forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 11:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Ghooster написа:
Ако ги нямаше стюардите щяха да станат много , много повече проблеми ... И то сериозни ...


И кво щеше да стане :smt006

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Teodora написа:
Да с Литекс,като станахме шампиони за 24 път .. Иначе и аз някъде у нас имам трева от Герена,ама не цяло парче от терена... Въпреки това,и нащо не беше много хитра постъпка :wink:

На мен пък ми се мъдри по джобовете едно парче седалка от армията :roll: иначе теди следващия път да си вземеш от изкуственото, че тая ще увехне :wink:
Ето ви едно приятно файлче ЦЪК :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
al3kz написа:
Мноого промити мозъци... много. Дайте и ние да не скачаме, дайте и футболистите ни да са хрисими душички. Не се ли кефите точно на тези нахъсани футболисти и треньори, желаещи и показващи желанието си за победа? Окей, Вуцов прекалява, ще се научи и той, това е най-малкия му проблем, стига с това чорбализиране, всичко различно от вашия модел е чорбализиране.


Аз все още не намирам дори един свестен довод срещу Вуцов изказан от вас. Когато докажете, че Вуцов е свалил Мъри тогава ще се съглася с вас, но до тогава му даваш картбланш и се надявам да успее. Не забравяйте, че Мъри е като дупе и гащи с Наско, само гледайте колко интрижки, как Томашич ще преподпише, как някой играчи ще почнат да играят, някой стари ще се върнат, не всичко е розово и при старите. Нека да ги видим новите, дайте им шанс, някога не го дадохме и на Мъри, ако му го бяхме дали можеше и по-добре да бъдат нещата първия сезон.


еДИНСТВЕНОТО УМНО МНЕНИЕ, МЕН АКО ПИТАТЕ....

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Аз имам един довод срещу Вуцов - никога за нищо не е ставал и навсякъде е бутан от връзките на баща си.....или може би забравихте кой управляваше реално целия БГ футбол по времето когато Батето беше президент...;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Никой не си избира на кой да бъде син. Обаче нещата много бързо излизат наяве. Да бутал го е 100%. Или да не е било директно, всеки е имал впредвид на кой е син, но 9 години? Айде моля ви се, за 1 година разбрахме що за стока е Ники Михайлов и отдавна беше продаден. На всеки лъсва голия гъз в даден момент, аз не виждам в нито един отбор Вуцов да се е справил зле. Биеше чорбата, с нас правеше равни, колко треньори могат да се похвалят с това? И не го правеше със здраво опълчение, чорбата не се бие от слаб отбор, със защита на кочината, с 2 гола.
За мен това е несериозно. Мъри като дойде беше обявен едва ли не за син на Сираков, а сега какво? На кой му пука за това? Все си мисля, че на него му беше много повече бутнато треньорското място отколкото на Вуцов.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Trent написа:

STALKER, относно псуването по Вуцов - стига взимай негативното отношение към него толкова присърце, защото на дербито освен един транспарант "Вуцов вън" друго ни видех, ни чух по негов адрес... :wink:


Като за "добре дошъл" никак не малко, но силно подозирам, че няма да си останем само с това, съдейки по поредната декларацийка пусната из медиите

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Абе и "... треньор шизофреник" не е много приятно.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39196
Местоположение: Фаноса ти
Шизофренията си я слагате така, без да се замисляте въобще какво означава... Вили може да е аграр, може да скача и да се пали, но гори в играта. Тити е същия, означава ли, че е шизофреник? Стига хранихте човека, личи си, че е левскар по душа, може би господ ако стане треньор на Левски, и на него ще му намерите кусури1

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Аз против Вили нямам нищо против засега . Давам му шанс , нека видим какво ще стане . Надявам се да сме толерантни към него ... Истинския ни проблем е мустакатия боклук ! Той проваля отбора и плете интриги ! Държи се лошо с футболистите и не разбира нищо от футбол ... Да го духа тоя дебелак мръсен !

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 11, 2008 11:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
al3kz написа:
Никой не си избира на кой да бъде син. Обаче нещата много бързо излизат наяве. Да бутал го е 100%. Или да не е било директно, всеки е имал впредвид на кой е син, но 9 години? Айде моля ви се, за 1 година разбрахме що за стока е Ники Михайлов и отдавна беше продаден. На всеки лъсва голия гъз в даден момент, аз не виждам в нито един отбор Вуцов да се е справил зле. Биеше чорбата, с нас правеше равни, колко треньори могат да се похвалят с това? И не го правеше със здраво опълчение, чорбата не се бие от слаб отбор, със защита на кочината, с 2 гола.
За мен това е несериозно. Мъри като дойде беше обявен едва ли не за син на Сираков, а сега какво? На кой му пука за това? Все си мисля, че на него му беше много повече бутнато треньорското място отколкото на Вуцов.


Ето това е много правилно. Когато назначиха Мъри, всички ревяха като олигофрени как той бил сянката на Сираков и нямал никакъв опит. Всеки знае какво стана после. Айде да дадем малко време и на Вили както дадохме и на Мъри. Не бъдете като малките деца, а мислете разумно. На Левски сега му трябва спокойствие, а не разединение. Батков е прост, ама факт е, че имаме нов треньор! Нека застанем зад него. Лесно е всеки да псува Вили и да иска да влезем в групите на УЕФА. Дайде да го подкрепим, а ако и тогава се осере, ще му поискаме оставката. Знам, че много хора са афектирани от уволнението на Мъри-Сираков (както и аз), но за доброто на Левски трябва да подкрепим Вили поне до края на годината. Стига сме се чорбаризирали. Ние сме Левски!

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ghooster написа:
Аз против Вили нямам нищо против засега . Давам му шанс , нека видим какво ще стане . Надявам се да сме толерантни към него ... Истинския ни проблем е мустакатия боклук ! Той проваля отбора и плете интриги ! Държи се лошо с футболистите и не разбира нищо от футбол ... Да го духа тоя дебелак мръсен !


Така е :smt045

Единствения тренер, за който се сещам, че не бих му дал и ден доверие е Гошо "Физкултурата" Тодоров, просто защото имаше възможността няколко пъти да се докаже като завършен некадърник. Всеки друг, включоително и Вуцата, заслужава да го изчакаме поне 6 месеца - да си направи лятната подготовка и да видим как ще изглежда отбора в Европа и шампионата. Ако се осере обаче, отговорността ше бъде само и единствено на Батков и тогава не го виждам с кой ше се оправдава

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Освен това ако бащата беше толкова помагал Калиакра немаше да се борят до последно за ВТОРОТО място. Само дето всички яко бутат Сливен на Лечков там... Вуцов отдавна не е силен човек в БФС, групичката от САЩ 94 си командва, Гигов, ала бала


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Ghooster написа:
Аз против Вили нямам нищо против засега . Давам му шанс , нека видим какво ще стане . Надявам се да сме толерантни към него ... Истинския ни проблем е мустакатия боклук ! Той проваля отбора и плете интриги ! Държи се лошо с футболистите и не разбира нищо от футбол ... Да го духа тоя дебелак мръсен !

малко несериозно ми звучи изказването "Държи се лошо с футболистите" :roll: Според мен той изобщо не се среща с тях, освен като се наложи да гони някой. Май даже и финансовите преговори с тях ги прави по телефона :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Е той мустака ако не се среща с футболистите и прави финансовите предложения по телефона ше е ебато ташака ... Доста несериозно би изглеждало ако прави така ... Гледай пресконференцията на Мъри във вторник и ше видиш за какво ти говоря ...

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Boyo написа:
sct02 написа:
Boyo, въпреки че това ни беше най-слабия сезон от маса време насам, пак биеме чорбата по средна посещаемост. не знам какво искаше да каже Гил Галад с "чорбаризирането", та затова ще коментирам твоя пост.
винаги е имало бой в сектора на по-важните мачове, където се събират всякакви индивиди, кога заслужено, кога - не. Винаги когато кочината е била трошена е имало пострадли наши точно от седалки, метнати от левскари, дори на мача на овча купел преди 2 сезона имаше един с разбита глава от парче седалка, метнато от някой по-нагоре.
за псуването се чудя дали има смисъл да го коментирам ? боли ме кура за овчата глава, дразни ме начина по който ни го натресоха.
последната част от мнението ти е дискутирана многократно, за съжаление това което е било едно време никога няма да се върне. факт. много важно е да се разграничават нещата които не ти харесват и можеш да промениш от тези които не можеш. просто родната действителност (а и не само тя) се променила драстично. и все пак си мисля че е останала една малка частица от онзи начин на мислене в съзнанието на всеки един от нас.
иначе както каза бай Иван ако не се лъжа, се превръщаме точно в чорбари, само че със сини шалове...


- не трябва да се сравняваме с чорбата по посещаемост. освен това говоря конкретно за Сектор Б! Да, в предните години също е имало мачове дето е имало по 100 човека в Б, но като цяло за цял сезон не е имало с постоянно толкова слабо присъствия в сектора! Аз поне не помня, пък да ме обори някой.
- не ВИНАГИ е имало побоища, има ги от скоро.
- не винаги е имало потрошена кочина, едно време си ходихме по мачове и не трошихме, еле пък да се трепеме един друг с отломки
- и пак казвам - най-ужасното е това, че се налага мнение в сектора, а това е Левски, а не чорбата, дучето, милко балев и агитка некой полк под строй

:smt109 аз лично не помня мач без чупене на кочината, преди не знам как е било, бил съм прекалено малък. И честно казано, не мисля че това е сезона с най-малка посещаемост в Сектор Б, е сега се разрових из архива на ultraslevski.org и там има доста компрометиращи снимки.
А за боя между уж обединените от синята идея - да не отваряме старата рана как беше преди време, имаше даже случаи левскари да свалят шалове на левскари :| просто сега всякакви такива случки се раздухват от журналистите. И за мен не трябва да се стига до такива работи, и с изключение на два, максимум три конкретни случая от последните няколко сезона, това което се случваше не беше оправдано и не трябваше да става.
Друг е въпроса, че има малоумници които преебават усилията и хвърлените средства на други левскари, има такива които ти крещят "свали го това знаме бе ей, не мога да си гледам мачо ?", или пък (конкретен пример - мача с Вердер) почват да псуват и кълнат играчите и треньора по най-долния начин и да си тръгват от стадиона, следвайки светлия пример на другарите червеноармейци. Е в такива моменти поне на мене ми пада пердето...
Това за налагането на мнение - еми преди си бяхме (били) олицетворение на свободията (не свободата) да си правиш каквото си искаш и резултата от тая анархия беше ужасяващ. Публиката на стадиона, както и да я погледнеш, си е тълпа - и законите за поведнието на тълпата и нейните реакции важат на 100%. Има доста интересни книги по този въпрос (ха, дори и в "Приключенията на Хъкълбери Фин" имаше една интересна част за тоя въпрос), няма да се задълбавам, но няколко са основните неща - всяка тълпа задължително има лидер/лидери, и че за управлението на тълпата се използва добрата стара рецепта за тоягата и моркова (или поне достоверна илюзия за него).
Та така, на някой може да му е кофти, ама това е положението. Затова казах че е много важно да се разграничават нещата, които не ти харесват и могат да се променят и тези, които не могат. Кой е по-подходящ "да си налага мнението" от тези които го правят в момента ? На базата на какво недоволните ще претендират да представляват целия сектор ? Всъщност кои са те и кой ги знае ? Никой. Тези, на които не им изнася нека премахнат вредните според тях елементи и нека те станат гласът и лицето на сектора :smt006
Излезнахме бая извън темата за мача бай дъ уей :lol:

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 3:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 4:16 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Баси плача за тоз МърО ...
Абе няма ли нормални хора тук ? Или аз съм ненормален ???
С Вили никога нямаше да паднем от Беверен и Тампере !!! Даже и аз да им бех тренер пак нямаше да паднем !!! А може коефициента 7Х9=63 да са привлекли Мъро И НАСКО ДЕТО СИ ПОКАЗВАЩЕ ГЪЗО , повече от ШЛ ? ... много бързо забравяте некой неща ...
Тва , че МърО е имал късмет няколко мача в Европа не го прави специалист бе хора !
Я му вижте мачовете с ПРАСЕТАТА !!! Не сме ги били с повече от гол разлика !!! Когато въопще ги бием де ...
Латекс никога , даже и като станаха шампиони не ни биха на Герена сега за 3 години 2 пъти ...
Та МърО не можа 3 мача да бие Вили Овцата когато беше в Черно море бе ...
Освен Това Мъро беше ли на мача ??? В Б ??? Щото Драгич по едно време се вясваше ...
И не е МЪЖКО да ходиш по фен клубовете да плачеш че са те уволнили ! Да беше бил ПОНЕ 1 ОТБОР ОТ петицата ...
И ми писна да гледам некви джуджета в Левски ... като първокласници са в сравнение с нормалните футболисти ! Футбола не е балет все пак и се играе от МЪЖЕ ... предимно ...
Писна ми и Живенцето дето стана на 24 години и още бега 20 метра за 30 секунди ... и не може една топка да центрира ... от 1989 ходя по мачове такъв бездарен Бек не сме имали ... то беше Кременлиев , Фугата , даже Петър Пенчев от Спартак Пловдив дето го зехме беве МНОГО по-добър ... и Станков ...
За стюардите нямам думи ... СЕЛЯНИ СТРАШНИ ...
Да го духат и НФК-та и Запади и северни полюси !!! Всички са комплексари ! Гледат некви облаги от клуба да издрапат ... безплатни екскурзии и тем подобни ... иначе са ени смешковци ... трябва във Фен кклубовете да има само ПЪЛНОЛЕТНИ !!! и тест за интелигентност ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ... че целото село стана от ЗАПАДА ...

_________________
АЗ МРАЗЯ C*SKA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 6:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Гледам те, че си регистриран 2005-та и имаш 10-на мнения само. Принципно нищо лошо няма в това, но ми е чудно, защо такива високо - интелигентни типове като теб се появяват да дават акъл само когато по някакъв начин нещата не вървят? Тестове за интелигентност ли попълвате през останалото време или сте заети за нещо друго да ревете? Ти специално, сега като ти гледаме пак мнението, ми е чудно някога от нещо свързано с Левски бил ли си доволен?

Ако някой модер, реши да замете над мен (а дано!), да маха и мойто мнение :wink:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 7:23 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:00 pm
Мнения: 1597
Местоположение: софия
Teodora написа:
Да с Литекс,като станахме шампиони за 24 път .. Иначе и аз някъде у нас имам трева от Герена,ама не цяло парче от терена... Въпреки това,и нащо не беше много хитра постъпка :wink:
Абе аз като видях хора как с ключовете си изрязваха цели парчета лошо ми стана, да не говориме за рекламните пана които половината заминаха...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 8:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Тъпо е да отричаме успехите на Мъри. Човека направи страшно много за отбора, но по редица обстоятелства нещата се развалиха, било то заради Наско, било то заради Батков, въобще предположенията биха били доста. Не е нормално да не можем да бием селските отбори и всяко гостуване да ни е мъка ( а, това специално не ни е от този сезон ). В Европа 1 блестящ сезон, един перфектен и 2 уникални разочарования. В България смея да твърдя, че станахме 2 пъти шампиони главно заради слабия лит(*кс-етрополе, а не толкова поради нашите блястящи резултати. Да, имаше супер мачове, миналата година два пъти бихме прасетата, перфектно. Не отричам, Мъри е голям, но хайде стига, далеч беше от перфектното. Той сам се прецака мълчейки 3 години. Вуцов идва и казва, че му трябват 5ма нови, така се прави. Какви млади ще се налагат братче, те до един са смешници, оная малките прасенца къде ги хванат, там ги бият, при това с разлика ( а и честно казано не видях никакво налагане на млади, освен при 3-0 на Герена срещу Спартак, примерно ). За мен и двата плана създадени от "тримата големи" си бяха чисто замаскирване на очакваните слаби резултати, просто имахме луд късмет в решаващи мачове по Европата ( късмета е със силния ), направихме добър коефициент, падна ни се не толкова силен отбор в ШЛ, бихме си ги и тях леко на фантазия, в България свинете загубиха 7 точки преднина ( кога се е случвало друг път това? 65-та? ), втората титла я взехме с 5 х-са като гости и т.н. или иначе казано всичко се нареждаше перфектно, или ако не перфектно, то поне едното за сметката на другото, до тази година, през която нито в Европа, нито в България. Е, нищо по-нормално от треньорска смяна, при сегашните обстоятелства. И преди казвах, всеки следващ сезон на Мъри само щеше да си губи от блясъка при това ръководство. За "кално" ръководство, ни трябва точно човек като Вуцов.

Мразя да пиша дълги постове, никой не ги чете. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 9:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
shalala написа:
Гледам те, че си регистриран 2005-та и имаш 10-на мнения само. Принципно нищо лошо няма в това, но ми е чудно, защо такива високо - интелигентни типове като теб се появяват да дават акъл само когато по някакъв начин нещата не вървят? Тестове за интелигентност ли попълвате през останалото време или сте заети за нещо друго да ревете? Ти специално, сега като ти гледаме пак мнението, ми е чудно някога от нещо свързано с Левски бил ли си доволен?

Ако някой модер, реши да замете над мен (а дано!), да маха и мойто мнение :wink:

Няма да трием, ще го оставим като пример за неадекватно мнение. 100% неадекватност

Гурела написа:
Шизофренията си я слагате така, без да се замисляте въобще какво означава... Вили може да е аграр, може да скача и да се пали, но гори в играта. Тити е същия, означава ли, че е шизофреник? Стига хранихте човека, личи си, че е левскар по душа, може би господ ако стане треньор на Левски, и на него ще му намерите кусури1

Гори в играта, но става за смях. Скача на всеки тъч на съдията и много често не е прав. Сега той и Батков ни излагат с тоя мощен рев по Генов. Дузпата, хубаво, ама едно друго сериозно положение да ни е ощетил? Тези дето ги изброява Вуцов, професионална блокада, три точки от борбата и пр, са просто смешни. Всеки мач ще е така. Но сега ще слушаме как духа се е върнал ала-бала, дрън-дрън. Че те ако не изорат терена срещу свинете кога бе? Предполагам, че и Мъри щеше да направи същия резултат, щото се видя че не струваме пред гола. Ако не беше Миро Иванов, а Бардон с двата удара - единия щеше да е вътре. Живко пък пред гола не може и неможе.

p.s. склонен съм да си върна мнението за уредеността на мача.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Чакайте вие Вуцко да направи добър отбор... Чакайте... Няма проблеми... И аз ще чакам... Но не това... По-добре в такива моменти да се обърне малко внимание на организацията в сектора, и без това остават само най-верните и тези с най-железни нерви... Та поне като се върнат хората на стадиона в по-добри дни да заварят един нов и по-силен сектор Б!

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Някой омаловажават успехите на Мъри, ама Мъри ни донесе 1/4 финал и участие в ШЛ и куп родни отличия. al3kz, смяташ че двата сезона сме били шампиони заради слабия лит(*кс-етрополе, ама моето мнение е че 3 сезона ние просто бяхме най-добрите в България, а 2005а изпуснахме титлата по възможно най-гадния начин, след като цял мач мачкахме чорбата, обаче им присъдиха дузпа в същия стил, като сегашната, и станаха шампиони.А сега беше нормално при положение,че имаме нови играчи, да им се даде малко време. Признавам си,че бях от хората които най-много критикуваха бразилиците, но в тях и в някои от другите забелязвам напредък който нямаше да имат за сезон и половина в друг български отбор.
А да сравнявате Тити с Вили Вуцов е просто смешно. Може да имат сходни маниери на поведение на терена/игрището,но Тити има далеч по-интелигентни изказвания. Освен това за годините си като треньор имахме добър национален отбор, беше шампион и с ЛукОйл и с нас,а като ни водеше имахме такава доминация каквато не сме имали последните 10ина години, а Вили Вуцов какво постигна за тея години - водеше все последствени отбори като Марек и Калиакра. Освен това не го ли виждате какъв е лицемер, днеска псува Генов, а до вчера ходеха заедно по дискотеки и курви.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
а как mi lipsva vremeto kogato gonzo im vkarva6e po 1-2 gola i te ne mojeha da minat centura :roll:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Като чета мненията на някои от вас имам чевството, че сте очаквали само победи и нищо друго. :shock: Как може така да го нападате Мъри ? След два силни сезона имаме един слаб - че то това е най-нормалното нещо на света. Вижте ги големите - Барса, Арсенал и т.н. и това си е било винаги. Направи ли се дрийм тим той кара година, две, три и после идват лоши резултати и се почва от начало.

Мъри работеше преспективно, модерно виждане имаше, хубав футбол играше отбора, мислехме за Европа. На Жиката какво толкова сте недоволни - на 24 защитник си е млад, а и момчето си се бори здраво. Допуска тука там някоя грешка голяма работа - вие кво искате Кафу ли да дойде да играе ?

Отбора трябваше да продължи в този си вид - Мъри си каза имаме нужда от играчи за да вдигнат класата - не е като да не е прав. Батков можеше да поразвърже кесията и да извади парите за нужните футболисти.


Вили не е лош човек и е левскар, мъчно ми е, че така се държи публиката с него. Не заслужава, но айде да не се лъжем много е далеко от Мъри. Той още не е дошъл и очва "съдията, съдията" - ще кажеш, че сме ги чупили, ама е на.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:50 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Bluepower12 е много прав. Не знам защо го плюете така. Мъри има два супер сезона и две супер насирания. При него нещата са в двете крайности. Няма последователност, няма надграждане. Падаме от Беверен, после УЕФА пробив, после ШЛ пробив, падаме от Тампере. И каква е равносметката към днешна дата? Ами коефициентът ни си е горе долу същият, какъвто беше когато Мъри ни пое. Спомняте ли си кога за посладно сме отпадали във 2 кръг? Аз не се сещам... Мъри вече се изчерпа. Един ден ще дойде по-силен и зареден с енергия.
Иначе за сектор Б - целият проблем идва от НФК. Ако имаме силен НФК, няма да стават такива неща. Сега всеки си прави некви фенклубчета и си мисли, че той има думата в сектора. Пример ще видам и с политиката - слабо СДС>веднага се нароиха още 20 десни партии и сега всичките са слаби. Трябва да сме обединени, трябва ни силен НФК и трябва смяна на Голди възможно най-скоро!!!

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:52 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Моето мнение е, че и мъри е най-добрия, и че трябва да дадем шанс на вили вуцов.
Такива смешни изказвания, че по случайност сме били 2 френски отбора и отстранили единия, че отстранихме 2 италиански отбора, че бихме румънски отбор в може би една от най-силните години на румънския футбол и че носителя на уефа не мина групите, а ние да, че подобрихме рекорда за най-много отбелязани голове в а-група, че чорбата във всеки мач с нас играеше бетон отзад, защото знаеше, че иначе няма шансове, не мога да го приема. И не може същия този треньор преди година да е много добър, а след една да е станал слаб-нема такова животно. За мен той си остава най-добрия треньор в момента в България и е голяма грешка, че го уволнихме. Разбира се и той е правил грешки, но безгрешни хора няма-дори алекс фергюсън греши, но седи 20 сезона в ман ю.
От друга страна, каквито и мачове да съм гледал на вуцов с различни отбори ми харесва стила му на игра-може и тати да му докарва стила, но стила на игра не се докарва с наредени мачове. Освен това той е треньор на Левски и против него на стадиона няма да викам никога. Извън стадиона може, но не смятам, че и в момента го заслужава. Това е моето мнение. Това, че псува по съдии и чорбари не ме засяга-изобщо даже. Даже колкото повече, толкова по-добре за мен. Не може да те реже съдията и ти да си мълчиш, даже и мъри не издържа по едно време, ако и да си пил на една маса с него-едва ли това го прави пръв приятел с генов.
По батков нема да тръгна да псувам, но направи много грешки и е време да си ходи ако е човек с чест или да излезе и да говори с феновете. Все пак той имаше доверие на мъри толкова време, нямаше скандали за пари като при чорбата, дори да е имало проблеми. Но вече трябва да сдаде поста и тук възниква въпроса на кого, защото аз не виждам такъв.
За мача-слаб на терена. Сигурен съм, че срещу мъри стойчо немаше да излезе с такава тактика, защото щеше набързо да си оправдае прякора. Железен томашич-това мога да изтъкна. Другите на средно равнище според мен.
Не съм много оптимист за бъдещето, но ще поживеем-ще видим накъде ще заплува тоягата...

Само Левски

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Говорите сякаш Батков е светиния и сме имали 20 равностойни играчи през всичките години. Като няма играчи какви успехи бе да му се невиди? Не сме били вкарвали много при Мъри на чорбата... Ами кога сме имали читаво нападение? А на другите не вкарвахме ли? Писна ми от тесногледи мнения! Ебати неблагодарниците. Хубаво трябва да си уважаваме мненията ама да ви го сложа в разбирачите

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Bluepower12 написа:
Баси плача за тоз МърО ...
Абе няма ли нормални хора тук ? Или аз съм ненормален ???
С Вили никога нямаше да паднем от Беверен и Тампере !!! Даже и аз да им бех тренер пак нямаше да паднем !!! А може коефициента 7Х9=63 да са привлекли Мъро И НАСКО ДЕТО СИ ПОКАЗВАЩЕ ГЪЗО , повече от ШЛ ? ... много бързо забравяте некой неща ...
Тва , че МърО е имал късмет няколко мача в Европа не го прави специалист бе хора !
Я му вижте мачовете с ПРАСЕТАТА !!! Не сме ги били с повече от гол разлика !!! Когато въопще ги бием де ...
Латекс никога , даже и като станаха шампиони не ни биха на Герена сега за 3 години 2 пъти ...
Та МърО не можа 3 мача да бие Вили Овцата когато беше в Черно море бе ...
Освен Това Мъро беше ли на мача ??? В Б ??? Щото Драгич по едно време се вясваше ...
И не е МЪЖКО да ходиш по фен клубовете да плачеш че са те уволнили ! Да беше бил ПОНЕ 1 ОТБОР ОТ петицата ...
И ми писна да гледам некви джуджета в Левски ... като първокласници са в сравнение с нормалните футболисти ! Футбола не е балет все пак и се играе от МЪЖЕ ... предимно ...
Писна ми и Живенцето дето стана на 24 години и още бега 20 метра за 30 секунди ... и не може една топка да центрира ... от 1989 ходя по мачове такъв бездарен Бек не сме имали ... то беше Кременлиев , Фугата , даже Петър Пенчев от Спартак Пловдив дето го зехме беве МНОГО по-добър ... и Станков ...
За стюардите нямам думи ... СЕЛЯНИ СТРАШНИ ...
Да го духат и НФК-та и Запади и северни полюси !!! Всички са комплексари ! Гледат некви облаги от клуба да издрапат ... безплатни екскурзии и тем подобни ... иначе са ени смешковци ... трябва във Фен кклубовете да има само ПЪЛНОЛЕТНИ !!! и тест за интелигентност ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ... че целото село стана от ЗАПАДА ...


Ти прасе ли си? :roll:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Говорите сякаш Батков е светиния и сме имали 20 равностойни играчи през всичките години. Като няма играчи какви успехи бе да му се невиди? Не сме били вкарвали много при Мъри на чорбата... Ами кога сме имали читаво нападение? А на другите не вкарвахме ли? Писна ми от тесногледи мнения! Ебати неблагодарниците. Хубаво трябва да си уважаваме мненията ама да ви го сложа в разбирачите


...Остави, те няма да те разберат... :|

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:07 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
План 2007 и 2009 бяха замислени и започнати от Мъри и Наско. При тези планове основното е да се залага на юноши! Няма как да имаме 20 равностойни играча, защото юношите ще го издухат. Пари се наливаха повече за школата - терени, общежитие, ала бала. Трянсфери нямаше много. Пак казвам - Мъри избра този път. Нима искате да е като Тройчо - от лятото досега са му взели 10-11 играча, а сега искал още 6. Е супер ебати - за кво е тая школа. По-добре да я закрият. Плодовете от инвестициите в школата ще се берат по-късно...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 152 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com