forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Не знам дали ще се ходи на летището, ама ако се съберете хора отивайте и им ебете путката майчина на тия боклуци. Яд ме е че не мога да дойда. С изключение на вратарчето, всичките са лайна. Просто е крайно време да спрем да мълчим!!!! Не знам на летището или на Герена като се върнат отрепките, ама трябва да се направи нещо!

До кога ще търпим тоневци, пелета, мюлдер, гаджев, опокута, глави и всеки други помии? Докато не се пребият тия боклуци няма да се оправят нещата. Мене ми писна агитката на Левски да търпи да се ебават с нея. Писна ми да ни хвърлят прах в очите! Всичките са едни платени курвентии! иво тонев спокойно може да си завре главата в насрания си гъз. ВСИЧКИТЕ ЗА БОЙ!

Излитат утре в 11:30, полета им щял да бъде около 50 минути.


Или утре на летището, или на следващите тренировки трябва да им се стъжни животеца!

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Последна промяна ultima frontiera на Пет Юли 27, 2012 7:06 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Сънувах много лош сън снощи, дано само Пацо оцелее. Кошмар ‎06.02.1958 тегне над футболистите на Левски :smt031

пп Само да не ми тръгнат некви пикочи да ме хранят, правя си ташак :smt006 :smt026

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ми отиди и ги Обий....какъв ти е проблема....и с какво ти е виновен Тонев не разбрах...каквото е поискал Илиан са му го доставили... :ohmygod

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Стига се репчи пък ти бе :slap :bigok Въобще не е виновен Тонев, въобще :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Защото и той един от виновниците, че Левски се превърна в пътуващ цирк. Не ме интересува, че сме слаби, да паднем, ама да играят с желание, мамицата им проста. А те са едни мишки, които не заслужават абсолютно никаква подкрепа. Омръзна ми да им слушам големите приказки. Тия боклуци ни победиха не защото са добри, а защото искаха победата и бяха надъхани. А нашите са едни женички, на които в главите им е само пари и курви. Защото съм сигурен, че дори не са отишли да поздравят момчетата, които отидоха там, а са се скрили в дупките си насрани. Не заслужават нищо от тук нататък, докато не почнат да уважават фланелката, да уважават нас! Крайно време да им се надуят главите на тия бастуни!!

Съжалявам, ама вече ми дойде в повече! И съм сигурен, че с всички е така!

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
с какво е ВИНОВЕН кажи честно????? :smt006
с това...че слагаш най-бавните си играчи за централни защитници ли?....оня помниш ли как ги мина...с това...че бековете играят на центъра...а крилата не се връщат да помагат в защита...а това...че Гаджев е просто номер в списъка....за кокво е виновен...след като Ии е гладал и одобрил всичките 8 нови.....тоя Мрсиньо е ебати свършилия с футбола.....ти го одобряваш....иво главата от совалка в космоса се вижда...че и чеп за зеле не става...ти го налагаш....но да не анализираме в подробности...виновни са футболерите и Ии.... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:39 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Всички ни боли , тва е ясно. Но вече е крайно време, на тия путки да им се напомни, кои са и къде играят :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
СелянинО написа:
Всички ни боли , тва е ясно. Но вече е крайно време, на тия путки да им се напомни, кои са и къде играят :!:


докога ще им напомняме?след първият мач бързаха да се приберат,да не изстинат...
Не може някои и от нас да търсят всякакви варианти да отидат на мач,а тия да не уважават синята фланелка!
Ако някой знае да каже кога е първата тренировка и от колко или на летището ги чакаме?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 10:04 pm
Мнения: 2817
Местоположение: На реката
Цитат:
Представителният тим на Левски ще потегли от Сараево утре в 11,30 часа бълг. време. Самолетът с който ще пътуват „сините" ще кацне на терминал 1 на летище „София".

Сложете некво инфо в заглавието на темата и утре в 12 там :smt006

_________________
"Ти не ме познаваш мене!
Твойте дни са преброени.
Mряна ли си или клен,
ти ще бъдеш победен!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:48 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Търговище, при цялото ми уважение - може Илиан да е сбъркал сега, да, добре, аз лично няма да го псувам, но приемам този вариант. Но проблемът е по-нагоре, ОЧЕВИДНО.. Изброих ги и преди - Кокала, Вуцан, Достанич, Ясен, Гонзо, Костов, Илиан (изпускам някого май) - сума ти треньори, смениха се и сума ти играчи - какво се промени??
Няма 1 треньор, оставен за по-дълго време, отделно да не говорим повечето от тия кви треньори са...
Няма КОЙ ДА ИМ НАБИЕ ШАМАРИТЕ на балерините, няма кой да им треска глоби като се мърдосват, няма кой да им дръпне ушите като се правят на госпожици като Гаджева, няма кой да тропне по масата.

Батков с неговите вечни приказки и обещания го слушахме вече и по медии, и в кафета, и къде ли не. Какъв е тоя Иво Тонев? Откъде се взе и защо?

Отделно няма бази, школи, юноши и т.н., ама айде, за тва се искат пари... То и за хубава селекция се искат пари де, ама...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
incheto_1914 написа:
Търговище, при цялото ми уважение - може Илиан да е сбъркал сега, да, добре, аз лично няма да го псувам, но приемам този вариант. Но проблемът е по-нагоре, ОЧЕВИДНО.. Изброих ги и преди - Кокала, Вуцан, Достанич, Ясен, Гонзо, Костов, Илиан (изпускам някого май) - сума ти треньори, смениха се и сума ти играчи - какво се промени??
Няма 1 треньор, оставен за по-дълго време, отделно да не говорим повечето от тия кви треньори са...
Няма КОЙ ДА ИМ НАБИЕ ШАМАРИТЕ на балерините, няма кой да им треска глоби като се мърдосват, няма кой да им дръпне ушите като се правят на госпожици като Гаджева, няма кой да тропне по масата.

Батков с неговите вечни приказки и обещания го слушахме вече и по медии, и в кафета, и къде ли не. Какъв е тоя Иво Тонев? Откъде се взе и защо?

Отделно няма бази, школи, юноши и т.н., ама айде, за тва се искат пари... То и за хубава селекция се искат пари де, ама...

Има, ама сега се занимава с други работи- пише във фейсбук.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:58 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Донякъде си прав, ама айде и той с трансферните далавери, съмнителните мачове, сафарита в Африка и кви ли още не простотии...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 9:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
targovishte написа:
с какво е ВИНОВЕН кажи честно????? :smt006
с това...че слагаш най-бавните си играчи за централни защитници ли?....оня помниш ли как ги мина...с това...че бековете играят на центъра...а крилата не се връщат да помагат в защита...а това...че Гаджев е просто номер в списъка....за кокво е виновен...след като Ии е гладал и одобрил всичките 8 нови.....тоя Мрсиньо е ебати свършилия с футбола.....ти го одобряваш....иво главата от совалка в космоса се вижда...че и чеп за зеле не става...ти го налагаш....но да не анализираме в подробности...виновни са футболерите и Ии.... :smt006

Нали Тонев кара влака сега, не може да са виновни само тия под него :smt006, а че Илиев си мисли, че тренира Берое, където има за цел да остане в групата е ясно, но не може само той да е виновен :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
От 2007/2008 са точно 5 години ето какво ни се случи:

2007 - Тампере
2008 – БАТЕ
2008 – Жилина
2009 – Дебрецен
2011 - Спартак Търнава
2012 – Сараево


Честно казано като всяка година някакви анонимници си правят гаргара с нас, то по-скоро вчерашният резултат е закономерен, отколкото скандален и странен..

Не може в последните 5 години да си отпадал 6 пъти от смешници и да гледаш гръмко и отвисоко деба. С автобус били пътували босна, ами догодина ще дойдат от Сан Марино с колела и ще ни ебат майката.

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48810
Местоположение: ШОПландия
Кацнаха преди мслко. 1200 човека сме, самп беззъби...
Рейса го нема обаче . Има малко журналя.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Искам Батков да се покаже и да каже, че се отказва от клуба и оставя акциите на някой-си :bigok

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Gonewild написа:
Искам Батков да се покаже и да каже, че се отказва от клуба и оставя акциите на някой-си :bigok


Цитат:
Собственикът на Левски Тодор Батков заяви на летище София, че се чуди дали да продължи издръжката на „сините“.

Не знам дали има смисъл. Най-лесно е да се откажа. Минава ми през главата, но съм отговорен човек“, заяви благодетелят на клуба от „Георги Аспарухов“.

„Като че ли вече свикваме. Първо беше БАТЕ Борисов, след това Търнава, а сега и Сараево. Босна и Херцеговина е млада страна, в която се е проляло много кръв. Средната заплата в отбора им е 500 евро, но виждате как играят“, каза още Тодор Батков.


:blass

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Тоше, знаем, че си отговорен човек, но все пак наистина е време да се откажеш :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 16, 2007 7:57 pm
Мнения: 339
Бащицата не би ни изоставил на произвола на събата в този жесток свЕт.
Призовавам го най-отговорно и бАрзо да умира :rip


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
niki87 написа:
incheto_1914 написа:
Търговище, при цялото ми уважение - може Илиан да е сбъркал сега, да, добре, аз лично няма да го псувам, но приемам този вариант. Но проблемът е по-нагоре, ОЧЕВИДНО.. Изброих ги и преди - Кокала, Вуцан, Достанич, Ясен, Гонзо, Костов, Илиан (изпускам някого май) - сума ти треньори, смениха се и сума ти играчи - какво се промени??
Няма 1 треньор, оставен за по-дълго време, отделно да не говорим повечето от тия кви треньори са...
Няма КОЙ ДА ИМ НАБИЕ ШАМАРИТЕ на балерините, няма кой да им треска глоби като се мърдосват, няма кой да им дръпне ушите като се правят на госпожици като Гаджева, няма кой да тропне по масата.

Батков с неговите вечни приказки и обещания го слушахме вече и по медии, и в кафета, и къде ли не. Какъв е тоя Иво Тонев? Откъде се взе и защо?

Отделно няма бази, школи, юноши и т.н., ама айде, за тва се искат пари... То и за хубава селекция се искат пари де, ама...

Има, ама сега се занимава с други работи- пише във фейсбук.

Трябва да дойде някой с характер като Сираков.Всички футболистчета като го видят да тръпнат от страх ,а на терена да се спукват задниците от тичане.Противниците ни като ни видят да пълнят гащите още от съблекалнята.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 29, 2012 9:24 pm
Мнения: 1334
Гонзо като беше, да не би да пълниха гащите? През кура им е кой колко им крещи.

_________________
Парите са скъпи


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Добре че всички дойдоха на летището

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48810
Местоположение: ШОПландия
Бехме тончо трима души от масонската ложа на фороНа. Безпроблемно се влизаше в зоната за посрещане, така че някой пак пуска фалшиви информации и в крайна сметка можеше да ги посрещнем подобаващо курвите. :ohmygod2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Кичарата обаче е доволно противно копеле. Като си отвори устата с глупостите па съвсем.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Цитат:
Фенове на Левски обсадиха Герена

Агитката на Левски, която се прибра от Сараево пристигна направо на стадион „Георги Аспарухов“, където „сините“ трябва да проведат възстановителна тренировка. Ултрасите са бесни от отпадането на отбора от Лига Европа след вчерашното фиаско срещу Сараево.

Запалянковците искат сметка най-вече на футболистите, които за поредна година отпаднаха рано от Европа. Няколко полицейски автомобила пазят реда на „Герена“.

Очаквайте подробности!


gong.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 2:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Блухарта сега ми писа, че още хора са тръгнали към Герена и че нашите ритнитопковци имат възстановителна тренировка от 15:00 ч.!

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 987
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Нахлувайте всички на Герена , ше им се ебе майката


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Последно да тръгваме ли?

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 27, 2012 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Купете по едно топче тоалетна хартия и ги замеряйте тия лайна!
Тва е един от малкото моменти, в които съжалявам, че не живея в София.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 825 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com