forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 357 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Днес ти се наложи и мача да гледаш, предполагам ти е двойно по-гадно от обичайно наше насиране :lol:


:smt023 :loser2

Макар че днес и в Б имаше толкова малко хора, че и оттам щях да видя могъщия :fgod Макриев..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:04 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Е бате за какви трибуни говориш в този час? Ние сме си зле като посещаемост и съпорт по принцип, но в 3 часа в работен ден как очакваш нещо друго? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Нарушение може и да се свири, но всички знаем какво би последвало от такъв отменен гол в 95 минута 1) на съперник на Левски 2) на спермопиец 3) на латекс. А именно приключване на кариерата на тути-фрути, джиджи-биджи, 20 минути след края на мача.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Няма толкова малоумен мач. Първо малкото слънце, което имаше ни печеше право в очите, после студа ни скова и накрая мача свърши скандално. :ohmygod

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 03, 2011 12:12 pm
Мнения: 123
Щом го докарахме до положение, мачът да стане непоносим даже и за слушане по радиото, значи не е на добре работата!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

_________________
Това е песеееен... на цял един народ,
ти 100 годинииииии... си нашият живот,
Това е песеееен... за 100 години страст,
и хайде всичкииии... запейте я "със" нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:31 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
Не гледах мача, но гледах репортаж и според мен гола накрая си е напълно редовен и смените са скандални :smt006 Нашите ако излезнат така насрани и срещу свинете падаме с 2-3:0 :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:38 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 11:55 am
Мнения: 10274
Не знам за вас ама ми писна да гледам тия глупави центрирания всяка атака - не сме отбор от primiership... :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 3:46 pm
Мнения: 96
Тия малоумници и оня мустакатия комунист продължават да позорят името на най-великия отбор Левски. Чудя се колко ще продължи тази гавра и направо не знам какво да мисля и очаквам за мача със свинете.

_________________
Ultras Levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:47 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Да, и аз ти казвам че сме скандално малко всеки път на домакински мач с изключение на 2-3 мача, в които се събираме около 6-7 хиляди на стадиона! :smt005 Ти очаквал ли си нещо друго в петък от 3 часа? Всеки да си пусне отпуска за да отиде на мач ли? Неадекватното ни ръководство за пореден път показа че са тотални олигофрени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
thegboy написа:
Имаше надежда за Левски .... когато се започна кампанията против Батков. :smt006 Вече няма - и да се нервираме и да не се нервираме, докато начело ни е това нръководство - хубаво няма да видиме. Подкрепяме си Левски и толкова.



:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Абе Батков та Батков .. Според мене Батков е точно едно нищо в тоя отбор, пълна пионка ... Ся ше има редица от коментари пий си хапчетата, не знам си какво ама.. :smt012

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
BluePrideBg написа:
Абе Батков та Батков .. Според мене Батков е точно едно нищо в тоя отбор, пълна пионка ... Ся ше има редица от коментари пий си хапчетата, не знам си какво ама.. :smt012

А какво те кара да мислиш, че той е г-н Никой???? За мен той си е собственик, тия истории на оня пигмей от микре ги остави. Нищо не става в тоя отбор бе борат да каже ДА!

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
BluePrideBg написа:
Абе Батков та Батков .. Според мене Батков е точно едно нищо в тоя отбор, пълна пионка ... Ся ше има редица от коментари пий си хапчетата, не знам си какво ама.. :smt012

Да де, нищо не е. Само е собственик, само той преговаря с Газпром, той дава кинтите за селекцията, иначе е никой. Не че не сме чували теориите за собственост на Боце, Тонев, Пеевски и куп тайни злодетели, ама нещо не сме ги виждали, а теориите поостаряха. Според мен е имало някакъв такъв момент, в който въпросните са имали влияние и са били близо до собственост, но този момент е в миналото. За мен Батков в момента е всичко в тоя отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Bgtifo написа:
Тия малоумници и оня мустакатия комунист продължават да позорят името на най-великия отбор Левски. Чудя се колко ще продължи тази гавра и направо не знам какво да мисля и очаквам за мача със свинете.

С тия мърльовци в отбора, дето не знаят за какво са там, освен да ни опукат едно хубаво свинете друго не може да се очаква.

Иначе може да проведем още някакъв жалък протест със стикери против батков и до там.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Изображение

Уникално заглавие :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
С тези темпове на пропадане нищо хубаво не ни чака. Аз и друг въпрос имам какво правят Надзорния съвет или Управителен ли беше с една камара бивши ченгета?!?!? Какво и кой надзирават?!?!? Много паразити, много дАЙректори, много началЬници. При нас ми се струва, че цялата управленска система е сбъркана. В тая държава има три въпроса на които никой не иска да отговори - Кой предложи Пеевски, Кой докара Бру и Кой докара Тонев в Левски?!?!?

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Мисля, че от Лафчис насам, свобственика на ЛЕВСКИ е един и същ! Руски евреин, персона нон грата за БЪЛГАРИЯ! Дори Батков го признава от време на време! За мача: Не мога още да си обясня малоумните смени на Гаджев и Иванов! За мен този мач мирише на тото! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Levskar67 написа:
Мисля, че от Лафчис насам, свобственика на ЛЕВСКИ е един и същ! Руски евреин, персона нон грата за БЪЛГАРИЯ! Дори Батков го признава от време на време! За мача: Не мога още да си обясня малоумните смени на Гаджев и Иванов! За мен този мач мирише на тото! :smt012


Мисля, че бъркаш. Като аргумент - 85та година, закриването на Левски, откриването на Витоша. Автор - другаря Тодор Батков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
tprodanov написа:
BluePrideBg написа:
Абе Батков та Батков .. Според мене Батков е точно едно нищо в тоя отбор, пълна пионка ... Ся ше има редица от коментари пий си хапчетата, не знам си какво ама.. :smt012

Да де, нищо не е. Само е собственик, само той преговаря с Газпром, той дава кинтите за селекцията, иначе е никой. Не че не сме чували теориите за собственост на Боце, Тонев, Пеевски и куп тайни злодетели, ама нещо не сме ги виждали, а теориите поостаряха. Според мен е имало някакъв такъв момент, в който въпросните са имали влияние и са били близо до собственост, но този момент е в миналото. За мен Батков в момента е всичко в тоя отбор.

Е нали затова казвам че мисля че той е просто пионка, затова не виждаш никой друг .. Ама тва си е мое мнение де, едва ли мога да докажа нещо .. Просто мнение

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
И от всичките директори! Кой, какъв е в ЛЕВСКИ? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
тоя нуно пинто както и макриев са гола вода..па карвальо може да е черен ма беше класа над тоя макриев..а мюлдер беше по-добре като не играеше.да не говоря че и димов/и/нямат място в този отбор,както и пичето влади..

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Даже и Генков, Родригез, ония "смешния" Вутов, тоя новия Губи, Пламен и той не е за Левски, само Милийката знае какво е емблемата :smt007 :smt007 :smt007

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
ти май не знаеш за кво става въпрос

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
BluePrideBg написа:
Е нали затова казвам че мисля че той е просто пионка, затова не виждаш никой друг .. Ама тва си е мое мнение де, едва ли мога да докажа нещо .. Просто мнение

Е на кого е пионка?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Майната му и на Ристосков, и на днешния мач. Игра никаква, срещу чорбата така сме обречени.
Дано поне тези,които не са играли в това дерби, наистина осъзнаят, че ''Ден година храни".
Иначе ако и сега с чорбата се осерат, кура ще го ядат,но този път май ще е и дебел, и суров.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Нед Окт 06, 2013 9:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Нито гледах , нито успях да слушам тоя мач...преди малко мернах по тв отменения гол,оная засада тип "Легендата"..и нямам намерение да гледам повече.Ясно е, че не сме мръднали..няма и да мръднем скоро и сантиметър напред с тия мърши..

THE BLUE BEAST написа:
Дано поне тези,които не са играли в това дерби,наистина осъзнаят ,че ''Ден година храни".Иначе,ако и сега с чорбата се "осерат",к.ра ще го ядат.И този път май ще е и дебел и суров.


Дълбоко се съмнявам да го осъзнаят, ама паднат ли наистина ще го ядат..и ПАК няма да разберат защо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Игра, имаше през първото полувреме и то прилично добра, но с началото на втората част Йоката, безумно смени играчите, които я създаваха: Гаджев и Иванов?! :smt017 :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
кОр за хРистосков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 10:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Между впрочем, радвам се, че чики, рики отмени гола! Защото сега медиите щяха да изливат тонове лайна и помия върху нас и то точно преди вечното дерби! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
tprodanov написа:
BluePrideBg написа:
Е нали затова казвам че мисля че той е просто пионка, затова не виждаш никой друг .. Ама тва си е мое мнение де, едва ли мога да докажа нещо .. Просто мнение

Е на кого е пионка?

Според мен е Боко Тиквата :smt012

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 357 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com