forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Levskar73 написа:
...Сега Гонзо е начело на Ч.море и пред Левски в класирането. Направи приличен отбор, с най-стабилна защита в първенството. Не съм чул някой да му се меси или по 200-300-400 хил.Евро трансфери да прави или по 10-15 хил.Евро заплати да плаща.....

Същото важеше и за Ил. Ил. :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Ил. Ил. след фиаското в Гоце Делчев...стоеше и ни гледаше безпомощно пред "В" сектор..без да има какво да каже, както и Гонзо...като ще ни гледа и Йовов...и?

п.с. Дори Митов дойде със сълзи на очите след Иртиш...сякаш са му навряли парцал в устата през цялата подготовка...но си личеше колко му е болно....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Гочето и да ни закрепи....след няколко месеца - нова загуба тип "Родопа" - Смолян :roll:
Тогава някои харесвани от всички направиха непростимото, ама нейсе.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 6:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Blago написа:
Добре де, а какво да се направи? Да е ясно - не взимам страна, но защо да не бъдат глобени? Йовов каза, че е изложил концепция за дълготрайно развитие. Дано да е така.

Цитат:
Треньорският екип на „Герена“ и футболистите в Левски ще могат да се докажат до края на календарната година. Такова решение е взето на среща между Батков и Христо Йовов, която се проведе днес. Със собственика се е видял и старши треньорът Тони Здравков, който със сигурност остава на поста до края на годината.

„Треньорите остават, но преди паузата ще коментираме. Трябва да покажат промяна, не толкова в резултатите, а най-вече в играта. Не може Левски да играе по този начин, както го направи в събота срещу лит(*кс-етрополе. Ние си говорихме за този мач. Отново искам да благодаря на феновете, защото само те спечелиха дербито от наша страна на трибуните“, сподели спортният директор на Левски Христо Йовов.

„Изложих концепция пред Тодор Батков. Има няколко точки, върху които трябва да наблегнем. Трябва да излезем от този омагьосан кръг, няма да влизам в пояснения. Левски трябва да има ясна визия, какво да прави и как да изглежда. Ако трябва да бъда честен, резултатите ще се видят след минимум година. Най-важното е Левски да играе хубав и рационален футбол“, сподели Йовов.

„Всички, които разбират от футбол ще ми се изсмеят, ако кажа, че ще станем шампиони. Докато има шанс на теория, Левски ще се бори...С оглед на резултатите, които се получават не сме изгубили пълна надежда. Дано се проумее всичко, което сме коментирали в съблекалнята вчера и днес. С част от тези футболисти съм играл. Знам, че имат характер и сила да се вдигнат, те го направиха и миналата година“, завърши Бижутера.

www.gong.bg

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Разбирай - "Ние сме пътници, ама поне не ни биите много, нали ви казах, че след една година шА са резултатите " :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Adepta написа:
Levskar73 написа:
...Сега Гонзо е начело на Ч.море и пред Левски в класирането. Направи приличен отбор, с най-стабилна защита в първенството. Не съм чул някой да му се меси или по 200-300-400 хил.Евро трансфери да прави или по 10-15 хил.Евро заплати да плаща.....

Същото важеше и за Ил. Ил. :bigok



Честно казано това само говори колко точно причината е в треньора. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
И Йовов почна да говори същите глупости като предишните. Тара пак си намери перфектния човек.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
thegboy написа:
Adepta написа:
Levskar73 написа:
...Сега Гонзо е начело на Ч.море и пред Левски в класирането. Направи приличен отбор, с най-стабилна защита в първенството. Не съм чул някой да му се меси или по 200-300-400 хил.Евро трансфери да прави или по 10-15 хил.Евро заплати да плаща.....

Същото важеше и за Ил. Ил. :bigok



Честно казано това само говори колко точно причината е в треньора. :smt006

Е, да, но си мисля че и между изброените няма особена разлика в нивото, като изключим треньорския гения на Главун примерно, който лично бих изпратил да тренира отбори в Централно Конго :tmbk
Иначе е ясно защо търсят Георги Василев - миналия път пак бяхме закъсали с Георги Тодоров като треньор :loser2 и той ни вади. Гочето да прави от дърводелци играчи вероятно все още го бива, ама ми се ще да видя как ще се оправи с Тополата :lol: .

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Чшшшш, Тополата е на пансион тук, бре...никой няма как да се оправи с него..освен нас :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Сконен съм да дам 1 година на ВСЕКИ, стига да видя ясна и конкретна стратегия. На първо място да се закрият всички длъжности "нищо не правя, ма съм тук да лапкам, за да си трая"...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Boyo написа:
Гонзо само че е играл футбол в период когато футболистите са от най-скъпоплатените хора в държавата, последният му сезон при Чорни взе 1 млн лева заплата бахти, лесно е тогава да говориш така. Тези ветерани са играли за по 200 лв и сега взимат толкова пенсия.


Еми брат, отдавна съм казал, че трябва да има отстъпки за пенсионери. Не виждам обаче защо всички се натискат за тая ложа толко... Срамно е и е грозно!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Дали един некадърник ще взима 15 хил. заплата или 2 хил., какво значение има, като си остава некадърник :strkstrk

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
КОЙ некадърник ще вземе 2к лева? Посочвам поне 2ма форумни футболери, които за тия пари ще ебат свинете.А ти кога ще имаш адекватно мнение в тоя форум..не ми се цитира просто...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 9:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
acrimonious написа:
Boyo написа:
Гонзо само че е играл футбол в период когато футболистите са от най-скъпоплатените хора в държавата, последният му сезон при Чорни взе 1 млн лева заплата бахти, лесно е тогава да говориш така. Тези ветерани са играли за по 200 лв и сега взимат толкова пенсия.


Еми брат, отдавна съм казал, че трябва да има отстъпки за пенсионери. Не виждам обаче защо всички се натискат за тая ложа толко... Срамно е и е грозно!

Защото всеки нормален европейски клуб си тачи ветераните :wink: Ние нали искаме да се стремим да бъдем европейски клуб :smt006 Да не говорим, че надали са повече от 50-на човека, никой не казва да са ВИП -ложите, а факта, е наистина не ги познават е още по-трагичен :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
В новия сектор нали има много места за ветерани, проблемът скоро ще се реши.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 21, 2013 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
krivia написа:
Защото мисля, че това с Петев не беше случайно ... Естествено има и хиляди други, които са на това мнение ...

Яко неадекватното мнение, майна :8)
Кви пак констипации ви гонят, бе :ohmygod2 Йоканович беше подкрепян многократно на стадиона и с декларации, определено нещата бяха спокойни откъм треньор, публиката в голямата си част разбираше, че с инвалиди не става и че трябва да му се даде време - всичко това би трябвало да е било известно на "уважаемото" ни ръководство. Как ни отговориха те: "Вашето мнение ни е през кура" :smt006 Цяло чудо е, че най-накрая се намериха хора, дето да припомнят, че публиката на ЛЕВСКИ е жива и че гаврите с мнението ѝ не са препоръчителни :!:
Далеч не такова ми е мнението за пресконференцията на следващия ден, но... тук спирам :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 9:07 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Лабрадор написа:
Не вярвам Ицето да е изложил каквото и да било..просто ще бъде употребен и изхвърлен.А това дори на Кратун не би се харесало...


Млад човек с амбиции защо да не опита,това му е шанса ...да остави нещата на самотек и да си кюта за една заплата ? Гонзо допусна доста грешки но натрупа и опит ...бил употребен !? след 4-5 години кой ще се сеща за Батков ?
Дали след година Батков ще е собственик или не ,през това време трябва да се работи,това отличава професионалните клубове,имат структура работи се...не се чакат месии с план еди-коя си година


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
blurrrr написа:
krivia написа:
Защото мисля, че това с Петев не беше случайно ... Естествено има и хиляди други, които са на това мнение ...

Яко неадекватното мнение, майна :8)
Кви пак констипации ви гонят, бе :ohmygod2 Йоканович беше подкрепян многократно на стадиона и с декларации, определено нещата бяха спокойни откъм треньор, публиката в голямата си част разбираше, че с инвалиди не става и че трябва да му се даде време - всичко това би трябвало да е било известно на "уважаемото" ни ръководство. Как ни отговориха те: "Вашето мнение ни е през кура" :smt006 Цяло чудо е, че най-накрая се намериха хора, дето да припомнят, че публиката на ЛЕВСКИ е жива и че гаврите с мнението ѝ не са препоръчителни :!:
Далеч не такова ми е мнението за пресконференцията на следващия ден, но... тук спирам :wink:


Мнението на агитката за Йоканович може и да е било такова, само че на много други им писна да сме трагични 3 месеца с треньор, който прави(или му правят) глупости по време на сезона. Много беше прав Вуцан оня ден, че правилния момент да махнат Йоканович беше да изчакат да мине и дербито, щеше да се насере по същия начин и той и сам щеше да си ходи. Не знам какво се зашиха доста хора в тоя сърбин, като играта и резултатите са плачевни!?! Отделно в деня на пресконференцията се псува Сираков защо изгонил сърбина, после става ясно, че Ганьо е в основата на това решение и сядат и се прегръщат с него и всичко стана ок?! Е това ако не е безумие :roll: По тяхната логика трябваше да съблекат Ганьо, ама нещо не стана точно така ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1960
Явно решиха да ни спестят неприятната гледка :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Махна се долния сърбин изедник. Не знам защо още го коментирате изобщо.. Но пък за сметка на това сега със Сухия громим.. :strkstrk :strkstrk
Надъхва ги човека, макар че аз по-насрани играчи в дербито, като това последното не бях виждал. Яко ги беше надъхал..
Бащице, слънце нашо, кога ще залезеш мама ти дейба! :sm_horse

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Лабрадор написа:
Чшшшш, Тополата е на пансион тук, бре...никой няма как да се оправи с него..освен нас :slap


Много разчитах на ИКЕА да направят нещо по въпроса, но те предпочитали чам, вместо топола даеба...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 2:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
И извода е... никой не го иска и трябва да си го отглеждаме ние. :smt085


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Неприятно, но събрахме яко лузъри - дали ще са на по 20, дали на 30....

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 4:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
По мое скромно мнение, така и така ще има духаной и шибаной, нека поне наложим и обиграем Вутов, Борко Цонев, Цецо Тонев, Стивън Петков, Ерай Карадайъ, а защо не и някой централен защитник като Георги Стоичков и Диян Иванов.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Това момче Деян Иванов съм го гледал в няколко тренировки, не знам при този огромен дефицит на качество в тая зона защо не му дават и 1 мин възможност. Със сигурност е поне 1 класа по-добър от юрдан в това му състояние :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Ясно е защо. Като докараш юноша вместо трансфер няма комисионна


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 5:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
От юноши също се правят кинти, но се иска да инвестираш малко време и пари в тях, а и има известен риск те да се провалят. От друга страна обаче това е модела на сърбите и хърватите. Нашите "първо поколение с обувки" меринджеи и бизнесмени не могат още да го вдянат това.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
По мое мнение единствения начин реално да правиш пари в България е с юноши . Пример мога да дам с Ловеч, Пловдив, а в скоро време би трябвало да заработи и в Разград школата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 9:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
BlueKiller написа:
По мое мнение единствения начин реално да правиш пари в България е с юноши . Пример мога да дам с Ловеч, Пловдив, а в скоро време би трябвало да заработи и в Разград школата.

Така е, стига хората, които ги засяга да са на ясно с това.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 22, 2013 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Единствения начин да бъдеш приличен ФК е да осигуриш нужните средства за издръжка, прилична база за отборите, нормално административно управление и ДА НЕ СЕ Бъркаш на хората, които си упълномощил да работят. Локо Пд и свинете направиха отбори в движение, за 2-3 месеца. Говорим за играта, мотивацията, съзтезателите. Вижте първите 10 отбора у нас, с наличните си средства се оправят, докато отборите от София са напълно обезумели шефовете да се месят в оперативното управление, трансфери, треньори, ДЮШ и накрая рук. Ние водим по малоумие и упорито нямаме намерение да изпускаме първото място. Изгубено е доверието в клуба, мисля, че само с големи катаклизми може да се направи промяна към добро. Някой ден хората ще слязат на терена, ще влязат в съблекалните, ще минат през канцелариите и след това или ще ни бъде или не! Тази мизерия няма да отмине с времето от самосебе си, нито пък чуден герой ще се появи, хеле пък с разум Батковите да тръгнат да избърсват лайната от темето си надолу...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 1199, 1200, 1201, 1202, 1203, 1204  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com