forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 660 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 1:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Факт, това беше другата част от мнението ми, която изтрих, за да не стават поредни разпри. Лайтмотива беше срамната пресконференция след "случката".

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Петев щеше да е същата история като Йоканович ..
Щеше да има на разположение 10 мача макс и ако не вземе 7 щяха да го изгонят ...
Бащинския кръг ще се върти още ... :ohmygod2

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Alek написа:
Факт, това беше другата част от мнението ми, която изтрих, за да не стават поредни разпри. Лайтмотива беше срамната пресконференция след "случката".

Срамна е само за теб. За всеки мислещ фен срамно беше уволнението на Йоканович и назначението на този селяк, с което чашата преля.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 2:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Петев е сиганин.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 2:07 am 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 12, 2014 3:38 pm
Мнения: 38
Седем:Едно написа:
Alek написа:
Факт, това беше другата част от мнението ми, която изтрих, за да не стават поредни разпри. Лайтмотива беше срамната пресконференция след "случката".

Срамна е само за теб. За всеки мислещ фен срамно беше уволнението на Йоканович и назначението на този селяк, с което чашата преля.

Имаше предвид пресконференцията на Байлов и Батков :wink:

_________________
Левски или смърт!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 2:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Към днешна дата няма значение кой ни е треньор дали е Петев, Метев, Сухия, Мокрия, Жадното, Гладното, Капело, Сър Алекс или Моуриньо все тая кой е! С тоя собственик и това управление в клубът всеки един треньор без значението от името му, е обречен на пълен провал абсолютно винаги! :smt012 :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 3:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Хайде стига с тоя путеф . Това беше ход с пешката на "синия" кюрд.
На нас ни трябва специалист, който да дойде с 9-10 човека свита и да започнат да ринат лайната, които са натрупани през годините. Това за да стане, трябва сегашният собственик/ци да започне да милее за благото на Левски.
Остава ни да сме сплотени докато чумата отмине. Нито по малко, нито повече.
Аз се гордея с хората по трибуните, въпреки несгодите на връх столетието, намират сила да покажат какво е Левски. Поклон!

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 6:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
We_Are_Levski! написа:
Към днешна дата няма значение кой ни е треньор дали е Петев, Метев, Сухия, Мокрия, Жадното, Гладното, Капело, Сър Алекс или Моуриньо все тая кой е! С тоя собственик и това управление в клубът всеки един треньор без значението от името му, е обречен на пълен провал абсолютно винаги! :smt012 :smt006


Много точно казано. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 9:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Седем:Едно написа:
Alek написа:
Факт, това беше другата част от мнението ми, която изтрих, за да не стават поредни разпри. Лайтмотива беше срамната пресконференция след "случката".

Срамна е само за теб. За всеки мислещ фен срамно беше уволнението на Йоканович и назначението на този селяк, с което чашата преля.



Да, да, добре. Най-голямото зло беше Петев, два пъти шампион и бъдещ такъв на Кипър с хубав футбол, добре че Сухия е градски и нямаше проблеми с него. :D Всъщност няма никакво значение, важно е от днес нататък какво ще се случва. Да видим уволненията на Йовов и Христов коя чаша ще прелеят. Както казаха други фенове, с този Мустакатия начело, няма дългосрочна визия за нищо.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Аз предпочитам селски купи и титли, селки атакуващ футбол и по-малко градски загуби от Доко, Слагия и сух футбол :smt006

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 11:56 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Gonewild написа:
Аз предпочитам селски купи и титли, селки атакуващ футбол и по-малко градски загуби от Доко, Слагия и сух футбол :smt006

Ето това ни е и проблема, защото бащицата разсъждава точно като теб, само че се разминаваме с купите и оставаме само със селските решения. :smt006
Купите и тоя от ляво са най-важни!

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 12:05 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44111
Местоположение: София
Gonewild написа:
Аз предпочитам селски купи и титли, селки атакуващ футбол и по-малко градски загуби от Доко, Слагия и сух футбол :smt006

Епа ставай от Литекс тогава :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Стига се прави на важен, много добре ти е ясно за какво говори :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
А аз като искам купа си я купувам от магазина, както и като искам чаша, тиган, тава или тенджера също си ги купувам от магазина!

Ако говорим за футбол, там успехите се постигат с работа, концепция, с идея за бъдещето и с най-важното ФУТБОЛ!!! При нас тия неща както и много друго просто липсват! :smt006

Със сегашният подход в Левски още 100 години, ни титла, ни купа ше видим! С мислене ден за ден, без стратегия за развитие, без школа, с безмозъчен и прост комунист президент, ние просто вегетираме и нищо повече! :smt012 :batkoff

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Петев като е селянин, защо пък никой не съблича този върл селяк Батков вече 10 години, този ревностен пазител на клуба от българските партии, този последен мохикан :sm_horse

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Седем:Едно написа:
Alek написа:
Факт, това беше другата част от мнението ми, която изтрих, за да не стават поредни разпри. Лайтмотива беше срамната пресконференция след "случката".

Срамна е само за теб. За всеки мислещ фен срамно беше уволнението на Йоканович и назначението на този селяк, с което чашата преля.


:lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Gonewild написа:
Петев като е селянин, защо пък никой не съблича този върл селяк Батков вече 10 години, този ревностен пазител на клуба от българските партии, този последен мохикан :sm_horse


Събличай го :smt006

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Седем:Едно написа:
Alek написа:
Факт, това беше другата част от мнението ми, която изтрих, за да не стават поредни разпри. Лайтмотива беше срамната пресконференция след "случката".

Срамна е само за теб. За всеки мислещ фен срамно беше уволнението на Йоканович и назначението на този селяк, с което чашата преля.

До тук съм съгласен с казаното :smt023
Едно ми е интересно. Ще се намери ли някой да ми обясни защо НКП, тарторите на сектора не вдигнаха веднъж един транспарант срещу Батков, защо веднъж в сектор Б, от 2009 година насам, не съм чул "батков курво", защо не се прави нищо всеки път, когато батков идва на Герена да го засипваме с псувни, камъни и бомби. ЗАЩО? Той ни сере в устите, а ние мълчим като пу***.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
А ти що не го направи досега? Що не вдигна транспарант? От НКП казах, че няма да пречат на никой да си изразява мнението. Ти защо вечно чакаш някой друг да свърши нещо вместо теб? Отиваш и викаш, който иска се присъединява към теб. Във В сектор често го правим.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 2:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Имаше 200 срещи, на които НКП обясниха позицията си. С две думи- не са доволни от управлението на Батков, всеки който иска да изрази мнението си на стадиона със скандирания/ трансперанти е спокоен да го прави, те засега остават пасивни, защото са говорили неофициално с много хора и желаещи да бъдат собственици на Левски няма...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
По-скоро ушев ми е проблема да влезе честитката за Тодор за осми март.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Тази година Тодоровден знаете ли кога е :bigok

8 март :strkstrk :strkstrk

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Еx-Запознат написа:
Тази година Тодоровден знаете ли кога е :bigok

8 март :strkstrk :strkstrk


Тъкмо един трансперант :

Цитат:
Честит Имен Ден, дано да ти е последен !!!

:loser2 :loser2 :rip

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Седем:Едно написа:
А ти що не го направи досега? Що не вдигна транспарант? От НКП казах, че няма да пречат на никой да си изразява мнението. Ти защо вечно чакаш някой друг да свърши нещо вместо теб? Отиваш и викаш, който иска се присъединява към теб. Във В сектор често го правим.

Аз ще направя един транспарант, но ако няма желание от НКП моя транспарант ще си остане сред един от многото. Не трябва да има един, а 200 транспаранта срещу този комсомолец. Не трябва аз сам да си викам "батков курво", а това трябва да бъде викнато от вишката и целия сектор да му кънти в ушите. Не съм аз този, който трябва да обединява целия сектор. Има си хора за тая цел. Лошото е че нещо ми се струва, че те нямат голямо желание да се води кампания антибатков, а през последните няколко години имаше доста поводи това да се случи. Ако и след днес си остане същото положение можем направо да го караме без Национален Клуб на Привържениците.

acrimonious написа:
Имаше 200 срещи, на които НКП обясниха позицията си. С две думи- не са доволни от управлението на Батков, всеки който иска да изрази мнението си на стадиона със скандирания/ трансперанти е спокоен да го прави, те засега остават пасивни, защото са говорили неофициално с много хора и желаещи да бъдат собственици на Левски няма...


Бях на тези срещи и съм ги слушал тези неща.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
Alek написа:
Факт, това беше другата част от мнението ми, която изтрих, за да не стават поредни разпри. Лайтмотива беше срамната пресконференция след "случката".

Срамна е само за теб. За всеки мислещ фен срамно беше уволнението на Йоканович и назначението на този селяк, с което чашата преля.


и двете бяха срамни


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
flo написа:
Седем:Едно написа:
А ти що не го направи досега? Що не вдигна транспарант? От НКП казах, че няма да пречат на никой да си изразява мнението. Ти защо вечно чакаш някой друг да свърши нещо вместо теб? Отиваш и викаш, който иска се присъединява към теб. Във В сектор често го правим.

Аз ще направя един транспарант, но ако няма желание от НКП моя транспарант ще си остане сред един от многото. Не трябва да има един, а 200 транспаранта срещу този комсомолец. Не трябва аз сам да си викам "батков курво", а това трябва да бъде викнато от вишката и целия сектор да му кънти в ушите. Не съм аз този, който трябва да обединява целия сектор. Има си хора за тая цел. Лошото е че нещо ми се струва, че те нямат голямо желание да се води кампания антибатков, а през последните няколко години имаше доста поводи това да се случи. Ако и след днес си остане същото положение можем направо да го караме без Национален Клуб на Привържениците.

Аз във форума на ГОНГ се разбрах с един човек, да се сбираме анти-Борат дружина най-горе в Б, откъм В сектор. Аз отивам и на мача с чорбата съм там. Заповявай, ще го оплюеме подобаващо, пък дори и трима да сме...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 03, 2014 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
Голема сила ще сте от бонг да знаеш! Ама успех де, дано и другите от оня форум са инициативни като вас :smt005 Гледайте да не ви набедят за качулки щом ходите на мач и то в "Б". :bigok

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 04, 2014 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
flo написа:

Бях на тези срещи и съм ги слушал тези неща.


Ми тогава приеми, че има и друго мнение освен твоето ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 04, 2014 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Не може да очаквате от НКП да са активни в тази кампания, да си говорим честно. Зависими са финансово, създадоха цяла охранителна фирма, която да обслужва Герена, с няколко автомобила, момчета и момичета, на които трябва да се заплаща, просто бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Мар 04, 2014 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Пичове, явно не разбирате колко дълбока е свинщината. Както и че в момента всякакви тъпотии относно треньор, футбалери и т.н. са абсолютно излишни и безсмислени. Страшната истина, ако наистина е така (а няма причини да смятаме, че не е....) е, че Левски е на прага на тоталното безпаричие. Единственото що-годе положително е, че дълговете извън клуба (т.е. не към Борат) не са чудовищни като на свинете, например - 2-3 милиона евро могат да бъдат успешно разсрочени и покрити - разбира се, ако се работи в тая посока, а не просто да се отлага и да се трупа (както стана при свинете). Всичко друго е ужасяващо. Борат очевадно няма пари да издържа отбора, а няма и капацитета да го управлява (да назначи точните хора и да ги остави на мира, да не се влияе от емоции и хиляди съветници и т.н.) дори и да има някакви смислени пари осигурени. От друга страна не само, че няма никакво намерение да се маха, ами и да се намери някой, който да извади кеш, Борат се надява да си "върне вложеното", т.е. да си поиска вътрешните заеми. Той е така обсебен от това да бъде президент на най-великия български клуб, че няма да пусне кокала лесно..... Да, факт е, че го боли за Левски, сигурен съм. Но е факт, че тотално се осра и компроментира като ръководител, скара се с всички възможни легенди, влиятелни фигури, потенциални треньори, директори и т.н..... Няма вече нормален човек, който да иска да работи с него, а и да има - той няма да бъде оставен да работи и нещо да се случи. Това е страшното!

Единственият изход е Борат да бъде убеден да се разкара като продаде клуба на някаква разумна цена, като същевременно просто да забрави за тия пари, които е "налял" и да ги приеме за цена за всичката популярност, която получи покрай клуба. Което граничи с утопията......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 660 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com