forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Какъв път е избрал бе, 11 напускат 5 идват с кански мъки, като не знаеш каква е ситуацията не се обаждай, бе. Избрал той да играе само с юноши, чул нещо по ТВто и айде плямпай. Юношите и плановете са измислиците на Батков за да не дава пари за селекция. 2007 лятото напуска Пелето със скандал, Батков не плаща премиите, не взима нито е дин нов, контузват се 5ма титуляри, зимата пак с 4ма титуляри по-малко и с 11 напуснали отбора. Айде прави нов отбор с Миро Иванов - Резервата, Веско Минев и 3ма бразилци дето не знаят къде се намират все още и Еньо дето не може да тича.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Какъв път е избрал бе, 11 напускат 5 идват с кански мъки, като не знаеш каква е ситуацията не се обаждай, бе. Избрал той да играе само с юноши, чул нещо по ТВто и айде плямпай. Юношите и плановете са измислиците на Батков за да не дава пари за селекция. 2007 лятото напуска Пелето със скандал, Батков не плаща премиите, не взима нито е дин нов, контузват се 5ма титуляри, зимата пак с 4ма титуляри по-малко и с 11 напуснали отбора. Айде прави нов отбор с Миро Иванов - Резервата, Веско Минев и 3ма бразилци дето не знаят къде се намират все още и Еньо дето не може да тича.


:mrgreen: В духа на поста ти- нали вторник трябваше да е прес-конференцията на Мъри и Насо- някой знае ли кога ще е?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Мога само да кажа, че когато и да е ще е късно!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:31 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Kryten - ако е така, както казваш, значи Мъри е най-голямата путка на света. Те му преебават състава, а той си мълчи. Еми не е така. Тези решения са взети от Мъри, а не от Батков. Батков ли искаше мароканците? Батков ли закотви Топчо? Не ми говорете сега, че играчите не са играли заради неизплатени заплати. лит(*кс-етрополе ни води с 16 точки, а там има повече да се плаща!!! Проблемът е в треньора. Пак ви казвам, че Мъри е слаб мотиватор. Бразилците Мъри ги поиска, той си ги избра. Йовов, Телкийски и Бардон много ли ти харесваха напоследък? Това, че са напуснали дори беше добре за отбора.
И все пак - в спора се ражда истината... А тя е някъде по средата. Замислете се - Бардон иска да се връща, Вагнер оздравя, Боримиров казва, че смяната на Мъри е трябвало да стане отдавна. Ако са само неизплатените заплати, тези неща нямаше да се случват!!! Има и нещо друго, което едва ли ще разберем. Защото Мъри във вторник може и да говори против Батков (а каза че няма никога да го направи), но Батков едва ли ще му отвърне и накрая пак ще знаем само част от истината.
Монетата има 2 страни. Мъри не е светия, имайте го в предвид...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Мъри не е медийна звезда. Обаче за теб щом не е създавал скандали по вестниците значи си е мълчал. И стига със смешните сравнение с цеца - Левски да не е фк свиня дето играчите му през седмица правят бойкоти. А 16те точки разлика лесно се правят след мачове като тези във Варна, Дупница, Благоевград, Петрич и останалите екскурзии на мегашампиона

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Абе, какво се нервирате на паляците, дето са дошли да плюят?! Тия проявяват типичната байганьовска черта, след като нещата са се променили, да се обръщат по посока на вятъра - така се оцелява под византийско, под турско, под комунистическо и т. н. робства. Всичко това става чрез безмерно заплюване и отричане на миналото. Ето, боклуците помнят как, разбираш ли, Ицхак Шум ни бил 2005 г. на Герена. Абе, тежкари, а какво почна половин година по-късно? Чорбата излизаха 10 човека отзад в мачовете срещу нас, ама и за това Мъри е виновен. Единствената му вина е, че не се откачи от Насо, сигурно заради някаква криворазбрана лоялност, ама това повод ли е да бъде зачеркван огромния му принос към синята история? Вие сте мърши!

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Цитат:
Боримиров казва, че смяната на Мъри е трябвало да стане отдавна.


Кой ще да потвърди думите ти :?:

Аре стига чаткане, изхабихте си клавиатурите, разбирачес..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Марк Улпий написа:
Цитат:
Боримиров казва, че смяната на Мъри е трябвало да стане отдавна.


Кой ще да потвърди думите ти :?:

Аре стига чаткане, изхабихте си клавиатурите, разбирачес..


Ма верно аман от разбирачес! :evil:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
Какъв път е избрал бе, 11 напускат 5 идват с кански мъки, като не знаеш каква е ситуацията не се обаждай, бе. Избрал той да играе само с юноши, чул нещо по ТВто и айде плямпай. Юношите и плановете са измислиците на Батков за да не дава пари за селекция. 2007 лятото напуска Пелето със скандал, Батков не плаща премиите, не взима нито е дин нов, контузват се 5ма титуляри, зимата пак с 4ма титуляри по-малко и с 11 напуснали отбора. Айде прави нов отбор с Миро Иванов - Резервата, Веско Минев и 3ма бразилци дето не знаят къде се намират все още и Еньо дето не може да тича.


"Колкото повече гледам чуждите играчи, толкова повече си харесвам моите"
Станимир Стоилов

"В Левски вървим по нов път и няма връщане назад, не искам скъпи звезди в отбора си, ще развалят обстановката в съблекалнята"
Станимир Стоилов

"В Левски няма проблем със селекцията, всичко е договорено със собственика"
Станимир Стоилов

"Имам прекалено много футболисти, трябва да се разделим с някои, за да се даде път на младите"
Станимир Стоилов

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
sct02 написа:
:smt109 аз лично не помня мач без чупене на кочината, преди не знам как е било, бил съм прекалено малък. И честно казано, не мисля че това е сезона с най-малка посещаемост в Сектор Б, е сега се разрових из архива на ultraslevski.org и там има доста компрометиращи снимки.


Аз бех некъде на 15 като отидох сам на кочината на Левски - лит(*кс-етрополе, немаше чупене, бой между наши и прочие простотии. Бях почти най-долу и немаше парчета от седалки около мене. Тея простотии са си от нема и десет години. Иначе онзи ден имаше твърде малко наши на стадиона...


sct02 написа:
Друг е въпроса, че има малоумници които преебават усилията и хвърлените средства на други левскари, има такива които ти крещят "свали го това знаме бе ей, не мога да си гледам мачо ?", или пък (конкретен пример - мача с Вердер) почват да псуват и кълнат играчите и треньора по най-долния начин и да си тръгват от стадиона, следвайки светлия пример на другарите червеноармейци. Е в такива моменти поне на мене ми пада пердето...


Аз разбирам, че има много хора дето вършат глупости, някои метат бомби и т.н. Обаче не е начинът "бой насред сектора за назидание" , така действаше милицията едно време

sct02 написа:
Това за налагането на мнение - еми преди си бяхме (били) олицетворение на свободията (не свободата) да си правиш каквото си искаш и резултата от тая анархия беше ужасяващ. Публиката на стадиона, както и да я погледнеш, си е тълпа - и законите за поведнието на тълпата и нейните реакции важат на 100%. Има доста интересни книги по този въпрос (ха, дори и в "Приключенията на Хъкълбери Фин" имаше една интересна част за тоя въпрос), няма да се задълбавам, но няколко са основните неща - всяка тълпа задължително има лидер/лидери, и че за управлението на тълпата се използва добрата стара рецепта за тоягата и моркова (или поне достоверна илюзия за него).
Та така, на някой може да му е кофти, ама това е положението. Затова казах че е много важно да се разграничават нещата, които не ти харесват и могат да се променят и тези, които не могат. Кой е по-подходящ "да си налага мнението" от тези които го правят в момента ? На базата на какво недоволните ще претендират да представляват целия сектор ? Всъщност кои са те и кой ги знае ? Никой. Тези, на които не им изнася нека премахнат вредните според тях елементи и нека те станат гласът и лицето на сектора :smt006
Излезнахме бая извън темата за мача бай дъ уей :lol:


Е точно това казвам, никой не трябва да си налага мнението. Ако има хора, които са достойни да са "гласът и лицето на сектора" те ще си станат такива от само себе си, защото хората ще оценят качествата им. Но на Герена ВСЕКИ има право на мнение и всеки може да харесва или да не харесва треньор, футболист, времето, съдията и т.н. Да не забравя - кур за тея шепа хора дето пускат декларациики от името на феновете на Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
STALKER слагай и датите на изказване, моля те. Това 100% е преди въпросното лято 2007

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Kryten написа:
STALKER слагай и датите на изказване, моля те. Това 100% е преди въпросното лято 2007


Точно лятото ги говореше тия неща, колко си харесва играчите и като отпаднахме от Тампере, че трябва да освободиме някои, за да "пуска младите", прекрасно си спомням :idea: Тва със звездите беше когато се разшумя за Хаселбанк и Тристан, но го е казвал и по друг повод не веднъж...Че със селекцията няма проблеми го слушахме от него и от сираков абсолютно всеки прозорец и летен и зимен, като допълнението беше как си харесваме само нашите играчи :idea:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Morning Glory написа:
Абе, какво се нервирате на паляците, дето са дошли да плюят?! Тия проявяват типичната байганьовска черта, след като нещата са се променили, да се обръщат по посока на вятъра - така се оцелява под византийско, под турско, под комунистическо и т. н. робства. Всичко това става чрез безмерно заплюване и отричане на миналото. Ето, боклуците помнят как, разбираш ли, Ицхак Шум ни бил 2005 г. на Герена. Абе, тежкари, а какво почна половин година по-късно? Чорбата излизаха 10 човека отзад в мачовете срещу нас, ама и за това Мъри е виновен. Единствената му вина е, че не се откачи от Насо, сигурно заради някаква криворазбрана лоялност, ама това повод ли е да бъде зачеркван огромния му принос към синята история? Вие сте мърши!


Само дето говорим, че трябва смяна на Сираков вече над 5 години, а за Мъри - поне от отпадането за купата (някои и от по-рано - още миналата пролет имаше такива мнения, дори в този форум)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Boyo написа:
Morning Glory написа:
Абе, какво се нервирате на паляците, дето са дошли да плюят?! Тия проявяват типичната байганьовска черта, след като нещата са се променили, да се обръщат по посока на вятъра - така се оцелява под византийско, под турско, под комунистическо и т. н. робства. Всичко това става чрез безмерно заплюване и отричане на миналото. Ето, боклуците помнят как, разбираш ли, Ицхак Шум ни бил 2005 г. на Герена. Абе, тежкари, а какво почна половин година по-късно? Чорбата излизаха 10 човека отзад в мачовете срещу нас, ама и за това Мъри е виновен. Единствената му вина е, че не се откачи от Насо, сигурно заради някаква криворазбрана лоялност, ама това повод ли е да бъде зачеркван огромния му принос към синята история? Вие сте мърши!


Само дето говорим, че трябва смяна на Сираков вече над 5 години, а за Мъри - поне от отпадането за купата (някои и от по-рано - още миналата пролет имаше такива мнения, дори в този форум)


Тоя отговор не е на моя въпрос. За Насо нищо хубаво не съм казал, даже точно обратното. Чакам да напишеш е ли е Мъри некадърник, защото еди-си-кога паднал от Литекс и направил равен с Черно море като гост, и късметлийски ли бяха еврокампаниите 2005/2006 и 2006/2007, двете титли, двете купи, двете суперкупи и 96-те гола през 2006/2007?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Момчета, ще прощавате, но така недолюбваните Веско Минев, Миро Иванов, Исмаил Иса и т.н. не ги ли докара точно хасковският специалист Станимир Стоилов, или греша? :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:43 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 5:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: Скрит русенец
Не ми се преглежда назад.съжалявам,ако са вече постнати:
http://vbox7.com/play:360b6824
http://vbox7.com/play:8cd9d6e5
Смърт за тоя педераст.

_________________
Има една страна България,в тази страна България има един отбор ЛЕВСКИ,в този отбор съм се родил,в този отбор ще умра
...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Аз вече гледам напред... Може да не съм живяла 100 години, но засега животът ме е научил, че и след най-най-лошите неща и периоди винаги изгрява слънце :wink: Ще минат и тия сътресения, ще се оправим някак, но не трябва да оставяме оная свиня да се гаври с нас... Айде сега, и за 90-годишнината не бяхме по-добре, и с Беверен се изложихме, но продължихме напред :) Радвам се, че не съм от цдна, комунизма историята го е отрекла, ще отрече и тях някой ден... Крушата не пада по-далеч от дървото :twisted:
Смърт за ц(*ка и Батков и само Левски обичаме те...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
air_J написа:
Момчета, ще прощавате, но така недолюбваните Веско Минев, Миро Иванов, Исмаил Иса и т.н. не ги ли докара точно хасковският специалист Станимир Стоилов, или греша? :roll:

Първите двама за резерви бяха доведени и за резерви стават, третия е 19 годишен национал, ще играе на европейското.

Змей, това че сме имали много играчи го каза за защитата и си беше така, тъй като бяхме взели Бензукан и Рабех. Необходимият нападател не дойде, но бяхме горе-долу добре със състава. Веднага след отпадането пък се започна привличането на бразилците. После последва неплащане на Батков, много контузии и последвалото обявяване на старите за ненужни и тяхното прогонване

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
air_J написа:
Момчета, ще прощавате, но така недолюбваните Веско Минев, Миро Иванов, Исмаил Иса и т.н. не ги ли докара точно хасковският специалист Станимир Стоилов, или греша? :roll:


Питал ли ме е някой дали долюбвам Веско Минев и Исмаил Иса? Първият за мен е голяма стабиляга тоя полусезон - в защита е по-добър от Вагнер, а в нападение напоследък ми се струва не по-слаб от него. Помачето аз не бих го отписал, защото не е играл повече от 10 минути, какво пък остава, защото бил турче.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Kryten написа:
air_J написа:
Момчета, ще прощавате, но така недолюбваните Веско Минев, Миро Иванов, Исмаил Иса и т.н. не ги ли докара точно хасковският специалист Станимир Стоилов, или греша? :roll:

Първите двама за резерви бяха доведени и за резерви стават, третия е 19 годишен национал, ще играе на европейското.

Тях ли е имал предвид, когато говореше, че за някой хора пансиона свърши? Пък и нали уж резервите би трябвало да са поне малко равностойни на титулярите, поне така се стремят да правят на Запад, или греша? Ако е така - защо води такива играчи, след като, когато се наложи да ги пусне титуляри (на всяка резерва все някога и излиза късмета) те не оправдават доверието (въпреки, че на мен Миро Иванов не ми е кой знае колко антипатичен, същото важи и за Иса, имам претенции към Минев и някой други, но те не са от резервите)? Той си ги е водил на Герена, той трябва да ги мотивира, когато настъпи момента да ги прави титуляри. Да не говорим, че ги докара със статута на "млади надежди" и едва ли не готвещи се за титулярното място, което когато го получиха и... :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Morning Glory написа:
air_J написа:
Момчета, ще прощавате, но така недолюбваните Веско Минев, Миро Иванов, Исмаил Иса и т.н. не ги ли докара точно хасковският специалист Станимир Стоилов, или греша? :roll:


Питал ли ме е някой дали долюбвам Веско Минев и Исмаил Иса? Първият за мен е голяма стабиляга тоя полусезон - в защита е по-добър от Вагнер, а в нападение напоследък ми се струва не по-слаб от него. Помачето аз не бих го отписал, защото не е играл повече от 10 минути, какво пък остава, защото бил турче.

Е, аз не мога да знам мнението на всеки един. :wink: Просто ми е направило впечатление, че във форума масово се негодува точно против тези тримата плюс Мариян Огнянов, затова и тях споменавам. На мен лично точно от тези тримата само Минев не ми е симпатичен, но какво от това... забелязъл съм, че масата от форумни потребители не ги харесва, затова и тях съм сложил. Ако греша - моля да бъда извинен.

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Докато бяха резерви нещата бяха идеални и даже Миро Иванов си вършеше работата прекрасно в скучните домакински мачове срещу Видима и Марек и „безсмислените“ гостувания на Хееренвеен. Проблемите дойдоха, когато тия хора трябваше да станат титуляри.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Единствено Миро може да е бил млада надежда преди 3 години. И на мен ми е донякъде симпатичен, защото виждам че играе с голямо сърце и го боли за отбора. За съжаление дотолкова му стигат качествата. И пак казвам, че и Мъри си каза, че никога не го е гласял за титуляр. Минев никога не може да е бил млада надежда. Той става за защита, но напред не е направил нищо. Не може да изнася топката, при всеки пробив му взимат топката или пада, сигурно има 1 центриране в живота си и пр. Убеден съм, че и двамата нямаше да видят терен ако не бяха контузени Вагнер, Борето, Сърмов, и не се беше махнал Бардон.

Мотивация не виждам да им липсва, Миро си гори отвсякъде в играта и се раздава всеки мач на 200%

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
Kryten написа:
Мотивация не виждам да им липсва, Миро си гори отвсякъде в играта и се раздава всеки мач на 200%


Наистина спрете да обиждата Миро.Да не е висок,не е от най-добрите футболисти,но гори всеки мач.Даже понякога като гледам Миро и някви семкаджий в Б,имам чувството че той повече милее за отбора.
Така че не в Миро ни е проблема.Напротив :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Kryten написа:
А 16те точки разлика лесно се правят след мачове като тези във Варна, Дупница, Благоевград, Петрич и останалите екскурзии на мегашампиона


Тия 16 точки преднина са просто плод на щастливи за свинете обстоятелства и съдийско подпиране. Бърз поглед към сезона:

Ние:
1.Литекс - Левски 2:1 - при късмет от наша страна, можеше да вземем точка
2.Пирин - Левски 1:1 - изгубени две точки, при спечелен мач.
3.Левски - ц(*Ка 0:1 - ако мача беше на Герена, въпреки слабата ни игра, прасетата заминаваха
изпуснати точки: 6

Прасетата:
1.Видима - ц(*ка 0:0 - мача си беше чиста 1-ца, ама съдията свири нарушение срущу пифа, извършено от друго прасе, отмени редовен гол на Видима
2.ц(*ка - Локо Сф 3:1 - две прасетата се сблъскали, и айде дузпа за прасетата
3.ц(*ка - Локо Пд - пак измислена дузпа, футболиста на Локо Пд беше по-близо до центъра, отколкото до свинския нападател
4.Берое - ц(*КА 0:1 - измислен фал за свинете, в последната минута, някво импровизирано изпълнение, свинка :победа"

общо подарени свински точки: 7

И като се има в предвид, че наша победа през есента, означава и 3т. по-малко за прасетата, ето ги 16 т. разлика. А при това положение поне една от загубите тоя полусезон нямаше да я има :8)

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 2:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
Boyo написа:
Да не забравя - кур за тея шепа хора дето пускат декларациики от името на феновете на Левски.


Мери си приказките,смешник :!: И чети внимателно "декларациики"-те,защото никъде не пише,че са от всички фенове,а са от конкретни фенклубове !

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Мъри за момента е в историята.Сигурно пак ще се върне,но след време,или при нов собственик.Сега обаче треньор е Вили Вуцов.На мен ми харесва това което прави има нема вече 4 дена.Браво Вили,само така и смело напред.Искам да задържи Томашич и Рабех,да вземе няколко добри играчи от българското първенство,да направи мотивиран отбор,да сме шампиони и носители на купата.За Европа трябва селекция извън България,а това зависи и от собственика,който и да е той.Но се започва от тук,от първенството и т.н. За мача-яд ме е много,че ни изравниха от измислена дузпа.Не бяхме по-добри,но можеше да си ги биеме,поне натам отиваше мача.Рабех-блестящ,Томашич-също,но всичко останало беше трагично.Дано се подберат правилните футболисти за следващия сезон,не че не вярвам ,че Вили ще ни направи шампиони и с тези,но ми се иска класен Левски.Кур за Цеца и само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
GENE-66 написа:
Сега обаче треньор е Вили Вуцов.На мен ми харесва това което прави има нема вече 4 дена.Браво Вили,само така и смело напред.



Какво прави 4 дни, че аз съм пропуснал? - Само да спомена - по случайност работя на 100 метра от Герена и редовно гледам тренировките. И да ти кажа - има огромна разлика между Мъри и Вили. И тя не е в полза на Вили...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Бойо и аз имам забележка към тебе,имай си мнение,колкото хора,толкова мнения,но ти на няколко пъти пишеш,че си възмутен от шамарите в сектора,нещо с което и аз не мога да се примиря и съм го казвал не един път и тук и на стадиона,но ти като раздаваш е така курове по посока организации,можеш ли да ми кажеш това да псуваш левскар,с какво е по-различно от това да раздаваш шамари,е едното е виртуално де.И наистина тези декларации излизат от името на съответните организации,които са я пуснали,
затова са организации, имат мнение и могат да пускат и декларации.За съжаление такава липсва от НФК

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Май 12, 2008 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Да продължа темата на Бай Иван с боя в сектора. Против него съм и винаги съм бил против него, но има такива идиотчета в сектора, които от дума не се разбират, ... сега не ми излизайте с номера, че сектор Б е място където може спокойно да си изкажеш мнението, защото да освиркваш, когато има едноминутно мълчание в памет на загинало момче, било то и от школата на лит(*кс-етрополе е олигофрения и идиотизъм (меко казано) ... :|

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1557 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 52  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 171 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com