forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Тежко е, но ще напиша няколко реда. Йоканович още преди 2 седмици предупреди, че нищо добро не ни чака срещу свинете и че ще трябва да поработи по-сериозно за този мач, вместо това бе уволнен на другия ден. Започнамехме и ие като тях да си връткаме едни и същи треньори през няколко месеца, очаквам следващия да е Ясен Петров, а след това Кокала и дори Гонзо да успеят да излъжат пак да се върне и да обере всичките негативи.
Тотално ни смачкаха. Добре, че през второто полувреме спряха да играят, че щяха да ни сложат петица. Аз лично, по-жалък Левски в дербито не съм виждал.
Като изключим жалката им копирана хореография от нас, то транспарантите им бяха доста по-адекватни от нашите. За първи път свинете да изкочат с по-оригинални и по-верни транспаранти.

Европейския престиж и Иртиш, батковите актьори, Иво Тонев - все бяха транспаранти доста на място.

За съжаление, това е Левски в момента. Честно казано аз не виждам никакъв изход от тая ситуация.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12650
Izvinqvam se za latinicata, no na telefona na priqtelkata nqma kirilica. Dosega tri puti pozdraviha batkov v night flight...nz dali e tyk toq boklyk.

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 1:31 am 
Kocito_Kalki написа:
Тежко е, но ще напиша няколко реда. Йоканович още преди 2 седмици предупреди, че нищо добро не ни чака срещу свинете и че ще трябва да поработи по-сериозно за този мач, вместо това бе уволнен на другия ден. Започнамехме и ие като тях да си връткаме едни и същи треньори през няколко месеца, очаквам следващия да е Ясен Петров, а след това Кокала и дори Гонзо да успеят да излъжат пак да се върне и да обере всичките негативи.
Тотално ни смачкаха. Добре, че през второто полувреме спряха да играят, че щяха да ни сложат петица. Аз лично, по-жалък Левски в дербито не съм виждал.
Като изключим жалката им копирана хореография от нас, то транспарантите им бяха доста по-адекватни от нашите. За първи път свинете да изкочат с по-оригинални и по-верни транспаранти.

Европейския престиж и Иртиш, батковите актьори, Иво Тонев - все бяха транспаранти доста на място.

За съжаление, това е Левски в момента. Честно казано аз не виждам никакъв изход от тая ситуация.

Батка, не се излагай. Единственото частично вярно нещо, което вдигнаха е, че Раева има ташаци.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 1:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Мача зле , но можеше още по-зле...
След мача търсиме...
Не намираме...
Сядаме...
:smt012
И ги чуваме...
Търчиме...
Тe били наши...
Пиеме и чакаме...
Викаме си ще кацнат...
Чакаме и пием...
Напиваме се...
Псуваме...

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 8:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Levskar73 написа:
mech0 написа:

Сухия толкова си може:bigok


??? Сухия пък е най-малко виновен... Има наши фенове , които сигурно мислят ,че ако беше петеФ :smt007 щяхме да смажем прасетата :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Как още коментирате играта и сухия не ми е ясно. Всичко игрово е благодарение на бай ти митов и неговата грандиозна подготовка и селекция

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:03 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 3:44 pm
Мнения: 33
Нямам думи, момчета... Все повече се убеждавам, че нашите путьовци като видят пълен СЕКТОР Б и им се сковават краченцата. Браво на всички, които си оставиха гласа вчера. Колкото и да ни мачкат пак си оставаме най-великата публика.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
El Hacendado написа:
Kocito_Kalki написа:
Тежко е, но ще напиша няколко реда. Йоканович още преди 2 седмици предупреди, че нищо добро не ни чака срещу свинете и че ще трябва да поработи по-сериозно за този мач, вместо това бе уволнен на другия ден. Започнамехме и ие като тях да си връткаме едни и същи треньори през няколко месеца, очаквам следващия да е Ясен Петров, а след това Кокала и дори Гонзо да успеят да излъжат пак да се върне и да обере всичките негативи.
Тотално ни смачкаха. Добре, че през второто полувреме спряха да играят, че щяха да ни сложат петица. Аз лично, по-жалък Левски в дербито не съм виждал.
Като изключим жалката им копирана хореография от нас, то транспарантите им бяха доста по-адекватни от нашите. За първи път свинете да изкочат с по-оригинални и по-верни транспаранти.

Европейския престиж и Иртиш, батковите актьори, Иво Тонев - все бяха транспаранти доста на място.

За съжаление, това е Левски в момента. Честно казано аз не виждам никакъв изход от тая ситуация.

Батка, не се излагай. Единственото частично вярно нещо, което вдигнаха е, че Раева има ташаци.


СМЪРТ ЗА СВИНЕТЕ БЕ... Как им прочете трансперантите изобщо... Това са пълни утрепки(познавам 2ма свестни и другото е СГАН) вчера сутринта в метрото (отивах на работа за 2 часа, за да се освободя за мача) 5 свине(като телосложение -ниски и дебели) ,подчовеци и един пиян хърбав(провокиращ да го размажа) После с жена ми тръгваме на мача с метрото и влиза някакъв дълъг 22-23 годишен(аз съм на 26) с прилежно сгънат шал с размер на длан ... Казах му да си го завира в гъза, да не му го завирам аз , а той избяга... иначе като са много - са силни!!! СМЕШНИЦИ ... Моля ви не ми ги хвалете по какъвто и да е повод !!! Хореографията им беше жалка!!!

Извинявам се , събудих се пиян и ядосан. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 23, 2013 10:23 am
Мнения: 303
Местоположение: ЛЕВСКИ СОФИЯ-на края на света
Всичко е нагласено.С уволнението на Йоканович се разбра че има нещо гнило в цялата система,това стана като Казанската афера. :ohmygod Може да са се договорили,чорбарите да вземат този мач и да се борят за титлата,а ние да вземем мачовете за купата и да имаме някакъв трофей за 100-годишнината ни :ls-cup

_________________
Хайде всички да дерем гърла,
да развеем сини знамена,
таз трибуна нека се тресе
да треперят наш'те врагове


:lsc-1

:lss-1

:lsfc3 :lsfc1 :lsfc4 :bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:21 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
:ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod
Момчета, моля ви не се излагайте! Не допускайте и нас да ни сринат до такова ниво!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 07, 2013 7:30 pm
Мнения: 134
Еми не знам, ако и ние самите започнем да вярваме, че уговаряме мачове с чорбата, работата отива на много зле...Мисля, че е време Борат да си ходи от любимия клуб...Имаме нужда от пречистване :levski

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика,
Левскар да си, братко, е чест !!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
В тоя отбор има нещо доста гнило, но незнам какво...
Всъщност знам - БАТКОВ ВЪН !!! :slap

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
Вчера слушах много внимателно Боримиров. Каза, че сегашното състояние и всичко което се случва в Левски е следствие от борбата за сваляне на цената на Левски от новия купувач. Явно има борба, удари под кръста и всякакви позволени и непозволени средства.
На въпроса - Кога вече всичко ще е ясно? - отговори: "До края на следващата година".
Всеки сам да си прави изводите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Най-гадното е че повечето маймуни и отрепки дето бяха на терена вчера, изобщо си нямат представа на колко хора са вгорчили живота, колко мъка са докарали, колко живота са скъсили и колко нерви са съсипали. За тях е прекалено ясно, мач да мине друг да дойде, да се получи заплатата на края на месеца и всичко е ок, ако не му подновят договора ще иде другаде и пак ще е добре.
Докарахме я до такова положение, че повечето мишки на терена дето играят за Левски, не знаят какво е Левски, толкова малоумно събирана сган, че в момента при свинете има повече футболисти, които милеят за техния отбор, отколкото при нас има такива. Това е срамно и единствената мисъл която може да хрумне на човек, че има целенасочена политика в посока съсипване на отбора с някаква цел, някой ще видят сваляне на цена, други могат да видят връщане на услуга от батков към партията майка, но едно е ясно, че има нещо гнило. Едно дете да хванеш дето играе футбол мениджър ще ти води по-адекватна политика бе, еби му меча!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kocito_Kalki написа:
Започнамехме и ие като тях да си връткаме едни и същи треньори през няколко месеца, очаквам следващия да е Ясен Петров, а след това Кокала


Аз все повече си мисля, че трябва да върнем Кокала. Не щото е треньор и няма да се провали, ами защото от както го изгонихме над нас тегне няква прокоба...

badev_007 написа:
После с жена ми тръгваме на мача с метрото


:ls-cup :ls-cup :ls-cup Бадев, позволи ми да те заведа на курва на мои разноски :bigok

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Я един бърз рикуест- има ли някъде снимка на ложите, в които се вижда Тонев с кой е на мача?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
То това, дето тегне над нас е от 85та и се нарича Батков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
comandosa1 написа:
Най-гадното е че повечето маймуни и отрепки дето бяха на терена вчера, изобщо си нямат представа на колко хора са вгорчили живота, колко мъка са докарали, колко живота са скъсили и колко нерви са съсипали. За тях е прекалено ясно, мач да мине друг да дойде, да се получи заплатата на края на месеца и всичко е ок, ако не му подновят договора ще иде другаде и пак ще е добре.


Това е един от многото проблема в Левски, защото на тях не им пука...
Преди, когато идваха играчи, знаеха какво е Левски за нас и се раздаваха, а сега дай му Галена и му гледай сеира !! :ohmygod

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Показателно е Пинто как осмелява да се отнася с публиката. Не им дреме изобщо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Някaкъв написа:
comandosa1 написа:
Най-гадното е че повечето маймуни и отрепки дето бяха на терена вчера, изобщо си нямат представа на колко хора са вгорчили живота, колко мъка са докарали, колко живота са скъсили и колко нерви са съсипали. За тях е прекалено ясно, мач да мине друг да дойде, да се получи заплатата на края на месеца и всичко е ок, ако не му подновят договора ще иде другаде и пак ще е добре.


Това е един от многото проблема в Левски, защото на тях не им пука...
Преди, когато идваха играчи, знаеха какво е Левски за нас и се раздаваха, а сега дай му Галена и му гледай сеира !! :ohmygod


Тоя проблем е породен от неадекватните решения през последните години, и преди имаше изцепки на батков с некадърно вмешателство в спортно-техническите неща, но последните 2 години е един своеобрзен апотеоз на тия действия и почвам да се чудя, какво става и може ли мустака да е толкова тъп или има още нещо... някой му подлива вода и му дава инерция ли, какво ли, дано да се разбере по-скоро, че ако продължават така да се цакат, отиваме към голям резил, още повече с тия 6 мача дето ще имаме тоя сезон със свинете. Сега ако батков реши да прави сечено и излезем с юноши само, не ми се мисли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 10:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
acrimonious написа:
Я един бърз рикуест- има ли някъде снимка на ложите, в които се вижда Тонев с кой е на мача?

С някой котУрак ли?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
В понеделник от 16 часа мършите се събират да си почешат ташаците и да поритат в квадрат, под зоркото и мъдро ръководство на The Dry. Може и някой друг ръководен фактор да се появи да ги мотивира. Часът и мястото са известни. :boisw

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Цитат:
Гаджев се разплака пред феновете

Леле, трогнах се :smt089

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
Eбати путките има в тоя отбор, честно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 04, 2011 3:40 pm
Мнения: 1867
Докато се събират футболисти с връзки или на принципа на далаверата ще сме на това ниво.
И това се случва на годишнината... УМРЕТЕ!!!

_________________
Yamaha R6


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Kocito_Kalki написа:
Като изключим жалката им копирана хореография от нас, то транспарантите им бяха доста по-адекватни от нашите. .

На транспаранти(и не само) свинете винаги са били смешни и смазвани(както и вчера).Да не говорим, че трябва с бинокъл да ги четем, че не се виждат нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:47 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
hixxtam написа:
Вчера слушах много внимателно Боримиров. Каза, че сегашното състояние и всичко което се случва в Левски е следствие от борбата за сваляне на цената на Левски от новия купувач. Явно има борба, удари под кръста и всякакви позволени и непозволени средства.
На въпроса - Кога вече всичко ще е ясно? - отговори: "До края на следващата година".
Всеки сам да си прави изводите.

Къде го е казал това?
Иначе, честно казано, и аз започнах да си го мисля. Просто няма логика Левски да е толкова зле, това дори идиот като Батков не би го позволил, най-малкото заради собственото си его. Просто не мога да намеря обяснение вече...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:53 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4397
Има логика в това, още повече ако са верни думите на Сираков, че Тонев му спъвал трансферите. Макар че като гледам успешния му трансфер на Блажевич... :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Такава теория, че падаме, за да се свали цената на Левски се обсъждаше и миналата година след Сараево. И идва логичният въпрос - ние 5 години все губим, толкова ли не падна тая цена?!?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 20, 2013 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Цената като си я определя бащицата, дали ще падне? Ще падне, когато той реши да продава :wink:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 990 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com