forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:17 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1252 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Папагалите защо са с такава странна перушина? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 5:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Bellamy написа:
:ohmygod

Става дума за това, че ние чисто ФУТБОЛНО не можем да вкараме НОРМАЛЕН гол - тоест "класическа атака". Нито след пробив, нито след пас на крило, нито след пас на халф..Нищо. Повечето голове на Меси са сам срещу вратаря или на празна врата, красивите изпълнения са това, което го прави изключителен.. Ние НЯМАМЕ шанс да оставим нападател 1 в 1 с вратаря, еле пък да му я сервираме на празна врата..

Като си го линкнал голчето на Ботев, ми потвърждаваш думите. Изключително изпълнение. Мюлдер опита едно такова и прехвърли стадиона.

:smt023

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
alexbod написа:
Папагалите защо са с такава странна перушина? :smt017
Хибрид между свиня и папагал,порода армейско дружество тракия

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Цитат:
Сините се прибират в реванша, търсят бърз гол от контраатака

Ние снощи нито една контра не разгърнахме като хората. А имахме поне 5-6 възможности, където трябваха с 2-3 паса и головата атака да е направена. Много лошо впечатление. Всъщност това беше най-лошото нещо, което видях в отбора снощи - неуменнието правилно да се изнесе БЪРЗО топката.
Не искам да бързам с крайните оценки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Вижте последния ни мач в Ловеч как добре вървяха контрите, иначе не виждам как, трябва пак дузпа иначе :blass

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Каква беше тая игра - Ляво на дясно крило и обратно без никаква идея!?? Само постни центрирания - никакво нахлуване (на което примерно Гари е бог)!?! Кога сме играли успешно с такъв стил (само срещу чорбата май вкарваме някой друг гол в 90тата)!?? Няма кой да центрира добре и още по-малко имаше вчера някой, който да вкара с глава(1 добро положение за Силва) а имаше над 20 безполезни опита сигурно!!! Аз се извинявам за оптимизма ми (казах 4-0 или 4-1) - Няма да се повтори въпреки ,че казахите бяха супер слаби , както очаквах(за нашите дърводелци нямам думи) При един пряк свободен сигурно имаха 8 човека в стената(не може да не измислиш нещо в такава ситуация,като имаш между 6 и 9 свободни полеви футболисти) Дори не се зарадвах на дуспата(с тая игра) Бесен съм !!!Поне в тролея и метрото беше малко по-весело :drinkb


Прикачени файлове:
6296207e.jpg
6296207e.jpg [ 22.32 KiB | Прегледано 36136 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 9:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Да, наистина, с тези непрекъснати центрирания, мисля, че ги улеснихме напълно! Мисля, че ако там играем по същия начин ще загубим! А това знаете какво означава!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 9:51 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 5:38 pm
Мнения: 437
Тези непрекъснати центрирания са само защото оня глупак дето играе зад нападателя не знае какво да прави на тази позиция. Единственото нещо, което знае е да разпределя на крилата, а там е нещо страшно - Гари е като муха без глава и се самозабравя с ненужни финтове, а Рамос не винаги има ден. По-добре Рамос да играе зад нападателя, а по крилото да мине Лопес. А онова недоразумение, дето го гледат вече 3-та година го гледат и не го купуват, да го закотвят на пейката или да го разкарат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Малко от снощи :levski

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
И вместо Бру да играе Д. Димов! :smt023 А централен нападател да е Генков, ако е възможно! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
badev_007 написа:
Поне в тролея и метрото беше малко по-весело :drinkb


чупихте ли? Предният път не можах да измъкна един герой тролеен от ушевите

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
Несериозно е в отбор като ЛЕВСКИ да има толкова ниска успеваемост при изпълнението на дузпи... Да започват да тренират всеки ден как се бият наказателни уреди, защото наистина мачовете, в които изпускахме, станаха плащещо много...

Трудно начало на сезона, да видим другия четвъртък какво ще се получи... Не обвинявам хората, които вчера изразиха недоволството си - да, това може да е първият ни мач за сезон 2013-2014, но не сме забравили и как завърши миналия, какво пропуснахме, как протекоха последните мачове.

И на футболисти, и на треньори, и на ръководители - на всички трябва да им е ясно, че имат привилегията да са в отбора в годината, в която ставаме вековни. Това е огромна чест, но и ограмна отговорност и ние очакваме от тях подобаваща игра и поведение.
:levski

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
И аз не ги обвинявам! Отпадането от иртиш ще е прекалено! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 1:04 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 03, 2010 1:04 am
Мнения: 172
Местоположение: Козлодуй/София
http://www.youtube.com/watch?v=GbNFi32ZUGY

Бихте ли ми обяснили каква е разликата м/у гола на Ботев и този гол на Жоазиньо срещу Калмар ? :levski

_________________
"ebi kvot ti padne kuco kioravo sakato po tozi na4in gospod 6te vidi 4e se trudi6 i 6te ti pra6ta samo hubavi pi4eta"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Aз, ако бях на стадиона, също щях да освиркам отбора, след последния съдийски сигнал. Не може на прага на 100 годишнината ни да получаваме подобна продукция. Това е срам и е задължително бандата некадърници да се напънат в реванша и да елиминират казахстанците. Изобщо не ме интересува с кво ще пътуват и как ще стигнат. Ако ще и с шейна, теглена от кучета да идат, и пеша да вървят, и камили да яздят- не ме интересува и не приемам оправдания. Ако не бият, изобщо да не мислят да се връщат!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 1:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз все още не мога да разбера как един куп чужденци, които сме накупили в атака, не можеха да вкарат поне два гола на този отбор. Колкото и зле да е подготовка, тактическа и физическа, все пак има отбори, които е логично да ги биеш и с вързани очи. При нас - не става и не може. Само да погледнем от Спартак Търнава, през Сараево, до тези, колко различни футболисти минаха и се смениха. Все същата жалка и безидейна игра, дори срещу супер скромни съперници

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Което ще да значи, че не във футболистите е вината...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 2:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
niki87 написа:
Aз, ако бях на стадиона, също щях да освиркам отбора, след последния съдийски сигнал. Не може на прага на 100 годишнината ни да получаваме подобна продукция. Това е срам и е задължително бандата некадърници да се напънат в реванша и да елиминират казахстанците. Изобщо не ме интересува с кво ще пътуват и как ще стигнат. Ако ще и с шейна, теглена от кучета да идат, и пеша да вървят, и камили да яздят- не ме интересува и не приемам оправдания. Ако не бият, изобщо да не мислят да се връщат!

Подкрепям напълно мнението на Ники :smt023

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 2:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2397
tprodanov написа:
Което ще да значи, че не във футболистите е вината...

Е, как да е вината във футболистите, те миличките толкова са изстрадали, че чак свещ да им запалиш. Като им се позволява да си правят квот си искат, каква игра да очакваме?! И Меси, и Це Роналдо да дойдат след два месеца ше почнат да центрират, като Йорданов. За клубът Левски може да се използва всяка една дума, без една единствена - "професионализъм". Дори и в това кратко клипче, което е постнал Пешо_Чая няколко мнения по-нагоре се виждат две неща: ония швеците от калмар ли са, малмар ли са, си работят хората и се развиват. Стадиона им няма нищо общо с този който се вижда на клипчето, а на Гаджев шпалирчето си е все едно и също.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 6:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 07, 2010 5:53 am
Мнения: 274
Местоположение: Macedonian Front
Иртиш,контра,гол.

Това найвече ме притеснява,ако това се случи,Иртиш става нуклеарен бункер.
Тогава не ми се мисли какво ще правят нашите мишки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 06, 2013 8:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
antonatan написа:
badev_007 написа:
Поне в тролея и метрото беше малко по-весело :drinkb


чупихте ли? Предният път не можах да измъкна един герой тролеен от ушевите


Не брато, пяхме, пихме бира и скачахме, все едно бяхме били... Та се поуспокоих малко :levski
пп. Аз повече пих бира и пях , по-малко скачах :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 14, 2013 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Пращайте в архива и тази тема, че и без нея няма скоро да забравим "прекрасната" емоция от тези два мача.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1252 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com