forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:03 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1536
Местоположение: София,България
ULTRA BLUE написа:
Не ми се преглежда назад.съжалявам,ако са вече постнати:
http://vbox7.com/play:360b6824
http://vbox7.com/play:8cd9d6e5
Смърт за тоя педераст.

:smt104 тоя олигофрен го видях 40 мин преди началото на мача пред сектор Б и се поздравяваше с някви наши


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
На мене ми вика " Левскииииии най-големитеееееее " ...

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
И на него ще му излезе късмета !
Стига сте писали навсякъде за тоя селяк !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
прекалено задълбочавате
цялата работа е,че Мъри върви в комплект с Наско. Наско не е левскар !!! Човек, който си размахва мъдете пред Б не е левскар !!! Човек, който гони най-добрите играчи в Левски не е левскар (Кривия, Цихмейструк, КАБАТ-тоя беше извънземен и прочее) !!! Човек, който се плюе с Венци Свинята през ден по медиите и после си пият кафенцето НЕ Е ЛЕВСКАР !!! Наско и Мъри как се отнесоха с Коловати? Ами Емо Ангелов, Корпиваров, Пелето... тва европейско ли беше всичкото? Наско бачкаше само за себе си, не за Левски. А Мъри му е протеже. Плюйте ме колко си искате, но на Мъри така или иначе времето му беше изтекло. Да той ще остане в историята ни като най-успелия трен'ор, но това не значи най-добрия. За мене по-голем от В.ГРОЗНИ НЕМА ! мое мнение !!!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Аз пък не виждам защо трябва да се плюем и обиждаме един друг за тва, че имаме различни мнения. Мъри си отиде, само респект за него и благодарности за незабравимата 2006. На този етап времето му изтече, може би един ден отново ще се върне. Сега имаме нов треньор, който е дошъл да работи за Левски и трябва да го подкрепим поне на първо време. Имаме и един долен боклук за президент, бивш комсомолски активист, адвокат на мафиот, ужасно нечестен и некомпетентен във футболните дела тип. Това е, освен да се надяваме, че скоро ще му омръзне да си играе на президент с Левски и ще напусне, друго не ни остава. Колкото до Наско, всичко хубаво свързано с него свършва 1995 г. поне за мен, от там насетне, колкото ни е помагал, толкова и ни е навредил

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
SharkyTT написа:
И на него ще му излезе късмета !
Стига сте писали навсякъде за тоя селяк !


Тоя селяк иван ангелов е некъв пълн комплексар на тема изява сред хора. Един приятел дето работи в магазин на глобул ми разправя как по4нал да се прави , 4е интервюира хората, като им задавал въпроси, свързани с него. пълен клоун. та няма да се о4удя, ако дойде в Б сектор и по4не да вика кур за цеца.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Luftwaffe написа:
SharkyTT написа:
И на него ще му излезе късмета !
Стига сте писали навсякъде за тоя селяк !


Тоя селяк иван ангелов е некъв пълн комплексар на тема изява сред хора. Един приятел дето работи в магазин на глобул ми разправя как по4нал да се прави , 4е интервюира хората, като им задавал въпроси, свързани с него. пълен клоун. та няма да се о4удя, ако дойде в Б сектор и по4не да вика кур за цеца.


дали ще посмее :D :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 1:55 pm
Мнения: 103
Местоположение: st. Georgi Asparuhov
И аз гледах клипа със селското момче просещо внимание- Ванката Ангелов. Нали уж беше казал,че е от ЛЕВСКИ ?! Абсурдно е да му се обръща такова внимание.

_________________
LEVSKI SOFIA THE PRIDE OF BULGARIA !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7181
В цялата история със смяната на треньора най-много ме дразни, че се връщаме на предишното ниво, в което някакви малоумници си мислеха, че отбор се гради за нула време и смяната на треньора оправя нещата с магическа пръчица. И няма никаква толерантност при граденето на нов отбор, а се искат незабавни резултати. Примерите с отбори като Ман Юнайтед със САФ и Оксер с Ги Ру бяха някакви необяснима за разбирачите малоумщина.

Евалата, Ганьо все пак си намери подръжници, поредната смяна е направена и тълпата ликува, защото Левски ще почне да мачка наред в България :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Мъри за момента е история,така,че да се обединим около Вили Вуцов.Той е чист по отношение на Левски и има право на време за да го видиме какво ще направи за любимия си клуб.За има няма вече 5-6 дни,това което прави Вили на мен ми харесва :D .Ако не друго то поне изговори повече приказки отколкото Мъри за близо година,и то ги каза на висок глас и убедено,и в интерес на истината все истини,Левскар си е и то чиста проба.Смятам,че той ще компенсира недостатъците на Мъри ,по отношение на трансферната политика от българския пазар.Като цяло съм оптимист за неговото време в Левски.По отношение на мача с чорбите,смятам,че можеше и да ги биеме,ей така по навик,но определено личеше,че нямаме подходящите изпълнители.Освен Рабех/който беше феноменален/ и Томашич/за който трябва всичко да се направи да остане/,в този мач останалите бяха на обичайното си средно,а някои дори слабо ниво.С Георги Сърмов, Жеан Карлош/след още малко време/ и Дарко Тасевски,плюс 2-3 нови имена от българския пазар,както и евентуалното изразстване на останалите бразилци,Бензукан и все някой от младите,мисля,че отбора ще добие необходимата класа за нашите стандарти.А това според мен е минимума,който трябва да искаме.За Европа трябва и друга селекция,а това вече не зависи само от треньора,а и от собственика/който и да е той/,плюс някои допълнителни фактори-жребий,късмет и т.н.Така,че адмирирам Вили за ясно очертаните приоритети-първо у нас,после в Европа.Обратното е нелепо-каква Европа като сме на 16 точки от първия.Така,че по-кротко момчета,всички ни боли,но такива са реалностите.В обобщение,колкото и да ни е неприятен начина по който смениха Мъри,трябва да приемеме реалностите в момента и да дадем шанс на Вили,а гарантирам,че той няма да ни подведе.Айде Вилиииииииииииии,каквото повикало,такова се обадило,мамка им чорбарска.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
GENE-66 написа:
Мъри за момента е история,така,че да се обединим около Вили Вуцов.Той е чист по отношение на Левски и има право на време за да го видиме какво ще направи за любимия си клуб.За има няма вече 5-6 дни,това което прави Вили на мен ми харесва :D .Ако не друго то поне изговори повече приказки отколкото Мъри за близо година,и то ги каза на висок глас и убедено,и в интерес на истината все истини,Левскар си е и то чиста проба.Смятам,че той ще компенсира недостатъците на Мъри ,по отношение на трансферната политика от българския пазар.Като цяло съм оптимист за неговото време в Левски..


Теб те питах преди няколко страници, ама не видях да си ми отговорил - какво е направил ВВ за тия 5-6 дни, което може да се хареса на някого? Щото аз имам други наблюдения?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Какво е направил ли.Ами застана открито пред Нас феновете и каза ясно и открито,че отбора не играе с дух,че тактиката му е разгадана и,че смята да промени това.Че с хегемонията на чорбата е свършено и,че ще направи всичко за Левски,дори без да си прочете договора.За капак игра с разбитата дружина на Кочин парк и за малко да развали празника на свинете съвсем.Дори само това да е казал или направил,пак е повече от мрънкането на Мъри от времето на Тампере до сега.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
За треньорските качества на Вили предлагам да говорим Септември. Но едно трябва да му се признае. Можеше да поеме отбора след края на сезона, а не два дни преди мача с чорбата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
За мен най-рано трябваше да бъде сменен треньора след евентуален нов провал в Европа. Другото са дребни игрички, сметчици и манипулации

И пак гледам някакви първосигнални фенски трепети за бой над чорбата, и това сигурно ще стане следващият сезон, но какво от това? С интерес ще гледам новия шампионат

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Абсолютно подкрепям.Вили е 100% мъжкар и Левскар.При него няма да има хъката мъката,топката мека,тревата висока,а само бой по чорбата.Така и трябва.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
GENE-66 написа:
Абсолютно подкрепям.Вили е 100% мъжкар и Левскар.При него няма да има хъката мъката,топката мека,тревата висока,а само бой по чорбата.Така и трябва.


Единственият по- "хъката мъката" по отношение не на топката и тревата, а по отношение на съдията от Вили е Тройчо.... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
GENE-66 написа:
Абсолютно подкрепям.Вили е 100% мъжкар и Левскар.При него няма да има хъката мъката,топката мека,тревата висока,а само бой по чорбата.Така и трябва.



Така е, аз до сега не съм го чувал Вили да се оплаква от нещо :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:31 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Вижте, не съм фен на Батков, просто и аз исках Мъри да си ходи и той го изгони. Мъри наистина се осра много. Вижте какво става в Барселона бе хора. Треньора им спечели ШЛ!!! А те сега го гонят. Това е нормално и става по цял свят. Мъри наистина прекали с грешките. Отборът беше като зомбиран - едвам се движеха по терена!!! За мен Батков взе правилното решение като изгони Мъри. Неправилното решение беше да назначи Вуцов! Но няма да го псувам засега, ще чакам ЕКТ и тогава ще видим...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
acrimonious написа:
GENE-66 написа:
Абсолютно подкрепям.Вили е 100% мъжкар и Левскар.При него няма да има хъката мъката,топката мека,тревата висока,а само бой по чорбата.Така и трябва.


Единственият по- "хъката мъката" по отношение не на топката и тревата, а по отношение на съдията от Вили е Тройчо.... :smt006

Ааа и Херо!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Вие сте ебати заразата,един като кихне и още един куп се появява със същото заболяване.Направете си едно транспарантче със сърчице и лика на Вуцката,в крайна сметка имате още няколко дни до мача с евреите,поне ще сте дали някой лев и Вие,ако ви пуснат на мача де и страшните побелели хулигани,с треперещи ръчички не ви издебнат от засадата и не ви скъсат транспаранта.
ПП.За домашно напишете тема за морала и представете за оценяване

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
GENE-66, я сега кажи ти какъв точно роднина на Вили Вуцов се явяваш, че така пламенно го защитаваш? :lol:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
GENE-66 написа:
Какво е направил ли.Ами застана открито пред Нас феновете и каза ясно и открито,че отбора не играе с дух,че тактиката му е разгадана и,че смята да промени това.Че с хегемонията на чорбата е свършено и,че ще направи всичко за Левски,дори без да си прочете договора.За капак игра с разбитата дружина на Кочин парк и за малко да развали празника на свинете съвсем.Дори само това да е казал или направил,пак е повече от мрънкането на Мъри от времето на Тампере до сега.Само Левски.


Нали се сещаш, че тия всичките неща и аз мога да ги кажа? И че аз също съм левскар - даже може би повече от него, щото знам че колкото и да ми се иска да съм треньор на Левски, знам че не ставам и за доброто на Левски не бих приел. Останалото за сега за празни приказки от негова страна. Това, което аз имам в предвид обаче, е начина по който си води тренировките - и досега не съм видял да им измисли някаква таткическа задачка, някое ново упражнение на терена или нещо такова. Тренировката му се свежда до селски викове - ае играй бе - и толкова. За справка - всеки ден на помощното на Герена можеш да наблюдаваш. Това може и да доведе до някакъв хъс, но не съм убеден, че хъса е най-важното, даже не знам дали е мажно изобщо...



ааа, и още нещо - хващам се на бас, че този човек не знае нито едно дете от юношите - нито как играе, нито потенциал, нито някое име, а има популярни сред тях. Верно, че не е бил треньор досега и не му е било работа, но и аз не съм бил треньор, ама ги знам донякъде


Последна промяна tprodanov на Вто Май 13, 2008 12:03 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Аз имам качества да бъда треньор на лит(*кс-етрополе,но не искам Лупи да ми плаща заплата

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:25 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Ivan63 написа:
Аз имам качества да бъда треньор на лит(*кс-етрополе,но не искам Лупи да ми плаща заплата


Ако си мислиш, че той ще ти плаща изобщо... :smt006 :8)

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Лупииииии , чакаме премиите

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ivan63 написа:
Аз имам качества да бъда треньор на лит(*кс-етрополе,но не искам Лупи да ми плаща заплата


Ми значи спокойно можеш да идеш - Лупи не си пада по плащането :smt003

По въпроса за магданоСа - и аз не съм съгласен с начина, по който бе изгонен Мъри (за Наско много не ми пука, щото е алчно копеленце и пречеше от много време), но също смятам, че беше време за раздяла с Мъри - поне засега! Наистина се изчерпа, умори, задълбава в посока, която не води напред. Просто му е нужно време да се оттърси от цялата тая простотия (за голяма част от която е виновен Батков, а за остатъка - Наско), да води друг отбор, най-добре в чужбина, и, живот и здраве, при нов собственик и след 2-3 години - да се върне и отново да е същия Мъри, който постигна онези незабравими успехи, плюс добития опит и по-различен поглед!

За Вуцко - не ми е любим за треньор - единствено качество - Левскар! Трябва бързо да се обучи да не плямпа за съдиите (това са приказки за селските отборчета, които е водил досега, но не и за Левски), да не подскача като приклещен по тъча и да си наляга парцалите. Може да му се даде време да покаже може ли, или не може - но да си избие от главата, че ще получи кредита на Мъри! Както и да си избие от главата, че ще го търпим да постига "резултати" както с Калиакра!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
бай Иване, не ставаш за треньор - като работиш без заплата няма да можеш после да съдиш клуба, къв треньор ше си...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
:lol: :lol: Не сте ме разбрали,как ще работя без заплата,вие луди ли сте,не искам да подписвам договор с Лупи,не обичам да имам да взимам,иначе за заплатата имам някои изисквания,а никак не съм сигурен и дали с публиката ще сме едно цяло :lol: Така че готов съм да поема армейският клуб,резултатите ще дойдат и всички ще ги видят

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 1:21 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
qiao zhi написа:
Пичове, Батков уволни Мъри, за да дойде Вили. Това не ви ли е ясно?! Не е имало колебания за нов треньор. Замислете се само - ИМА ЛИ ДРУГ ОТБОР ОТ ТОП 6 В БЪЛГАРИЯ, КОЙТО БИ НАЗНАЧИЛ ВИЛИ ЗА ТРЕНЬОР??? Не? Защо ли?

Това го написах преди 1-2 дена, а днес сутринта Вуцов се е изпуснал при Бареков и е казал, че още понеделник е бил назначен. Това потвърждава думите, че всичко е нагласено отдавна и то със знанието на фамилия Вуцови!!!

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:40 pm
Мнения: 363
Цитат:
При него няма да има хъката мъката,топката мека,тревата висока,а само бой по чорбата.Така и трябва.

Приятелю,има из нета едни мачове на ЛЕВСКИ отпреди 1-2 години,изтегли си ги,пусни си ги и като ги изгледаш си набий миризливата ирония в ароматния гъз...

_________________
НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ...НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ...СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com