forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Май 10, 2024 6:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 1:23 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 1:56 pm
Мнения: 42
Ministry of Sound написа:
tuckata написа:
А, бе я се успокойте с тези билети. До сега винаги сме успявали да бъдем повече от колкото билети са ни давали, ще успеем и сега.

Сигурен ли си, обоснови се, ако обичаш? А случайно да знаеш кога ги пускат?

Вече писах. В петък на касите на Армията откъм Б сектор ще пуснат тези 1418 билета. Това ми го каза Росен Станчев, той е журналист при Сашо Диков. Помня мача за купата, когато Мендоса вкара в 90 минута. Тогава ни дадоха 2200 билета колкото клетката, а ние бяхме доста повече и ушевите местиха няколко пъти кордома към В сектор. Истината е, че тяхните билети приди нямаха защита само един холграмен стикер. Заканват се, че сега щяло да има защита по немски образец, ама не ми се вярва. Все пак, ако остане някой без билети да купуват за А и В. Ушевите знаят, че на всеки мач става така и ще са отделили по един блок и там, а ако ви е страх да отидете в друг сектор с въпросното билетче отивате в Б. Никой няма да ви спре при положение, че сектора трябва да бъде наполовина празен и за ушевите ще е по-добре да сте там, отколкото да има безредици в А и В.

_________________
Ние никога няма да простим! Ние никога няма да забравим! Смърт за Турция!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 1:36 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 9:56 pm
Мнения: 56
Абе на чорбата билетите отдавна ги направиха некви тузарски , нема да стане номера :boisw

_________________
Smash The Reds !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 1:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Незнам как ще биеме панчарево... :( никакво желание от страна на футболистите.. просто нещата в Левски в момента са трагични, но трябва да ги подкрепиме ! Само Левски!

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 1:41 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 10:49 pm
Мнения: 369
Местоположение: Je ne sais pas :|
Преди може би формата не е била толкова важно,но...последните години който си е фаворит бие,всички си излиза по коефициент,стига да няма някое миролюбиво равенство,което в случая БИ трябвало да е изключено.Не очаквам някакво невероятно дерби....1-0,дано пък ме опроверагят


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 1:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 1:56 pm
Мнения: 42
Искам да предупредя всички лигльовци, които смятат да посетят мача: Няма да спирате да пеете! Не се опитвайте и да си тръгнете по-рано като на мача с Литекс например! Левски това сме ние! Левски го имаше преди тези футболистчета, ще го има и след тях, но Левски товва сме ние! Ние които дерем гърла на всеки мач! Ние които не печелим пари от Левски, а го обичам повече от настоящите футболистчета. Момчета не забравяйте Левски това сме ние!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Ние никога няма да простим! Ние никога няма да забравим! Смърт за Турция!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 1:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
tuckata написа:
Искам да предупредя всички лигльовци, които смятат да посетят мача: Няма да спирате да пеете! Не се опитвайте и да си тръгнете по-рано като на мача с Литекс например! Левски това сме ние! Левски го имаше преди тези футболистчета, ще го има и след тях, но Левски товва сме ние! Ние които дерем гърла на всеки мач! Ние които не печелим пари от Левски, а го обичам повече от настоящите футболистчета. Момчета не забравяйте Левски това сме ние!!!!!!!!!!!!!!!!



A,стига бе...аз отивам да псуем футболистите :smt006 :smt006 :smt006

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
tuckata написа:
Искам да предупредя всички лигльовци, които смятат да посетят мача: Няма да спирате да пеете! Не се опитвайте и да си тръгнете по-рано като на мача с Литекс например! Левски това сме ние! Левски го имаше преди тези футболистчета, ще го има и след тях, но Левски товва сме ние! Ние които дерем гърла на всеки мач! Ние които не печелим пари от Левски, а го обичам повече от настоящите футболистчета. Момчета не забравяйте Левски това сме ние!!!!!!!!!!!!!!!!

объркал си агитките...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Батков написа:
Билетите ги пускам в неделя у нас, цени от 5 лв.

Чичо Тошко имам двама бразилци в нас, много добре мият чиний и търкат под ! Сигурен съм, че и етажи строят добре, ако си заинтересован ги разменям за 2 билета :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Е на мен лично не ми се вярва някой да се вдигне чак до Кочината за да му бъдат тормозени обонянието и слуха от нечовекоподобните додуци и маймунеци вътре, да виси с часове по опашки пред каси и входове докато чака нечия ушева благословия за билет, влизане или напускане на стадиона и в крайна сметка да рискува засада из Кочинпарк при съотношение 15:1 (знаем, че при по - малко числено превъзходство доблестните червени ултраси кой знае защо не припират да нападат) само и само за да псува играчите и да си тръгне 15 минути преди края.
На "Герена" съм виждал подобни пишман - привърженици, но се подразбира от само себе си че никой като тях не би се заврял насред "Парк дьо свин" и ще там ще направят десант по - корави типове.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 2:06 pm 
ААААААААЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

ЩЕ ИМ СЕ ЕБЕ МАЙКАТААААААА

Абе, а с билетите к'во става?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 1:56 pm
Мнения: 42
Anarion написа:
Е на мен лично не ми се вярва някой да се вдигне чак до Кочината за да му бъдат тормозени обонянието и слуха от нечовекоподобните додуци и маймунеци вътре, да виси с часове по опашки пред каси и входове докато чака нечия ушева благословия за билет, влизане или напускане на стадиона и в крайна сметка да рискува засада из Кочинпарк при съотношение 15:1 (знаем, че при по - малко числено превъзходство доблестните червени ултраси кой знае защо не припират да нападат) само и само за да псува играчите и да си тръгне 15 минути преди края.
На "Герена" съм виждал подобни пишман - привърженици, но се подразбира от само себе си че никой като тях не би се заврял насред "Парк дьо свин" и ще там ще направят десант по - корави типове.

Съгласен съм, но като видях, че се случва на националния стадион и то именно от нашия сектор исках да предупредя...

_________________
Ние никога няма да простим! Ние никога няма да забравим! Смърт за Турция!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Е, на Националния пак все ще се случи някой да влезе не където му е мястото. Но на Кочината с всички тези ограничения за билети и прочее не вярвам да се случи. Ега некой не ме опровергае, де...та предупреждението си е на място.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 3:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2712
tuckata написа:
Искам да предупредя всички лигльовци, които смятат да посетят мача: Няма да спирате да пеете! Не се опитвайте и да си тръгнете по-рано като на мача с Литекс например! Левски това сме ние! Левски го имаше преди тези футболистчета, ще го има и след тях, но Левски товва сме ние! Ние които дерем гърла на всеки мач! Ние които не печелим пари от Левски, а го обичам повече от настоящите футболистчета. Момчета не забравяйте Левски това сме ние!!!!!!!!!!!!!!!!


Ако става въпрос за последния мач с Литекс,тогава пяхме 10 минути след мача :smt006 .

Иначе дори във В сектор пак ше се посети мача.

А тия дни Наско и Мъри малко да говорат и да надахат футбАлерите,които бая са се отпуснали

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 3:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 11:37 am
Мнения: 175
Що 5лв. не са ли по 3лв :roll:
И между Б и В сектор дали ще може да се премине :?: , ако се вземат билети за В а реша да отида в Б


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
temida написа:
Що 5лв. не са ли по 3лв :roll:
И между Б и В сектор дали ще може да се премине :?: , ако се вземат билети за В а реша да отида в Б


Абе вие малоумни ли сте!? :shock: Как според вас винаги за Кочината са ни отпускали по 2000 билета, но винаги сме били по 4-5000 в Б, а? Сега при 2/3 празен Б сектор и с билет за В като кажете на чичо ушев, че сте от Левски и си ви пуска директно в Б без проблеми, защото той няма полза да има левскари при чорбари, нали целта е да сме колкото може по-далеч :!: Няма проблем да се влиза в Б сектор с билети за В, само трябва да покажете ясно, че сте от сините! :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 4:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Кво става, пак ли се трият мнения! На кале!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Ще им еба майката на целата пробита система !!! Никой никъде нема да каже кога се пускат тея шибани билети...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Последна промяна angysarmy на Пон Май 05, 2008 4:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
А боклуците от пощата ми ще изчистите ли :?: :idea: :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 4:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 7:44 pm
Мнения: 260
Пак ви казвам-не сме по-слаби от ц(*ка.Важното е да не допуснем гол от статично положение,щото прасетата са най-силни там.Айдеееееееееее на кочината


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Марк Улпий написа:
Кво става, пак ли се трият мнения! На кале!!


Какво бе? Кво недоволстваш? Кво занимаваш целия форум с некви неща дет некъв си ти писал на лично? Пишеш на бъбълс да го трие и си готов.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
За мача с Локото умишлено не пиша,идва си мачО,нашият си мач,вероятно ще е от тия единични случаи ,в които прасетата ще са повече от нас,но традицията повелява да ги надвикаме,ах леле,реална възможност да ги унижим на юбилея им и спечелената титла.И преди,и сега лит(*кс-етрополе е кочина

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19491
6 страници само за тези билети.
Дайте малко и за мача да попишем.

Според мен в събота затваряме устите на всички критица с една хубава победа с 1:0. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 11:14 pm
Мнения: 295
А бе някой може ли да каже статистиката на мачовете между двата отбора,просто за информация.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 960
119 Мача
Победи 48
Равни 33
Загуби 38
Голова разлика 180:166

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ivan63 написа:
За мача с Локото умишлено не пиша,идва си мачО,нашият си мач,вероятно ще е от тия единични случаи ,в които прасетата ще са повече от нас,но традицията повелява да ги надвикаме,ах леле,реална възможност да ги унижим на юбилея им и спечелената титла.И преди,и сега лит(*кс-етрополе е кочина

Единствено се претиснявам, че не ти пусна темата :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Ебали сме им мамата на тия абонати предварително! Айде, сините!

П.П. Не можах да намеря специална тема за билетите за мача, а пък тук нещо не пишете по тая тема, та някой може ли да ми каже какво става с билетите?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Mr.Smith написа:
Ivan63 написа:
За мача с Локото умишлено не пиша,идва си мачО,нашият си мач,вероятно ще е от тия единични случаи ,в които прасетата ще са повече от нас,но традицията повелява да ги надвикаме,ах леле,реална възможност да ги унижим на юбилея им и спечелената титла.И преди,и сега лит(*кс-етрополе е кочина

Единствено се претиснявам, че не ти пусна темата :smt006
Автора е наше момче,прави си срещите пред Шератон :lol: ,а на мен тая година не ми връзва,така че ги мачкаме навсякъде,трибуни,терен,кръчми.....Ебати бавно развиващата сме държава,миналата година беше година на Свинята,те тая станаха шампиони,догодина преоблеклият се несполучлива комунист Томов,ще им организира последното изпращане,Лупи обича да организира,сигурен съм че ще направи запомнящо се погребение,между опечалените освен хард комуняги,ще се наредят и измамени банки.
И за да съм по темата....Хей чуй лит(*кс-етрополе,да ви еба майката

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15192
FLAME написа:
Важното е да има анални извращения за панчаревската курва :boisw :lsfc3 :lsfc4

Ооох, Аллах момчета! Приготвил съм вече благия вазелин :D .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15192
Kryten написа:
никакъв шанс. Щом локото така ни биха на Герена, тройчо едва ли ше събърка с дефанзивна схема

Аз точно на това се надявам. Стойчо да се помисли за много велик и свинете да заиграят отворено срещу нас. Тогава ще ги опънем и то не само с 1 гол разлика.

Не ви ли прави впечатление, че уж сме ужасно слаби, уж нямаме победа срещу преките си конкуренти за място в тройка, а който и от тях да ни злезе, бе значение дали е ЦЕЦА, Латекс, Доко Sf. или Слабия, все ни излиза със стисната халка?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 05, 2008 5:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 10:42 pm
Мнения: 5
Местоположение: Sofia
Аз пък си чакам да ми се сбъдне мечтата: да ни поведат 2:0 и после да ги обърнем до 3:2 :lol: Искам някога да ми се случи това, по възможност на техното стадионче :roll: Мощно "Ей чуй лит(*кс-етрополе......" и 60-ата мин празен сектор Г :smt005
Само Левски! :smt006

P.S. Е, може и скромно 0:6 тая седмица :smt003 :smt006

Мачкай, Лавина! ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com