forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:10 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 1:17 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Ако положението за дузпа във втората минута беше в нашето наказателно поле, щеше да е червен картон и дузпа! Тогава, какъв шанс щяхме да имаме до края на мача? Не бъдете толкова толерантни! Защото в момента ЛЕВСКИ е на колене и е много лесно да лъскаш имидж на негова сметка! Но рано или късно ще се върнем на върха и тези, които в момента ни се смеят, ще плачат! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 1:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Толкова си могат, но поне се борят докато имат сили.
СЪРЦЕ И ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ :!:

Това е мнението, а другото са типичните форумни недоволства. Деба, не ви ли писна да хленчите за всичко? Кога в селото противникът има един удар във вратата?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 1:52 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 11:58 am
Мнения: 61
Местоположение: Сектор В, над скамейката
Като знаем в какво положение са нашите примадони - резултатът е добър.
Изобщо мачът, колкото и да е странно, ми хареса. Имаше борба и двамата вратари бързаха да развият скоростни атаки към противника, нямаше лежане и балкански простотии. Жалко, че и Левски и микре са слаби и не можаха да направят още по-хубав мач, както сме виждали последните години.
Надявам се да оставят треньорът да работи спокойно.
#купифутболистибенещастник!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 1:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Димов направи перфектен мач и дано вземем централни защитници, че да можем да си го ползваме на позицията му - дефанзивен халф.

Везал вън. Бру от мач на мач става все по-добър и важен играч за нас. Гаджев направи някои нелоши отигравания. Човекът с най-доброто центриране в А група ака Старокин трябваше да улучи шибаната врата. Слаб мач за Гари.

Като цяло се раздадоха, но след 60-та минута окапахме мощно, ебати физическата подготовка. Да идва по-бързо паузата за националите, че си е ебало мамата. Накрая дойдоха два пъти до публиката след като бяха повикани. Има прогрес и в играта, и в отношението. Дано боК Славиша поостане по-дълго в Левски.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:00 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
При положение, че знаем качествата им искаме да се раздават. Един път го направиха от сума ти време, но пък чета масово недоволство от играта :ohmygod Не разбрахте ли, че толкова си могат момчетата, поне си имаме треньор и имам надежди с него, че ще се вдигнем :lsfc1 :lsfc1 :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11308
Аз пък очаквах много по-трагичен мач и останах доволен от мача( с изключение на някои ситуации естествено ). Вие не знам какво сте очаквали ..

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
sin написа:
Израстваме като публика, вместо доказани средновековни методи за впрягане на боклуци в работа в името на Левски, ние се отнасяме толерантно и им ръкопляскаме непосредствено след мърдосване. Отделно от тва празнуваме равен срещу уникалния гранд от Ловеч, който преди 2 сезона си продаде всичките играчи и тогава играе с по-малки от мен. Невероятно наистина, да празнуваме. Довечера плаза е наша и на Старокин.



Мрънкане да има...СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Последна промяна Лабрадор на Пон Авг 19, 2013 10:13 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 9:11 pm
Мнения: 205
Горе-долу беше прилична играта ни, като изключим неадекватните Везалов, Тополата и оня Бру ли е къв е все тая. Публиката бяхме както винаги на ниво, малко по малко от предишните пъти с оглед ситуацията, в която се намираме сега, но се вижда светлина в тунела според мен. СЪРЦЕ, ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ! :levski

_________________
681 – Оттук започва България ;
1878 – Оттук започва свободата ;
1914 – Оттук започва животът ни !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:28 am 
Аз видях две неща - себераздаване и голяма публика (макар и по-малък брой). Тези, които дават акъл какво е било Левски и си тракат цяла вечер, могат само да съжаляват, че не са си мръднали мързеливите глезени задници.

Само Левски


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
Х в Ловеч не е малко :)

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:36 am 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Викаш Милийката и днеска слаб, нищо че игра 5 минути :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:37 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Има ли някъде по-разширен репортаж, че освен головете не съм видял нищо друго ?

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 2:57 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
В Сектора си беше страхотно шоу, а фактът, че играчите дойдоха да ни поздравят, а после се върнаха, като ги повикахме отново, само може да ме радва. Изиграхме доста приличен мач, който можехме, както да спечелим, така и да загубим. Почнете да гледате малко по-оптимистично на нещата, стига с тоя пуст негативизъм, и нека всеки е на стадиона срещу тича, за да докараме най-накрая прилична посещаемост и у дома. Вижда се, че само ние можем да дигнем отбора, днеска ако не друго, се видя, че се раздадоха на максимум. СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 6:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Насраков след мача директно излъга пред журналистите че не знаел Йоканович да иска 9 играчи и че не му харесвало как се работи в клуба,че сигурно самите журналисти си го измислили.АБЕ ЕЙ МАЙКА ТИ ДЕЕБА БОКЛУК МРЪСЕН ЛАЙНАР НА ЖЕНА ТИ В УСТАТА БЕ,ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМЕ ГЛУПОСТИТЕ ТИ БЕ? :gsh :gsh

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 7:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Аз продължавам да се чудя коко ли трябва да е некадърен Пламен Димов, щом при тая "конкуренция" не може да се пребори да помирише терен. Някой може ли да ми припомни колко се изръсихме за този ретард?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 8:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Какво е казал Йоканович по телевизията веднага след мача? В сайтовете май цитират интервюта след това.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 8:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Предпочитам да играем по-слабо, но да си взимаме мачовете :levski За мен всяка година на Левски без титла,купа или пробив в Еуропа, е абсолютно напразно пропиляна!!! За тея години трябваше да надграждаме, а не да тъпчем на едно място и сега нямаше да има доволни от Х с Ловеч :smt006 Иначе...
(ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ :smt026) ... Подкрепяме си отбора , не играем МЕГА зле, просто мястото ни е на върха, :smt027 а не сме там и затова съм НЕдоволен
(ако водехме с 6 точки, пред втория, 2 кръга преди края,тогава щях да съм доволен от тоя Х ) САМО ЛЕВСКИ!!! САМИ СРЕЩУ ВСИЧКИ :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 8:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Mr. Smith написа:
Толкова си могат

ИСКАМ ДА СЕ ОПЛАЧА ОТ ДОМОУПРАВИТЕЛЯ. На полувремето сам изяви желание да отиде за вода. Предложихме му да му дадем пари, но отказа. Върна се с някаква "вода", която най-вероятно беше наточил от тоалетните, в шишета, които беше намерил хвърлени на земята, но на предния мач. Бутилките имаха вид на 3-та употреба, а във водата плуваха разни съмнителни неща. Толкова да се стисне човек за 1 лев :ohmygod :ohmygod :ohmygod :ohmygod Моля да бъде БАННАТ :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 8:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Morning Glory написа:
Какво е казал Йоканович по телевизията веднага след мача? В сайтовете май цитират интервюта след това.

Точно интервюто след мача цитират.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 8:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
ИМА НАДЕЖДА!!! Йоката ще оправи нещата, как ги изтървахме тия латекса, умрях от мъка

П.С. Защо на Левски мачовете са винаги в неделя вечерта?!?!? Ние кога ще играем в събота???? Тия средношни родеота по разни села и паланки не са много удобни!

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
BLUE HONOUR написа:
Насраков след мача директно излъга пред журналистите че не знаел Йоканович да иска 9 играчи и че не му харесвало как се работи в клуба,че сигурно самите журналисти си го измислили.АБЕ ЕЙ МАЙКА ТИ ДЕЕБА БОКЛУК МРЪСЕН ЛАЙНАР НА ЖЕНА ТИ В УСТАТА БЕ,ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМЕ ГЛУПОСТИТЕ ТИ БЕ? :gsh :gsh

Педерастко интригантства. Каква "изненада".

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 12, 2013 10:33 am
Мнения: 1642
Местоположение: София
Обаче по-класическа дузпа от тая на будуров отдавна не бях виждал :ohmygod2

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ София!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Като игра няма какво толкова да се говори - без никаква подготовка (физическа и тактическа) не може да се очаква да играят нещо кой знае какво. Евала на треньора ни, че се опитва да прави от нищо - нещо, и засега поне си личи някакво (макар и минимално) мръдване напред. Защита продължаваме да нямаме, халфове също, Генков още не е направил нищо съществено, но то няма и кой да му подаде... Трябват хора, но съм изключително скептичен, че ще вземем някой, още по-малко пък някой читав.

Милийката не знам защо го храните, точно пък за вчерашния мач - игра няма и 10 мин. (айде, с продължението има 10 мин.) и спаси чист гол.....

Бодуров трябваше да го изгонят при дузпата (абсолютно кристална дузпа, при това имаше нахалството и да спори), онова във втората минута също според мен беше дузпа, но оня не посмя да я свирне толкова рано....

Като цяло - добре откъм желание. Друго на тоя етап трудно можем да искаме. Имаме нужда от няколко по-леки мача, за да бием 2-3 пъти и малко да си повярват, а и да спадне стреса. И от някакви играчи, макар че, както казах, не се надявам....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Kryten написа:
Morning Glory написа:
Какво е казал Йоканович по телевизията веднага след мача? В сайтовете май цитират интервюта след това.

Точно интервюто след мача цитират.


Реших, че е казал нещо за публиката :strkstrk

Тактически си личи много голям напредък и това е точно благодарение на Йоканович. Този е голям треньор, дано е и голям инат. След паузата за националните отбори очаквам и физически вече да газим.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Кво му става на тоя мрън- мрън форум бе?! Хидъна дори преди мача каза, че ще паднем с 1 или 2 гола, но ще сме доволни, ние правим Х с прилична игра и пак недоволни.

Fozzy написа:
На тия дето обясняват как това бил най-слабия Литекс, преди тоя кръг бяха вкарали май 11 гола, днес вкараха един и то напълно случаен.
С правилно подреждане дори при положение, че пак играхме с двама души по-малко прехвалените играчи на Латекса не можаха кажи речи нищо смислено да направят. Въпросът е някой от двамата ни халфове (Бру, Гаджев) или някой друг на тяхно място да дава пасове дето не са 90% грешни и спорни, тогава може и да ни се получи.


Именно- погледнете класираето- абсолютен фаворите срещу абсолютен аутсайдер... :D


Zeleniat написа:
Докато мършите се изпращат с бурни аплодисменти след равен срещу ловеч и тази вечер ще го полеят като победа не може да се очакват резултати. Иначе поклон за хората в Ловеч, накрая имаше мощни изригвания :smt007


Каквото си посеят- такова ще пожънат. Вчера играха много добре за тяхните лимитирани възможности и си заслужиха аплодисментите напълно ;)

Justice написа:
Spindoc написа:
Нямам представа откъде идва този оптимизъм, при условие, че последните години и в най-големите дупки Онижаваме микренските селяндури, а сега....се прибрахме да пазим резултата.

Единствената смяна на отбор, който видимо не е подготвен физически беше гениалното тактическо решение за смяна на....левия бек с централен защитник. А Вутов стои на пейката, докато недоразумението втора френска (дивизия, не гимназия), на което се молим три години, като на Марадона, да дойде да взима 15 бона, стои на терена с точно....нула верни подавания - към играчи на Левски, иначе почти успешно направи няколко голови паса към играчи на Селтекс.



В Ловеч имаме само 4 победи.... за 17 г.Всяка с по един гол разлика.Ебати унижението.Или ти си очаквал аристократично да ги биеме с 3:0.На фона на състоянието ни приличен мач изиграхме.Можеше да победим, но можеше и да го загубим накрая.Така че по-реално гледайте на нещата, за да няма после напразни очаквания и нерви.


Мислех и аз да ти отговарям (Spindoc), ама гусина Джъстис го е направил вече. Ловеч там не сме ги мачкали никога, напротив.

Spindoc написа:
Само че, във всеки мач сме нападали до края, а не сме се прибирали да запазим резултата. Всъщност очаквах точно равенство, но това не означава, че трябва да се радваме на точица срещу великият отбор от шиптари, илко и бербера.


Вчера точно не сме се прибирали, посвърши ни въздуха, личи си, че нямаме никаква физ. подготовка, но да кажеш, че не сме искали победата до края..

Иначе вчера на положението на празна врата направо се вбесих, щото помислих, че е Ваги, ама после като разбрах, че е Старокин ми мина- той просто е мега лимитиран като качества, че да му се сърдим... :smt006 Играем подредено, което е най- важното. Щом с тези защитници, селяците почти нямаха положение- смЕтайте..


Дайте малко по- оптимистично- имаме тренер, липват 5-6 играча..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:56 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
Аз съм доволен от мача. В сравнение с предишните, а и спрямо противника играхме доста добре. Не знам как се поддържа митът, че Литекс играели с юноши и т.н., ама само тоя сезон са си купили трима играчи, които са им титуляри и които ако бяха дошли при нас щеше да се тръби, че са звезди. Дано да имаме нови попълнения, че като се контузи някой не ми се мисли как ще изглеждаме.
Гледах програмата и ми направи впечатление, че сме си изиграли 2-те най-тежки гостувания този сезон. Ако продължим да се развиваме и се купят играчи нищо чудно да сме в тройката на полусезона.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:

Реших, че е казал нещо за публиката :strkstrk .


Каза, че не е дошъл да си ходи бързо, готов е за битка и заедно с феновете ще се борим, нещо подобно

Иначе Микре вчера имаха точно две положения освен гола, като и двете даже не завършиха с удар във вратата, а другите ситуации когато уцелиха вратата не бяха сериозни и не затрудниха Пацо. Аз не помня някога да са имали толкова малко положения като домакини срещу нас. Ние ако имахме кадърни защитници те нямаше и едно да имат.

Доста силен мач, Генков след Силва и Карвальо е като БоК. Велев игра много добре, а Гари ако се беше научил , че във футбола топката се подава щяхме да имаме още поне 3-4 чисти положения. Пелето също се включи доста добре в халфовата линия, въпреки дежурните си 2-3 грешки. Гаджев и Бру са трагедия

Сезонът е дълъг - тепърва имаме три мача с Литекс, четири с Лудогорец, почнем ли да мачкаме ще наваксаме разликата. Загубените 5 точки с Локо и Берое ще тежат, но са преодолими


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Сезона е дълъг и трябва дълга резервна скамейка. Ако нема достатъчно играчи, да вкарват в групата юноши за едното самочувствие, защото при контузия на някой от опитните ще се наакват като излезнат титуляри.
Между другото ми е интересна статистиката за пробягани километри, защото мисля, че не толкова въздуха ни свършва, колкото че тичаме повечко поради липсата на организация в играта (да не го наричам директно хаос) :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис : http://dox.bg/files/dw?a=cad7e7a4fd

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 19, 2013 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Adepta написа:
Сезона е дълъг и трябва дълга резервна скамейка. Ако нема достатъчно играчи, да вкарват в групата юноши за едното самочувствие, защото при контузия на някой от опитните ще се наакват като излезнат титуляри.
Между другото ми е интересна статистиката за пробягани километри, защото мисля, че не толкова въздуха ни свършва, колкото че тичаме повечко поради липсата на организация в играта (да не го наричам директно хаос) :bigok


Абе не е така, въздухът си им свършва - в момента безцелното търчане е намаляло драстично, и всъщност тактически нещата са на светлинни години от това, което беше първия мач. Просто е очевидно, обаче, че издъхват и не могат да правят това, което трябва (дори и да знаят какво е то, а очевидно вече са доста по-наясно). Умората води и до многото грешки и пропуски, особено в края на мачовете.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 684 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com