forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 572 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Чест им прави,че ни поздравиха. Очаквах друг тип "поздрав" след онзи мач... :smt023

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Скромното ми мнение е, че в атака нещата може и да се получат, обаче отзад сме като мухи без глави, особено когато съперникът организира бърза атака. Нашите буквално не знаят накъде да тичат.
Не знам дали ви направи впечатление, но грешката при втория гол тръгна от Бру, който тръгна да подава на вече контузилия си Деко, който от своя страна изгуби топката. Да беше изчистил напосоки, нямаше да стане белята. Глупав гол. Но иначе Бру не игра слабо вчера, има футбол в него, дано си подобри още формата
Обаче си мисля, такива драматични мачове са си запазена марка на Левски, та не е изненада, че почнахме юбилейната година с такъв двубой. Поне имаше силни емоции. САМО ЛЕВСКИ! :smt006

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
1933 написа:
vassilev1914 написа:
предполагам имат предвид 'Ах, чорбари мамка ви'. Да се включат по-дъртите да дадат яснота по въпроса.

Тази песен се пя на Герена още 80те. :smt031


Ами да, колко пъти да се включваме и да го повтаряме...чак и книга написахме, четете, помнете :strkstrk
Шунките после го копираха с "еба ви ицо...." Какъв ицо в началото на 80-те

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Цялата работа е, че няма движение по терена. Добри футболисти са всичките, изключвам Пламен Димов и още един,двама некадърника, но като цяло имаме добри играчи, които обаче без топка не се мърдат и на метър. Няма как да стане така.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Браво на славистите!
Цивилизовано отношение от тяхна страна. :lsfc1

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
BlueKiller написа:
Цялата работа е, че няма движение по терена. Добри футболисти са всичките, изключвам Пламен Димов и още един,двама некадърника, но като цяло имаме добри играчи, които обаче без топка не се мърдат и на метър. Няма как да стане така.

Така е! Играта без топка на нашите е на много ниско ниво! Направо се пукам от яд, когато човека с топка търси съотборник, а никой не му се открива, като някой дори и не тичат, а са статични! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:25 am
Мнения: 545
Много зле, никаква идея в атака, честно. Макриев раздвижи нещата, но Славия определено не са критерий. Не знам как ще я караме... :(

_________________
... никога не ще останеш сам!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 2:16 am
Мнения: 107
Местоположение: София
Как ще я караме, ще се разбере когато видим отбора в пълен състав. Като влязат в игра Белаид и Нунеш, защитата става на половина променена, а именно от там идват големите ни беди до момента. Ако и Бастос покаже поне малко от това което сме гледали от него по клиповете и в атака ще има много повече разнообразие и острота. Божинов също все още не е в най-доброто си състояние и според мен и от него може да се очаква повече в следващите мачове. Друг е въпроса, че отсъстващи може да има във всеки един мач, поради наказания или контузии. Все пак смятам, че Левски те първа ще показва истинскто си лице.

_________________
Подкрепяй Левски докрай! На стадиона!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Най-големите ни беди идват от това, че никой не знае какво да прави и стои на едно, и чака, а ако гледаме линиите, най-зле сме в средата на терена, но там играят Ваги, Гну и Пелето, все пълни професионалисти :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Кажете честно че още търсите проблема в шибаните футболисти? :ohmygod

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Аз поне преспах и мисля, че този мач не го спечелихме само заради сухия, изключително мисловно бездарен индивид. Иначе очаквам много повече от Левски в следващите мачове, особено когато влязат Бастош, Белаид и новото бек-че. Много добро впечатление ми направиха Макриев, Крумов и Божи, много старание и хъс. Направо вече си мечтая за четворка защита Крумов, Чмовш, Белаид, Новото бек-че, в средата Гаджев, Даниел Димов и Старокин, пред тях Бастош и на отпред Бажи и Туре/Макриев/Генков. Ясно е че в първенството нищо хубаво не можем да очакваме, дано се хвърлим за купата и с малко късмет ще станат нещата. Пелето и Деко са свършили вече, направо за жалка картина.... Силно съм притеснен от днешния трансфер, че ще продължаваме да налагаме тая схема с крила, без да имаме едно свястно крило :ohmygod2
:levski

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:26 pm 
BLUE HONOUR написа:
Кажете честно че още търсите проблема в шибаните футболисти? :ohmygod


Брат, неприятното е, че проблемът наистина трябва да го търсим във футболистите. Защото истината е следната - свестен треньор, който не робува на имена, лидери и приятели, а ги слага на скамейката и който иска много бягане и съвсем различни тренировки, бива бойкотиран и гонен след няколко тежки и срамни за нас мача. :wink: После скандали, нов Сух и той сезонът свършил. Затова, щем-нещем, трябва да се молим и надяваме с треньор тип Сухия, Ники Митов, тези някак да заиграят както играха с Берое във финала за купата, както играха в Разград :wink: Могат, не че не могат, ама трябва да им се молим, на путки като Гаджев, на който на мен лично не ми издържат нервите да го гледам каква е курвичка. Мачове, на които изяжда терена, взима всяка борба, няма грешен пас и вкарва голове от 45 метра с тупалка, която ще скърши вратата и следващ мач, в който е не путка, ами 6 путки в едно :smt031


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ами затова взимаш човек като Йовов, който им набива шамарите ако си помислят за бойкот. После постепенно махаш боклуците, които пречат и се оставят тези, които искат да играят футбол. Изобщо не смятам, че е невъзможно да се реализира у нас.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:30 pm 
Да не се лъжем, че сам Ицо беше в основата на бойкота на офтопик Николай Костов :wink:


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е това не го знам и не мога да коментирам. Ицо във въпросния мач срещу Орките вкара редовен гол и му го отмениха...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:36 pm 
Спомям си, че дълго го коментирахме това и се говореше и се оказаха Ицо, Гаджев и Милиев, тримата "лидери" на отбора :smt002


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз пък като питах Тонев на оная среща, каза, че не са той и Гаджев. И наистина отмениха чист гол на Ицо срещу орките. Сигурно е искал да изпусне нарочно и затова е уцелил вратата :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Вчера след няколкото пропуска на Божи отбелязахме, че тази фланелка има тежко наследство :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 23, 2014 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Камората нямаше ли да подписва, вчера го видях пред сектора? Вие как мислите? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде да не играят както на финала с Чорбое, че там 80 минути беше ганкиното и чупки, ако ще даваме пример да е дербито пролетта, със селяците, последния мач в Разград :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
Първи мач на "Герена" след 2 години. Ебаси, защо не ходя по-често на мач? :smt012

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
На коя страница е анализа на 67 ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Почти на всяка има :?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Аз предлагам да се направи една тема или дори раздел примерно : Треньорската тема или Разбираческата в която право да има да пише само левскар67 :smt007

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
trikilarakiq написа:
На коя страница е анализа на 67 ?


Заповядай:

Levskar67 написа:
Резултата от този мач е абсолютно незаслужен! Първият ни гол може би беше от засада, но техния първи категорично беше от засада, а при техния втори имахме малшанса Пламен да се подхлъзне точно, когато трябваше да се намеси, а малшанса ни пред еврейската врата и късмета на тоя глупак Урсула ( единствения футболист на ЛЕВСКИ, който си позволявам да обиждам ) да му бият точно в ръцете беше много голям! С какво чаршафите заслужиха тази точка? Ами те след втория си гол не играха футбол! Накъсваше се играта с много нарушения, лежане по земята, бавене при всеки тъч и аут! Това беше върха на антифутбола! Личи си, че нашите не са обиграни, но изпуснаха много чисти положения за гол, главно от прибързване в завършващата фаза и припряност! Въпреки издънката, аз съм доволен от играта! Според мен най-добър от нашите беше Крумов и ми се струва, че след този мач Мюлдер ще стане резерва! Добре играха Чмовш, Бру ( много силен мач ) и Макриев! Божинов и Цонев много тичаха и се бориха, но бяха припряни! Много слабо игра Старокин, за пореден път доказа, че не става за бек! Сега много хора ще се нахвърлят върху Сухия, но няма да са прави! Той ли е виновен за закъснялата селекция? От наличния материал подреди добре отбора в схема 4-4-1-1, а след почивката рискува с 4-4-2, но когато топката не иска да влиза, нищо не може да се направи! Аз съм ядосан, но този отбор, заедно с другите нови, които не играха ми дава надежда! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 6:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Момчета, много драма, много нещо.

Тепърва ще започне да си проличава дали този отбор става за нещо. От новите ни попълнения имаше само 3 на терена. Единственото нещо което ме притесниава е 6 месечния договор на Божинов. Можеше да му го направят поне за 1 година със символчна сума за откупване или нещо подобно. Ако някой иска да го вземе, едва ли 5 000 евро (например) ще са пречката. Дето се вика, той би могъл сам да си ги плати ако трябва.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
немлад, мерси :) :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
като коментираме мача и съдийството, някой обърна ли внимание колко гола пропуснахме?
Половината да бяха уцелили вратата, беУите педераси отиваха на разлика.

а за съдията незнам какво говорят, но първия им гол беше от засада, а после един направи мощно баскетбол в наказателното поле.
Долепена ръка, ама за гъза...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 10:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
С оглед на състоянието на защитата ни не мога да разбера нашите защо разкараха Перес.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 24, 2014 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
UL написа:
като коментираме мача и съдийството, някой обърна ли внимание колко гола пропуснахме?
Половината да бяха уцелили вратата, беУите педераси отиваха на разлика.

а за съдията незнам какво говорят, но първия им гол беше от засада, а после един направи мощно баскетбол в наказателното поле.
Долепена ръка, ама за гъза...


Въобще нямаше ръка...удари го в под гърдите топката, на повторението се видя добре...а ръката му даже беше зад гърба.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 572 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com