forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:07 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1252 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:39 am
Мнения: 2533
Boyo написа:
И според мен вутов още сега като докосване, обработване, пас е над миланов и е абсолютно талант на ниво топ отборите в Европа. Като гледам, че нищо в ЛЛевски не се променя най-добре да се маха още сега


Вутов ако сега отиде в някой среден европейски отбор, след 3-4 години ще имаме страхотен футболист за националния отбор. Ако остане в Левски след 20-та си година, максимумът му ще е нивото на Гаджев, Ил. Йорданов или Райков.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Boyo написа:
Ако селекцията ни последните 2 години беше примерно Терзиев, Крумов, Миланов, Неделев и сега Валери, съчетано с налагане на Вутов, Тонев, Попадийн и т.н. сега щехме да правим сметки за 4-ят кръг и да се надяваме да ни се падне именно френски отбор там, защото там щяхме да сме 50 на 50 и е по-добре от немски или английски

Дотук бях криво-ляво съглсен с мнението ти, ама това уби 'сичко


Работата на Левски откъм селекция е да търси новите Телкийски, Топчо и Йовов. Това е доказано, че работи - всичките ни успехи в историята са постигани така. И май няма въобще мач в историята български отбор да не е бил горе-долу равностоен срещу френски, освен онова 3:0 на националите 98-ма, но пък точно при националите колко сме ги шибали не е истина.

Та по силата на каква футболна логика ако съберем най-доброто от А група няма да сме класа над сегашния ни формат с играчи от долните дивизии из Европа?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Това е факт. Но забравяш, че от времето на Топчо, Телкийски и Йовов нещата се промениха коренно и такива хора в школите у нас НЯМА. Тези хора израстнаха в по-силни школи, по-силно първенство, като цяло по-силна конкуренция. Сега се конкурират кой да се дореди първи до чалготеките.
А най-добрите таланти от България много добре знаеш, че струват 3 пъти колкото чужденците.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:45 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Македония написа:
От колко часа е реванша, че си правя планове да съм някъде, където да не го гледам, нито следя?

Ама те ще го дават ли :shock: . Така се надявах да бъдем лишени от това зрелище


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да, вчера май казаха, че Новата ще дава и реванша :smt007

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:46 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Boyo написа:
Не знам кой я пусна тая муха, че играчите от долните дивизии из Европа били "по-научени" от нашите , но именно това е причината за срива в бг футбола. Бру, Мулдер, Ели, Родригез и не знам си кои нямат качества да играят в отбори като Оксер или Рен, а ние ги приемаме , че са по-добри от нашите, въпреки че Левски би Оксер с Коприваров и Домовчийски.


Все си мисля, че това се дължи на някакви мениджърски схеми. Въобще падението на клубовете в България се дължи на факта, че вече никой собственик не гледа на тях откъм футболния им аспект. Тук някоя комисиона, там някое черно тото... всички се изхитриха като Венци Стефанов. Просто хората с пари вече не желаят да печелят по трудния начин - с развиването на футбола, а искат да е по лесния - с далавери. Футболна дейност се извършва само там, където касата е празна, защото няма някой олигарх да "кара влака" - Черноморец, Берое, донякъде и Литекс (там Дриша отдавна е оставил нещата на самотек). Само че в тези клубове пък порочният кръг се затваря, защото именно поради липсата на средства, тази дейност е сведена до някакво кретане, оцеляване...

И пак футболът е някакво странно отражение на безизходицата в политиката - големи партии с ресурс и потенциал, но с единствената мисия да точат и крадат. И малки партийки с прилична agenda, но натикани в миша дупка и обречени вегетация.


Последна промяна Smirnoff на Пет Юли 05, 2013 11:47 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:47 am 
Прекрасно, на работа съм :smt023


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
thegboy написа:
Вутов не знам как я пипа топката и какво и що, но не мога да си представя професионален футболист да е с такава физика. Ние гледаме, че Меси, Иниеста и прочее са под 170 санта, ама те са си абсолютни изроди във физическо отношение, пък тия нашите ...

Глупости, Неймар е 64 килограма :smt006
Е от Парца са казали, че трябва да качи 4-5, но и тези си му стигат да попилява всичко живо.
Иначе не знам дали ви направи впечатление, но дръпнатите физически изглеждаха доста добре. При толкова дефанзивна игра се движеха адски много всичките 90 минути. Явно и в Казакстан вече има професионален футбол, който каквото иска да говори.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Trent написа:
тва беха двубоите в които Жоро Певеца и Ицо Йовов бяха на терена.. :bigok И пак играехме....нещо.


ще ме извиняваш, ама Певеца е далеч по-класен от Карвальо или Силва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 9:46 pm
Мнения: 2809
Местоположение: София
Аз имам чувството ,че Арс е направо като Кавани в сравнение с БаЦил... :smt012

_________________
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ! ЗАВИНАГИ И НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Това е факт. Но забравяш, че от времето на Топчо, Телкийски и Йовов нещата се промениха коренно и такива хора в школите у нас НЯМА. Тези хора израстнаха в по-силни школи, по-силно първенство, като цяло по-силна конкуренция. Сега се конкурират кой да се дореди първи до чалготеките.
А най-добрите таланти от България много добре знаеш, че струват 3 пъти колкото чужденците.


Е как да няма, като виждаме разликата между Вутов и другите вчера?
Виждаме братя Миланови, Терзиев в черноморец. Виждаме Любо Пенев как събра млади момчета и играем като равен с Дания, Чехия и даже Италия - ако Левски утре излезне срещу отбор от тея държави с Бру, Мулдер и не знам си кой отнасяме петица. Ако взимаме чужденци то трябва да са талантите от съседните ни държави, както Литекс с онзи албанец примерно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 2:29 am
Мнения: 695
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Реванша не знам дали ще събера сили да го гледам.Некак си ми омръзнаха тия страдания.Кур за целия сезон,само 100 годишнината през май ще си струва.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
В националния е много различно и там от километри си личи, че ролята е треньорска, а не толкова кадрова. А там двигателят е Манолев основно. Миланов според мен в България няма повече какво да покаже. Бодуров би ни свършил работа. Терзиев никой няма как да го брои за нищо, а Неделев е надут зверски като цена.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 2:18 pm
Мнения: 2935
Местоположение: Sofia
имат 6 дни за смислена и целенасочена подготовка с една цел - преминаване в следващия кръг.
не знам кой ще прави тактиката, състава и т.н. но имат достатъчно време за всичко
оправдания няма да се приемат в никаква форма!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
Македония написа:
От колко часа е реванша, че си правя планове да съм някъде, където да не го гледам, нито следя?


Преди време реванша със Славия Прага така нарочно го пропуснах. :bigok

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
В националния е много различно и там от километри си личи, че ролята е треньорска, а не толкова кадрова. А там двигателят е Манолев основно. Миланов според мен в България няма повече какво да покаже. Бодуров би ни свършил работа. Терзиев никой няма как да го брои за нищо, а Неделев е надут зверски като цена.


имах предвид, че играчи излизат от БГ, ясно е , че вече не можем да вземем нито един от тези. Но преди година Неделев можеше да го вземем и щеше да е по-евтин от Марсиньо и Бру за периода примерно. Терзиев също преди година можеше да го вземем евтино, Бодуров...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
PhilipLS написа:
Македония написа:
От колко часа е реванша, че си правя планове да съм някъде, където да не го гледам, нито следя?


Преди време реванша със Славия Прага така нарочно го пропуснах. :bigok

Аз мислех да пропусна така гостуването на Хуйогорец ама един негодник ми приложи психо-тактиката "Александров ги нави" :ohmygod2

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Kryten написа:
В националния е много различно и там от километри си личи, че ролята е треньорска, а не толкова кадрова.

:smt023
Чичовото с праз, коце сиропа и другите от сливен, би динамо москва, а сега с некадърниците от а група не се дава на датчани, чехи и италианци.
Спортно-техническия ни проблем не са футболистите, а липсата, от години, на треньор. Ама адаша бил левскар, бил не знам си какъв... Че и аз и ти сме Левскари, що да не станем треньори :lol: Почти съм сигурен, че няма да е по-зле :lol:

Трябва ни треньор, ама истински.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
Неделев е ясно, че не можем да го вземем, но пък може да пробваме с Рони. :loser2

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
PhilipLS написа:
Македония написа:
От колко часа е реванша, че си правя планове да съм някъде, където да не го гледам, нито следя?


Преди време реванша със Славия Прага така нарочно го пропуснах. :bigok

То първия мач нали беше там 2:2 с некви ебати кривотиите и тука "бойко" :bigok реми 0:0 - тотален антифутбол...а като си помисля, че тогава си мислех, че играем зле, сега ако се върне оная игра сигурно ще подскачаме от радост, докъде стигнахме :ohmygod

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Boyo написа:
Trent написа:
тва беха двубоите в които Жоро Певеца и Ицо Йовов бяха на терена.. :bigok И пак играехме....нещо.


ще ме извиняваш, ама Певеца е далеч по-класен от Карвальо или Силва



О, аз не съм казвал, че не е така! :bigok

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Ебавки, ебавки.. Ама първия мач срещу Сараево влизането на Райков ни го спаси. Момчето вършеше перфектна работа, беше много борбено..Да, на моменти беше зле като титуляр..Ама има играчи, на които им върви играта повече когато влизат като резерви..И винаги могат да обърнат мач, влизайки от пейката. Ама на нас такива играчи тип Solskjaer не ни трябват, трябва ни Йорданов, трябва ни Пламен Димов, трябва ни кошмарът на Етър - Базил. Ние дефакто "спасител" на скамейката нямаме. Случва се мачът да не тръгне..Ама като нямаш план Б, как ще спасяваш положението??? И все още съм потресен от пълната безидейност в градивен план, как може да нямаме ЕДИН пас по земя към централния нападател цял мач????


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Ами май реваша е кам 16:00 нашо време или аз сам в грешка ?! :smt017 :smt017

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Последна промяна Някaкъв на Пет Юли 05, 2013 12:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
В 16:00 е да.

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Adepta написа:
Глупости, Неймар е 64 килограма :smt006


Да и пак е пет кила по тежък от нашия и около пет санта по нисък :smt006 . Като от Барса със сигурност до няколко месеца ще му ударят режим, а който ще качи поне два килограма и то чиста мускулна маса. Височината и килограмите не винаги дават ясна представа за физиката на човек, но това е друга тема. Абсурдно е според мен професионален спортист да няма адекватна физика. 60 килограма на 178 сантиметра е няма такъв филм просто.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:24 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 902
Факт е че футболистите не са нещо особено и се счупиха да си дават грешни пасове, ама и Митов има голяма вина - просто според мен го достраша и реши че и 0:0 ни устройва. Няма как да си обясня че играта видимо не върви, противниковият отбор се спъва от топката в атака и се е окопал в защита и ти да продължаваш да играеш с 2-ма дефанзивни халфове. В защита трагедията беше пълна - няма кой да изнесе топката, пресират ни и което е най-лошо всичко се случва толкова бавно, че дори и да изнесем топката не можем да организираме бърза атака.

Като цяло основният проблем на тоя отбор е че всичко се случва БАВНО и без каквато и да е фантазия. Играем футбол от преди 10-15 години и се чудим защо преди сме имали повече успехи от сега, при положение че футболистите не изглежда да са много по-слаби от преди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
абе хайде малко по-сериозно, каква мускулна маса да има на 17 години, тялото му още расте, след 2-3 години ще почне да трупа маса
въобще не му е физиката проблема, много играчи на 17 години със същата физика са ставали титуляри, включително в Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10700
Kryten написа:
Да, вчера май казаха, че Новата ще дава и реванша :smt007

Добрата новина е, че засега го няма заложено в програмата им :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Kryten написа:
В националния е много различно и там от километри си личи, че ролята е треньорска, а не толкова кадрова. А там двигателят е Манолев основно. Миланов според мен в България няма повече какво да покаже. Бодуров би ни свършил работа. Терзиев никой няма как да го брои за нищо, а Неделев е надут зверски като цена.

Миланов вече няма как да покаже нищо във марката А група. Само заради един такъв трансфер на две-три години си струва да имаш силна школа и налагане на местни момчета в отбора.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2013 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Да, ма ние имаме не школа, а майкоебалник, мутрокомплексоизбивалник, далавероинкубатор и подслон за пропаднали пияндурници в едно.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1252 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com