forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 11:08 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Освен за равенството, яд ме е още, че Ванесата не го изяде след края на срещата, деба и боклука гнусен, едно 5 минути поне го удари в бавене :evil:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Скъсахме се от викане, на мене мачът ми харесА, треа да започнеме да биеме разни селски отборчета, че им помпаме самочувствие.
Слабички сме, толкова си можеме. С Генков просто няма да стане.
Идва мач в Ловеч, стегайте се, че нЕма да е леко. :lsclapp
Има израстване, ама трябва да се печелят точки, еле па срещу селско-мякащата сган. Кур за чорбое.
Всички, които са на линия(или две) да се стегат за Ловеч, нямам търпение да дойде ...
И стига драми, че ми писнАхте на кура. Да ви еба у анализаторите. Да се бяхте довлекли до стадиона и щахте да имате(реалната) възможност да се изкажете на пичките в сини фланелки, даже на треньора, баджака и другите лайанри, наричащи се ръководители.
КОЙТО НЕ Е ОТ ЛЕВСКИ ДА УМРЕ, АМА ВЕДНАГА! :lsfc4


Последна промяна Seldon на Нед Авг 11, 2013 11:32 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11343
Ся Генкове ли е виновният :ohmygod

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Извинявам се, че ви занимавам със скапаното си здраве, но 180/120 кръвно от доста време не съм имал, а взимам лекарства! И да путки са! Спомням си едно време, че бягах от училище за да ходя на стадиона да гледам тренировки. Ревал съм като съм ги слушал по радиото след мачове в Бургас и Пловдив. Събирах си парите за училище за да има в събота за билет и бира. Карал съм се с ВСИЧКИТЕ си приятелки за това, че отивам на мач, а не съм с тях (както и повечето от вас). Взимал съм заеми за да съм с Левски и кви ли още щуротевини.

Съжалявам , но днес си мислех "айде още десет минути и да приключва".

Не е нормално, но е факт! Писна ми! Който няма желание, няма възможности, толкова си може, слаба му е психиката, тежко му е на тренировките- да става и да заминава! Мокета да ги води!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:26 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
Изображение

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Честита първа точка на Герена за този полусезон :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
BluePrideBg написа:
Ся Генкове ли е виновният :ohmygod

Не, ама с него нема да стане и не се плескай, вицоcreator. Видимо е, че така не може да продължава. Или да му намерят партньор или да го махат. :ohmygod2
Виновни са всичките, ама не критикувам, а споделям, че както са тръгнали нЕма да стигнат никъде.
Аз съм с Левски навсякъде. И се стегни, че ме дразниш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
Играли сме добре :smt005 :smt005 :smt005 Принуждават ни да си занижаваме критериите за добър и красив футбол щом за 2 положения цял мач срещу някакви чорбойски селяндури вече сме играли добре. Не могат просто, това е. С тия играчи толкоз.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11343
Чакай малко бе, за без пари Ван Перси ли да дойде ? Пуснаха Силва неколко мача, изпонапсуваха го, мангала дето го махнахме си беше редовно плют, е кой да играе ?! Да си върнем Дембеле и него да го напсуваме ? Тая работа не е като оная работа.. Ся кажеш юноши.. де ги тея юноши бе ?! Кой се е доказал че става за първия отбор ? Слаба школа, нема пари .. е кво искаме..

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:30 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
Цял живот всички отбори идваха насрани на Герена, някои се радваха, ако паднат само с 1 гол разлика, а сега нашият отбор илиза така. Сдухани на собствения си стадион, пред собствената си публика...

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
1933 написа:
Цял живот всички отбори идваха насрани на Герена, някои се радваха, ако паднат само с 1 гол разлика, а сега нашият отбор илиза така. Сдухани на собствения си стадион, пред собствената си публика...


Не бяха сдухани, а слаби! Колкото по- бързо проумеем този факт и спрем да се крием зад името "Левски", толкова по- бързо имаме шансът да се оправим. Пълна подкрепа на треньора и отбора и пълен сектор в Микре!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 20, 2012 2:49 pm
Мнения: 1487
Искам да отправя специални благодарности на Ил.Ил. за фамозните играчи, тези виртуози, композитори и архитекти с коженото кълбо... "Благодаря" ти ,ранима душице :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Много ми е интересно твърдението "тоя е плют". Като играе НИЩО свирки ли да му се правят? Ще бъде плют и ушите ще му пукат! И вечерта като се прибере у тях ще ревне, ще се сдуха и ще си търси грешките за да ги оправи! Вас като ви нахока шефа, че сте в издънка, какво правите? Почвате да циврите и да саботирате фирмата ли? Или си налягате парцалите и си оправяте грешките?

Дееба тва футболистите, ще ги изкарате неква нова раса!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
1933 написа:
Цял живот всички отбори идваха насрани на Герена, някои се радваха, ако паднат само с 1 гол разлика, а сега нашият отбор илиза така. Сдухани на собствения си стадион, пред собствената си публика...


Не бяха сдухани, а слаби! Колкото по- бързо проумеем този факт и спрем да се крием зад името "Левски", толкова по- бързо имаме шансът да се оправим. Пълна подкрепа на треньора и отбора и пълен сектор в Микре!
Е последните 20 минути, където не можеха да си дадат пас на 5 метра за мен е или насраност или без капка енергия. Ама чак така да са се изтощили...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ако трябва да сме реалисти, дори да започнем да подменяме некадърниците с по-качествени играчи, ще ни трябват поне 3-4 прозореца, при положение, че нямаме сгрешен трансфер. това са си два сезона. през това време другите тимчета разни ще са дръпнали още повече. Честно казано, не си представям оптимистичен изход от този батак :?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Glavan написа:
Много ми е интересно твърдението "тоя е плют". Като играе НИЩО свирки ли да му се правят? Ще бъде плют и ушите ще му пукат! И вечерта като се прибере у тях ще ревне, ще се сдуха и ще си търси грешките за да ги оправи! Вас като ви нахока шефа, че сте в издънка, какво правите? Почвате да циврите и да саботирате фирмата ли? Или си налягате парцалите и си оправяте грешките?

Дееба тва футболистите, ще ги изкарате неква нова раса!


Баси хокането плюне и псуване на майка! Тебе шефа ти така ли те хока?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
BluePrideBg написа:
Слаба школа, нема пари .. е кво искаме..



Това описва цялата ситуация в момента. :smt006


А що сме на тоя хал е съвсем друг въпрос.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3125
thegboy написа:
BluePrideBg написа:
Слаба школа, нема пари .. е кво искаме..



Това описва цялата ситуация в момента. :smt006


А що сме на тоя хал е съвсем друг въпрос.


Щото мсе 5 години без треньор, с ташак подготовки и тешак селекционна политика която ни напълни с ментета!

_________________
Изображение


Последна промяна We_Are_Levski! на Нед Авг 11, 2013 11:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 7:09 pm
Мнения: 133
iSSigy написа:
Играта ни беше по-добра от предните мачове и не знам кво се плескате всички, не разбрахте ли, че сме слаби. Момчетата се раздадоха и просто малшанса ни попречи да победим. Тука не знам що се заблуждавате повечето, че не пеете само за победи и т.н. Ако бяхме били с 1:0 с 3 пъти по-слаба игра щяхте да се радвате, ама при видимо подобрение на играта и малшанс ревете.


АКО...Берое си бяха вкарали гредата, АКО...това на Стойчев беше влязло? Като играем добре цял мач и изпускахме да им кажеш браво момчета, играхте добре, но нямахме късмет. А при 2 случайни атаки да ми говориш за късмет си е смешно. Слаби сме и трудно ще я докараме до борба за титлата с тия играчи :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
BluePrideBg написа:
Чакай малко бе, за без пари Ван Перси ли да дойде ? Пуснаха Силва неколко мача, изпонапсуваха го, мангала дето го махнахме си беше редовно плют, е кой да играе ?! Да си върнем Дембеле и него да го напсуваме ? Тая работа не е като оная работа.. Ся кажеш юноши.. де ги тея юноши бе ?! Кой се е доказал че става за първия отбор ? Слаба школа, нема пари .. е кво искаме..

Добре, дай предложение. Лесно е да се казва НЕ!, кажи какво да направят? Кого да вземат, кого да привлечат?
ван перси си го слагам ... дреме ми за на ония скапани първенства, в които публика е "мъртва" и я нЕма.
Днеска беше добре, на мен ми харесА.
Държа на отговор. Какво да се направи? Как Левски да вкарва, повече отколкото получава?
Лесно е в интернет да се правиш на разбирач, ама като ти задам въпрос, от този калибър, няма да ми отговориш.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
BluePrideBg написа:
Ся кажеш юноши.. де ги тея юноши бе ?! Кой се е доказал че става за първия отбор ? Слаба школа, нема пари .. е кво искаме..


Не бе, то полвината "А" група хич не кара с наши кадри...ще имаш особен проблем ако тръгнеш да броиш всичките, които са по-добри от сегашната ни пасмина... :smt006

Престанете с глупостите на Насо Педерасо, че нямаме таланти в школата. Винаги сме ги имали, тва че не им се дава шанс е друг въпрос.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 06, 2013 7:25 pm
Мнения: 26
Besnq_Levskar написа:
Добре,че не хоих на тоя мач......глеам по клиповете някви от публиката се ядосват :lol: Как може да има толкова наивни хора,тия за да ги гледа човек трябва да е или мазохист или пълен празноглавец.Някво страшно страдание.......нищо общо с футбола.

И кво... като не върви отбора да си седим по домовете така ли ? :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Да ама те преди да станат играчи след като излезнат от школата ритат поне две три години някъде и нищо не се чува за тях. В Левски няма кой да ги чака. Днеска в тоя форум имаше хора дето викаха и срещу Вутов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:58 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Няма какво да влизате в пререкания един с друг и да се карате, всички сме левскари и искаме да побеждаваме но причината е много проста и Наско го каза дори - Няма пари. При тая ситуация и ние и Берое и всички отбори които нямаме пари с изключение на Лудогорец и Ботев, пазаруваме само свободни агенти с недостатъчни качества или играещи на приливи и отливи и като съпоставиш едни 11 с други такива 11 какво да стане? Ами става точно това, разликата я правиме ние публиката. И понеже знаят че ако имаме и играчи с тая публика трудно ще ни спрат, затова написаха оная декларация на 13-те. Само трябва да се молиме да дойде богат спонсор с който да купиме поне 3-4 класни играчи.


Последна промяна paulao на Пон Авг 12, 2013 12:01 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 11, 2013 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11343
Що да не ти отговоря ? Лошото е че това което ТРЯБВА да се случи, няма да стане до мача с Микре, или до първия трансферен прозорец. Ще стане след 5 трансферни прозореца и когато се намери човек в тоя отбор който не е отишъл да се чуди как да прилапа някой лев от тоя отбор.
Толкова ли е трудно да се развие една нормална, НОРМАЛНА школа в тоя отбор бе ? Те децата ще си ходят защото знаят че това е ЛЕВСКИ, но кой би искал да отиде в такъв Левски в момента ? Бащицата горкио( :rip ) нема пари за трансфери, а ние чакаме някакви чутовни попълнения. Еми тия попълнения няма да дойдат по средата на сезона. Ако е имало някой добър играч без трансферна сума, той е взет още в началото, повярвай ми. За тия селекции трябва да се мисли 2 месеца преди да му дойде времето, а не 2 седмици след като се открие прозореца. Пари трябват за добър отбор, пари които ние нямаме ...

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11343
Trent написа:
BluePrideBg написа:
Ся кажеш юноши.. де ги тея юноши бе ?! Кой се е доказал че става за първия отбор ? Слаба школа, нема пари .. е кво искаме..


Не бе, то полвината "А" група хич не кара с наши кадри...ще имаш особен проблем ако тръгнеш да броиш всичките, които са по-добри от сегашната ни пасмина... :smt006

Престанете с глупостите на Насо Педерасо, че нямаме таланти в школата. Винаги сме ги имали, тва че не им се дава шанс е друг въпрос.

А защо тогава не ги пускат в първия отбор ? Щото имаме много "класни" други попълнения ли ? Защо ги тренираме тия деца, като нито ги взимаме, рядко продаваме някой, после отиват по други отбори, развиват се и стават футболисти..
Може би ще ти дам един вече стар пример но : Преброй колко добри играчи е изкарал Пирин Благоевград. А къде се намира сега, знаеш ли ? Много сбъркани неща има в тоя отбор, за съжаление няма кой да ги оправи..

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3125
Трябва вече на всички да я ясно, че дори да се казваш и Реал Мадрид като 5 години всичко ти е сбъркано в клубът! Като започнеш от ръководството и президентът, минеш през некадърните треньори и треньорски щаб, уникално некадърните скаути, мега слабите футболисти които са доведени от същите тези скаути, не работещата школа пълна с треньори само за по-физическо, липса на правилен мениджмънт и маркетинг и т.н. и т.н. Накрая дори да се казваш Реал Мадрид с тези си ръководни дейности си береш последствията и плода на работата, както и срамът! Защото Везелов няма да стане нито Малдини, нито Франко Барези, дори да играе за Милан, той просто си остава Везалов и нищо повече!!! Затова и сме на това дередже берем си реколтата от това което ни посяха в последните 5 години и тази реколта си е такава, безплодна и некадърна! Единственото решение е време и работа, ако очаквате резултат на момента просто няма да стане и това е положението!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Запис : http://dox.bg/files/dw?a=62b557b2f5

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 12, 2013 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12975
Местоположение: истинското село !!!
Мача няма какво да се коментира, играхме зле, но по-добре отколкото с Доко.
Може би наистина мършите ще играят по-добре гости и ще бием в микре :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 637 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com