forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:40 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 12:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Те бежанци ли бяха? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Не е лошо да правите разлика между бежанци и емигранти. :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
СиняИдея написа:
Не е лошо да правите разлика между бежанци и емигранти. :smt031


След това да не се сърдим, че хората приемат всички футболни фенове за хулигани. Това е същото. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:13 am 
или между бежанци, емигранти и нелегални емигранти.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Kво се правите на ударени... всички знаят за какво става въпрос :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:18 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 10:45 pm
Мнения: 317
И не е лошо да не се призовава за убийство от сектор Б. Имаме някво име да защитаваме, мамка му, след всичко останало така само се вреди. Толкова ли е трудно да се напише "Бежанците вън" или "Съд за убийците"? Толкова ли е трудно да се помисли?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Blago написа:
Толкова ли е трудно да се помисли?


Не само трудно, а и понякога - невъзможно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 2:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
А този, дето е намушкал момичето как всички са сигурни, че е някакъв чужденец, само това не разбирам? Леко ми напомня тази истерия на онази с убитото дете, когото таксистите щеха да правят революция пред НС, а се оказа, че изкукалата му майка е извършиттелят

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 9:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Кока-Кольо написа:
А този, дето е намушкал момичето как всички са сигурни, че е някакъв чужденец, само това не разбирам? Леко ми напомня тази истерия на онази с убитото дете, когото таксистите щеха да правят революция пред НС, а се оказа, че изкукалата му майка е извършиттелят

Този път, май вярно е чужд елемент :sm_horse Вчера пред СУ беше :smt007 "ОСТАВКА" и "САМО ЛЕВСКИ" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 10:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
А чорбарите , журналистите и дори коментаторите на мача на прасетата са смешни... За ПРЪВ път ми хареса ТБ (много точно) Ситуацията за отменения гол на розАвите , е идентична с отмененият НАШ гол... Не знам, защо и какво е свирил(вдигал флагче, а засада май си има с 30-40см при тоя дето сваля топката) съдията там , но всичко е нарочно и не е от вчера , с цел нагнетяване на напрежение сред съдиите... От което се извличат облаги,примерно червеният картон на Цонев(Съдиите за да "НЕ СВИРЯТ В ПОЛЗА НА ЛЕВСКИ" , свирят "НА РАВНО")... Голям медиен рев за незаслужен Х :strkstrk УМРЕТЕ ПР★С☭ТА! Просто манталитета им е такъв(и на феновете им е същият), всичко трябва да им се сервира(като СЕРИОЗНА част от титлите) ... И днес заглавия ,като "тесла" "брадва" "секира" Манарче за вас бе !!! МЕДИЕН РЕВ за Х :losers Даже на мача , един левскар ми вика ,че са порязали чорбата... Не го е гледал ,но така са му казали... УМРЕТЕ ПР★С☭ТА!!!


Последна промяна badev_007 на Пон Ное 04, 2013 10:17 am, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2011 9:22 am
Мнения: 113
Местоположение: Димитровград
Къде мога да видя прословутият фал срещу Гаджев?

_________________
Само Левски шампион се пее...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Кока-Кольо написа:
А този, дето е намушкал момичето как всички са сигурни, че е някакъв чужденец, само това не разбирам? Леко ми напомня тази истерия на онази с убитото дете, когото таксистите щеха да правят революция пред НС, а се оказа, че изкукалата му майка е извършиттелят

По стечение на обстоятелствата се оказа, че въпросната Вики я познавам и вчера като разбрах, че е точно тя и бях е така 2 минути :shock: И наистина извършителя не е българин.Този като го намерят трябва да му метнат бой до счупване на кости и на всеки друг арабин, който се опитва да закача наши момичета.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 11:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
vralev написа:
Къде мога да видя прословутият фал срещу Гаджев?

на записа на 66 минута.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2487
Между другото, тоя дето намушка момичето, точно на 1-ви ноември, почти заколи нашата управителка, само дето вестниците не знаят. Вечерта жената се прибира по-късно щото имала много работа, аз като си тръгвах в 7, тя дойде и работила докъм 12. Става дума за пиртотска под колоните. Има 10-20 шева на врата, след което и взел чантата. На другия ден, като чух че на пиротска пак има нарязан човек, бях сигурен, че е същия боклук. Дано го хванат и да му ебат майката гадна...

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Незнам на какво се отдава, но последните мачове все започваме 2-рото полувреме лижерно ... :smt012
Ако така играем срещу чорбое може и да ни набута голче..

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
flo написа:
Кока-Кольо написа:
А този, дето е намушкал момичето как всички са сигурни, че е някакъв чужденец, само това не разбирам? Леко ми напомня тази истерия на онази с убитото дете, когото таксистите щеха да правят революция пред НС, а се оказа, че изкукалата му майка е извършиттелят

По стечение на обстоятелствата се оказа, че въпросната Вики я познавам и вчера като разбрах, че е точно тя и бях е така 2 минути :shock: И наистина извършителя не е българин.Този като го намерят трябва да му метнат бой до счупване на кости и на всеки друг арабин, който се опитва да закача наши момичета.

Викаш, само български момчета могат да колят наши момичета?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Седем:Едно написа:
flo написа:
Кока-Кольо написа:
А този, дето е намушкал момичето как всички са сигурни, че е някакъв чужденец, само това не разбирам? Леко ми напомня тази истерия на онази с убитото дете, когото таксистите щеха да правят революция пред НС, а се оказа, че изкукалата му майка е извършиттелят

По стечение на обстоятелствата се оказа, че въпросната Вики я познавам и вчера като разбрах, че е точно тя и бях е така 2 минути :shock: И наистина извършителя не е българин.Този като го намерят трябва да му метнат бой до счупване на кости и на всеки друг арабин, който се опитва да закача наши момичета.

Викаш, само български момчета могат да колят наши момичета?


Верно си доста заядлив напоследък, разбра го какво имаше предвид...

Дано скоро Пържолет хване един мач, та да разпуснем на травестит, че много сме се поизнервили :loser2

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Въобще не се заяждам. Просто ми е чудно каква е разликата да те заколи арабин, циганин или българин? И защо няма митинги за момичето, което същия ден беше убито от чист българин? Законите са еднакви за всички или поне би трябвало. В този смисъл ми е интересно защо трябва да бъдат чупени кокалите на този и всеки друг арабин, който закача наши момичета? Ами ако не е арабин кво го правим?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 12:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 10:45 pm
Мнения: 317
Радвам се, че 99% от вас споделят мнението ми за плаката. Надявам се да не допускаме повече такива в Сектора.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Седем:Едно написа:
Въобще не се заяждам. Просто ми е чудно каква е разликата да те заколи арабин, циганин или българин? И защо няма митинги за момичето, което същия ден беше убито от чист българин? Законите са еднакви за всички или поне би трябвало. В този смисъл ми е интересно защо трябва да бъдат чупени кокалите на този и всеки друг арабин, който закача наши момичета? Ами ако не е арабин кво го правим?



:smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде стига вече, конкретно е арабин, това са данни от МВР и конкретно плаката не беше на място. Хората в една държава са длъжни да спазват законите, за чужденците най-вече, във футбола казваме, че вземаме чужденци да вдигат класата на отбора, а в останалите случаи обираме утайките на обществата. В България има достатъчно чужденци, които се държат на ниво и не пречат на никого включително и негри, ама тия тарамбуки идват в повече и хората с основание негодуват. Хиляда пъти беше по-добре да бяха дошли сирийските християни, друзи, та дори и от сектата на Асад, тия са на светлинни години като поведение от тази сунитска сган, с която ни се пълни държавата.
Да не съм оффтопик - Николай Костов :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Много хора защитаваха бежанците и имигрантите.Как и те били хора,щели да се интегрират, нищо лошо не ни направили и такива глупости.А беше ясно, че е въпрос на време тая сган да почне с мизериите.Ето, че малко по малко почнаха.Има и други по-леки случаи, на които не се е давала такава гласност, защото не искат да нагнетяват обстановката.За това да го духат!Дееби сганта гнусна, нека се знае, че не са желани!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 1:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Едно е арабин, емигрирал преди години в България, колещ хора. Друго е сириец, баща на деца, например, който бяга от войната и не е направил нищо на никого. Първият е емигрант (легален или не), вторият е бежанец. Не казвам, че бежанците до един са света вода ненапита, но трябва да се прави разлика между нещата, а не всички чужденци да се слагат под общ знаменател.
На мен също ми е писнало от всякаква сган, като в това число слагам и българската такава, защото, хайде да не се лъжем - сред нас също има изключително много орки от всякакъв тип - обирджии, изнасилвачи, психопати и т.н. Смърт и за тях или тях може да ги помилваме, защото са деца на KLETA MAJKA BULGARIQ?
Законите трябва да са еднакви за всички, независимо от произход и т.н.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Кво се хванахте за тоя транспарант като зад него стоят 200 човека... срам :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 4:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
incheto_1914 написа:
Едно е арабин, емигрирал преди години в България, колещ хора. Друго е сириец, баща на деца, например, който бяга от войната и не е направил нищо на никого. Първият е емигрант (легален или не), вторият е бежанец. Не казвам, че бежанците до един са света вода ненапита, но трябва да се прави разлика между нещата, а не всички чужденци да се слагат под общ знаменател.
На мен също ми е писнало от всякаква сган, като в това число слагам и българската такава, защото, хайде да не се лъжем - сред нас също има изключително много орки от всякакъв тип - обирджии, изнасилвачи, психопати и т.н. Смърт и за тях или тях може да ги помилваме, защото са деца на KLETA MAJKA BULGARIQ?
Законите трябва да са еднакви за всички, независимо от произход и т.н.



И само ми се ще да попълня, че проблемът е основно в отношението на държавата (240те лекета). Цялата работа с бежанците може да е в пъти по-нормална, ако някой го правеше, за да помогне, а не за да "усвои едни пари" - именно това е нещото, което ни спира на всяка крачка и ни връща по няколко назад всеки един път.
Бежанците сами по себе си не мисля, че са чак такъв проблем. Лошото е, че тези от тях, които не успеят да се разкарат към нормалната част на света ще започнат да гладуват тук - тогава вече ще станат проблем, който ще е породен от гореспоменатата немърливост.

А цялата измет, която се върти около Халите далеч не са бежанци.. Работя в района и всеки ден минавам покрай тумби от по 10-20 "човека" - 90% араби. Не ми се мисли, ако усетят колко ни е силна милицията какви мизерии могат да надробят..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 4:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 02, 2013 10:39 pm
Мнения: 290
Makavelli написа:
А цялата измет, която се върти около Халите далеч не са бежанци.. Работя в района и всеки ден минавам покрай тумби от по 10-20 "човека" - 90% араби. Не ми се мисли, ако усетят колко ни е силна милицията какви мизерии могат да надробят..


100% повечето от тях вече са усетили, а на другите няма да им трябва много време...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Тя милицията съвсем истински контролира всичко, не я подценявайте. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 5:51 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 10:45 pm
Мнения: 317
ШахматистО написа:
Кво се хванахте за тоя транспарант като зад него стоят 200 човека... срам :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Знаеш, че никоя медия няма да напише "Ето какъв транспарант опънаха ЧАСТ от привържениците на Левски".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Makavelli написа:
incheto_1914 написа:
Едно е арабин, емигрирал преди години в България, колещ хора. Друго е сириец, баща на деца, например, който бяга от войната и не е направил нищо на никого. Първият е емигрант (легален или не), вторият е бежанец. Не казвам, че бежанците до един са света вода ненапита, но трябва да се прави разлика между нещата, а не всички чужденци да се слагат под общ знаменател.
На мен също ми е писнало от всякаква сган, като в това число слагам и българската такава, защото, хайде да не се лъжем - сред нас също има изключително много орки от всякакъв тип - обирджии, изнасилвачи, психопати и т.н. Смърт и за тях или тях може да ги помилваме, защото са деца на KLETA MAJKA BULGARIQ?
Законите трябва да са еднакви за всички, независимо от произход и т.н.



И само ми се ще да попълня, че проблемът е основно в отношението на държавата (240те лекета). Цялата работа с бежанците може да е в пъти по-нормална, ако някой го правеше, за да помогне, а не за да "усвои едни пари" - именно това е нещото, което ни спира на всяка крачка и ни връща по няколко назад всеки един път.
Бежанците сами по себе си не мисля, че са чак такъв проблем. Лошото е, че тези от тях, които не успеят да се разкарат към нормалната част на света ще започнат да гладуват тук - тогава вече ще станат проблем, който ще е породен от гореспоменатата немърливост.

А цялата измет, която се върти около Халите далеч не са бежанци.. Работя в района и всеки ден минавам покрай тумби от по 10-20 "човека" - 90% араби. Не ми се мисли, ако усетят колко ни е силна милицията какви мизерии могат да надробят..


:smt023 :smt023 Канех се да напиша нещо подобно, ама на 3-4 ракии би добило формата на Чичо Митко Лабрадора, та само цитирам :strkstrk :strkstrk

В тая връзка trAgvam към Ректората, а в тая тема мач не се коментира 5 от 7 страници, добре ли е ? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 04, 2013 6:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 2:37 pm
Мнения: 987
Местоположение: София
То мач ли бе да го опишеш :smt007

Коста Николаев


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 226 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com