forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1753 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Фев 16, 2014 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Аре по-ведро, ревльовци! :smt006 алеееееее шампиони смееее, але шампиони смеееее, алееее шампионииии смееее! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 16, 2014 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Не знам, ама имам някъв вътрешен гъдел, че много ще ги мачкатаме тоя полусезон, дано съм прав. :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 16, 2014 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Бедната душица сираков пак е срал в дон балон. Тоя нали нямаше да се занимава с Левски повече?!?! Мръсник! Очаквам като член на изпълкома да ни прави много кал тая насрана путка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 16, 2014 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Сра по някаква телевизия тая сутрин. Видях го, че влиза в студиото с парцаливата си жена и превъртях канала.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Фев 16, 2014 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Страшен боклук! Йофу за тях!
Как беше сентенцията, за магистралата и тревата :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 7:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
tprodanov написа:
Сра по някаква телевизия тая сутрин. Видях го, че влиза в студиото с парцаливата си жена и превъртях канала.

Заради него още повече ми се иска да станем шампиони и да вземем купата, на пук на него и неговата дърта канджа! Иначе тази подготовка не беше на ниво! Започна късно, закъсня селекцията, дори още не е преключила! Пропадна едната контрола, а в другите контроли отнесохме една камара голове! Това, че направиме три загуби, две равенства и една победа не е най-големия проблем! Най-големия проблем беше, че нито веднъж не играхме, като хората, а футболистите ни, нито веднъж не играха с нужната мотивация и нагласа! Дано, вече в официалните мачове да видим един друг отбор на ЛЕВСКИ, с играчи, които се раздават до край и са готови на всичко за ЛЕВСКИ! Ясно е, че в началото ще имат много проблеми заради сработването и заради това, че някой не са добре кондиционно! Но ако играят на предела на възможностите си, всички ние ще сме доволни от тях, а и резултатите ще дойдат след това, защото и ГОСПОД ще ги погледне! Дано да вземем двата трофея през май! Аз го пожелавам на всички ни! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Очаква се Димов да се завърне на разположение на Здравков в седмицата за дербито с лит(*кс-етрополе на 8-и март от последния 26-и кръг на редовния сезон. Интересен факт е, че Даниел Димов игра във всичките шест контроли на "сините" тази зима, като дори вкара гол в предпоследната при равенството 1:1 със Жалгирис. Той бе титуляр в три от тях на кипърска земя, като в негово отсъствие със сигурност титуляри в центъра на защитата ще бъдат новите Аймен Белаид и Павел Чмовш, ако са здрави. Те пък имат едва 45 минути заедно през първото полувреме с Урал (1:1), когато определено не впечатлиха с изявите си.

Логиката е на мега високо ниво... некви дето само са пили заедно ще играят титуляри 2 мача, тъкмо ще свикнат що-годе и ще върнат Димов да играе в дербито, щото като не слушаш играеш само в дербита?!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 10:35 pm 
Абе ти ли знаеш по-добре от спортния директор и треньорското ръководство какъв е случая? Или според теб им е яко да отстранят един основен футболист ей така, щото няма кво да правят и имат 10000 играчи на разположение. И няма причина.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Oachkatzlschwoaf написа:
Абе ти ли знаеш по-добре от спортния директор и треньорското ръководство какъв е случая? Или според теб им е яко да отстранят един основен футболист ей така, щото няма кво да правят и имат 10000 играчи на разположение. И няма причина.


не съм защитавал даниел димов никъде, нито съм упреквал отстраняването му, през кура ми е за него. каквото и да е, при всичките проблеми в защита, които имаме, си самосъздадохме още един :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
Oachkatzlschwoaf написа:
Абе ти ли знаеш по-добре от спортния директор и треньорското ръководство какъв е случая? Или според теб им е яко да отстранят един основен футболист ей така, щото няма кво да правят и имат 10000 играчи на разположение. И няма причина.


не съм защитавал даниел димов никъде, нито съм упреквал отстраняването му, през кура ми е за него. каквото и да е, при всичките проблеми в защита, които имаме, си самосъздадохме още един :smt006

А ако е направил нещо нередно, нарушил дисциплината, вечерния час или нещо по-лошо, какво? Да го оставят ненаказан, така ли? Нали тогава всички ще тръгнат през просото? :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 17, 2014 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Цитат:
Двама от лидерите на Левски Станислав Ангелов и Даниел Димов си налетяха на тренировката, съобщава „Меридиан мач“. Йовов събра отбора в заседателната зала, където обикновено треньорите правят разбор. Там спортният директор говори пред футболистите. Йовов е обявил, че няма да позволи такова държание и това е последно предупреждение за всички. Директорът дори е заплашил, че при следващи подобни провинения ще гони от отбора.



явно не е бил достатъчно ясен боК Ицо. :smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2014 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ако наказанието на Димов е заради някаква постъпка, с която е нарушил реда, тренировъчен процес, отворил се е на съотборник, директор, треньор, или каквото и да е от тоя сорт, решението е единственото правилно. Ако ще да ни е единствения играч. Ако, обаче, е заради отказа да подпише - решението е дебилно..... Но аз мисля, че не е заради договора.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Фев 18, 2014 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Искал е да ебе Ѝети и са се скарали с Пелето, който вече го е бил надървил и се наложило да свършва на чекия :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1753 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com