forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:37 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 453 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Десен защитник е задължителен..много е бавен пелето и не се движи като десен бек, не става за там. В центъра трябва някой бърз задължително. Велев като хване топката и ми става ясно, че от тази атака нищо няма да излезне. Изключително бавно се отиграва топката от играчите ни в центъра. Вутов като влезна доста пораздвижи играта. Честита победа! Дано да е началото на поредица от такива.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:07 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
targovishte написа:
смърт за цдна написа:
Какво ще каже сега, Търговище? Виждаш ли, че с една и съща игра понякога печелим друг път не. Треньора е наредил отбора и си го води добре. Вече дали положенията ще влезнат е друг въпрос. Ако бяхме направили х с тази игра, Йока нямаше да е по-слаб треньор :smt023


Аз не видях нещо извънземно, нормално е такива отборчета да ги отвяваме с по 4...5 на 0, ако това ни е критерия за Левски...не сте познали.....ми ние през второто полувреме освен невероятния удар на Вутов нямахме друго положение...да не говорим, че владеенето на топката и положенията бяха в полза на Любимец...един отбор, които до скоро не съществуваше на картата.... :smt006
Йоканович нареди отбора...да, но го нареди за контри...и както ще каже Левскар67...това не е играта на Левски... :bigok


нормално е да ги отнасяме с по 4-5 на 0 :smt005 :smt005 ти гледал ли си Левски през последните години ? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:09 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
targovishte написа:
смърт за цдна написа:
Какво ще каже сега, Търговище? Виждаш ли, че с една и съща игра понякога печелим друг път не. Треньора е наредил отбора и си го води добре. Вече дали положенията ще влезнат е друг въпрос. Ако бяхме направили х с тази игра, Йока нямаше да е по-слаб треньор :smt023


Аз не видях нещо извънземно, нормално е такива отборчета да ги отвяваме с по 4...5 на 0, ако това ни е критерия за Левски...не сте познали.....ми ние през второто полувреме освен невероятния удар на Вутов нямахме друго положение...да не говорим, че владеенето на топката и положенията бяха в полза на Любимец...един отбор, които до скоро не съществуваше на картата.... :smt006
Йоканович нареди отбора...да, но го нареди за контри...и както ще каже Левскар67...това не е играта на Левски... :bigok

Пишеш сякаш си гледал Левски последно при евро приказката ни. В последните 5 години какво те кара да мислиш, че тия отборчета трябва да ги отвяваме с по 4..5 ?

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
СелянинО написа:

нормално е да ги отнасяме с по 4-5 на 0 :smt005 :smt005 ти гледал ли си Левски през последните години ? :ohmygod


Гледам Левски от над 30 години...проблем?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:11 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
файда


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Синя Душа написа:
Пишеш сякаш си гледал Левски последно при евро приказката ни. В последните 5 години какво те кара да мислиш, че тия отборчета трябва да ги отвяваме с по 4..5 ?


Най-малкото името и традициите ни...и тази публика, която е най-невероятната и не само в България.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
СелянинО написа:
файда


Не те разбрах?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Голям Вутов ! :ls-cup


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:19 pm 
Почваме ли? :strkstrk

ЛЕВСКИ ШАМПИОН :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 25, 2013 5:24 pm
Мнения: 145
след тази победа тръгваме нагоре,вече сме в първата седмица :levski

_________________
Дела трябват, а не думи


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Vincenzo написа:
Нашите трябва повече да стрелят в тази врата!
Бру (който направи силен мач) имаше цели 3 удара към врата на Любимец, повече от ударите на Генков, Гари, Ваги и Велев взети заедно.

Не мога да разбера такива като тебе,дето всеки кръг пишат едни и същи работи,независимо кво се е случило на терена,на хероин ли сте,не можете да различавате играчите по телевизията ли,просто нямате идея за кво говорите ли,не знам?Какъв силен мач направил Бру,човек,ти нормален ли си :shock: :smt005 ?Имал удари :smt005 .То и аз мога да имам много удари,ако ме пуснат,мога да имам и по добър процент добри центрирания.Тоя мангал пак ни осра повечето атаки,които минаха през него,той,Прасокин и великото Гари бяха най-слабите.Пелето също издишаше заради скоростта си,иначе е в пъти по-грамотен от Прасокин,Мюлдер,Пинто и секви други герои.Даже очевидно сакатото момче Илиянчо направи много повече за неколко минути от малката маймуна,която се е разпуснала като дроб.

Днеска Левски игра като отбор от средата на таблицата и колкото и да ми е болно и срамно да излизаме с такава тактика срещу Любимец-тва е положението в момента.За неколко месеца,че и за година няма как да излезем от положението,което се натрупваше с години.Смърт за мустакатата свиня!

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2194
Местоположение: Русе
targovishte написа:
Най-малкото името и традициите ни...и тази публика, която е най-невероятната и не само в България.

Минаха времената, в които се очакваше противника сам да се бие като излезе срещу Левски. Име и традиции отдавна не печелят мачове. :wink: Ако искаш справка, виж прасетата, които още разчитат на марката и харизмата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Гиго написа:
targovishte написа:
Най-малкото името и традициите ни...и тази публика, която е най-невероятната и не само в България.

Име и традиции отдавна не печелят мачове. :wink: Ако искаш справка, виж прасетата, които още разчитат на марката и харизмата.


Не ми сравнявай Левски с прасетата...даже не ги пиши в едно изречение.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:35 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Когато имаме треньор, разни отбори като Любимец, които биха Ботяф и Лудогорец, и сериозно озориха Литякс срещу нас изглеждат като кварталните пияници, които не могат цял мач да ни стигнат до вратата. Реално днес можеха да си отнесат петицата. Сега да видим как ще премине срещата с титана на треньорската мисъл Стойчо Стоев.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7123
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Името не печели, но задължава ;)

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Ще излизаме с тактиката, която ни дава по-голяма възможност да победим, това не го ли разбрахте, мрънкачи такива!

Любимец имаха едно положение за гол в 91-тата минута, ние имахме поне 4-5 и още 4-5 пъти се омотахме зверски пред гола. Какво искате повече точно?

Ако имахме халфове вместо Гаджев, Бру и Велев (последния в офанзивен план) щяхме да ги бием 4-0, не с 2-0.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
[az] написа:
Днеска Левски игра като отбор от средата на таблицата и колкото и да ми е болно и срамно да излизаме с такава тактика срещу Любимец-тва е положението в момента.За неколко месеца,че и за година няма как да излезем от положението,което се натрупваше с години.Смърт за мустакатата свиня!


В общи линии това е истината в момента и дано скоро това се промени към по добро. :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
ЧЕСТИТА ПОБЕДА ЛЕВСКАРИ! Беше ясно, че този карък рано или късно ще спре! Аз продължавам да смятам, че заслужавахме победи срещу локо, чорбое и особено срещу еклерите! Дори днес не заслужавахме толкова победата, колкото в досегашните мачове на ГЕРЕНА! През второто полувреме обаче не ми хареса нашата игра! Играхме много прибрано и на контри! Противника се възползва от това и ни натисна, което за мен е недопустимо! Не може такава да е играта на ЛЕВСКИ, особено срещу подобен отбор и ако не се бяха уморили Любимец от многото тичане в последните десет минути, ние нямаше да вземем нищо от този мач! Ще попитам тези, които непрекъснато подценяват нашите юноши, твърдят, че Вутов е силно надценен, а всъщност надценяват чужденците в ЛЕВСКИ незаслужено: Кой чужденец е вкарвал такъв гол за ЛЕВСКИ, като този на Антонио? Като цяло от нашите най-много ми харесаха Гари, Генков, Бру, Вутов и Миро Иванов ( трябва да спре със симулациите, днес пак бяха в излишък ), а Велев и Старокин играха слабо! И мисля, че не ни трябва десен бек, а ляв! Честито на всички и наздраве! :lsc-1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
rkk написа:
Ще излизаме с тактиката, която ни дава по-голяма възможност да победим, това не го ли разбрахте, мрънкачи такива!

Любимец имаха едно положение за гол в 91-тата минута, ние имахме поне 4-5 и още 4-5 пъти се омотахме зверски пред гола. Какво искате повече точно?

Ако имахме халфове вместо Гаджев, Бру и Велев (последния в офанзивен план) щяхме да ги бием 4-0, не с 2-0.


Не те знам, какъв мач си гледал, където сме имали поне 5 положения повече от Любимец...ама здраве да е.... :bigok

п.п. Извадихте ли компирите в Копривища...че е време да купувам... :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 20, 2013 5:42 pm
Мнения: 126
Вутов - най-талантливия млад български футболист. :levski

_________________
В игрите децата за "Левски" мечтаят,
за славния "Левски" непобедим
и старците шапките даже си свалят,
пред славния "Левски" - футболен тим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
targovishte написа:
Синя Душа написа:
Пишеш сякаш си гледал Левски последно при евро приказката ни. В последните 5 години какво те кара да мислиш, че тия отборчета трябва да ги отвяваме с по 4..5 ?


Най-малкото името и традициите ни...и тази публика, която е най-невероятната и не само в България.

Еми значи треньора не е фактор и не може да си недоволен от него. Ако само с това трябва да бием. :)

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Fozzy написа:
Когато имаме треньор, разни отбори като Любимец, които биха Ботяф и Лудогорец,


:ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Levskar67 написа:
ЧЕСТИТА ПОБЕДА ЛЕВСКАРИ! Беше ясно, че този карък рано или късно ще спре! Аз продължавам да смятам, че заслужавахме победи срещу локо, чорбое и особено срещу еклерите! Дори днес не заслужавахме толкова победата, колкото в досегашните мачове на ГЕРЕНА! През второто полувреме обаче не ми хареса нашата игра! Играхме много прибрано и на контри! Противника се възползва от това и ни натисна, което за мен е недопустимо! Не може такава да е играта на ЛЕВСКИ, особено срещу подобен отбор и ако не се бяха уморили Любимец от многото тичане в последните десет минути, ние нямаше да вземем нищо от този мач! Ще попитам тези, които непрекъснато подценяват нашите юноши, твърдят, че Вутов е силно надценен, а всъщност надценяват чужденците в ЛЕВСКИ незаслужено: Кой чужденец е вкарвал такъв гол за ЛЕВСКИ, като този на Антонио? Като цяло от нашите най-много ми харесаха Гари, Генков, Бру, Вутов и Миро Иванов ( трябва да спре със симулациите, днес пак бяха в излишък ), а Велев и Старокин играха слабо! И мисля, че не ни трябва десен бек, а ляв! Честито на всички и наздраве! :lsc-1

Безпощадно точен за пореден път, не спирай, разказвачо :smt007

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
targovishte написа:
смърт за цдна написа:
Какво ще каже сега, Търговище? Виждаш ли, че с една и съща игра понякога печелим друг път не. Треньора е наредил отбора и си го води добре. Вече дали положенията ще влезнат е друг въпрос. Ако бяхме направили х с тази игра, Йока нямаше да е по-слаб треньор :smt023


Аз не видях нещо извънземно, нормално е такива отборчета да ги отвяваме с по 4...5 на 0, ако това ни е критерия за Левски...не сте познали.....ми ние през второто полувреме освен невероятния удар на Вутов нямахме друго положение...да не говорим, че владеенето на топката и положенията бяха в полза на Любимец...един отбор, които до скоро не съществуваше на картата.... :smt006
Йоканович нареди отбора...да, но го нареди за контри...и както ще каже Левскар67...това не е играта на Левски... :bigok


Все пак не може да се отрече, че срещу 2 от сигурните изпадащи Гоце Делчев и Любимец...сме безпощадни ! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Justice написа:

Все пак не може да се отрече, че срещу 2 от сигурните изпадащи Гоце Делчев и Любимец...сме безпощадни ! :bigok


Чакай ти Любимец да изпаднат. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Играта с нищо не се е променила, единствената разлика от предните мачове е, че днес излязохме с малко по-разума тактитка с оглед на некадърниците в отбора. С наличния материал толкова.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Psychosocial написа:
Fozzy написа:
Когато имаме треньор, разни отбори като Любимец, които биха Ботяф и Лудогорец,


:ohmygod

Веднъж бях нaписaл нещо подобно и ме рaзсипaхте с зaкaни :D Зaтовa си взех зaбележкa :D :ohmygod

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2007 5:07 pm
Мнения: 1189
Местоположение: ж.к.Сухата река
tprodanov написа:
Justice написа:

Все пак не може да се отрече, че срещу 2 от сигурните изпадащи Гоце Делчев и Любимец...сме безпощадни ! :bigok


Чакай ти Любимец да изпаднат. :wink:


Кой ще изпадне вместо тях ?! Черноморец или Славия ! :strkstrk Естествено че те ще са в Б група от др година.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Синя Душа написа:


Еми значи треньора не е фактор и не може да си недоволен от него. Ако само с това трябва да бием. :)


Напротив, голям фактор е и затова очаквам нещо да се промени, но не го виждам....миналата година по това време без треньор имахме 18 точки...а тази с треньор имахме 6 точки...прави си изводите....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 01, 2013 8:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 26, 2013 11:29 pm
Мнения: 39
Тая тактика против лудите няма да сработи-
специално балона за първия гол Моци и Барт няма да го пуснат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 453 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com