forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
NewBalance написа:
Цитат:
При него няма да има хъката мъката,топката мека,тревата висока,а само бой по чорбата.Така и трябва.

Приятелю,има из нета едни мачове на ЛЕВСКИ отпреди 1-2 години,изтегли си ги,пусни си ги и като ги изгледаш си набий миризливата ирония в ароматния гъз...

Е такава обида не съм получавал.Браво момчета,евала.Единия ме пита какъв роднина съм му на Вуцов,другия пък така му смърди задника,че си мисли ,че и другите са така като него.Абе кво Ви става бе пичове.Относно мачовете-бил съм на всеки един и не само от последните 1-2 години,а от около 1981 година насам и имам безпристрастно мнение.Това,че омразата ми към чорбата е по-голяма от една победа над Киево какво лошо виждате,и кой Ви е казал,че за да сме европейски отбор,трябва да изоставаме с 16 точки от първия и аз да ръкопляскам на треньора.Я се стегнете малко,изразявам си мнението най-културно,казах-Мъри за момента направи каквото можа,но си имаше и минуси.Сега е ред на Вили Вуцов и нека преди да го плюете,поне да видиме накъде ще тръгнат нещата.Ебати случая.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
tprodanov написа:
GENE-66 написа:
Какво е направил ли.Ами застана открито пред Нас феновете и каза ясно и открито,че отбора не играе с дух,че тактиката му е разгадана и,че смята да промени това.Че с хегемонията на чорбата е свършено и,че ще направи всичко за Левски,дори без да си прочете договора.За капак игра с разбитата дружина на Кочин парк и за малко да развали празника на свинете съвсем.Дори само това да е казал или направил,пак е повече от мрънкането на Мъри от времето на Тампере до сега.Само Левски.


Нали се сещаш, че тия всичките неща и аз мога да ги кажа? И че аз също съм левскар - даже може би повече от него, щото знам че колкото и да ми се иска да съм треньор на Левски, знам че не ставам и за доброто на Левски не бих приел. Останалото за сега за празни приказки от негова страна. Това, което аз имам в предвид обаче, е начина по който си води тренировките - и досега не съм видял да им измисли някаква таткическа задачка, някое ново упражнение на терена или нещо такова. Тренировката му се свежда до селски викове - ае играй бе - и толкова. За справка - всеки ден на помощното на Герена можеш да наблюдаваш. Това може и да доведе до някакъв хъс, но не съм убеден, че хъса е най-важното, даже не знам дали е мажно изобщо...



ааа, и още нещо - хващам се на бас, че този човек не знае нито едно дете от юношите - нито как играе, нито потенциал, нито някое име, а има популярни сред тях. Верно, че не е бил треньор досега и не му е било работа, но и аз не съм бил треньор, ама ги знам донякъде

Така е само думи са за сега,ама то за 6 дена,какво повече.Впрочем сещам се за една изпусната победа на Кочин парк преди 3,но както и да е,ще се види.Във всеки случай аз няма да плюя Вуцов,докато не си го заслужи.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
:smt104 Малоумници.

Някой знае ли кога ще е пресконференцията на Мъри ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
A.A.A. написа:
:smt104 Малоумници.

Някой знае ли кога ще е пресконференцията на Мъри ?

Утре или вдругиден :smt006 Сега чета,че Гришата искал Мъри :roll:
Впрочем някой може ли да изкопа статистика със всички мачове на Мъри начело на Левски или да ми каже каде да потърса ?

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Туй е от 7 дни свиня

мъри

общо 116 мача 87 победи 18 равни и 11 загуби 296 на 72 голова разлика
класирания:
2004-2005 30 мача, 24 победи, 4 равни, 2 загуби-2 място
2005-2006 28 мача, 21 победи, 5 равни, 2 загуби-1 място
2006-2007 30 мача, 24 победи, 5 равни, 1 загуба-1 място
2007-2008 28 мача, 18 победи, 4 равни, 6 загуби-2 място

наско

общо
293 мача, 222 победи, 47 равни, 24 загуби 673-175 голова разлика

класирания

1998-1999 29 мача, 22 победи, 5 равни, 2 загуби-2 място
1999-2000 30 мача, 23 победи, 5 равни, 2 загуби-1 място
2000-2001 26 мача, 22 победи, 3 равни, 1 загуба-1 място
2001-2002 36 мача, 27 победи, 7 равни, 2 загуби-1 място
2002-2003 26 мача, 19 победи, 3 равни, 4 загуби-2 място
2003-2004 30 мача, 22 победи, 6 равни, 2 загуби-2 място
Другите като на мъри. Туй е само за шампионата мисля-евротурнирите лесно ще намериш.

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
air_J написа:
GENE-66, я сега кажи ти какъв точно роднина на Вили Вуцов се явяваш, че така пламенно го защитаваш? :lol:

Ами честно казано,ще защитавам и Плешич,само да ми върви отбора напред.Вие сте по-млади,но в края на 70-те и до ерата на Наско,Боби и Гиби,София гъмжеше от чорбари и някакси така ми се е загнездила една неизкоренима злоба към чорбарското отборче.Та това е водещото на тези от моето поколение,което Вие малко не разбирате.И не виждам нищо лошо,нека си правиме пробиви в Европа,но мачкането на чорбата в преките двубои си е несравнимо удоволствие и е задължително.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
GENE-66 написа:
в края на 70-те и до ерата на Наско,Боби и Гиби,София гъмжеше от чорбари


:smt017

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Абе теб май хич не те слуша главата...

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
NewBalance написа:
Абе теб май хич не те слуша главата...

Спокойно,имам и друга.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:47 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Simply Ultra написа:
GENE-66 написа:
в края на 70-те и до ерата на Наско,Боби и Гиби,София гъмжеше от чорбари


:smt017



Това може да го сложим с кафяво-златни букви отгоре на форума... получава приз за "Най-малоумно и неверно изказване на милениума".

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
В последната една седмица конкуренцията е убийствена, но определено този, китаеца и аржентинеца дърпат яко напред в лигата на идиотите :smt006

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
aquadark написа:
Simply Ultra написа:
GENE-66 написа:
в края на 70-те и до ерата на Наско,Боби и Гиби,София гъмжеше от чорбари


:smt017



Това може да го сложим с кафяво-златни букви отгоре на форума... получава приз за "Най-малоумно и неверно изказване на милениума".

Не приемам подигравката,но си беше факт за жалост.Тогава имаше т.н. махали,които бяха пълни с деца,от сутрин до вечер.И аз съм се чудил от къде толкова много свине.Ми мани свинете ,а и слависти и буфери и всички обединени срещу Левски,под обединителното крило на партията-майка,разбира се..Свидетел съм,а и тогава компове немаше,а споровете ги решавахме на място и на живо.Не съм казал,че са били повече като цяло от нас,но сега е съвсем различно.Аз лично усетих разликата някъде 82-3 година и до момента си е така.Така,че Акуа дарк,можеш да се извиниш,ако искаш.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
shalala написа:
В последната една седмица конкуренцията е убийствена, но определено този, китаеца и аржентинеца дърпат яко напред в лигата на идиотите :smt006

Ебати идиотщината,не е истина.Обичаш си отбора,мразиш чорбата,хвалиш си треньора,нахъсваш себе си и другите,а отсреща некакви лапетии правят класации на идиоти.Само дето забравят да сложат себе си най-напред.Е това ако не е чорбаризация,не знам кое е.Остава само гредите да срежете.Опомнете се бе.Не Ви познавам за да кажа колко сте Левскари,но определено поведението на някои не е такова.Вили е тренер на Левски и докато е такъв и не пречи ще го подкрепям навсякъде и винаги,в името на любимия ми Левски.Аре,ще говориме след време.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
GENE-66 е прав. Ако имате нещо против това, което пише опитайте се да го убедите във вашата правота без обиди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
GENE-66 написа:
Ами честно казано,ще защитавам и Плешич,само да ми върви отбора напред.Вие сте по-млади,но в края на 70-те и до ерата на Наско,Боби и Гиби,София гъмжеше от чорбари и
:smt005 :smt005 В езерото и в Маймунарника с оратор Моркова.Абе GENE-66,дай да си говориме за пички,за пиене,мани го тоя футбол,и недей да говориш за публика,че нещата никак не са ти ясни,нито тогава,нито сега

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
GENE-66 е прав. Ако имате нещо против това, което пише опитайте се да го убедите във вашата правота без обиди.


И аз съм за добрия тон, иначе неговите изказвания направо ме хвълрят в шипките... Особено тва за гъмжащата от свине София... :smt104 :smt104

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Чакай че му прочетох и другия пост на GENE-66,кви обединени буфери бе,те често идваха при нас,я разбирачо кажи къде седяха евреите в края на 70-те,кажи какъв цвят преобладаваше в Г на мачовете им с нас и послушай ме,дори и Интернет не е мястото да звучиш поучително ,пробвай се вкъщи,ако те изгонят ще мислим нещо друго

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Ми от писанията му разбирам, че е бил свидетел на онези времена, тоест минимум на 30г. е. Единстевните хора, които могат да му се противопоставят са Бай Иван, Анарион и Гил Галад.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:02 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Чакай, чакай - това, че не сме живяли във визираното време, не значи, че нямаме информация от първа ръка за него, нали така?

+Това ако аз лично трябва да говоря - имам точно двама познати над 30-ака, които са чорбари. Двама... от бая много. Сред хора, които в момента пък са на 50-60 (приятели, колеги и бивши състуденти на майка и баща ми, например, дори такива, които не са от София) няма червени... не мога да се сетя за нито един, кълна се. Освен за бащите на едни съученици... бивши военни.
Изобщо преди 80-та година нормален човек в София (и другите големи градове) да е от прасетата за мен е абсолютен абсурд дори и да се помисли... единствено военни и хора от селата. Нееднократно е писано и тук за тези неща, да не говорим за сърцераздирателните истории на разни прасета в свинския форум.

Така че GENE-66, ще ме извиняваш, ама не мога да приема думите ти :) Освен ако не си живял в Младост :lol:

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Последна промяна aquadark на Вто Май 13, 2008 5:12 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Няма какво да го говорим - свинската агитка взе да приижда тук с голямото преселение откъм 80-85та натам. Аз съм на 32 :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Разбрах ,че съм Ви подразнил с израза"гъмжаща София от свине",сигурно и с друго,макар,че не се сещам.Говоря за времето преди 1989г.,по принцип,а по точно за времената когато съм станал левскар-1973-4,5 година и малко след това.Бяхме лапетии и не Ви говора за агитки,а за това колко от децата бяхме от Левски и колко бяха чорбарите.Не Ви ли се вярва,ще Ви кажа,че тогава не беше модерно да си от Левски,същото като с БКП,не беше модерно ,а и хубаво да не си от БКП.Кво скачате,повечето не сте били родени тогава.Едва към 82,3,4 година се оправиха нещата.Сега е съвсем друго,радвайте се,както и аз се радвам,че е така.Не съм на 30 на,41 съм и разбирам от футбол не по-малко от Вас и съм ходил на много повече мачове отколкото повече от вас,но това няма значение,изобщо не говорехме за това,всеки си мисли,че разбира,но разбират само тези които наистина са играли.Играл съм от 2-ри клас,до преди 5 години,а ти Иване 63 набор от кога играеш.Както и да е.Какво искате сега да ми кажете,че съм много грешен,че мразя чорбата и,че смятам,че на Вуцов трябва да му се даде шанс,това ли е.Нещо не ми е ясно.Или съм объркал форума.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:16 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Не искам да ставам груб, но дали си се преглеждал за далтонизъм скоро?

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
GENE,Виж, не знам къде си живял - аз като малък живях в Лозенец, после на 15 се преместих в Надежда, не знам съвпадение или не, но и на двете места прасета нямаше. И почнаха да се забелязват към края на 80те, когато стана модерно да си столичанин. Иначе за Вуцов можеш да казваш и мислиш каквото искаш - за мен важното е да е аргументирано, а не виждам аргументи, честно..
Само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
tprodanov написа:
GENE,Виж, не знам къде си живял - аз като малък живях в Лозенец, после на 15 се преместих в Надежда, не знам съвпадение или не, но и на двете места прасета нямаше. И почнаха да се забелязват към края на 80те, когато стана модерно да си столичанин. Иначе за Вуцов можеш да казваш и мислиш каквото искаш - за мен важното е да е аргументирано, а не виждам аргументи, честно..
Само ЛЕВСКИ!

Ми живял съм в Западния парк и изобщо не ми е приятно това което е било.Слава богу,че сега не е така.А за аргументите,то и Вие не давате аргументи.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
На какво да играя бе GENE-66,аз и до ден днешен правя чудесна задна ножица,абсолютно всяка вечер
Виж,това за Вуцов си е твое мнение,имаш право на мнение естествено,но доколкото познавам колегите от този форум,ги подразни с това,че тая ти любов към Вуцов е като топла връзка,нямаш пост в който да не изкихаш айдеееее Вуцов.А другото за което подскочиха хората е че им разправяш някакви небивалици за агитки,за детска клубна принадлежност,повярвай ми,и ние сме виждали стадиони,и ние сме си играли с другите деца,даже доколкото си спомням и аз съм бил дете

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Напротив - аз ти давам. Написах го някъде - имам възможността да гледам честичко тренировките. И Мъри непрекъснато им показваше различни упражнения в двустранната игра - ситуации при защита, развитие на атака - неща, които се учат навсякъде, и които добре научени дават възможност на някой талант да добави своята импровизация към тях и тогава гледаме футбол. На Вуцов засега наставленията са - ае играй бе! и толкова. Мъри при грешка на играч го вадеше от играта, застава на негово място, обяснява му какво се прави, после го прави в игра и го връща обратно. Докъде ще стигнем с нахъсване? Аз не искам играчи, които имат нужда от нахъсване, аз искам професионалисти...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Ivan63 написа:
На какво да играя бе GENE-66,аз и до ден днешен правя чудесна задна ножица,абсолютно всяка вечер
Виж,това за Вуцов си е твое мнение,имаш право на мнение естествено,но доколкото познавам колегите от този форум,ги подразни с това,че тая ти любов към Вуцов е като топла връзка,нямаш пост в който да не изкихаш айдеееее Вуцов.А другото за което подскочиха хората е че им разправяш някакви небивалици за агитки,за детска клубна принадлежност,повярвай ми,и ние сме виждали стадиони,и ние сме си играли с другите деца,даже доколкото си спомням и аз съм бил дете

Еми значи къв е проблема,за времето за което говоря,в процентно отношение чорбарите бяха много,ама много повече отколкото са сега.В процентно отношение казвам.И що да дразня за Вуцов,дреме ми,нито го знам,нито го познавам,нито съм го виждал на живо дори.Просто ме кефи,щото е много нахъсан и злобен по отношение на чорбата и някакси ми се струва,че точно такъв заслужават.А и не го знаеме като треньор какво ще покаже.Няма ли право на кредит,всички досега са имали.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Аз да питам нещо конкретно - явно основното му качество е злобата, хъса и смелостта (нали застана на пейката срещу цеца)
Защо не вкара дори в групата Боян Табаков - това е точно неговия тип играч, има злоба като за цел отбор, хъс, желание, мрази чорбата повече и от Вуцов. Пък и талант има - досега мисля на всяка юношеска формация е бил капитан, на сезон вкара колкото целия ни А отбор, е, що не го вкара?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
[/quote] Ми живял съм в Западния парк и изобщо не ми е приятно това което е било.Слава богу,че сега не е така.А за аргументите,то и Вие не давате аргументи.[/quote]

Ми че то тука сега пак има много свине, говорим за чорбарчета, които ходят само на награждаването и на евро-мачовете... Така е в бившата Коньовица като цяло... Хем има много свине(несериозни), хем оттук са излезнали много сериозни, точни и надъхани Левскари! Така са ми впечатленията, така са ми и и разказвали!

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Чичка битка :boisw . Да се включа ли и аз :smt005

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com