forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 77, 78, 79, 80, 81  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
WEST FRONT написа:
blurrrr написа:
Много-много сериозно се замислям дали да не нахлуя :bigok
Наистина още отсега да се натиска :!:
Титладжиите да го духат, няма да се появят на нещо такова и със сигурност няма да липсват на никой. Даже ще е по-добре да не се появяват и на стадиона, пълна трагедия сме с такива чорбари със сини шалчета :smt006 Умрях от срам, но не от загубата на титлата, а от това, което четох и видях по клипчета от тия боклуци :ohmygod Абсолютен срам за ЛЕВСКИ са такива :!: Винаги съм знаел, че покрай успехите и духа на най-великия български клуб е неизбежно към него да се присламчи и сериозно количество глорихънтърска сган и въпреки това успяха отново да ме изненадат :smt078 :ohmygod
"Хора", които нищо не са дали, но срещу мизерните си 5 лв. си искат :ohmygod2 "титлътъ", смехурковци, които с нищо не са помогнали за развитието и визията на Сектора, но са първа писта у ФейсО с ултра-мега-хипер-яките снимки, които не просто не уважават труда на ОНЕЗИ, дето са си скъсали гъза, за да говори света за Сектор Б, но си позволяват да ги псуват и не полагат елементарни усилия да изпълнят простички указания, обяснени им като на олигофрени, които осмислят "фенството" си с дразненето на колегите чорбари и изоставят отбора първи, веднага щом нещо стане трудно... Не ни трябвате, предатели :!: По сте ми омразни и от ГА и от всякаква друга плюеща ЛЕВСКИ измет, да вие, еничари :!: Сменяйте отбора, сега е ред да сте от Лапникурец, после от който дойде... но никога не се връщайте на Герена :!: Вие нямате и никога няма да имате нищо общо с ЛЕВСКИ :!:
Дано тая загуба бъде катарзис за публиката ни :levski

Много краен си нещо ама я кажи тогава за какво да играем ако не за титла и успехи в Европа..Та нали за това е това име Левски -да прославя България и Българския дух..Ама нещо филмите Ви са в повече последните години и вече и кой бленува титла е чорбар......И тия сополи дето им се възхищаваш ще ти кажа че продадоха мача в Ловеч ...Маса хора изкара пари от този мач и не можах да повярвам като видях фишовете ..


Брат, по принцип ти уважавам мненията. Кво ти става тази вечер? Супер жалки глорихънтърски мнения "не взехме титлата, повече няма да стъпя" :ohmygod2 Кви фишове видя- с по 50 лева ли...?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 2:04 am
Мнения: 631
Ние ли сме дали мача в Ловеч :?: :shock:
Как може някой да вярва на такива глуости ,идея си нямам

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
Бе мен не могат да откажат ..НО ЗА МАЧА ВИ ГРАНЦИЯ ДАВАМ ЧЕ ПРЕДИ НЕГО СЕ ЗНАЕШЕ ЗА 3:3 И ДУСПИ...

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
WEST FRONT написа:
Бе мен не могат да откажат ..НО ЗА МАЧА ВИ ГРАНЦИЯ ДАВАМ ЧЕ ПРЕДИ НЕГО СЕ ЗНАЕШЕ ЗА 3:3 И ДУСПИ...


Купи ли си яхта? :strkstrk

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
И на мен ми беше смешно като ми го казаха..Но излезе истина,колкото и да не искам да е така.

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
WEST FRONT написа:
И на мен ми беше смешно като ми го казаха..Но излезе истина,колкото и да не искам да е така.


Толкова е несериозно, че спирам по темата.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 12:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
е да бе то и за герб като се агитираше пак не вярвахте ,ама ето стадион няма кой да вдигне сега..после ми говорят за любов и тва и онова..те парите да налапат па им дреме за Левски..Такива като мен ги боли защото виждат как Левски е раздиран от всякъде .Дърпат го като вълци от 10 страни.Политици ,крадци и всякъкви утайки....Ужасно болезнено беше И ВСЕ ОЩЕ Е спонсорството от турска болница..
ТВА НЕ Е ЛЕВСКИ И ТОВА ГО ТВЪРДЯ ОТ ГОДИНИ
БАТКОВ ВЪН

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 7:27 pm
Мнения: 2524
Сряда, 20:00 зала Универсиада :lsfc3


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И Вили Вуцов :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 1:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 12:24 pm
Мнения: 2397
Вътрешно в себе си съм убеден, че на първата тренировка за новия сезон ще има толкова левскари, че ще се говори дълго време. Какво ме кара да мисля по този начин ли? Левскарите сме такава порода хора, че когато нещо здраво ни удари, се изправяме още по-силни. Да оставим на страна последния мач. На мача с курец, Герена беше пълен и ехтеше. ОК, пряк конкурент за титлата, имаше импулс в отбора, но титлата не беше „ спечелена”. Хората бяха там заради всички тия неща, които ги карат да се нарекат левскари, думи, като: хъс, борба, себераздаване, вяра до последен дъх се изпълниха отново със смисъл. Голям процент от хората имат уважителни причини да не могат да бъдат по стадионите, но съм сигурен, че огъня в сърцата не гасне лесно.
Уважение за всички момчета и момичета, които дават сърце и душа, от другите се иска: дисциплина, вяра, подкрепа докрай и САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 2:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
:smt023 :smt023

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Още утре на баскета да покажем, че обичаме Левски, а на 10-ти много ясно, че сме там :)

Що не пробваме да изпеем веднъж с мелодията на Ние сме Левски - Обичам Левски, обичам Левски, обичам Левски София, да видим как ще се получи :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
Kryten написа:
Най-наложителната ни задача е на 10ти юни! Хора разберете го! Това е уникален шанс за нас да се докажем. Ама така, че никой да не може нищо да каже после. Ефектът ще е двоен и само така можем да дадем силен тласък на отбора. 10ти е понеделник, вероятно ще е след работно време. Не трябват и десетки хиляди. Просто трябва да сме там без извинения.


:lsfc3 Там сме :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Това според мен с пеенето на различни текстове, обърква сериозно хората... Още повече от към репертоар се късички, всеки го забелязва. Песни като "Хайде всички да дерем гърла", "Отдавна всичко си за мене", "Але але але, Левски, Левски" " Ляляля и Само Левски, и само Левски Софияяяя" според мен, трябва да намират, по-често място в репертоара ни.. Надъхващи са, но не знам поради каква причина се пренебрегват.. Бях чел някъде във форума мнение и за "Шуми Марица", наистина изведнъж спря да се пее...

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Шуми Марица точно пък при всяко запяване има коментари от всичките ми страни каква е тая песен :ohmygod

Докато някои хора не научат песните няма как някои от тях да се налагат. Докато се пееше Шуми Марица от 2000 човека в сектора ако пееха повече от 100 измамник да не съм :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 1:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Е те песните се учат точно с налагане и повтаряне... Едва ли всеки един от нас с отиването си на стадиона е знаел всички песни :loser2

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Предлагам за първия мач да напрвим хореография в чест на батков, всеки има един месец да си пусне мустак и кУрем, пред сектор Б да се сложи фейсконтрол и който не отговаря на изискванията, не влиза.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Баце, мустаци как да е, макар че за месец няма да сварим, ама корем като та Тати за един месец - невъзможно, тва нещо е отглеждано десетилетия.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
1914Левски1914 написа:
Предлагам за първия мач да напрвим хореография в чест на батков, всеки има един месец да си пусне мустак и кУрем, пред сектор Б да се сложи фейсконтрол и който не отговаря на изискванията, не влиза.


Дай направо като Урсула да правим.. :oops:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Wildkid написа:
Баце, мустаци как да е, макар че за месец няма да сварим, ама корем като та Тати за един месец - невъзможно, тва нещо е отглеждано десетилетия.....


При това на чист родопски въздух и с много любов.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И честност :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 5:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Урсола ме вдъхнови, като разбрах че искал да пуска мустак за мача, само че той го направи за гавра, а ние ще го направим в знак на признателност и безгранична любов към тази родопска светиня.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Май 30, 2013 6:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Сега два реда да напиша за Левски които не само че ми липсва повече от всякога, друго е като го има мача на Левски,ами Левски порасна голям този сезон НО остана сам.Всички видяхме какво е към момента нивото на футбола, единствено трибуните не изневериха и показаха какво е любов.Никои тим не събра кураж да погледне собствения си двор всеки гледаше как другия да бъде насран. Да Берое закара 3-4 000 момчета и какво вместо респект към тия хора дето бяха скапани след дузпите, ние чухме познатите слова.Е не си голям така но нейсе.Дано примера зарази и други момчета да отидат на стадиона та дори един единствен човек да повярва в идеята че този клуб ще върви напред е достатъчно.Тъжно е да играеш пред празни трибуни и това е ясно на всички отбори няма друг път за феновете просто някои агитки се загубиха.Хората им избягаха.Другия сезон ще донесе отново оспорвано първенство и стадионите да са празни е глупаво.Знам че е Левски е длъжен да бъде пример по трибуните и другите да тръгнат напред.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 01, 2013 5:20 pm 
Плакатът на Гунди в НКП е У-Н-И-К-А-Л-Е-Н :smt007 :smt007
Наистина огромен и наистина уникален! И на смешната цена от 2 лв.

:smt023 :levski


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 01, 2013 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
Дано има останали бройки в понеделник ! Решил съм да му купя рамка и антирефлексно стъкло :smt007

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 01, 2013 5:25 pm 
Ще има със сигурност, има доволно бройки, аз си купих три, ще си купя още поне 5, да давам след време. А за рамка, бая рамка ще ти трябва, тва е ебати огромното нещо :D И всъщност, като го направиш, влез да напишеш откъде си купил и как е станало, че и аз искам :D


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 01, 2013 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
70/100 e май :smt047 Имам друг плакат 60/90, преди време го рамкирах на Шипка 6 и станА перфектно. Би било добре да се пусне и нещо с красивия сектор :smt007

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юни 01, 2013 11:33 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
http://www.youtube.com/watch?v=B00Umq4nKes

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 9:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 5:31 pm
Мнения: 637
Местоположение: София
http://sport-vt.com/fenovete-na-vlevski ... rnovo.html :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 9:39 am 
:lsclapp :levski
Браво, да им е честито на момчетата и ВИНАГИ С ЛЕВСКИ НАВСЯКЪДЕ!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2412 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 77, 78, 79, 80, 81  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com