forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 610 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Мазни се, явно ше го привличаме :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
От всичко, най-ме е яд, че свинете ще станат шампиони, не с кого и да е като треньор, а с Тройчо, и всеки път, когато се сетя, получавам обриви. Просто това е недопуcтимо. :ohmygod2

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 2:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
В едно от първите ни гостувания в мутренския период на Микре, пак правеха проблем с влизането на публиката, но тогава Томас Лафчис удари по масата и каза, че докато и последният левскар не влезе на стадиона мача няма да започне :wink: Няма 15 минути, няма делегати-мелегати, няма селски номера. Тия капути от ръководството ни не се доближават и на половин процент от неговите управленски способности и това как той уважаваше синята публика и затова като извади отбора от игра на финала срещу Славия всички бяха зад него, няма А, няма Б, няма В сектор, всички до един :!:
Така, че пея кур за Тоневци, Шишковци, Баждековци, адвокато и други агенти, от къде на къде старши-треньора на отбора ще се разправя с делегата, защо не пускат публиката на стадиона, за какво са ми тия изпълнителни директори, президенти, машинисти и всякаква друга плява случайно попаднала в управлението на любимия ми клуб :!: Докато не дойдат истински професионалисти тоя клуб няма да мръдне и микрон напред, така че дотогава ми е все тая за титли, купи, путки, нещастници и т.н.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 2:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
PhilipLS написа:
От всичко, най-ме е яд, че свинете ще станат шампиони, не с кого и да е като треньор, а с Тройчо, и всеки път, когато се сетя, получавам обриви. Просто това е недопуcтимо. :ohmygod2

Същото ме гложди и мене. За Левски съм спокоен - смятам, че нещата при нас ще еволюират, поради намалялото влияние на ТодАр и присъствието на по-сериозни интереси там. Но да гледаме всички свинете как се разпадат, затъват и коленичат, пък същевременно да станат шампион, водени от един физкултурник... това ме вбесява.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
На мен пък ми е обратното...
Не знам чии са по-сериозните интереси там, ама щот Тонев им е техния пророк, ебем ти интересите. Кур за тодар, два за иво. А за свинете - те винаги успехите на тройчо си ги плащат достатъчно скъпо, дреме ми на кура за тех.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:10 am
Мнения: 1153
Местоположение: Златица
Mr. Smith написа:
В едно от първите ни гостувания в мутренския период на Микре, пак правеха проблем с влизането на публиката, но тогава Томас Лафчис удари по масата и каза, че докато и последният левскар не влезе на стадиона мача няма да започне :wink: Няма 15 минути, няма делегати-мелегати, няма селски номера. Тия капути от ръководството ни не се доближават и на половин процент от неговите управленски способности и това как той уважаваше синята публика и затова като извади отбора от игра на финала срещу Славия всички бяха зад него, няма А, няма Б, няма В сектор, всички до един :!:
Така, че пея к.р за Тоневци, Шишковци, Баждековци, адвокато и други агенти, от къде на къде старши-треньора на отбора ще се разправя с делегата, защо не пускат публиката на стадиона, за какво са ми тия изпълнителни директори, президенти, машинисти и всякаква друга плява случайно попаднала в управлението на любимия ми клуб :!: Докато не дойдат истински професионалисти тоя клуб няма да мръдне и микрон напред, така че дотогава ми е все тая за титли, купи, путки, нещастници и т.н.


:smt023 :smt023 :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 3:23 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
tprodanov написа:
Мазни се, явно ше го привличаме :bigok

Майтап, майтап, но подобни мачове се печелят с такива играчи, а при нас няма нито един такъв... Друго си е да знаеш, че дали ти върви играта или не няма значка, защото мача почва от 1:0 за тебе, щото в отбора ти има човек, който преките свободни ги вкарва по-често и от дузпи. А на нас ако не ни тръгнат пасчетата и "филигралните" комбинации или противника е малко по-нахъсан и сме дотам. В Бг футбола има двама такива играчи - единият е тюфлека, другият е Камбуров. Който от тях да дойде при нас, ще съм доволен и хич не ми пука че единия бил в лит(*кс-етрополе, другия преди време искал повече пари и затова не дошъл.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз па не ги ща. Не щото не си прав, напротив. Ми щото след половин година Янев нема да може да уцели вратата от наказателното, а Камбуров ще бие анемични шутове в стил ГХ14.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
hidden767 написа:
В Бг футбола има двама такива играчи - единият е тюфлека, другият е Камбуров. Който от тях да дойде при нас, ще съм доволен и хич не ми пука че единия бил в лит(*кс-етрополе, другия преди време искал повече пари и затова не дошъл.


Абе ти си тотално изтрещял :ohmygod :ohmygod2

Ако искаш да вземем Тошко Янчев и Стойчо Младенов за треньор ли кво? :smt115


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
rkk написа:
hidden767 написа:
В Бг футбола има двама такива играчи - единият е тюфлека, другият е Камбуров. Който от тях да дойде при нас, ще съм доволен и хич не ми пука че единия бил в лит(*кс-етрополе, другия преди време искал повече пари и затова не дошъл.


Абе ти си тотално изтрещял :ohmygod :ohmygod2

Ако искаш да вземем Тошко Янчев и Стойчо Младенов за треньор ли кво? :smt115

харесвам също така и Праз Зелев, може ли да вземем и него? Смятам че е бърз и техничен, а покрай престоя в анадола вероятно е станал още по-бърз.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 3:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Две години подред падаме по един и същи начин в Ловеч! Артистът янев се тръшва няколко пъти пред нашето наказателно поле, докато рефера не издържи и му свири фал ( признавам, хитро търси нарушението и го намира ), след което вкарва гол, отборът му забърква бетона, а ние пропускаме чисти голови положения и остава усещането, че пак сме прецаканите! Какво го храните Гонзо? Момчето каза, че не му се става треньор в този момент, предвид лошата ситуация и двата тежки мача, които предстоят, но никой не иска да ни стане търньор сега. Освен това, каза че няма да променя схемата, начина на игра и изпълни това, дори изпълнителите бяха същите. Отборът игра точно, както при Костов, с тази разлика, че беше нахъсан добре, което до последния съдийски сигнал ни даваше усещането, че ще победим! На мен играта на Левски ми хареса, но се вижда, че проблемът ни е в завършващата фаза, не можем да вкараме гол (голове) и според мен причината не е, че нямаме центр. нападател, а защото всичките ни офанзивни играчи не са реализатори ( хищници, както някой ги нарича ), а подавачи, играчи, които създават головите ситуации. Вчера и Рамос и Калво и Жуниньо, а по късно и Йовов останали сами срещу вратаря, може би от страх да не пропуснат, търсят последния пас, който се оказваше несполучлив, защото при евентуален пропуск, сигурно щеше да слезе наш превърженик с кама между зъбите за да му пререже гръкляна. Гонзо беше добър нападател и трябва да ги научи, как се вкарват голове или да влиза в игра самия той. Най-добри от нашите бяха Калво, Гаджев и Старокин, а най слаб Тасевски. Още вярвам, че ще спечелим титлата, защото този сезон е изключителен и статистиките не важат. На нас ни остават само 3 тежки мача и то в къщи с резаците, с цура да ни яде на всички кОура и с черноморец, а другите сега започват тежките мачове. цецка играе с славия, ч. море, ловеч, ЛЕВСКИ и рязанград. лизокОурец играят с нас, с ловеч, с черноморец и цецка, а ченоморец с ловеч, с нас, ч. море, с резаците и със славия. латекса, славия и тича са в подобно положение. Така, че червените журналистчета, които ни отписаха да се стягат, най-боли, кагато паднеш от високо. Ще станем шампиони, но трябва да спечелим всички мачове докрая, което е много трудно, но не и невъзможно. САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Не се надявам вече. Стига ми да бием поне свинете.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 4:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Levskar67 написа:
но никой не иска да ни стане търньор сега.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
А с възраста, викат, човек помъдрявал... :bigok

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Kryten написа:
Седем:Едно написа:
Каза, че му е много криво и го боли.

Боли го к.р

Верно е, за мене е двуличник и само се мазни на агитката.
tprodanov написа:
Е кои са бойкотиращите?

Nakuro Bradata написа:
....Йовов е перманентно некадърен, но и при него се наблюдаваше мързел по-голям от нормалното...

От изброените само той не бойкотира. Вижда се и от други мачове. Нивото му е еднакво (зле) тоя сезон.
Nakuro Bradata написа:
Еми каза си го. :? Иначе това за 15те минути толеранс след официалния час верно ли е? Поне толко можеше да изчакат.

Да, плюс това донос на делегата винаги прави впечатление. Ама Мазньо Тонев дали е само некадърен или е некадърен и мързелив, абе тия постове по наследство ли се предават баси, баща ти началник и хоп - и ти ставаш :shock: .....

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Без особени претенции,ще споделя и аз как видях нещата вчера:Отбора ни искаше победата,постара се да я постигне,показа някои добри разигравания,но загуби заради една грешка,по скоро вратарска.Какво ни липсваше за да победим:Увереност и спокойствие,самочувствие и 2-3 единици,които провалят отбора,или 2-3 единици,които да поведат отбора,и двете са верни.Нямаме истински капитан,човек авторитетен и със самочувствие,нямаме средна атакуваща линия,само с крила и Жуниньо няма да стане.Отбора е обезверен,вижда се,това което чувстваме ние,го чувстват и те.Пример:Литекс-не са по-добри от нас,категорично.Но играха спокойно,като колектив,без напрежение и изглеждаха по-опитния отбор,по обиграния.Липсваше ни и шанс,но общо взето това мисля.Яд ме е,та яд,миналата година с Гарата и с тези хубави игри срещу Гент,Лил,Спортинг,сега с този не лош отбор да пропускаме нелепо сезоните,да падаме от чорбите и т.н.С малко повече акъл от ръководството,проблемите ни нямаше да ги има сега.
И нещо друго:Не може при фаул срещу нас,да се скандира името на вратаря-грешка е.В този момент трябва да се вика "Ууууу",поне така правехме едно време.И второ-хореографията в началото на второто,беше адска,но в някаква степен прекъсна устрема ни-също грешка.
Иначе хвала и поклон на всички които бяха в сектора ни в Ловеч.Това е любов и подкрепа за Левски!
В заключение:искам от понеделник нещата да се обърнат и всичко да си дойде на мястото-като единици сме най-стойностният отбор и това да си проличи в класирането до края!!!Само Левски!!!

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
incheto_1914 написа:
В такива моменти се сещам за думите на Венци дебелия, които каза на бащата преди години пак след няква загуба: "Що се ядосвате за неща, които се решават извън терена?"
Само Левски! Ще дойдат по-добри времена рано или късно. Дано да са без батковци, агенти и т.н. и с ръководство и треньор, които знаят какво да правят.


Това, през което минаваме, е нещо съвсем нормално. Не просто като отбор, а като държава. И ще дойдат времена, когато нещата ще са различни. Когато няма Батков, Тонев, Марков, Сираков и т.н. индивиди да са начело на Левски. Няма да има всеки кръг да се питаме дали не е имало уговорки в дадени мачове, да трепериме дали и ние не сме у целата схема и няма от името на Левски да говорят хора, чужди на идеите ни като публика. Може би след 20, може би след 30 години. Но, ако се обърнете към 90-те, към началото на първото десетилетие, ще видите, че въпреки всичко вървим напред, а не назад. С бавни темпове, но все пак. Но тук е голямата мъка и това, за което говореше 7:1. Публиката в момента не правиме нищо за да се разграничим от всичко това, което се случва в момента. Най-много се радвах, когато започнаха да се издигат транспаранти против Батков, на стадиона и извън него. Защото тогава дадохме да се разбере кои сме и в какво вярваме. Смееме се на чорбарите, че им секнаха протестите, ами нашите да не би да продължиха? И каво ще кажем на децата си след време? Сега на дъртите им е лесно, когато говориме с тях - те са били на опако на режима, срещу цяла държава са били самички. А ние? Ние срещу едно ръководство не смеем да скочим. Да не би случайно да останем без пари, че ще трябва да отидем във В група. Не съм вярвал, че това може да е страх на някой, наричещ се левскар. На мен ми е все тая дали отбора ми ще играе във В, А окръжна или форумното първенство. Защото това е Левски и той значи свобода. Ама засъжаление вече не значи нито свобода, нито нищо за доста от хората. Мода и толкова. Това, че се бълнуват някакви рефрени, не значи нищо. А уж е наш дълг да го защитаваме тоя оклуб, нали това ни оставиха тия преди нас? Само че ние се събираме във всякакви абсурдни фен-клубове, крюта, мрюта и не знам си какво и всеки се пише вътрешен човек, голяма работа, над останалите ... и накрая нищо. Мислеме си, че с разни кухи клишета и призиви и като се бием в гърдите, че пеем на стадиона си вършим работата. А не осъзнаваме, че за да сме Левски, трябва си браним честта и да не допускаме всякакви индивиди да смучат от тоя клуб. Като започнеш от Батков, минеш през Шишков, Марков, Тонев и свършиш с "руските" пари", които на всички ни е ясно от къде идват, но предпочетохме и тук да си затраем. От това най-много ме е срам и най-много ме боли. А че ще дойдат по-хубави времена - ще дойдат, но какво ще ни остане до тях? Защото веднъж загубиш ли си вярванията, идеите, светоусещането, с които толкова много се гордеем - едва ли някога ще можем да си ги върнем.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Ебахти и трагедията за тоя мач, ама иначе очаквахме разгром, а? :bigok Нищо че за последните 11 години като гости на Литекс имаме 2 победи и 2 равни, не е ли епохално? :loser2 И дори с най-силния си отбор не успяхме да ги победим като гости. :smt006 Ама този път незнайно защо се готвехме за разгромна победа. :bigok И се изненадахме, че не дойде. :lol:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не просто всички очаквахме нашите ритнитопковци да надскочат себе си, но не би :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Аз лично от случилото се на терена въобще не се изненадах. Надявах се все пак да измъкнем нещо, но уви. Далеч по-лошо е да не можем да вкараме гол на Миньор на Герена или пък случилото се с нашите в Ловеч и непукизма на ръководството. Това, че сме паднали от Литекс в Ловеч е иди-дойди. :wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 6:29 pm 
И какво иде да покаже мнението ти? :lol: Че не трябва да правим на проблем загубата в Ловеч, щото сме имали еди каква си статистика? Това е мач за титлата (буквално), или умираш на терена и го печелиш заради всички, заради теб, заради клуба и заради феновете, които пак бяха 2000 в работен ден на средата на България, или просто си играл добре и си върнал пламъка в очите на момчетата. Ние го върнахме тоя прословутия пламък на прословутите момчета, дето 100% са плакали от мъка в съблекалнята. Дано другия мач пак да играят добре, а ние да не изискваме много, щото според статистиката имаме 1 мач с Лудогорец и 1 загуба.
И това, че сме паднали от Ловеч не е иди-дойди. Направихме кеф на прасетата, на Кюрда, на всички и отново на наш гръб, но поне момчетата са върнали пламъка в очите, деба и Прометеите...

Кой открадна пламъка на момчетата. :bigok Да го пусне в Купувам/Продавам, искам да го купя :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30293
Местоположение: гр. Голямото село
Вчера на Илко няколко пъти му викнах, че съм срал в устата на жена му. Дано да ме е чул :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 6:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
Е как няма да ни е яд?Аз нищо не очаквах от тоя мач и пак съм бесен.Да ни бяха надиграли-ок,ама ние се осрахме тотално,тоя път играхме и изпуснахме всичко,което може да се изпусне-гледай репортажа и виж за какво става въпрос.След всичките пропуски си е направо престъпление,че не взехме поне точка.Стана традиция вече да падаме в тва село и то все по някъв нелеп начин.И всичко това идва на фона на безумието срещу орките.Вече минахме всякакви граници,в последните около 4 години се нагледахме на малоумни загуби от кой ли не,сега на всичкото отгоре сложихме титлата в ръчичките на свинете,а те едва ли ще ни я върнат.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 03, 2011 7:56 pm
Мнения: 362
Местоположение: Лондон
[az] написа:
,сега на всичкото отгоре сложихме титлата в ръчичките на свинете,а те едва ли ще ни я върнат.



не мисля така...

_________________
НИТО КАПКА СТРАХ,НИТО КРАЧКА НАЗАД !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2011 7:39 pm
Мнения: 217
Местоположение: София
thegboy написа:
Това, през което минаваме, е нещо съвсем нормално. Не просто като отбор, а като държава. И ще дойдат времена, когато нещата ще са различни. Когато няма Батков, Тонев, Марков, Сираков и т.н. индивиди да са начело на Левски. Няма да има всеки кръг да се питаме дали не е имало уговорки в дадени мачове, да трепериме дали и ние не сме у целата схема и няма от името на Левски да говорят хора, чужди на идеите ни като публика. Може би след 20, може би след 30 години. Но, ако се обърнете към 90-те, към началото на първото десетилетие, ще видите, че въпреки всичко вървим напред, а не назад. С бавни темпове, но все пак. Но тук е голямата мъка и това, за което говореше 7:1. Публиката в момента не правиме нищо за да се разграничим от всичко това, което се случва в момента. Най-много се радвах, когато започнаха да се издигат транспаранти против Батков, на стадиона и извън него. Защото тогава дадохме да се разбере кои сме и в какво вярваме. Смееме се на чорбарите, че им секнаха протестите, ами нашите да не би да продължиха? И каво ще кажем на децата си след време? Сега на дъртите им е лесно, когато говориме с тях - те са били на опако на режима, срещу цяла държава са били самички. А ние? Ние срещу едно ръководство не смеем да скочим. Да не би случайно да останем без пари, че ще трябва да отидем във В група. Не съм вярвал, че това може да е страх на някой, наричещ се левскар. На мен ми е все тая дали отбора ми ще играе във В, А окръжна или форумното първенство. Защото това е Левски и той значи свобода. Ама засъжаление вече не значи нито свобода, нито нищо за доста от хората. Мода и толкова. Това, че се бълнуват някакви рефрени, не значи нищо. А уж е наш дълг да го защитаваме тоя оклуб, нали това ни оставиха тия преди нас? Само че ние се събираме във всякакви абсурдни фен-клубове, крюта, мрюта и не знам си какво и всеки се пише вътрешен човек, голяма работа, над останалите ... и накрая нищо. Мислеме си, че с разни кухи клишета и призиви и като се бием в гърдите, че пеем на стадиона си вършим работата. А не осъзнаваме, че за да сме Левски, трябва си браним честта и да не допускаме всякакви индивиди да смучат от тоя клуб. Като започнеш от Батков, минеш през Шишков, Марков, Тонев и свършиш с "руските" пари", които на всички ни е ясно от къде идват, но предпочетохме и тук да си затраем. От това най-много ме е срам и най-много ме боли. А че ще дойдат по-хубави времена - ще дойдат, но какво ще ни остане до тях? Защото веднъж загубиш ли си вярванията, идеите, светоусещането, с които толкова много се гордеем - едва ли някога ще можем да си ги върнем.

:smt023 Твърдо "ЗА" подновяване на кампанията "Батков-ВЪН". Трябва да изразим недоволството си от това, което се случва в ЛЕВСКИ. Ние сме публика не само за да пеем на стадиона,а и за да защитаваме СИНЯТА ИДЕЯ и интересите на любимия ни клуб, а не да позволяваме всеки да го използва за каквото му е кеф- кой за слава, кой за да прибира заплата без да върши работа. САМО ЛЕВСКИ :levski

_________________
Бог прощава,Левски-НЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 8:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Македония написа:
И какво иде да покаже мнението ти? :lol: Че не трябва да правим на проблем загубата в Ловеч, щото сме имали еди каква си статистика? Това е мач за титлата (буквално), или умираш на терена и го печелиш заради всички, заради теб, заради клуба и заради феновете, които пак бяха 2000 в работен ден на средата на България, или просто си играл добре и си върнал пламъка в очите на момчетата. Ние го върнахме тоя прословутия пламък на прословутите момчета, дето 100% са плакали от мъка в съблекалнята. Дано другия мач пак да играят добре, а ние да не изискваме много, щото според статистиката имаме 1 мач с Лудогорец и 1 загуба.
И това, че сме паднали от Ловеч не е иди-дойди. Направихме кеф на прасетата, на Кюрда, на всички и отново на наш гръб, но поне момчетата са върнали пламъка в очите, деба и Прометеите...

Кой открадна пламъка на момчетата. :bigok Да го пусне в Купувам/Продавам, искам да го купя :bigok

Да, коректното тълкуване на написаното от мен. :bigok Освен, че е мач за титлата, те играят и със свещеното "Л" на сърцето, та това трябва да им е единствената награда, дори и да не получават заплата, нали? :bigok

Бате, няма какво да се лъжем и да говорим/пишем за идеали, които са несъвместими с родната ни "А ПФГ". А сухата статистика и предното ми мнение твърдят, че от 10 години насам падането в Ловеч си е вече резон, независимо от титли, купи, заплати и "Л"-то на фланелките, колкото и да не ни се ще да си признаем. :wink: И пак пиша - не виждам с какво загубата от селяните е по-фрапираща от загубата от орките, която на всичкото отгоре беше на Герена.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 9:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
А колко мощно нахлухме в 15-тата минута.
Селяците се насраха и гледаха така :shock: :shock:

:lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 9:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15092
Вчера го написах, но сега ще го повторя. Срещу нас, отбори от нашата черга вадят добри резултати относително лесно.
Ние правим много нарушения в близост до наказателното поле, а не знаем как да се защитаваме срещу тях.
Отборите, които имат добри изпълнители на статични положения или имат добри заучени положения при наказателни удари често ни вкарват.

Вчерашния мач е конкретен пример. Янев падна няколко пъти отпред. Дадоха му 2-3 такива удара, той като опитен изпълнител, вкара един. Литекс започна да играе отбранително и на контри. Ние си изпуснахме положенията (запазена марка на Бижутеро) и Литекс - Левски 1:0, трагедия.

Имам само един въпрос. Така ли от ръководството не можаха да наемат за консултант (пък ако ще и само за година) някой бивш наш защитник, за да обясни на играчите как се отнема чисто топка, кога се правят тактически нарушения и как се застава при тях?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2012 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
В тоя форум пишат един тон кретени, а сега и читавите хора почнаха да се поддават и да пишат глупости.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2012 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Да обяснява как се чисти топката чисто :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ама това нещо се учи в спортното училище или във футболната школа не на 30 години :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2012 6:47 pm 
Като гледам играта на Милиев, категорично най-некадърният, бездарен, пародиен и нещастен защитник в историята на Левски, ми напомня на играта на съотборниците ми в училищния отбор, амтьорско ниво. Като хване топката в защита или я рита към съседен защитник, за да се отърве, в следствие на което той също му я връща, Милиев на него и така 5 минути бойко разиграваме :smt002 или със зверски шут почти без посока я праща напред, отново за да се отърве от нея, я в тъч, я в противник и доста рядко в някой от нашите, успял да се пребори! Аз поне не си спомням някога това момче да е опитало да сложи начало на някаква смислена атака.
Милиев е завършен бездарник. Той просто не може. Няма нито физиката, нито качествата, нито идеята как се играе в защита, нито нищо, за да е защитник в Левски :ohmygod Максимумът на това връзкарче би трябвало да са Стражарци (Васильово), Заря (Крушари) или да подритва на стадиона в Балчик, да боца топката в морето...


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 610 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com