Ловеч срещу Чорбое. Дори мога да кажа, че ми беше в пъти по-яко изкарване и изживяване.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2014 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Подкрепям за Ловеч и ШЛ срещу каталунските цигани :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2014 11:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
И на мен ми е интересно кой е вашия Левски? Онзи през комунизма, с президент Батето или онзи с Цола Драгойчева? А може би Левски на Грашнов? Моя Левски го знам, винаги е един и същ, играе на Герена. Понякога е много зле, друг път мачка всички, но винаги си е моя, независимо кой боклук го управлява.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 13, 2014 11:19 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Тази фраза : "Това не е моят Левски" стана доста популярна.
На мен ми звучи като повод за оправдание да не се ходи на мач.
Срещу Славия (1:1) стадиона беше пълен и всички викахте, че това е вашия Левски...
Аз лично не виждам разлика от онзи Левски и този :wink:

Честта е да се брани !!! :smt026

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 12:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:04 pm
Мнения: 3826
Wildkid написа:
Няма да стане само с викане по стадиона. Аз затова предлагам сбирчици пред канторката на Борат. В работни дни, вечер. Да, той няма да е там, но за 15 мин. ще се довлекат журналета. А това хич няма да му хареса.....
Това предложение е много добро като за начало.Тъкмо ще се разбере кой е против Батков,а и още хора ще проумеят какви вреди нанася мустакаткооф. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 16, 2014 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Дайте да не bump-ваме стари теми :smt023

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com