forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Така разсъждава, в какво да го обвиня :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Ами може следващия мач да се съберем в сектора по-долу вляво, че в другата противоположност не се знае :bigok Когато почнем да се събираме на група ще се пее по-мощно и ще се присъединят и други. Което ми напомня и за това, че не е важно всички да дерем гърло на макс... Като няма синхрон може и всички да пеем с пълен глас, но ще се чува само някакъв шум. Има ли синхрон, има силно пеене, има и надъхване. Трябва според мен да се сложат тъпани из сектора, а и да минават хора с мегафони да надъхват локално и особено горе. :smt115 Не съм разбирач :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
blurrrr написа:
, не знам що Проданов реши, че са прогледнали хората...


Щото не познавам нито един, който да не счита Батков за грешка на природата и виновник за състоянието на отбора. Може и да бъркам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Бъркаш, ама щото познаваш само интелигентни хора :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
acrimonious написа:
Добре де, няма ли най- накрая някой да ми отговори на следните въпроси без заобиколки:

1. Защо като щяхме да вдигаме титлътъ на хората не им пречеха нито Борат, нито качулките, нито НКП, нито нищо.

2. Ако смяташ, че дори тогава са били 15 хил при потенциални милиони Левскари, какво стана с публиката на останалите отбори..?

За мен отговорът на тези въпроси е, че българинът е путьо и не го ебе за нищо :smt006


1. е 14 хиляди е смешна цифра за мач за първа титла от 4 години... при предната подобна суша беха 30+... А и седмица по-рано срещу чорбата пак имаше 5-6 хиляди сини само, с локо сф и тн беха по хиляда...

2. кои отбори? Ботев и Берое са си същата бройка като преди 10 или 20 години. Локо пд са леко назад като че ли, но не толкова съществено. Пирин и във В група сега събират по няколко хиляди. В Бургас си ходи публика, въпреки всичките драми и там. При нас и чорбата е най-вече такова гигантско отстъпление


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
antonatan написа:
Бъркаш, ама щото познаваш само интелигентни хора :bigok

Е, не е така. И теб познава :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 2:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ами не е само до познаване на интелигентни. Няма ни един чорбар, който да иска Батков да се махне. Те интелигенти ли са :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 2:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Аз имам само един въпрос и го разбирайте както искате.

Колко още ще търпим?

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 2:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Минавам само да кажа "майка ви да еба прасенца". Как па тая турска марка и харизма за толкова време не успяха да си измислят една песен или скандиране.... Бях в А точно по средата и изглеждаха повече, щото тактически се бяха разположили през 3 седалки. Как и да е, след мача за първи пъ в живота си се напих до безпаметност. Прибрах се, събух се, оставих си ключовете, влезнах в спалнята и...паднах на земята :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Няма да стане само с викане по стадиона. Аз затова предлагам сбирчици пред канторката на Борат. В работни дни, вечер. Да, той няма да е там, но за 15 мин. ще се довлекат журналета. А това хич няма да му хареса.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И това е вариант.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Вариант е, ама за да стане трябва да сме не 50 човека, а 500-1000 човека. А това не го виждам как ще стане.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 11:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Със отваряне очите на хората и зарибяване със всички възможни средства.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Няма как да отваряш очите на хората, да ги зарибяваш и организираш на протести срещу Батков, докато в лицето на хората си сведен до лумпен-наркоман. Нямаш силата за това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Това едно.

Второто е, че за подобно нещо трябва активна позиция в тази посока от страна на лицето на феновете, а именно - НКП. А те тая позиция не я зяемат открито, поне засега. Не обвинявам никого, просто го посочвам като факт. Защото тяхната позиция се възприема като "официална" позиция на публиката на Левски. И докато тяхната позиция не е "Батков - марш" и не започнат организирани протести срещу него, "официалната" позиция на публиката на Левски няма да е такава. Ако ще утре да се съберем и 500 човека и да идем. Защото точно на следващия ден ще подуят телефона на Владо да каже "тия там негови ли са". При което той просто ще бъде принуден да каже, че това не е организирано от НКП, което за журналята, а оттам и за "широката публика" ще значи, че НКП не е на тая позиция. Ако и да каже, че по принцип подкрепят всичко, което е в полза на Левски, че разбира защо се случва, че всеки е свободен да си заяви позицията и т.н. Просто НКП не каже ли в прав текст "искаме Батков - вън, протестираме, там сме пред вратата му и няма да спрем да го храним, докато не се разкара", ще се насажда, че те са с него, а оттами публиката е с него. Дори и да не е баш така.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
От друга страна, ако НКП заеме позицията Батков - ВЪН, каква е вероятността на следващия ден случайни полицаи случайно да открият поредното пакетче дрога, появило се в някой син фен клуб :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Wildkid написа:
Това едно.

Второто е, че за подобно нещо трябва активна позиция в тази посока от страна на лицето на феновете, а именно - НКП. А те тая позиция не я зяемат открито, поне засега. Не обвинявам никого, просто го посочвам като факт. Защото тяхната позиция се възприема като "официална" позиция на публиката на Левски. И докато тяхната позиция не е "Батков - марш" и не започнат организирани протести срещу него, "официалната" позиция на публиката на Левски няма да е такава. Ако ще утре да се съберем и 500 човека и да идем. Защото точно на следващия ден ще подуят телефона на Владо да каже "тия там негови ли са". При което той просто ще бъде принуден да каже, че това не е организирано от НКП, което за журналята, а оттам и за "широката публика" ще значи, че НКП не е на тая позиция. Ако и да каже, че по принцип подкрепят всичко, което е в полза на Левски, че разбира защо се случва, че всеки е свободен да си заяви позицията и т.н. Просто НКП не каже ли в прав текст "искаме Батков - вън, протестираме, там сме пред вратата му и няма да спрем да го храним, докато не се разкара", ще се насажда, че те са с него, а оттами публиката е с него. Дори и да не е баш така.



Много точно казано и съм на същото мнение. Мисля, че и самата пресконференция веднага след случките трябва да се тълкува по същия начин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
tprodanov написа:
От друга страна, ако НКП заеме позицията Батков - ВЪН, каква е вероятността на следващия ден случайни полицаи случайно да открият поредното пакетче дрога, появило се в някой син фен клуб :smt023


Факт, аз включително затова казвам, че не мога да ги обвинявам, че не я заемат тая позиция. И не само по тая причина, вероятно има още един куп причини....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
tprodanov написа:
Няма как да отваряш очите на хората, да ги зарибяваш и организираш на протести срещу Батков, докато в лицето на хората си сведен до лумпен-наркоман. Нямаш силата за това.

Да ти кажа честно, никой няма да ти каже лумпен-наркоман, ако тръгнеш срещу Борат. Освен може би само отделни единици.
Айде стига с това лумпен-наркоман. Някои са си го заслужили така да ги наричат. Не съм аз виновен, че са пияни на щайга или нашмъркани и после трошат по градския транспорт. Това ли са фенове? Та така.... Тия са лумпени-наркомани, а ти ако се разграничаваш от тях, както аз, значи няма от кво да се обиждаш. И аз не обичам да ме наричат нито качулка, нито лумпен, но като не правя мизерии, знам за себе си, че съм ок и съм чист пред съвестта си. Отивам и си подкрепям отбора, а журналистите-хомосексуалисти, може да ме наричат както си искат. Що се отнася до Батков, аз се ядосвам на органзиираните фракции, че не го натиснат повече и когато заслужава, да му се трие сол по секъв начин. Не членувам никъде и няма как да ги организирам феновете аз. Живи и здрави и това ще стане, жалко, че сме толкова търпеливи всичко и най-вече жалко, че един друг се плюем!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Виж, на мен съвестта може да ми е чиста, но с етикетчето отгоре, тежестта на мнението ми отива към нулата. Не става въпрос за съвест.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Човек, и аз не членувам, не троша и т.н., което далеч не пречи на всички около мен да мислят, че 90% от футболните фенове са лумпени и наркомани, хулигани, вандали и престъпници. А аз и ти сме някакво изключение, което на всичко отгоре е лудо изобщо да ходи на мачове.....

И това е мнението на огромната част от българското население. Защо - няма смисъл да обясняваме. Ние с теб може и да знаем, че не е така, ама какво от това.....

Същата работа е и с Борат. Ние с теб може да не го траем, да го псуваме навсякъде и да твърдим, че единственото важно нещо е да се разкара. Ама обществото не мисли, че публиката на Левски иска Батков да се махне.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Wildkid написа:
Това едно.

Второто е, че за подобно нещо трябва активна позиция в тази посока от страна на лицето на феновете, а именно - НКП. А те тая позиция не я зяемат открито, поне засега. Не обвинявам никого, просто го посочвам като факт. Защото тяхната позиция се възприема като "официална" позиция на публиката на Левски. И докато тяхната позиция не е "Батков - марш" и не започнат организирани протести срещу него, "официалната" позиция на публиката на Левски няма да е такава. Ако ще утре да се съберем и 500 човека и да идем. Защото точно на следващия ден ще подуят телефона на Владо да каже "тия там негови ли са". При което той просто ще бъде принуден да каже, че това не е организирано от НКП, което за журналята, а оттам и за "широката публика" ще значи, че НКП не е на тая позиция. Ако и да каже, че по принцип подкрепят всичко, което е в полза на Левски, че разбира защо се случва, че всеки е свободен да си заяви позицията и т.н. Просто НКП не каже ли в прав текст "искаме Батков - вън, протестираме, там сме пред вратата му и няма да спрем да го храним, докато не се разкара", ще се насажда, че те са с него, а оттами публиката е с него. Дори и да не е баш така.



А и е редно да е така - затова има НКП. Не може 500, 1000 или ако еш 5000 човека да кажат нещо и автоматично да претендират, че това е позицията на феновете на Левски. Хора, които се приемат за фенове на Левски има десетки хиляди в България, да не казвам и стотици. Кой повче, кой по-малко. Сред тях има всякакви и не може да претендират която и да е група, че изразяват мнението на "синя България". Ако утре се съберат 500 човека със свастики и татуирали си Хитлер на поне три места от тялото :loser2 и заявят, че понеже са левскари, значи феновете на Левски сме фашисти - това меко казано не е ОК.

По същия пронцип не може да се съберем просто ей така Х човека пред кантората на Батков и да се твърди, че това е публиката на Левски. Има си НКП и е редно те да изразяват позицията по въпроса. Така е навсякъде. В момента НКП са в подкрепа на Батков. :smt006 И всичко друго, което се говори, са пълни глупости. Докато това не се промени, няма да си тръгне и Батков.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Как пък реши, удебели, подчерта, че НКП са в подкрепа, само ти си знаеш :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ами очевидно такова е усещането в обществото всъщност. Тия дни доста приятели, които отдавна не ходят по стадионите ми звъняха да ме питат - абе, що феновете дават на Батков още един шанс? А аз не съм чел никъде да му дават шанс, ама ей го, битува си като мнение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Suum cuique написа:
Как пък реши, удебели, подчерта, че НКП са в подкрепа, само ти си знаеш :bigok
Остави бе, човекът така си е решил и така си бае.
tprodanov написа:
Ами очевидно такова е усещането в обществото всъщност. Тия дни доста приятели, които отдавна не ходят по стадионите ми звъняха да ме питат - абе, що феновете дават на Батков още един шанс? А аз не съм чел никъде да му дават шанс, ама ей го, битува си като мнение.

Медиите па друго усещане имат явно. Видя го и кур савов какво каза на Васил Колев.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
НКП може и да не са в подкрепа, ама това се насажда като мнение, защото НКП не са на война с Борат. Ей това имах предвид по-горе. За "обикновения човек" НКП каза на Борат, че не му се кефят, но "му дадоха кредит на доверие", айде, така да се изразя. Казах вече, че не ги виня, причини си имат.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Аре стига, с някои от вас се знаеме и лично, с други достатъчно сме си общували през годините. :smt006 Нито си бая, нито съм си градил мнението от сайта Х. И аз като повечето тука оня ден рефрешвах старницата за да гледам пресконференцията на живо, докато бях на работа, за да не изпусна какво ще става в Левски.

Просто разберете - ясно е, че никой няма да каже в прав текст - "евала, Батков, ние сме с тебе, имаш ни пълната подкрепа!". Мина се по тънката лайсна - че се подкрепя Гонзо, че няма засега да се предприема нищо против ръководството, че искаме прозрачност и бла,бла,бла ... Това според вас какво означава? И за обикновения и за необикновения човек си е едно и също. Батков взима решение (поредното малоумно) и НКП го подкрепя и не протестира. Естествено, че ще се мине с неща като "кой няма да подкрепи Гонзо" и "готови сме да предприемем мерки, АКО не се оправят нещата".

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Прочети последните мнения на Wildkid и не мисли и пиши, защото ни тъ биъ. А ако пак не ти е станало ясно, стаай и съ маай :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Реално НКП е организация, която трябва да показва мнението на редовите привърженици на Левски, т.е. тия мазохисти, които все още ходим на стадиона, въпреки насаждането на всякакви психози - боища, наркомани, бомби и тем подобни супер преувеличени неща. Нали сега се правят карти, събират се данни на хората, които искат да са част от НКП, какво пречи, тия 3000 човека, да се поканят, който иска да дойде, да се гласува тая, тая, тая позиция и да се каже.
Хората ги дразни основно, че Байлов и Владо излизат и говорят от името на "организираните левскари" и уж правят някакъв комфорт на тара. Аз не познавам човек, краен фен на Левски, който да не иска камик и вечна сянка над бащицата, мога да се хвана на бас че и в НКП няма такива хора.

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 10, 2014 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Killmister написа:
Реално НКП е организация, която трябва да показва мнението на редовите привърженици на Левски, т.е. тия мазохисти, които все още ходим на стадиона, въпреки насаждането на всякакви психози - боища, наркомани, бомби и тем подобни супер преувеличени неща. Нали сега се правят карти, събират се данни на хората, които искат да са част от НКП, какво пречи, тия 3000 човека, да се поканят, който иска да дойде, да се гласува тая, тая, тая позиция и да се каже.
Хората ги дразни основно, че Байлов и Владо излизат и говорят от името на "организираните левскари" и уж правят някакъв комфорт на тара. Аз не познавам човек, краен фен на Левски, който да не иска камик и вечна сянка над бащицата, мога да се хвана на бас че и в НКП няма такива хора.


Няма да е зле да се направи гласуване, както на избори за президент, да кажем или референдум. Питат се хората, които разбира се членуват, какво е мнението им. Не 300 човека да кажат, да кажат всички. Да се измисли, обаче и членска карта, внос и т.н. Не знам в момента как стоят нещата. Така и аз бих членувал, ако давам пари, които ще отидат за Левски, както и ако гласа ми бъде зачитан, както на всеки друг левскар. Може да се поизмислят тия неща, няма да е зле никак.

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1014 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com