forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 17, 2024 12:50 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
За глупаците, на които никой не може да им казва какво да правят и всичко е комунизъм, ще остане само ютуб и бленуване за организирана и мощна трибуна.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26569
Местоположение: София
Aз ще ходя да пея, не може да бъда ограничаван така :boisw Ще си правя аржентина сам

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 7:57 pm 
Besnq_Levskar написа:
Македония написа:
Besnq_Levskar написа:
Почвам да оставам с впечатлението,че НКП или някой друг ще ми определя какво да правя на стадиона :?: Май нещо са се объркали.Смърди на комунизъм,осъзнайте се малко,че става смешно.Футболистите няма да се трогнат нито от празни трибуни,нито от мълчание.

махни си снимката от аватара тогава и ходи на майната си да правиш квото си искаш, антикомунист враг на нкп :idea:

Само се съобразявай как ми говориш,ОК? Левски значи свобода-а не група от хора да определя какво да прави публиката на стадиона.
Ще си махна аватара,когато си махнеш скапания ник,отворко.

бай ганьо, тва дето си го сложил на аватар и сигурен съм във фейса да припадат курвите, е правено от същите тези хора комунистите, дето няма да давали наклон на байганьовския ти кур. Ама май не ти е лесно да правиш смислови връзки. Аре у лево.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Не на всички им е приятно всичко, но понякога човек трябва да се напъне и да се лиши от всички удоволствия. Още повече, че повечето сме мъже и това трябва да ни е свойствено. Едва ли ще умрете, ако един мач не отидете, или не пеете, но както е тръгнало Левски може на 100-годишнината си да е футболно "мъртъв" клуб, което ние не можем да допуснем. Затова пийте една студена вода и подкрепете бойкота. Пък ако не стане с бойкот, ще се опитат и други методи. :wink: :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5667
Гадно племе сме си и т'ва е. Веднъж, от незнам колко време насам, хората ви молят за съдействие. Големи хора сте (или поне така се предполага), на малоумни ли се правите незнам. Последните години правим всичко възможно да вдигаме нивото на сектора, сега се моли за подкрепа и веднага изкачат всезнайковците. Дори и да не приемате бойкота, изтърпете тоя период, който е неизбежен вече.
В неделя всички на "Герена"! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
А бе който иска да си влиза да си пее да си прави каквото иска Левски и сектор Б значи свобода. На времето не е имало организации а сектора е бил :smt007 така че който квото сметне за добре. Не че при тая игра има за кво да се пее.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Бахти хората има дори в тоя форум.... Добре, че не ползвам фесбук :?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:11 pm 
всеки да прави каквото си иска, да се ебе вътре, да се изсере, да си реже вените, да свири като славей с пръсти, Левски значело свобода, напред към свободата момчета.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 25, 2013 5:24 pm
Мнения: 145
много мрънкачи има тук все нешто им е криво толкова ли е трудно да се обединим :slap

_________________
Дела трябват, а не думи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39155
Местоположение: Фаноса ти
ICF написа:
А бе който иска да си влиза да си пее да си прави каквото иска Левски и сектор Б значи свобода. На времето не е имало организации а сектора е бил :smt007 така че който квото сметне за добре. Не че при тая игра има за кво да се пее.

Не ми блескай във всяка тема с мнение, а се постарай да се включиш адекватно поне в една тема.

Много знаеш как е било преди време... Дали нема да се чувстваш глупак и в собствените си очи, като си в Б сектор и почнеш сам да си пляскаш :smt023 Как не може да уврат кратунките ви, хора, покажете съпричастност и колективен дух поне в това разделно време за Клуба, бре....

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3676
Обърнати знамена и с гръб към терена... далеч по-ефектно ще е мисля :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
И как е бил сектора :wink:
Ако ще се мерим по Звезда и секви други ютюб-герои, по-добре не споменавай какво е било в Сектора :smt031
За някои неща си трябва организация :!: Толкова ли е трудно да го разберем и да не скачаме за всичко като ощипани госпожички, се едно са не бръкнали да не казвам къде...
По-малко Левскари ли ставаме, ако направим нещо, не както лично ги виждаме нещата, а както са решили хората, дето го движат тоя сектор? Не съм от тях, сега някой да не си помисли нещо, и никак не се чувствам ограничен, потиснат и така нататък, че видиш ли те са решили нещо и искат от мен да го направя. Ако не ми харесва, просто няма да отида, но няма да преча, поне това са заслужили в знак на благодарност, за това, което правят! И е хубаво хора, дето нямат елементарна идея за какво блъскане става дума, да са по сдържани в коментарите си, щото тия уж неангажиращи и безобидни коментарчета в някакъв си форум, всъщност тежат и трупат горчилка в тия хора :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Мрънкачи винаги ще има, не им се връзвайте, защото съм сигурен, че като дойде мачът повечето няма да идат, а тези дет идат като видят, че всички мълчат и няма тон и тн просто и те ще правят същото и ще се съобразят. Прекалено много внимание се обръща на някви интернет мрънкачи.

Поздравления за инициативата и поздравления за хореото в Пловдив - адски ефектно. Натискаме и трябва да има възожно най-много хора в Б срещу майните, иначе няма да изглежда сериозно.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Всички на мача :levski ... Подкрепям бойкота :levski Малко не ме кефи думата "бойкот" за нашата естествена реакция (за някои неестествена :smt006 ) Лошото е, че не знам дали ще има ефект , върху тези (както казва един колега)мърсотийки - играчите... Другото лошо е , че на "Герена" ще се изсипят, примерно известно количество локомотивци ,които ще си пеят песните, ама няма лошо (само тиЯ са ми симпатични , не са чорбойци ,папагали, чорбари и др. Даже май са единствената ,що годе ,приятелска агитка) Много ми се ходи на мач и повтарям, подкрепям бойкота ,но си мисля ,че може ако поведем(случайно) с 2-3 гола изведнъж да започнем да пеем , за да усетят разликата. Това е моето виждане и може примерно (ако бием) на всеки следващ мач да е така (поне 2-3 кръга) 1:0 - ТИХО 2:0 (и добра игра) ИЗБУХВАМЕ :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Много сте сбъркани! Толкова ли е трудно да се иде на мач и да се пее за отбора когато играе и да се освирква, когато не могат да си подадат топката. Не рабирам, защо отбора като играеше ганкиното преди 5 месеца трябваше да се подкрепя докрай и на всяка цена, а сега трябва да се бойкотира, да се мълчи и т.н? По-добре ли играеха преди 5 месеца? Някой да ми обясни, ако може. Като Левскар отиваш на мача и гледаш отбора си. Ако играят добре ги подкрепяш, ако не играят добре, но се борят за всяка топка и се раздават, пак ги подкрепяш. Като ги видиш, че не могат да си подават и ги мързи да тичат и им е през кура им казваш какво мислиш за тях. Толкова ли е сложно?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
ICF написа:
Много сте сбъркани! Толкова ли е трудно да се иде на мач и да се пее за отбора когато играе и да се освирква, когато не могат да си подадат топката. Не рабирам, защо отбора като играеше ганкиното преди 5 месеца трябваше да се подкрепя докрай и на всяка цена, а сега трябва да се бойкотира, да се мълчи и т.н? По-добре ли играеха преди 5 месеца? Някой да ми обясни, ако може. Като Левскар отиваш на мача и гледаш отбора си. Ако играят добре ги подкрепяш, ако не играят добре, но се борят за всяка топка и се раздават, пак ги подкрепяш. Като ги видиш, че не могат да си подават и ги мързи да тичат и им е през кура им казваш какво мислиш за тях. Толкова ли е сложно?

ТИ СИ СБЪРКАН!!! СЕКТОР "Б" ТРЯБВА ДА Е ЕДИНЕН... А ти тея примадони ли подкрепяш!?! Миналата година (и колко други години) ги подкрепяме от 1вата до последната минута(да даже преди 5 месеца играха по-добре от сега)!?! За мен ако не сме шампиони си е загубена ЦЯЛА година , а много такива ни се насъбраха... Пък ти си подкрепяй калъфките!!! Ние ще сме на стадиона и ще подкрепяме мълчаливо - отбора Левски, какъвто трябва да бъде ,какъвто в момента не е :levski


Последна промяна badev_007 на Вто Юли 23, 2013 9:05 pm, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 8:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Бате ходи си направи една чекия и недей много да размишляваш, не ти се отдава.. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
acrimonious написа:
Бахти хората има дори в тоя форум.... Добре, че не ползвам фесбук :?

Да сЪ включа малко аС :

Ти си един от малкото хора, които не използват фейсбук ... :loser2
ЕВАЛА !! :smt023

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
ICF написа:
Много сте сбъркани! Толкова ли е трудно да се иде на мач и да се пее за отбора когато играе и да се освирква, когато не могат да си подадат топката. Не рабирам, защо отбора като играеше ганкиното преди 5 месеца трябваше да се подкрепя докрай и на всяка цена, а сега трябва да се бойкотира, да се мълчи и т.н? По-добре ли играеха преди 5 месеца? Някой да ми обясни, ако може. Като Левскар отиваш на мача и гледаш отбора си. Ако играят добре ги подкрепяш, ако не играят добре, но се борят за всяка топка и се раздават, пак ги подкрепяш. Като ги видиш, че не могат да си подават и ги мързи да тичат и им е през кура им казваш какво мислиш за тях. Толкова ли е сложно?


Ми поне според мен е малко селско единият мач да бият и да им пляскаме, следващият да паднат и да ги псуваме :smt017

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:17 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 13, 2013 3:43 pm
Мнения: 41
blurrrr написа:
И как е бил сектора :wink:
Ако ще се мерим по Звезда и секви други ютюб-герои, по-добре не споменавай какво е било в Сектора :smt031
За някои неща си трябва организация :!: Толкова ли е трудно да го разберем и да не скачаме за всичко като ощипани госпожички, се едно са не бръкнали да не казвам къде...
По-малко Левскари ли ставаме, ако направим нещо, не както лично ги виждаме нещата, а както са решили хората, дето го движат тоя сектор? Не съм от тях, сега някой да не си помисли нещо, и никак не се чувствам ограничен, потиснат и така нататък, че видиш ли те са решили нещо и искат от мен да го направя. Ако не ми харесва, просто няма да отида, но няма да преча, поне това са заслужили в знак на благодарност, за това, което правят! И е хубаво хора, дето нямат елементарна идея за какво блъскане става дума, да са по сдържани в коментарите си, щото тия уж неангажиращи и безобидни коментарчета в някакъв си форум, всъщност тежат и трупат горчилка в тия хора :wink:

Ти не ги мисли толко тия хора, Батков нали дава субсидии


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
ICF написа:
Много сте сбъркани! Толкова ли е трудно да се иде на мач и да се пее за отбора когато играе и да се освирква, когато не могат да си подадат топката. Не рабирам, защо отбора като играеше ганкиното преди 5 месеца трябваше да се подкрепя докрай и на всяка цена, а сега трябва да се бойкотира, да се мълчи и т.н? По-добре ли играеха преди 5 месеца? Някой да ми обясни, ако може. Като Левскар отиваш на мача и гледаш отбора си. Ако играят добре ги подкрепяш, ако не играят добре, но се борят за всяка топка и се раздават, пак ги подкрепяш. Като ги видиш, че не могат да си подават и ги мързи да тичат и им е през кура им казваш какво мислиш за тях. Толкова ли е сложно?

Щото повечето от хората които пишат тук не разбират и грам от футбол.Те си мислят,че като бихме Лудогорец сме играли нещо и т.н. Решили да не пеем,трябва да не пеем за да е единен сектора..........."Левски значело свобода" еми да това значи,ако не знаеш какво значи Левски е хубаво малко да си наваксаш знанията Македония ли си,Косово ли си.
Аз също се дразня,че играчите не играят нищо обаче се дразня някой да ми поставя условия и правила дали да подкрепям отбора на мач на ЛЕВСКИ.
Пълна трагедия сте :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:24 pm 
Всички трябва да подкрепят! Това е интелигентна форма на протест и начин да покажеш лично с ПРИСЪСТВИЕТО, а не с ОТСЪСТВИЕТО си твоята позиция. Това, че няма да има знамена също е перфектно. Не обърнати, изобщо да ги няма, докато не покажат, че заслужават да ги видят отново. Знамената са за бойци, за насра*и п*тки не стават.
Имам и предложение за информираност на сектор В. Едва ли ще има повече от 3000 души във В. Гарантирам за себе си и още 6. Да се направи декларацията на брошура и да се раздава само пред В преди и около 5 минути след началото на мача (винаги има време за още една биричка :bigok ). Така ще се повлияе на некви "неразбрали" хора.
Успех и дано победим!
:smt023


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Bubbles написа:
blurrrr написа:
И как е бил сектора :wink:
Ако ще се мерим по Звезда и секви други ютюб-герои, по-добре не споменавай какво е било в Сектора :smt031
За някои неща си трябва организация :!: Толкова ли е трудно да го разберем и да не скачаме за всичко като ощипани госпожички, се едно са не бръкнали да не казвам къде...
По-малко Левскари ли ставаме, ако направим нещо, не както лично ги виждаме нещата, а както са решили хората, дето го движат тоя сектор? Не съм от тях, сега някой да не си помисли нещо, и никак не се чувствам ограничен, потиснат и така нататък, че видиш ли те са решили нещо и искат от мен да го направя. Ако не ми харесва, просто няма да отида, но няма да преча, поне това са заслужили в знак на благодарност, за това, което правят! И е хубаво хора, дето нямат елементарна идея за какво блъскане става дума, да са по сдържани в коментарите си, щото тия уж неангажиращи и безобидни коментарчета в някакъв си форум, всъщност тежат и трупат горчилка в тия хора :wink:

Ти не ги мисли толко тия хора, Батков нали дава субсидии

Случайно познавам някои хора от Фонда и визирам тях. Последно така се бяха ояли, че едно от момчетата стоя месеци без лаптоп и се чудеше как да си плати телефона... Цяло чудо е, че ги имаме тия хора, но пък е съвсем нормално първи да им забием нож в гърба :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Хубаво ще е хората от сектор В да седнат този път в Б, толкова много пъти е имало хора в Б, които нищо не правят, ето сега е момента да се изявят в най-добра светлина :grin:
Философите тук и във фейсбук се надявам като дойде дербито този път да заместят момчетата и момичетата, които всяка година не спят със седмици за да изглежда всичко прекрасно в сектора.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26569
Местоположение: София
Aз не ходя в Б ама този път ще отида и ще се присъединя към демонстрацията.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39155
Местоположение: Фаноса ти
Пълна трагедия СТЕ :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Bubbles написа:
Ти не ги мисли толко тия хора, Батков нали дава субсидии

Кой дава субсидии бе. Как да не ви псува човек обаче.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:57 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 13, 2013 3:43 pm
Мнения: 41
blurrrr написа:
Случайно познавам някои хора от Фонда и визирам тях. Последно така се бяха ояли, че едно от момчетата стоя месеци без лаптоп и се чудеше как да си плати телефона... Цяло чудо е, че ги имаме тия хора, но пък е съвсем нормално първи да им забием нож в гърба :wink:

Да, не бях прав да слагам всички под общ знаменател. Само уважение за хората, които правят всичко за Сектора безвъзмездно. Ясно е обаче, че има и хора на хранилка. Тея същите не даваха да се протестира срещу Батков 2009. И сега тоя бойкот, не е ясно срещу кой е.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе кои са същите айде посочи кои са тия хора. Защото знам кампанията срещу Батков как се организираше, кой събираше пари в градинки, кой печаташе лепенките на принтер в работата, кой лепеше плакатите и пр. Аман от разбирачи.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 23, 2013 9:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 14, 2011 2:35 pm
Мнения: 142
Това е същият отбор от пролетта. Когато бихме петолъчката и лудогорец Жоао беше великан, Гаджев беше хейтван много по-малко и т.н. След две загуби тия същите играчи са путки и бездушници. Вие шизофреници ли сте? Затова ви моля да пестите обидите си към Гаджев и ко, че даже последният мач и Пламен Илиев ви беше виновен, а се насочете към Батков, който е доказан комунист, агент и прочие. За мен този човек няма място в нашия любим клуб и е крайно време да се скандира против него. Така ще се докаже дали той субсидира сектор Б, защото нещата не са розови, както в клуба така и в публиката. :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 747 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com