forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2397
IVO-blue написа:
blue_eyes написа:
Не знам защо подлагате под съмнение прогнозата на Иво-блу :bigok Човека работи с точните науки. Казва: утре бием плоча, значи утре до обяд сме я били. Казва: бием осем мача в следващите два месеца, значи бием,.... точка, край, твай :bigok


Казвам шест, а не осем :bigok Седмият е домакинство на папагалите и ще е тегав, така че не съм сигурен в победата :bigok

Първите шест са от теб, другите два са от мен :bigok 7+1 е добро число, така че е ясно :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
На фона на това което всички си знаем не мисля, че трябва да се прави голяма драма от тази загуба. зИлените селяци си ни надиграха и толкоз. Отбора ни е зле и явно със свободни агенти на по 30+ години е ясно, че работата няма да стане.
Аз само не разбирам, защо трябва да се приказват приказки от сорта на вдигаме нивото, подсилваме отбора и т.н, като е очеизвадно, че пари за трансфери нЕмаше и караме на к'вото стане. :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:34 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 11:58 am
Мнения: 61
Местоположение: Сектор В, над скамейката
Размина им се на селяците, от нищо, вече ни водеха, и опитът на Йоката да надъха отбора се върна върху него.
Да очакваме днес, че Името ще ни помогне да вярваме в победата, като да вярваме в (тука се изхвърлих). Кое е като Левски сега? "Собственика" ли, Тонев ли, Сираков ли, или треньора на два месеца?
Честно да си кажа аз залагам на тренера (за съжаление, така си мислех и за Илиян Илиев, а преди това и за Костов), поне показва, че има топки.
Единственото, което балансира е Секторът. Но това може да те доведе до мачове за Дубъл, но не и да ги спечели. Трябва "ръководителите" да мислят малко по-трезво.
Иначе много ми харесаха Генков и Деко.
И смятам, че има напредък за отбора.

Само Левски! :levski


Последна промяна CuHeok на Пон Сеп 16, 2013 1:41 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 12:12 pm
Мнения: 1109
blue_eyes написа:
Първите шест са от теб, другите два са от мен :bigok 7+1 е добро число, така че е ясно :bigok


Имаме сделка :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 1:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 2:41 pm
Мнения: 1060
Местоположение: СОФИЯ
1933 написа:
За пореден път почти нищо не играхме, явно това са ни възможностите. За разлика от отбора, възможностите на Сектора са огромни!

Изображение

Изображение

:bldrink :disco

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 5:26 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Аз лично не бих правил драми от загубата днес, макар че и на мен ми беше адски неприятно да загубим на Герена от този измислен отбор.

Атакувахме много, макар и безрезултатно и това e положителен факт. При втория гол, Бру нямаше никаква вина. Загуби топката в центъра, а отзад нямаше хора способни да го подсигурят. Мисиджян (казах ви за него) вкара сам между трима наши. Каква точно е вината на Бру?

Не ми се стори много адекватно от страна на Йоканович да обиграва в центъра на защитата Перес и Дани Димов, а след това да пусне Милиев.

Мисля, че сме на прав път.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
DirtyDog написа:
При втория гол просто гледайте действията на Старокин. :bigok

Леле, сега го видях :shock: :ohmygod2
За 10 път го прави това да еба и лайнара.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 5 минути пиша мнение за мача и 5 пъти го трия :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 Само Левски, въпреки безидейните смешници на терена, заради които си скъсах нервите(и гърлото) цял мач и тоя "ЕНТУСИАСТ"- "по-ЛЕВСКАР"(ако е от форума да ми пише) , който 10тата минута(още при влизането ми ме изнерви) ми каза да си ходя във "В" защото казах ,че сме дошли да подкрепяме отбора И ДА ГЛЕДАМЕ МАЧА(после се държа за главата цял мач)!!! НЕ СМЕ ХОР!!! Ние сме футболни фенове и аз, като ходя на мач на ЛЕВСКИ, подкрепям отбора 90 минути (Пея скачам всеки мач,както и този) ,но и (изненада)гледам мача междувременно!!! ВЕЛИК СЕКТОР (Б) :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Kryten написа:
DirtyDog написа:
При втория гол просто гледайте действията на Старокин. :bigok

Леле, сега го видях :shock: :ohmygod2
За 10 път го прави това да еба и лайнара.


Силно се надявам зимата да му намерим заместник на тоя и да го разкараме. Няма толкова неориентиран въшкар. Очебийно е, че с тия няма да стане. Едно не мога да разбера (макар, че ясно де), махнахме една маймуна, взехме друга на същата заплата? Жив да си Насьо, жив...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е тоя принципно е резерва, ама така стана, че играе в последните мачове.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 7:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Опазил ме Господ от подобни резерви.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
:lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 И аз съвсем изключих, че след 2 дни сме пак на "Герена" :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 Супер ядосан съм , мразя футболистите и въпреки това съм в постоянно очакване на следващият мач... Сега ,като разбрах ,че е сряда (необяснимо защо, при тази игра) се зарадвах ,като малко дете :levski много ме радват всички малки идиоти Левскари ,които бяха на мача вчера... Един ден ще изметем свинете от София!!! На тях само "дъщери курви" им се раждат :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
kosyo написа:
леко да се намеся


a кой е тоя Г. Бладжев, дето го пишеше на таблото :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
antonatan написа:
kosyo написа:
леко да се намеся


a кой е тоя Г. Бладжев, дето го пишеше на таблото :ohmygod

ХърватскиО брачед на наш Ваги. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
С Татков, Тонев и Раев, толкова, тия дойдоха биха си ни като пичове и си заминаха.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
http://gong.bg/view_article.php?article_id=372403

Силан статия на Стефан...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://dox.bg/files/dw?a=452d16301e - запис

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
може да звучи супер дебилно , но все по-голям кеф ми прави да ходя на мачове. Сектор Б се забавлява , другото е маловажно.

от футболните неща само едно искам да кажа - от 5 години чакахме Милиев да се махне и се пак играе, пак изнася уникално топката и пак прави страхотни неща за противника. Благодаря на тези , които го върнаха!

а и да благодаря , че вместо да играе най-добрия бек в първенството , той тренира с юношите , а ние гледаме страхотните изпълнения на Старокин отдясно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 8:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Kryten написа:
DirtyDog написа:
При втория гол просто гледайте действията на Старокин. :bigok

Леле, сега го видях :shock: :ohmygod2
За 10 път го прави това да еба и лайнара.


Честно казано ви се чудя как имате нерви да гледате некви повторения, аз сигурно ще си прережа вените, ако го погледна това... Да не говорим, че автоголът на Везалката още не знам как стана точно. Възхищавам ви се на нервите наистина.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Наемниците на терена не искам да ги коментирам,но бяха надиграни тактически,което си е и треньорска немощ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Поне някои хора ще видите, че гъза не е такъв магьосник, за какъвто се представя. Ако на негово място бяха Борето или Гонзо, не ми се мисли какво щеше да им се изсипва от фейсбука му. Само че те са мъже и истински левскари и не вкарват излишно напрежение в Левски.
Аз вчера бях не 100%, ами повече процента сигурен, че ще бием. Даже и на басове се хващах. Дано за купата бием най-после на Герена и се отпушат нещата. Според мен от веднъж ще тръгнем нагоре и после няма кой да ни спре :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
DirtyDog написа:
При втория гол просто гледайте действията на Старокин. :bigok

Леле, сега го видях :shock: :ohmygod2
За 10 път го прави това да еба и лайнара.

Нещо не схванах, освен че се лашна какво друго е направил?
Димов защо не игра някой може ли да даде смислено обяснение :?:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Поне показваме постоянство в играта си :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Adepta написа:
Kryten написа:
DirtyDog написа:
При втория гол просто гледайте действията на Старокин. :bigok

Леле, сега го видях :shock: :ohmygod2
За 10 път го прави това да еба и лайнара.

Нещо не схванах, освен че се лашна какво друго е направил?
Димов защо не игра някой може ли да даде смислено обяснение :?:

Щото е същата лавандула като централен защитник.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ами за Димов имам предвид като опорен халф, вижда се, че преквалифицираните офанзивни не се справят особено добре. Нито Ваги, нито Бру или Велев са дефанзивни и средата на терена ни е пълен хаос.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
онова свободно падане на Баумгартнер свърши сравнително бързо... нашето свободно падане продължава с пълна сила :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Просто демиджа от последните няколко проспани години, увенчан с "подготовката" и "селекцията" това лято, се стовариха с пълна сила. Измъкването ще е адски, адски трудно. Няма какво повече да очакваме, битката ще е да додрапаме до Европа. Преди зимата няма как да има някакво подобрение, а и за след това не възлагам големи надежди - пари няма. Остава да се надяваме, че тоя човек ще успее да научи наличните играчи на някакво подобие на футбол. Дано само не го разкарат, защото ако почнем пак с тия постоянни треньорски смени, нищо няма да стане.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Колкото и смешно да звучи вчера не играхме толкова бездарно и некадърно! Но за съжаление изпитваме страшна некадърност пред гола и завършващият удар! А двата гола на турчетата бяха след наши грешки и двата гола и то фрапантни! За съжаление все още изпитваме страшна слабост в защита, с новото испанче се стабилизирахме малко, но с Прасокин и Тополата, толкова!!! Все пак има малко израстване в отбора, вече топката се подава с идея, най-вече благодарение на Деко, но имаме много, много, много още за да имаме поне малко отбор дето прилича верно на истински отбор! Подкрепа за Йока и отбора и тва е, ясно е, че нема паре за класни играчи и трябва работа и време! За сега тва са ни възможностите и толкова, за мен е много по-важно за 24 май 2014г. да имаме нов сектор А и най-после отбор който играе футбол, от колкото да се борим за шампион, да станем някак си шампион, но футбола и играта ни да е на сегашното и това от миналият сезон ниво! Трябва ни игра и време, а щом започнеш да играеш един път за винаги истински футбол, успехите сами ще дойдат! А сектора вчера беше огромен!!!

Пълна подкрепа зад отбора и Само Левски! Този клуб е много повече от една титла или няколко победи, този клуб е нашият живот, трябва да го помним това нещо винаги!

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Пон Сеп 16, 2013 10:35 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Прави ми впечатление, че някои хора все още разглеждат ситуацията като дупка, в която сме изпаднали и чакаме да излезем. :roll: Каква е тая дупка, дето продължава десет мача вече, това си ни е моментното състояние, няма какво да се отпушваме и тям подобни. То е така от години, просто лека по лека си пропадаме. И това, че миналата година в един момент се оказахме аха-аха шампиони, не се дължи на факта, че играхме кой знае какво, а че просто и другите толкова играха. С тая Разлика, че Ботев надгради, като гледам Литекс вместо да стават по-слаби и те добре си се справят, Лудогорец също надгради, а ние и другия гранТ на България :lol: си лежиме на стари лаври и заради това го духаме в момента. :smt006

А сърбина до някой и друг мач е аут, това съм убеден. Точно Наско винаги е показвал, че обича да сменя треньори, а и това е най-лесния начин за прехвърляне на отговорността.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 16, 2013 10:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
thegboy написа:
Прави ми впечатление, че някои хора все още разглеждат ситуацията като дупка, в която сме изпаднали и чакаме да излезем. :roll: Каква е тая дупка, дето продължава десет мача вече, това си ни е моментното състояние, няма какво да се отпушваме и тям подобни. То е така от години, просто лека по лека си пропадаме. И това, че миналата година в един момент се оказахме аха-аха шампиони, не се дължи на факта, че играхме кой знае какво, а че просто и другите толкова играха. С тая Разлика, че Ботев надгради, като гледам Литекс вместо да стават по-слаби и те добре си се справят, Лудогорец също надгради, а ние и другия гранТ на България :lol: си лежиме на стари лаври и заради това го духаме в момента. :smt006


:smt023

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 639 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com