forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
incheto_1914 написа:
Откажи се ти, щото неслучайно целия форум те знае подигравателно като "оня вечния капацитет от Монтана" (нещо, в което упорито се опитваш и мен да ме накараш да повярвам с разбирането си от всичко).
Наско Сираков с характера си може да им набие шамарите, може да ги стяга, може да им бие задвратниците, но айде да не си затваряме очите за всичко и да не сме чак толкова късопаметни.

Някои сме по-дългопаметни и помним 4 гола в свинската врата. Помним непрестанно свинско ебане, помним титли, купи, помним пълни стадиони, помним Хайдук, Ювентус, Бран, Брьондби, Оксер, Динамо Б, Марсилия, Удинезе, помним ШЛ, най-вече помним хубав футбол, футбол на добро европейско ниво.
Ти явно помниш купени титли :roll: , Родопа и тампере. Не те знам кой набор си, може би помниш и свалени гащи. В края на краищата всеки си помни квото си иска.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:08 pm 
То е ясно, че някои помните титли и купи. Все пак заради това сте фенове на Левски. Други хора имат някакви базисни принципи, които си следват, независимо от ситуацията. За щастие при нас такива фенове (вторите) не липсват, иначе по нищо нямаше да се различаваме от ония. Кур за насракис!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
BlueHeart написа:
Alek написа:
Момиче, откажи се да разсъждаваш. ;))) Коментирай си музичка в другите раздели, учтиво те предпазвам от глупави забележки, дано не се засягаш. :)

:smt005

Имаш нещо да кажеш ли ? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Croopev написа:
То е ясно, че някои помните титли и купи. Все пак заради това сте фенове на Левски. Други хора имат някакви базисни принципи, които си следват, независимо от ситуацията. За щастие при нас такива фенове (вторите) не липсват, иначе по нищо нямаше да се различаваме от ония. Кур за насракис!

:smt023

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
flo написа:
BlueHeart написа:
Alek написа:
Момиче, откажи се да разсъждаваш. ;))) Коментирай си музичка в другите раздели, учтиво те предпазвам от глупави забележки, дано не се засягаш. :)

:smt005

Имаш нещо да кажеш ли ? :ohmygod

Аз каквото имах да кажа - казах. Ти какво се бъркаш :lol:

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
А бе как може въобще да защитавате тоя продажник Наско? Нагъзи се на публиката, уреждането на мачове и титли и за капак се изсра на всичко положително, което беше направил, като си продаде гъза на микренския гном. Някои от вас помнят само каквото им изнася...

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Hypnotic написа:
А бе как може въобще да защитавате тоя продажник Наско? Нагъзи се на публиката, уреждането на мачове и титли и за капак се изсра на всичко положително, което беше направил, като си продаде гъза на микренския гном. Някои от вас помнят само каквото им изнася...

Коя титла уреди, оная от 2006г. ли? Явно с ГА сте на едно мнение. А за мачовете - сигурно е уредил тоя с Удине, щото неква странна обръщачка се получи. Знаех си аз, че има нещо гнило :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Някой неща няма нужда да са написани на небето за да бъдат видяни. Който иска Наско в отбора или болен или луд. За пари някой хора ще ви кажат и че всяка сутрин пеят химна като станат. Спрете да бъдете толкова наивни и да вярвате на всеки дето се прави на левскар. Няма да ги пиша тук нещата, защото или няма да бъде разбрано правилно или утре ще цъфне по насраните спортни сайтове. От Наско по-голямо зло за Левски в момента няма. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:40 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Знаеш как е ... написа:
От Наско по-голямо зло за Левски в момента няма. :smt006

Батков, Тонев, Шишков, Г. Марков...

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 4:16 pm
Мнения: 326
Местоположение: Haskovo
Знаеш как е ... написа:
Някой неща няма нужда да са написани на небето за да бъдат видяни. Който иска Наско в отбора или болен или луд.

От Наско по-голямо зло за Левски в момента няма. :smt006



Може би само сегашния "собственик"!

_________________
Aut inveniam viam, aut faciam!
Седем:Едно написа:
От Хасково ли си или просто говориш и пишеш като Мъри? :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Венци Стефанов, пръв приятел с Наско, делеше една ограда с баща ми (или по-точно родителите на Венци деляха). Айде баща ми да е подпитвал дебелия за това и онова и айде тия слухове, дето се чудите верни ли са, не са ли, всъщност да са верни.

За две седмици разпнахте Гонзо во веки, а Сираков цял живот да плюе по Левски, да урежда мачове, да хващс играчи, да си прави каквото си иска - пак на ръце ще го носите.

Не отричам, че е човекът, който може да набие шамарите в съблекалнята, той е тип човек, от когото имаме нужда, но не и с вечните му номера и далавери.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
Цитат:
Iliana Raeva was invited to Нека помогнем на Иво Иванов и Орлин Старокин да напуснат ПФК Левски

:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:51 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Croopev написа:
То е ясно, че някои помните титли и купи. Все пак заради това сте фенове на Левски. Други хора имат някакви базисни принципи, които си следват, независимо от ситуацията. За щастие при нас такива фенове (вторите) не липсват, иначе по нищо нямаше да се различаваме от ония. к.р за насракис!


:smt005 :smt005 :smt005 Какви принципи преследваш бе, братко? Добре е да посвикнете с мисълта, че в живота черно и бяло няма, а днешното състояние на футбола не е вдъхновено от стихосбирка на Смирненски. Има точно два варианта - да се управляваме от некадърни мошеници или да се управляваме от хитри мошеници. Хайде да видим какво се случва в другите сериозни балкански клубове - в Румъния братята Бекали са окупирали всичко и в момента тая страна за нас е недостижима - да, страхотни боклуци, но правят трансфери, сключват сделки и в крайна сметка румънските клубове газят. В Гърция - абсолютна тотомафия, но кой го е грижа? В Динамо Загреб някакво си парвеню Здравко Мамич здраво е поел властта и печели луди пари, но покрай това и Динамо вече е недостижим за нашите стандарти гранд. Големите принципни мъжаги от БББ уж щяха да нахлуват на терена, уж голяма революция готвеха, ама се кротнаха набързо, защото не са прости хора хърватите - усетили са мекото на баницата и ще си мълчат. Само тука в България търсим съвършено честните бизнесмени и съвършено честните политици - няма такова животно, даже и в Западна Европа го няма. И на всичкото отгоре го правим това търсене по най-балъшкия начин - в търсене на по-чисти от Костов последователно си натресохме юпита, комунисти, турци, ченгета и тая върволица ще продължи и ще става все по-невероятна. Иначе звучи много бодро предложението екип от мениджъри да управлява Левски и т.н. - Батков ви каза кога ще стане това - когато съберем 15 млн. евро и купим клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
К'ъв Раев,к'ви 5 лева,бе? :ohmygod Тука некои хора съвсем са полудели. :smt006 Като ми припомняте 4 гола на свинете,европриказки и т.н,що не вземете да ми припомните Родопа Смолян,сафарито и е такива дребни неща,свързани с тоя тарикат?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 6:57 pm 
Smirnoff написа:
Croopev написа:
То е ясно, че някои помните титли и купи. Все пак заради това сте фенове на Левски. Други хора имат някакви базисни принципи, които си следват, независимо от ситуацията. За щастие при нас такива фенове (вторите) не липсват, иначе по нищо нямаше да се различаваме от ония. к.р за насракис!


:smt005 :smt005 :smt005 Какви принципи преследваш бе, братко? Добре е да посвикнете с мисълта, че в живота черно и бяло няма, а днешното състояние на футбола не е вдъхновено от стихосбирка на Смирненски. Има точно два варианта - да се управляваме от некадърни мошеници или да се управляваме от хитри мошеници. Хайде да видим какво се случва в другите сериозни балкански клубове - в Румъния братята Бекали са окупирали всичко и в момента тая страна за нас е недостижима - да, страхотни боклуци, но правят трансфери, сключват сделки и в крайна сметка румънските клубове газят. В Гърция - абсолютна тотомафия, но кой го е грижа? В Динамо Загреб някакво си парвеню Здравко Мамич здраво е поел властта и печели луди пари, но покрай това и Динамо вече е недостижим за нашите стандарти гранд. Големите принципни мъжаги от БББ уж щяха да нахлуват на терена, уж голяма революция готвеха, ама се кротнаха набързо, защото не са прости хора хърватите - усетили са мекото на баницата и ще си мълчат. Само тука в България търсим съвършено честните бизнесмени и съвършено честните политици - няма такова животно, даже и в Западна Европа го няма. И на всичкото отгоре го правим това търсене по най-балъшкия начин - в търсене на по-чисти от Костов последователно си натресохме юпита, комунисти, турци, ченгета и тая върволица ще продължи и ще става все по-невероятна. Иначе звучи много бодро предложението екип от мениджъри да управлява Левски и т.н. - Батков ви каза кога ще стане това - когато съберем 15 млн. евро и купим клуба.


Достатъчно точно съм го написал и се радвам, че точно ти успя да се припознаеш. :smt006 :smt002


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Кур за тия путки насрани със сините фланелки! Заради поредната им гавра с нас и тотална липса на уважение като не ни изчакаха 15 минути да влезем, всичко отиде на кино в скапаната Босна. Това, което днес отнесоха като справедлива храна, даже им беше малко, но да видим какъв ефект ще има...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:01 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
incheto_1914 написа:
Венци Стефанов, пръв приятел с Наско, делеше една ограда с баща ми (или по-точно родителите на Венци деляха). Айде баща ми да е подпитвал дебелия за това и онова и айде тия слухове, дето се чудите верни ли са, не са ли, всъщност да са верни.

За две седмици разпнахте Гонзо во веки, а Сираков цял живот да плюе по Левски, да урежда мачове, да хващс играчи, да си прави каквото си иска - пак на ръце ще го носите.

Не отричам, че е човекът, който може да набие шамарите в съблекалнята, той е тип човек, от когото имаме нужда, но не и с вечните му номера и далавери.

Възможно е да така, възможно е и да не. Аз ограда с Наско не съм делил :lol: Позитивен човек съм и са ми останали само положителните емоции които ми е донесъл, както ми е носил и Гонзо. За мен и 2мата са Големи и не мога и буква да напиша срещу тях.
Все пак се надявам да не идва на Герена докато Борат ни е собственик, защото съм убеден че нищо няма да се промени. Само ще си навлече още негативи, както става в момента и с Илиан, на който всички възлагаха супер надежди. Просто с това ръководство, който и да дойде ще поеме моШно Непомашка Орина.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Croopev написа:
Smirnoff написа:
Croopev написа:
То е ясно, че някои помните титли и купи. Все пак заради това сте фенове на Левски. Други хора имат някакви базисни принципи, които си следват, независимо от ситуацията. За щастие при нас такива фенове (вторите) не липсват, иначе по нищо нямаше да се различаваме от ония. к.р за насракис!


:smt005 :smt005 :smt005 Какви принципи преследваш бе, братко? Добре е да посвикнете с мисълта, че в живота черно и бяло няма, а днешното състояние на футбола не е вдъхновено от стихосбирка на Смирненски. Има точно два варианта - да се управляваме от некадърни мошеници или да се управляваме от хитри мошеници. Хайде да видим какво се случва в другите сериозни балкански клубове - в Румъния братята Бекали са окупирали всичко и в момента тая страна за нас е недостижима - да, страхотни боклуци, но правят трансфери, сключват сделки и в крайна сметка румънските клубове газят. В Гърция - абсолютна тотомафия, но кой го е грижа? В Динамо Загреб някакво си парвеню Здравко Мамич здраво е поел властта и печели луди пари, но покрай това и Динамо вече е недостижим за нашите стандарти гранд. Големите принципни мъжаги от БББ уж щяха да нахлуват на терена, уж голяма революция готвеха, ама се кротнаха набързо, защото не са прости хора хърватите - усетили са мекото на баницата и ще си мълчат. Само тука в България търсим съвършено честните бизнесмени и съвършено честните политици - няма такова животно, даже и в Западна Европа го няма. И на всичкото отгоре го правим това търсене по най-балъшкия начин - в търсене на по-чисти от Костов последователно си натресохме юпита, комунисти, турци, ченгета и тая върволица ще продължи и ще става все по-невероятна. Иначе звучи много бодро предложението екип от мениджъри да управлява Левски и т.н. - Батков ви каза кога ще стане това - когато съберем 15 млн. евро и купим клуба.


Достатъчно точно съм го написал и се радвам, че точно ти успя да се припознаеш. :smt006 :smt002


О, поласкан съм, че си следил спорадичните ми форумни изяви и си заключил ясно, че съм от онези :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
В отбора трябва да има юноши, които са израснали на стадиона. Не може без чужденци и маймуни, но без юноши провала е сигурен. Тези лайнари не един, а 10 години да седят в отбора - левскари няма да станат. Мустака не е дубайски шейх /макар че прилича на талибан/ и не може да вземе Ван Перси. Сираков е копелдак, но поне тогава имаше стратегия за налагане на юноши. Ако не разсъждавам правилно значи всичко 2005-2006 е било една случайност, която едва ли ще се повтори някога. Догодина падаме от Хибърниънс Малта! Ще бием само на фифа, ама то и там ни няма като се замисля :ohmygod2
Мощен КУP за баткоф всеки мач, докато не ни продаде. Трябва ни генерална промяна, със смяна на футболистите явно не става :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:04 pm 
Радвам се, че когато има един написан ред и ти пак успяваш да прочетеш между редовете. :blass


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Не забравяй, че и емотиконките също са носител на информация :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
и ние сме овци защото ако бяха вкарали нашите 2ри гол пак щяха само медиите да пишат че Левски трудно се добра до следващата фаза...по-добре цялостни промени като започнем от батков и свършим с ии5...

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Trooper написа:
к.р за тия путки насрани със сините фланелки! Заради поредната им гавра с нас и тотална липса на уважение като не ни изчакаха 15 минути да влезем, всичко отиде на кино в скапаната Босна. Това, което днес отнесоха като справедлива храна, даже им беше малко, но да видим какъв ефект ще има...



Няма да има ефект. Путката си е путка, цял живот. И в другата тема го казах. Ако сме такива за каквито се пишем по форумите - от понеделник, всяка вечер на вчеррната тренировка 50-60 човека и никой от тия 10-15 путки не помирисва терен. Не заслужават дори да стъпват на "Герена". Да, крайно е. Ама не е ли крайно вече 5-та година да ни се изсират на усилията иа на всичко? Нямаше как да дойда в Босна...но всички, които са отишли? Техните усилия? На вятъра ли са? Да пътуваш 19 часа до шибаното село, което е на не повече от 10 с рейс? Да те гаврят куките. Ако зависеше от мен, всяка вечер сме на "Герена" и никой от тия не помирисва терен. Предават фланелките и ако искат да разтрогват..ебал съм им майката!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5339
Местоположение: София
От разговори се видя,че файда нема.Требват по-крайни действия,според мен.Дайте да ги натиснем и в неделя тия пичета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Хайде като начало да си изясним,Ние каква публика сме и какви изисквания имаме и после май е по-лесно

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
А, забравих...ние подкрепяме Левски докрай! Ние сме толерантни и си обичаме отбора повече от роднините си! Въпреки, че ни се изсраха отново в устите. И докато сме все още "подкрепящи" докрай, футболистите ще ни пляскат от центъра на терена и ще бързат да се къпят за да ходят да щракат с пръстви, докато шибаните мюсюлмани отиват и отдават почит на свойте. Всички видяхте какво беше след края на мача на "Герена". Нашите, кога...питам? Може би след кирки в главите...дори и да не са тези, поне следващите ще си знаят, че в сектора не са онези...само подкрепящи докрай кукли на конци.


Последна промяна RIOT на Пет Юли 27, 2012 8:08 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 8:06 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Е толерантни сме, толерантни сме... ама вече 5 години се смениха сигурно 70 играча и 7-8 треньора и положението е едно и също.

Ако ще и Меси да дойде май нищо няма да се промени.

За неделя възможно най-много хора на тренировката.
Сигурен съм че на тренировки са тичали повече отколкото снощи.

Трябват обяснения :boisw

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
kosata написа:
От 2007/2008 са точно 5 години ето какво ни се случи:

2007 - Тампере
2008 – БАТЕ
2008 – Жилина
2009 – Дебрецен
2011 - Спартак Търнава
2012 – Сараево


Честно казано като всяка година някакви анонимници си правят гаргара с нас, то по-скоро вчерашният резултат е закономерен, отколкото скандален и странен..

Не може в последните 5 години да си отпадал 6 пъти от смешници и да гледаш гръмко и отвисоко деба. С автобус били пътували босна, ами догодина ще дойдат от Сан Марино с колела и ще ни ебат майката.

90-те имаме и по-лоша и срамна серия, но не в това е въпросът, а в неща като липса на себераздаване, уважение към публиката, мъжество, мотивация и тн

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
RIOT написа:
А, забравих...ние подкрепяме Левски докрай! Ние сме толерантни и си обичаме отбора повече от роднините си! Въпреки, че ни се изсраха отново в устите. И докато сме все още "подкрепящи" докрай, футболистите ще ни пляскат от центъра на терена и ще бързат да се къпят за да ходят да щракат с пръстви, докато шибаните мюсюлмани отиват и отдават почит на свойте. Всички видяхте какво беше след края на мача на "Герена". Нашите, кога...питам? Може би след кирки в главите...дори и да не са тези, поне следващите ще си знаят, че в сектора не са онези...само подкрепящи докрай кукли на конци.



Като отидем и смачкаме сегашните примадони, това как ще ни реши проблема? Те колко от тия резултати долу ни донесоха? Щото за всеки един от тези резили
2007 - Тампере
2008 – БАТЕ
2008 – Жилина
2009 – Дебрецен
2011 - Спартак Търнава
2012 – Сараево
играеше малко или много различен отбор. Що трябва да се концентрираме върху следствието, а не върху проблема? Играта на футболистите е следствие, а не причината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Croopev написа:
То е ясно, че някои помните титли и купи. Все пак заради това сте фенове на Левски. Други хора имат някакви базисни принципи, които си следват, независимо от ситуацията. За щастие при нас такива фенове (вторите) не липсват, иначе по нищо нямаше да се различаваме от ония. Кур за насракис!

Ние сме ядосани заради тва, че не играха добре, а не защото не се класираха ? Ти си луд, 3/4 от хората дето са писали в тая тема щяха да са предоволни ако Левски се класира с грозна игра ала Кокала.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com