forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 357 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
А според мен е Мишата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 5:09 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Един отбор, колкото и добре да играе от време на време има мачовете, които му се закучват. Голове като този, който несправедливо ни отмениха в 95 минута решават тези мачове.
Пожелавам на Ристосков да завърши кариерата си като мичман на анадолска фрегата.

Въпреки всичко, което показахме днес, много ясно си пролича, че в отбора ни има футболисти на които липсват някои елементарни технически умения. Който ги е докарал в отбора, нека да разделя каюта с Ристосков на анадолската фрегата.

Все още не стреляме достатъчно в очертанията на вратата, а футболисти като Бру будят тотално недоумение с присъствието си в Левски и с парите, които получават за това.

Нищо фатално не е станало. Очаквам победа другия кръг :lsfc4 .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Локо Сф не измъчиха ли зверски и най-великия клуб в историята на България, евробоеца, от който половината псевдолевскари в този форум се подмокрят само като го чуят? Май там свършиха 2:1 и на Локото отмениха гол?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 9:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
На някои хора животът им се осмисля, като не победим. :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 9:48 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Всичкото което трябва да се направи сега е всеки да даде според възможностите си пари за фонда! Натягаме прасетата, пеем, забавляваме се, УНИЖАВАМЕ ГИ на 100% по трибуните, в цяла София и страната и си вършим нашата си работа! Кур за балерините, те да си носят кръста след всеки мач. НИЕ сме ЛЕВСКИ София и това го знае всяко хлапе! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 21, 2008 2:59 pm
Мнения: 486
Седем:Едно написа:
Локо Сф не измъчиха ли зверски и най-великия клуб в историята на България, евробоеца, от който половината псевдолевскари в този форум се подмокрят само като го чуят? Май там свършиха 2:1 и на Локото отмениха гол?

1:1 в надежда


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Ignore написа:
Седем:Едно написа:
Локо Сф не измъчиха ли зверски и най-великия клуб в историята на България, евробоеца, от който половината псевдолевскари в този форум се подмокрят само като го чуят? Май там свършиха 2:1 и на Локото отмениха гол?

1:1 в надежда


1:2 паднаха, но наистина озориха доста Лудоселец в тоя мач.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 10:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 03, 2013 3:15 pm
Мнения: 615
Генков и Ангелов дали ще са готови за дербито ?

_________________
НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ НА 102, ВИЕ СТЕ НЕЩО СИ С ТИРЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Сега гледах повторение на отменения гол, вижда се, че идиота ПД35 се засилва и се блъска в другия идиот ДМ7 и мисля, че след това пада защитника на жепето :ohmygod

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
И всичко това става пред петия съдия, който е сложен там само да взема надница :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 2:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Като стана въпрос, какви пари вземат тия шушляци? :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Mr. Smith написа:
Сега гледах повторение на отменения гол, вижда се, че идиота ПД35 се засилва и се блъска в другия идиот ДМ7 и мисля, че след това пада защитника на жепето :ohmygod


Не те знам, какво си гледал, но ясно се вижда, че Макриев първо натиска Бранеков и чак после Йети се блъска в него, като товарен влак. :smt006

www.лъжеспорт.bg/otmenen-gol-na-gerena- ... 32849.html

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Прав си, но това не оправдава двамата идиота :boisw

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Окт 05, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 06, 2013 3:49 pm
Мнения: 848
Местоположение: София
Re: Левски - Локомотив Сф

Мнениеот wilge на 05 Окт 2013 16:45
Равен мач с цената на загуба. Победата бе нужна повече за хъс и самочувствие, отколкото за точков актив. Имах чувството, че всичките ни футболисти за пръв път стъпват на този терен. То не бяха подхлъзвания, то не бяха падания... Мисля си, че теренът беше наводнен повече от необходимото. Имам предвид движението на нашите футболсти. Много нестабилни бяха. За пръв път вземам отношение относно сръбския треньор. Прави ми впечатление, че не променя схемата и начина на игра по време на мач, независимо колко негативно се развиват събитията на терена за него. Срещу двата Локомотив-а преобладаваха безплодни и безцелни високи центрирания от които нямаше никакъв ефект. Той поне веднъж не им каза да свалят топката ниско. В епизодичните подобни прояви, плод по- скоро на неуспешни опити за центрирания, се видя колко по- ефективни са тези отигравания.
Съдията? "Съдията, съдията..."
Сега за госпожиците:
Блажевич- все още не е бил "под обстрел" за да покаже какво може.
Пинто- много слаб. Или може би крилото на Локото ще се окаже много добър. Ще разберем. Пътник.
Милиев- "Тополчице моя"...имаше такъв филм.Пътник. Задължително!
Перес- Алехандро, Алехандро, време ли ти трябва или толкоз можеш? Адаптиращ се.
Мулдер- на познатото ниво от след втория му сезон до сега. Ако можеше да е като в първия. Дано предаде опит и самочувствие на Пл. Димов. Последният може и да задмине холандеца след време. Май не е чак толкова безперспективен.
Средната линия- най- слабата от отборите от първата седмица.
Почвам с повлеканата с лепенката. За гостите на форума- Владимир Гаджев. Искал да играе в Европа. С тази игра- абсурд. Трябва да покаже качества за да го вземат. Но ако стоиш с ръце на кръста под формата на буквата "Ф", ръкомахаш и подвикваш по съотборниците си нямаш шанс. Само във втора дивизия в Анадола при Ники Арсеналчето, или евентуално още по на изток. Пътник. Задължително!
Миро Иванов- мисля че започва да си връща формата от първия си престой в Левски. Най- слабия му мач до сега. Не показа и грам от игрите си в Делиормана.
Д. Димов- може доста повече. Но пък беше в синхрон с останалите.
К. Бру- излишен лукс. Пътник.
Туре- предвиждам приятна изненада. Даже и за откривателя си за Левски.
Макриев- "Ах, защо ли, защо ли..." Така е като имаме една дузина директори. И все малоумници. Да изгониш Шурд Арш(доказан голмайстор), да не подпишеш с Наско Курдов (шест гола за Славия. Ние още нямаме човек с толкова голове) и да подпишеш с този( не знам каква квалификация заслужава) определено не ставащ за Левски играч...Пълна простотия, батковщина, раевщина или нещо по- лошо. Пътник. Задължително!
Гари- Гари си е Гари. Явно никой не му е обяснил българската поговорка "Лаком гъз кръв сере". Ако иска да стане по- добър би трябвало да слуша внимателно съветите на Йока. Все ще научи нещо. Нали и той драпа за Европа. Като крайна мярка в съблекалнята трябва да му набият канчето. Профилактично.
Антонио Вутов- крехката надежда. Гледах го много внимателно в малкото минути които игра и разбрах защо Тотнъм дава 20 млн. евро за връстника му Халилович от Динамо Загреб. Разликата действително е впечатляваща. Не че технически нашия е по- зле. Напротив. Но това не е достатъчно. Тактически му отстъпва с малко- това се наваксва. Огромната разлика идва от физиката и излъчването. Онзи има ореола на завършен млад и перспективен футболист.
Просто трябваше да си вземем мача. Но с кого, като нямаме лидер, силна личност, човек способен да поведе останалите.
И БЕЗ ГОЛАДЖИЯ НЕ СТАВА!

Аватар
wilge

Мнения: 647
Регистриран на: 26 Май 2010 08:43 :ohmygod2

БЕЗ КОМЕНТАР :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

_________________
ТОВА ОТДАВНА НЕ Е САМО ФУТБОЛ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 7:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
това е от форума на Гонг, който спокойно може да се ползва с учебна цел от студенти-медици и начинаещи психиатри.
Следейки редовно Гонг-форума човек може да направи забележителна медицинска кариера и да защити няколко степени по психиатрия, разработвайки до ълтимът левъл различните ментални девиации, налични у хомосапиенса в началото на ХХI век :smt042

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 7:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Тоя кръг, само ние правим грешка... засега :boisw Най-мразя като става така :smt012 Дано да треснеме прасетата :ls_bukake


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 8:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
Еx-Запознат написа:
това е от форума на Гонг, който спокойно може да се ползва с учебна цел от студенти-медици и начинаещи психиатри.
Следейки редовно Гонг-форума човек може да направи забележителна медицинска кариера и да защити няколко степени по психиатрия, разработвайки до ълтимът левъл различните ментални девиации, налични у хомосапиенса в началото на ХХI век :smt042


:lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Еx-Запознат написа:
това е от форума на Гонг, който спокойно може да се ползва с учебна цел от студенти-медици и начинаещи психиатри.
Следейки редовно Гонг-форума човек може да направи забележителна медицинска кариера и да защити няколко степени по психиатрия, разработвайки до ълтимът левъл различните ментални девиации, налични у хомосапиенса в началото на ХХI век :smt042

:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
форум гонг II част :lol: :lol: :lol:
Цитат:
zlobul:Някой ще ми каже ли каква е вината на Тоньо - "тотото" ? Той в нищо ли не е участвал ? ....щото аз помня едни трансфери като Опоку , Марсолиньо , черешката на тортата – Силва и т.н . С тия - Бру и Лопес не бяха ли се разбрали предварително (малко преди Сирака да приеме ) а ? Аре не ми отваряйте устата ....минаха 8 месеца от събарянето на сектор А , а са изляли само един фундамент и имитират дейност , колкото да залъгват хората . Аре няма нужда .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Ljubimiqt mi personjlaj tam be6e Milen Hristov :smt007 :smt007 Skoro ne s1ms1m vlizal da vidq dali o6te gromi :strkstrk

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
flo написа:
форум гонг II част :lol: :lol: :lol:
Цитат:
zlobul:Някой ще ми каже ли каква е вината на Тоньо - "тотото" ? Той в нищо ли не е участвал ? ....щото аз помня едни трансфери като Опоку , Марсолиньо , черешката на тортата – Силва и т.н . С тия - Бру и Лопес не бяха ли се разбрали предварително (малко преди Сирака да приеме ) а ? Аре не ми отваряйте устата ....минаха 8 месеца от събарянето на сектор А , а са изляли само един фундамент и имитират дейност , колкото да залъгват хората . Аре няма нужда .


Познавам го този индивид на живо и е страшно точен пич. Явно форум.гонг не прощава :?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Окт 06, 2013 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аре за трансферите може да се приеме, че има някакъв процент истина (примерно 20), ама това за стадиона си е категорично казване на черното-бяло.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 8:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
tprodanov написа:
BluePrideBg написа:
Е нали затова казвам че мисля че той е просто пионка, затова не виждаш никой друг .. Ама тва си е мое мнение де, едва ли мога да докажа нещо .. Просто мнение

Е на кого е пионка?


Aми на някой политик. На тоя същия, който докара Иво Тонев в Левски :roll:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 8:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
tprodanov написа:
BluePrideBg написа:
Абе Батков та Батков .. Според мене Батков е точно едно нищо в тоя отбор, пълна пионка ... Ся ше има редица от коментари пий си хапчетата, не знам си какво ама.. :smt012

Да де, нищо не е. Само е собственик, само той преговаря с Газпром, той дава кинтите за селекцията, иначе е никой. Не че не сме чували теориите за собственост на Боце, Тонев, Пеевски и куп тайни злодетели, ама нещо не сме ги виждали, а теориите поостаряха. Според мен е имало някакъв такъв момент, в който въпросните са имали влияние и са били близо до собственост, но този момент е в миналото. За мен Батков в момента е всичко в тоя отбор.


Не е, напротив, Батков е нищо в този отбор. Не дава пари и не преговаря с Газпром за спонсорство на Левски, а беше уреден кантората му да работи с Газпром тук. Не е и пионка, той просто няма думата. Собственик по документи, който си чака да му платят каквото му е обещано.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И кой е тайнствения собственик?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 8:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Аре за трансферите може да се приеме, че има някакъв процент истина (примерно 20), ама това за стадиона си е категорично казване на черното-бяло.


Ами ако не четеш този форум, а само медиите , ще знаеш ли, че има нещо повече от фундамент готово?

tprodanov написа:
И кой е тайнствения собственик?


станахме и ние четирибуквие :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Boyo написа:
Kryten написа:
Аре за трансферите може да се приеме, че има някакъв процент истина (примерно 20), ама това за стадиона си е категорично казване на черното-бяло.


Ами ако не четеш този форум, а само медиите , ще знаеш ли, че има нещо повече от фундамент готово?

А не, ич. Изобщо не стърчат колони, не е излята и втора плоча. Не са и пуснати 200000000000 снимки във фейсбук.
Верно, ако не си гледал нито мачове, нито във фейсбук, може и да не знаеш. Ама тогава откъде знаеш, че и фундамент има?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 9:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Бойо, тая работа за собственика в сянка я слушам твърде много време. Първо беше Чорни, после Пеевски, после Тонев, Борисов, не знам си кой. А мустака все си седи там - непоклатим заедно с Джими носилката. Не ми се връзва тая работа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 9:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Аз знам за Цецо Василев, че е собственикът в сянка :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 07, 2013 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Boyo написа:
tprodanov написа:
Да де, нищо не е. Само е собственик, само той преговаря с Газпром, той дава кинтите за селекцията, иначе е никой. Не че не сме чували теориите за собственост на Боце, Тонев, Пеевски и куп тайни злодетели, ама нещо не сме ги виждали, а теориите поостаряха. Според мен е имало някакъв такъв момент, в който въпросните са имали влияние и са били близо до собственост, но този момент е в миналото. За мен Батков в момента е всичко в тоя отбор.


Не е, напротив, Батков е нищо в този отбор. Не дава пари и не преговаря с Газпром за спонсорство на Левски, а беше уреден кантората му да работи с Газпром тук. Не е и пионка, той просто няма думата. Собственик по документи, който си чака да му платят каквото му е обещано.

И тук идва въпросът кога ще му платят това, което му е обещано та да се махне най-после.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 357 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com